Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
επισης αμα βγεις βραδυ το φασωμα στο κλαμπ ειναι σιγουρο

Οι Αγγλίδες ρίχνουν τρελό άκυρο στους ξένους. Οι Κινέζες και οι Ινδές μας γουστάρουν. Ειδικά οι Ινδές.

Ρίγορ, σλίφκα είναι σοκολατάκια με γέμιση δαμάσκηνο. Δημοφιλές γλυκό στην Πολωνία.
 

Επισκέπτης
σε ενα τζυμ που πηγαινα μικρος στις 6-7 το απογευμα πηγαιναν ολοι οι σφιχτες μοσχαρια αλβαναραδες φορτηγατζηδες κλπ

βογγαγαν κ γκαριζαν ολη την ωρα κ κανανε ποζες στους καθρεπτες

επισης βρωμαγε ολο το τζυμ κλανιλα κ ιδρωτιλα

μετα πηγαινα βραδυ στις 9 δεν ειχε κανεναν τοτε

εγω οταν πηγαινα παλη μικρος μεσα ειχε ρωσους αλαιμους και ελληνες και βρωμαγε ετσι μεσα αλλα αναγκαστικα εκανα προπονηση τοτε γιατι αυτοι ηταν οι δασκαλοι σκληρες συμθηκες προπονησης :rockon:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
σε Αγγλικο αεροδρομιο το νερο στις βρυσες ειναι καυτο-για απολυμανση των χεριων-σαπουνι υγρο κ φυσικα αερας για να στεγνωνεις χερακια...στις τουαλετες ειχε κρεμαστρα για να κρεμας ιματια,παλτο κτλ κ ανεση...η πορτα δεν βρισκει καμπινε οταν την ανοιγεις...οχι σκατοδοχειο για τα κωλοχαρτα κ φυσικα χαρτι υγειας στην θηκη κανονικα...πολιτισμος....ουτε σκατιλα,ουτε κατρουλιλα,ουτε πορδιλα,ουτε -αγνωστων ταυτοτητας υγρα στο πατωμα οπως στα GReek WC.

Το ξέρεις ότι στα ντουζ βάζουν ειδικές "μπαταρίες" που ρυθμίζουν τέλεια τη θερμοκρασία του νερού χωρίς να χρειάζεται να παίζεις με το ζεστό και το κρύο;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
Το ξέρεις ότι στα ντουζ βάζουν ειδικές "μπαταρίες" που ρυθμίζουν τέλεια τη θερμοκρασία του νερού χωρίς να χρειάζεται να παίζεις με το ζεστό και το κρύο;
οχι.
εγω εκει που εκανα ντουζ ειχε κανονικα μεικτες,οπως εδω Ελλαδα.
αλλα τα αποχωρητηρια τους ηταν λαμπικο...
εξαιρειται ενα wc pubs που πηγα κ ηταν τραγικο. :S
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ εκεί που πήγα όταν άναβε πράσινο για τους πεζούς, περνούσαν μόνο πεζοί, χωρίς να στρίβουν ταυτόχρονα αυτοκίνητα και να πρέπει να τρέξεις και να ελιχθείς ανάμεσα τους.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
θυμάμαι στον ΕΣ μας είχαν δώσει κάτι αθλητικά για τρέξιμο άκαμπτα τελείως :headbang:


στο κεντρο δεν ειχα παρει κ πηγα να καβαντωσω απο την μοναδα αλλα τελικα δεν τα πηρα μαζι οταν εφυγα

ηταν ασπρα με ασπρα χοντρα κορδονια κ ελεγε εσ με μπλε γραμματα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
Εγώ εκεί που πήγα όταν άναβε πράσινο για τους πεζούς, περνούσαν μόνο πεζοί, χωρίς να στρίβουν ταυτόχρονα αυτοκίνητα και να πρέπει να τρέξεις και να ελιχθείς ανάμεσα τους.
ναι αυτο το ειδα κ γω.
Λονδινο ημουν Νικ.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Εγώ εκεί που πήγα όταν άναβε πράσινο για τους πεζούς, περνούσαν μόνο πεζοί, χωρίς να στρίβουν ταυτόχρονα αυτοκίνητα και να πρέπει να τρέξεις και να ελιχθείς ανάμεσα τους.

να ξερεις κ στην κυπρο το κανουν αυτο

οταν πατας ποδι στην ασφαλτο κοκαλωνει το αμαξι κ σε αφηνει να περασεις

αγγλια αποικια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.757
Like
20.644
Πόντοι
5.006
οταν πατας ποδι στην ασφαλτο κοκαλωνει το αμαξι κ σε αφηνει να περασεις
αυτο ειναι μαλακια να ξερεις...εχει τυχει πολλες φορες να πατησω πεζο...
ο γαμωπεζος θα πρεπει να περιμενει γιατι το αμαξι σταματαει πιο δυσκολα...τι πεταγονται σαν τις πουτσες μες τη μεση του δρομου...
ασε που αν δεν προσεξει ο αποπισω σου μπορει να σε τσουκαρει...
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
αυτο ειναι μαλακια να ξερεις...εχει τυχει πολλες φορες να πατησω πεζο...
ο γαμωπεζος θα πρεπει να περιμενει γιατι το αμαξι σταματαει πιο δυσκολα...τι πεταγονται σαν τις πουτσες μες τη μεση του δρομου...
ασε που αν δεν προσεξει ο αποπισω σου μπορει να σε τσουκαρει...


στις διαβασεις πεζων γινεται αυτο οχι μεσα στον δρομο
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ναι αυτο το ειδα κ γω.
Λονδινο ημουν Νικ.

Εγώ ήμουν πιο νότια. Πολιτισμένη ζωή και ρατσισμός για τους ξένους. Αυτές οι εντυπώσεις μου έμειναν. Και πιο νοήμονες άνθρωποι. Ακόμα και με έναν αγράμματο μπορούσες να συζητήσεις. Εδώ οι μισοί μουγκρίζουνε.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Εγώ ήμουν πιο νότια. Πολιτισμένη ζωή και ρατσισμός για τους ξένους. Αυτές οι εντυπώσεις μου έμειναν. Και πιο νοήμονες άνθρωποι. Ακόμα και με έναν αγράμματο μπορούς να συζητήσεις. Εδώ οι μισοί μουγκρίζουνε.

καλα κανουν για τον ρατσισμο ρε φιλε

πιστευεις υπαρχει χωρα που να θελει τους κωλοελληνες στη γη της?

τα σκατα του πλανητη ειναι οι ελληνες
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
Εγώ ήμουν πιο νότια. Πολιτισμένη ζωή και ρατσισμός για τους ξένους. Αυτές οι εντυπώσεις μου έμειναν. Και πιο νοήμονες άνθρωποι. Ακόμα και με έναν αγράμματο μπορούσες να συζητήσεις. Εδώ οι μισοί μουγκρίζουνε.
το Λονδινο εχει καθε καρυδιας καρυδι...ειναι πιο ανοιχτο στους ξενους κ δεν φαινεται τοσο ο ρατσισμος κτλ...παντως καποιοι καθαροαιμοι Αγγλοι που κανανε χαμαλικια ,ηταν πολυ χιουμοριστες,ανετοι σε κουβεντα κτλ...βεβαια σχεδον ολοι ρωτανε απο που εισαι κτλ...Αγγλικη επαρχια σιγουρα στενευουν τα περιθωρια κ υπαρχει περισσοτερη εσωστρεφεια στην κοινωνικη ζωη σε ολα τα επιπεδα (πω πω τι ειπα τωρα.. :P)
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Υπάρχουν και χειρότεροι απ' τους Έλληνες, όπως οι γύφτοι. Εκεί στην Αχαρνών έχει πολλούς που τριγυρνάνε με μαγγούρες.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
παιδια ισως πρεπει να παμε να ζησουμε ολοι μαζι στο δασος οπως στην ταινια δε βιλαντζ μακρυα απο τον πολιτισμο


ο τζιελ με τον μαριο κ τον μηδα θα ντυνονται τερατα με κοκκινες μπερτες για να φοβιζουν τους αλλους κ να μενουν μεσα στα ορια της μικρης δασοκοινωνιας μας
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
το Λονδινο εχει καθε καρυδιας καρυδι...ειναι πιο ανοιχτο στους ξενους κ δεν φαινεται τοσο ο ρατσισμος κτλ...παντως καποιοι καθαροαιμοι Αγγλοι που κανανε χαμαλικια ,ηταν πολυ χιουμοριστες,ανετοι σε κουβεντα κτλ...βεβαια σχεδον ολοι ρωτανε απο που εισαι κτλ...Αγγλικη επαρχια σιγουρα στενευουν τα περιθωρια κ υπαρχει περισσοτερη εσωστρεφεια στην κοινωνικη ζωη σε ολα τα επιπεδα (πω πω τι ειπα τωρα.. :P)

Στο Λονδίνο έχω μείνει μόνο για λίγες μέρες αλλά έτσι πρέπει να είναι όπως τα λες. :thumbsup:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Υπάρχουν και χειρότεροι απ' τους Έλληνες, όπως οι γύφτοι. Εκεί στην Αχαρνών έχει πολλούς που τριγυρνάνε με μαγγούρες.

φιλε ειχα κανει ποστ παλια για τα γυφτακια που οταν βλεπουν πουλμαν πανε κ φτυνουνε τα λαστιχα

δεν ξερω γτ το κανουν αυτο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
Στο Λονδίνο έχω μείνει μόνο για λίγες μέρες αλλά έτσι πρέπει να είναι όπως τα λες. :thumbsup:
εμεις ρε μαν γιατι καταντησαμε οι γιουφτοι της Ευρωπης...φταιει το Βαλκανικο αιμα μας? :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom