Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,7%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,9%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,5%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,4%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 35 27,8%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    126

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
ρε μαγκες μηπως πρεπει να βρουμε καμια γκομενα λεω εγω αντι να καιγομαστε εδω μεσα για δεκαετιες
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
o πηγασος ειναι μεγαλυτερο μουνοπανο  ;)


τα αθλημα να το ξεκινησεις παλι για να βγαζει ψωμακι ο αντισθ κλεφτης θα γινει?


κ καλο ειναι να μην βγαινεις απο το σαιτ μονο οι μαλακες βγαινουν εξω βολτα εχουν δουλεια κανονικη ζωη κ τα λπ

εδω ειναι το μελι  ;)

:rockon:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
οχι.μπροστα θα δειχνει το σκληρο ''προσωπο'' του Νωντα προς πασα απιστο.
πισω θα εξυμνει ποσο δικαιος κ ευεργετης μπορει να γινει ο Νωντας απενταντι στους πιστους. :rockon:
Τους ευλογεί με τις αρετές του δέους και της καταφρόνησης.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαγκες μηπως πρεπει να βρουμε καμια γκομενα λεω εγω αντι να καιγομαστε εδω μεσα για δεκαετιες

Σκατά στις γκόμενες! Το αρσενικό είναι φτιαγμένο για να γαμάει και να φεύγει. Όχι για να ασχολείται με αντισυλληπτικά, σερβιέτες, περιόδους και γόνιμες μέρες. Η σχέση είναι πρόβα γάμου. Η οικογένεια ο στυλοβάτης αυτής της σκατοκοινωνίας. Δεν είναι τυχαίο ότι όσοι παντρεύονται γίνονται μουνήδες. Σου πούλησε σάπιο σάντουιτς η ιδιοκτήτρια του κυλικείου στο σχολείο; Το έκανε για να ταΐσει τα δικά της παιδιά ό,τι πιο εκλεκτό. Με μίσος πρέπει να γκρεμίσουμε την κοινωνία τους, όχι να γίνουμε χάμστερ στο δικό τους τροχό. Αύριο θα πετάω κι εγώ πέτρες με τους αναρχικούς. Όχι γιατί πιστεύω στις ιδέες τους. Γιατί πιστεύω στην καταστροφή.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Σκατά στις γκόμενες! Το αρσενικό είναι φτιαγμένο για να γαμάει και να φεύγει. Όχι για να ασχολείται με αντισυλληπτικά, σερβιέτες, περιόδους και γόνιμες μέρες. Η σχέση είναι πρόβα γάμου. Η οικογένεια ο στυλοβάτης αυτής της σκατοκοινωνίας. Δεν είναι τυχαίο ότι όσοι παντρεύονται γίνονται μουνήδες. Σου πούλησε σάπιο σάντουιτς η ιδιοκτήτρια του κυλικείου στο σχολείο; Το έκανε για να ταΐσει τα δικά της παιδιά ό,τι πιο εκλεκτό. Με μίσος πρέπει να γκρεμίσουμε την κοινωνία τους, όχι να γίνουμε χάμστερ στο δικό τους τροχό. Αύριο θα πετάω κι εγώ πέτρες με τους αναρχικούς. Όχι γιατί πιστεύω στις ιδέες τους. Γιατί πιστεύω στην καταστροφή.

ειχα παλια ενα φιλο μουνοπανο που ειχε μια φιλη ειχαν φασωθει μερικες φορες με αυτη αλλα δεν τα ειχαν

κ πηγαιναν μαζι σουπερμαρκετ για να παρει σερβιετες το βρωμομουνο
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ακόμα και ο εθισμός στο ίντερνετ είναι ένα είδος απόρριψης της κοινωνίας και ως τέτοιον τον στηρίζω.

ειχα παλια ενα φιλο μουνοπανο που ειχε μια φιλη ειχαν φασωθει μερικες φορες με αυτη αλλα δεν τα ειχαν

κ πηγαιναν μαζι σουπερμαρκετ για να παρει σερβιετες το βρωμομουνο
Εμετός!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.097
Πόντοι
8.535
Σκατά στις γκόμενες! Το αρσενικό είναι φτιαγμένο για να γαμάει και να φεύγει. Όχι για να ασχολείται με αντισυλληπτικά, σερβιέτες, περιόδους και γόνιμες μέρες. Η σχέση είναι πρόβα γάμου. Η οικογένεια ο στυλοβάτης αυτής της σκατοκοινωνίας. Δεν είναι τυχαίο ότι όσοι παντρεύονται γίνονται μουνήδες. Σου πούλησε σάπιο σάντουιτς η ιδιοκτήτρια του κυλικείου στο σχολείο; Το έκανε για να ταΐσει τα δικά της παιδιά ό,τι πιο εκλεκτό. Με μίσος πρέπει να γκρεμίσουμε την κοινωνία τους, όχι να γίνουμε χάμστερ στο δικό τους τροχό. Αύριο θα πετάω κι εγώ πέτρες με τους αναρχικούς. Όχι γιατί πιστεύω στις ιδέες τους. Γιατί πιστεύω στην καταστροφή.
:thumbsup: :grouphug:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
κρίμα το παιδί την γκόμενα καλά την κάνανε ;)

οταν ειχε πεθανει ο πατερας του τον κηδεψαν ζωγραφου

οταν ανεβαινε η νεκροφορα τον κεντρικο δρομο σπαγανε αυτοκινητα οι οριντζιναλ


εκει ειναι ο συνδεσμος του παναθηναικου πανω απο το σουβλατζιδικο κ τους περιμεναν μετα να κατεβουν

φανταζεσαι τι εγινε
 

Επισκέπτης
οταν ειχε πεθανει ο πατερας του τον κηδεψαν ζωγραφου

οταν ανεβαινε η νεκροφορα τον κεντρικο δρομο σπαγανε αυτοκινητα οι οριντζιναλ


εκει ειναι ο συνδεσμος του παναθηναικου πανω απο το σουβλατζιδικο κ τους περιμεναν μετα να κατεβουν

φανταζεσαι τι εγινε

εγώ είχα ακούσει μόνο ότι πήγαν οι βάζελοι στο νεκροταφείο και έκραζαν τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω :think:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
εγώ είχα ακούσει μόνο ότι πήγαν οι βάζελοι στο νεκροταφείο και έκραζαν τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω :think:

ολο τον κεντρικο δρομο ειχαν σπασει


παπαγου στραταρχουν νομιζω λεγεται  παει πανω νεκροταφειο κ πανεπιστημιουπολη
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
ολο τον κεντρικο δρομο ειχαν σπασει


παπαγου στραταρχουν νομιζω λεγεται  παει πανω νεκροταφειο κ πανεπιστημιουπολη
αυτός είναι ο κεντρικός δρόμος και έχει πολλές καφετέριες και ψησταριές!!!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom