Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φυλής και Φωκαίας...

Φυλής 71α: Η Άννα, μελαχροινή ,σχετικά ψηλή, με ωραίο ελαφρώς ζουμερό κορμί και απίθανη κωλάρα.

71 όροφος: Η Μαρίνα, πολύ γλυκιά κοπέλα, κοντούλα, με ζουμερό σωματάκι και ωραίο σχεδόν μεσαίο στήθος.
Μαζί της μια τρομακτική μεγαλόσωμη, παχουλή Ελένη με άσχημο πρόσωπο-με φουλ πρόγραμμα.

61 ισόγειο: Η Τζούλια, η μελαχροινή με το ποντικίσιο πρόσωπο (και με γυαλάκια) με ωραίο κορμί και προκλητικό κωλαράκι.

61 όροφος: Η Χριστίνα, μινιόν κοπέλα, με ωραίο προσωπάκι, μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο.

86 ισόγειο: Η Μάγια-Λάουρα βγήκε φορώντας μόνο ένα μαύρο στρινγκάκι-μες το χαμόγελο, το κολυνημα και το νάζι.
Παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά μιλάμε για την ίδια κοπέλα που λέτε ότι είναι μέσα στα μούτρα και ότι δεν βγαίνει στο σαλόνι; Περίεργο...

86 όροφος και 84 ισόγειο: κλειστά.

84 όροφος: Η ακούραστη Αλιόνα...

67 και 65α (όροφος: κλειστά.

65β: Η Εμμανουέλα η γνωστή επέστρεψε και στη δουλειά.
Με ωραίο ελάχιστα πιο γεμάτο κορμί σε σχέση με το παρελθόν και σίγουρα πιο  "φουσκωμένο" πρόσωπο.

80: Η Μαίρη, μελαχροινή πιτσιρίκα με ωραίο πρόσωπο με εξωτικά χαρακτηριστικά, μελανούρι, ζουμερό πρόστυχο σώμα, βραζιλιάνικος σωματότυπος.

61: Η Τζούλια η μελαχροινή σχετικά ψηλή μουνάρα με το γεμάτο κορμί και το θηλυκό πρόσωπο.
Μαζί της η Νίκη, η πρώην Τζούλια, η κοντή κοπέλα με το αδυνατισμένο σώμα, με μικρό στήθος και κώλο τον οποίο και δίνει-και με το χαρακτηριστικό μαλλί αφάνα.

59,74 και 66δ: κλειστά.

66α: Η Άννα-Ιλόνα.

56: Η Πατρίτσια το ξανθό λεπτό πιπίνι -ήταν σε δωμάτιο και δεν την είδα.

54: Η μικρή ζουμερή Ορόρα με τις βυζάρες.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αυτές τις μαλακίες,πάνε και κάνουν κάτι γελοίοι και μετά την πληρώνουν οι επόμενοι...
Αρκετές υπηρεσίες μου έχουν μεταφέρει...ότι το βράδυ ειδικά,έχουν δει πολλούς να πυρφορίζουν τα καυλιά τους γύρω από την Φυλής...έτσι ώστε να αργήσουν να χύσουν στο δωμάτιο... :jerking:

Θεωρείς υπερβολικό το 15λεπτο για Φυλής; :huh:

Η μαλακία που σου ειπε η τσατσα φυσικά και δεν ισχύει. :P
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Συνέχεια στη Φωκαίας...

Φωκαίας 17α: Η Ρωξάννη, απίστευτο μελαχροινό μουνάκι, με πονηρό πρόσωπο και ωραίο κορμί-σαλονάρισε ημίγυμνη...

17β: Η Ελένη η Αιγύπτια, η γνωστή μελαχροινή με τα γυαλάκια της και το ωραίο κορμί-τώρα τελευταία έχει ομορφύνει αρκετά και εκπέμπει περισσότερη θηλυκότητα...

19,25α και 25β: κλειστά.

27 υπόγειο: Η Χριστίνα, η μελαχροινή, πλέον, μουνάρα με το πολύ όμορφο πρόσωπο και το ελαφρώς ζουμερό κορμί με τις απίστευτες βυζάρες.

27 ισόγειο: Η πλατινέ Ελένη με το σκούρο χρώμα δέρματος και την ζουμερή κορμάρα και απίθανη κωλάρα την οποία και δίνει.
Μαζί της το μελαχροινό κοντοπούτανο με το απίθανο κορμάκι η Άνκα που σαλονάρει πάντοτε ολόγυμνο...

27 όροφος: Η Άννα, η ωραία μελαχροινή Ρουμάνα πιτσιρίκα με το ωραίο σώμα.
Μαζί της η μελαχροινή πιτσιρίκα Αλεξάνδρα με το ζουμερό κορμί και το κρεμασμένο στήθος.

24: Η Αγάπη, το γνωστό ξανθό μιλφ με το ωραίο -για την ηλικία της- σώμα.
Δεν ξέρω τί έχει κάνει αλλά το πρόσωπό της είναι πιο όμορφο και ακόμη πιο γλυκό σε σχέση με το παρελθόν...
Μέσα μου νοερά έκανα την σύγκριση (ως προς την εξωτερική εμφάνιση) μεταξύ Αγάπης και Αλιόνας και το αποτέλεσμα ήταν συντριπτικά υπέρ της Αγάπης...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.385
Κριτικές
15
Like
5.973
Πόντοι
1.496
Περιμεναμε τη κοπελα που ηταν στο δωματιο και ηταν δυο χοντροι,συγγενεις μαλλον.Η κοπελα πραγματι αργουσε λιγο και αυτοι αρχισαν να δυσανασχετουν και να φωναζουν,αντε τι γινεται.Αμεσως κινητοποιηθηκε η τσατσα και εκανε τη πρωτη ειδοποιηση στη κοπελα.Εγω αμεσως τους την ειπα λεγοντας καλο ειναι που αργει η κοπελα.Εκεινοι γελασαν και ειπαν τι λεει ο ανθρωπος,εμεις θελουμε να δουμε τη κοπελα τωρα,δε θελουμε να περιμενουμε.Φυσικα δε περασαν στο δωματιο και αμφιβαλω αν θα κατεθεσαν τελικα πουθενα.Το μονο που καταφεραν ειναι να τη σπασουν σ αυτον που ηταν στο δωματιο που οσο να ναι αμα ακουσει φασαρια απ εξω αγχωνεται.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ΠΡΟΣΟΧΗ!
Δυστυχώς η Τζίνα (Γεωργία) που είδα χθες στον όροφο της Κολωνού 47 στην απογευματινή βάρδια, ήταν η πρώτη της λίστας www.newsbeast.gr/society/arthro/343774/autes-einai-oi-*****-pou-pashoun-apo-aids/]εδώ[/url]...
Ευτυχώς δεν έκανα σεξ μαζί της...


....Και η οποία τις πρωινές ώρες της ημέρας κυκλοφορεί και εκδίδεται στις οδούς Σωκράτους, Σατωβριάνδου, Χαλκοκονδύλη και πέριξ...

ΥΓ: Φανούρη πολύ γλυκός και βαθιά ανθρώπινος ο αποχαιρετισμός σου στην Τερέζα...
 

ericbana

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες πρεπει να κανουμε ενα τοπ 5 καθε εβδομαδα για μεταξι και φυλης ξεχωριστα.με κριτηριο  εμφανιση-υπηρεσιες.για μενα στα κορυφαια μεταξι ειναι ολγα κολωνου 30β,χριστινα ιασωνος 10 ορ.και λιλυ λεωνιδου28... :knockinb:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Περιμεναμε τη κοπελα που ηταν στο δωματιο και ηταν δυο χοντροι,συγγενεις μαλλον.Η κοπελα πραγματι αργουσε λιγο και αυτοι αρχισαν να δυσανασχετουν και να φωναζουν,αντε τι γινεται.Αμεσως κινητοποιηθηκε η τσατσα και εκανε τη πρωτη ειδοποιηση στη κοπελα.Εγω αμεσως τους την ειπα λεγοντας καλο ειναι που αργει η κοπελα.Εκεινοι γελασαν και ειπαν τι λεει ο ανθρωπος,εμεις θελουμε να δουμε τη κοπελα τωρα,δε θελουμε να περιμενουμε.Φυσικα δε περασαν στο δωματιο και αμφιβαλω αν θα κατεθεσαν τελικα πουθενα.Το μονο που καταφεραν ειναι να τη σπασουν σ αυτον που ηταν στο δωματιο που οσο να ναι αμα ακουσει φασαρια απ εξω αγχωνεται.
Χωρίς πλάκα,αν παλεύω με κορασίδα,και καταλάβω ότι κάποιος-κάποιοι... μπουρδελοτραμπούκοι με αποσυντονίζουν,θα βγω έξω με το καυλί στο χέρι...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
παιδες πρεπει να κανουμε ενα τοπ 5 καθε εβδομαδα για μεταξι και φυλης ξεχωριστα.με κριτηριο  εμφανιση-υπηρεσιες.για μενα στα κορυφαια μεταξι ειναι ολγα κολωνου 30β,χριστινα ιασωνος 10 ορ.και λιλυ λεωνιδου28... :knockinb:
Ειχα φτιαξει ενα τετοιο thread περυσι
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

Περγάμου 27: Επί της υποδοχής, στον εν λόγω οίκο, ευρίσκετο συμπαθεστάτη και ευγενικότατη μελαχροινή υπηρεσία φέρουσα όψη και συμπεριφορά δασκάλας δημοτικού σχολείου Σοβιετικού ορεινού χωριού...

Και εκεί λοιπόν που την κοιτάζεις στα (πολύ όμορφα) μάτια αναμένοντας-στην χειροτέρα των περιπτώσεων- να βγάλει την βέργα απλώς και μόνο για να την κινήσει εκφοβιστικά, αρχίζει να μιλάει για τσιμπούκια, βυζιά, κωλάρες...

Κατόπιν επανέρχεται στο διδασκαλικό λέγοντας: "Περιμένετε παρακαλώ.Σάς ευχαριστώ πολύ."

Πρώτη βγήκε η θρυλική κ.Εύα με τον γνωστό τρόπο της:
Υποδεχόμαστε τους επισκέπτες του σπιτιού μας, τους χαιρετούμε συντόμως και σπεύδουμε στην κουζίνα για να ετοιμάσουμε και να τους σερβίρουμε το γλυκό του κουταλιού.

Στο δωμάτιο ήταν η ξανθιά ζουμερή Ναταλί(α).
Εντός του δωματίου εκτυλίσσονταν ένα οικογενειακό δράμα:
"Δεν είπαμε όχι αυτό;Πόσες φορές θα στο πω επιτέλους;Κάθε μέρα τα ίδια θα έχουμε;",φωνασκούσε η εκδιδόμενη.

Κατά την αναμονή μου, ηλικιωμένος συναγωνιστής εισήλθε φουριόζος στον οίκο με το 20ρικο στο χέρι για την Εύα.
Η δασκάλα τού άνοιξε ευλαβικά την πόρτα του δωματίου και του ευχήθηκε -ως ταξιθέτρια σε  θέατρο - "Καλά να περάσετε"...
Δασκάλα, τσατσά, ταξιθέτρια...

Αλκαμένους 113: Οι αμφότερες ξανθοπλατινέ Νίκη και Σύλβια ενδεγδυμένες με τα ίδια ομολογουμένως υπερσεξουαλικά μαύρα διαφανή κορμάκια.

Αλκαμένους 117: Η ξανθιά χαρωπή ζουμερή Κρίστυ.
Τα απογεύματα η δεσποινίς Κρίστυ εκδίδεται στον οίκο που βρίσκεται επί της οδού Διδύμου 8α φέρουσα το όνομα Νατάσα.
Ως διχασμένη προσωπικότητα, τα πρωινά (συμπερι)φέρεται ως χαμηλοβλεπούσα πόρνη και τα απογεύματα ως προχωρημένη πουτάνα.Πολύ φοβούμαι ότι, εν τέλει, δεν είναι τίποτα από τα δύο....

(Για τους λάτρεις της Έλενας-Αθηνάς, η σημερινή άφιξή της αναβλήθηκε.
Οι ελιές είχαν πολύ καρπό εφέτος και έτσι η συμπαθεστάτη Πειραιώτισα θα παραμείνει στο χωριό της ως την αρχή του νέου έτους επιδιδόμενη στο άθλημα του ελαιομαζώματος...)

Ρεμούνδου 21 δεξιά: Με ανέμεναν η γνωστή Βουλγάρα μιλφ Κάρλα με το σκούρο χρώμα δέρματος και η γαλακτερή ξανθιά Καρολινάρα της οποίας το ένα κωλομάγουλο είναι όση η μισή Κάρλα...

Η μικρή μελαχροινή Μαίρη απέχει του αθλήματος εως τον Ιανουάριο ενώ η Υβόννη απουσιάζει και επιστρέφει μάλλον την Παρασκευή...
Όπως αντιλαμβάνεσθε, από τις απουσίες των κοριτσιών, διανύουμε παρατεταμένη περίοδο ψωλαναπαύσεως....

Ρεμούνδου 21 αριστερά:
Ηρεμία...Απόλυτη ησυχία...Την οποία διατάραξε η έξοδος της πανύψηλης μελαχροινής Αντζέλικας...
Με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής και μου είπε σε άπταιστα Ρώσικα: "Ηello...".

Κατόπιν μού γύρισε την κωλάρα της και έφυγε...
Μού θυμίζει την Anne Lonnberg (σε μελαχροινή έκδοση),την Άνναμπελ στο "Κορίτσια στον ήλιο"...
Για μια στιγμή ένιωσα σαν τον χοιροβοσκό Βόγλη πού βρήκε την Ανναμπέλ του...
Όπως μού γύρισε τον κώλο ψιθύρισα "Στάσου μύγδαλα..." αλλά ήταν αργά....

Στο Περγάμου 1, με υποδέχτηκε η μελαχροινή, μπατάλω πλέον, Έλενα η Λατερνογιαγκούζα.
Τα τατουάζ της ίδια, όχι όμως και τα κιλά της...

Στο Αγκύρας 12 δεξιά, η γλυκιά "Τουρκάλα" Ρεμπέκα έδινε μάχη στο δωμάτιο.
Παφλασμοί, πυγοραπίσματα, ύβρεις ακουγονταν στο σαλόνι αναμονής.
Η ευγενεστάτη κυρία επί της υποδοχής προσπαθούσε να καλύψει τους ήχους ομιλώντας μου περί καιρού, Χριστουγέννων-για να μπει στο ψητό: "Γαμιέται καλά η κοπέλα και είναι και Τουρκάλα...".

Το επικληθέν, ως επιπλέον προσόν, της καταγωγής της κοπέλας ομολογώ ότι με προβλημάτισε για την όψη που είχα:Κοιτάχτηκα στον καθρέφτη και εντάξει...δεν είχε άδικο η υπηρεσία...Σαν τον Παπαφλέσα έχω γίνει....

Στο Αγκύρας 12 αριστερά, συνάντησα την μελαχροινή γλυκιά χοντρούλα, ψωμομένη Μικαέλα.
Αγκαλιές, φιλιά, τριψίματα, χουφτώματα...
Ώσπου τελικά κατάλαβε ότι δεν ήμουν το αγόρι που ανέμενε για να της φέρει από το γειτονικό σουβλατζίδικο την παραγγελία για το μεσημεριανό φαγητό της και με παράτησε στα κρύα του λουτρού....



 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Ερωτηση για τους ρεπορτερ που εχουν δοκιμασει ολες η σχεδον ολες τις κοπελες στο μεταξι...

ποια πιστευετε ανεξαρτητου ηλικιας κ ομορφιας κανει την καλυτερη πιπα, ακα η οχι.

Εγω εχω δοκιμασει λιγες κοπελες αλλα απολαυσα πολυ το ''βασιλικο τσιμπουκι'' μιας 55αροεξηνταρας στο Μ.Αλεξανδρου 15 κ της παχουλης Ζανας (συγνωμη αν κανω λαθος) στο κολωνου 47 η 48 δεν θυμαμαι.
Υπεροχα κ τα δυο κ αν κ η Ζανα αντεξε πολυ δυνατο σφυροκοπημα στα 4 κ μου εβγαλε καφριλα , θα ελεγα οτι η πιπα της αλλης ειναι πολυ πιο ''νευρικη'',δινει πονο,στην στραγγαλιζει  :pipa2: .

Γνωμες/προτασεις?
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

Περγάμου 27: Επί της υποδοχής, στον εν λόγω οίκο, ευρίσκετο συμπαθεστάτη και ευγενικότατη μελαχροινή υπηρεσία φέρουσα όψη και συμπεριφορά δασκάλας δημοτικού σχολείου Σοβιετικού ορεινού χωριού...

Και εκεί λοιπόν που την κοιτάζεις στα (πολύ όμορφα) μάτια αναμένοντας-στην χειροτέρα των περιπτώσεων- να βγάλει την βέργα απλώς και μόνο για να την κινήσει εκφοβιστικά, αρχίζει να μιλάει για τσιμπούκια, βυζιά, κωλάρες...

Κατόπιν επανέρχεται στο διδασκαλικό λέγοντας: "Περιμένετε παρακαλώ.Σάς ευχαριστώ πολύ."

Πρώτη βγήκε η θρυλική κ.Εύα με τον γνωστό τρόπο της:
Υποδεχόμαστε τους επισκέπτες του σπιτιού μας, τους χαιρετούμε συντόμως και σπεύδουμε στην κουζίνα για να ετοιμάσουμε και να τους σερβίρουμε το γλυκό του κουταλιού.

Στο δωμάτιο ήταν η ξανθιά ζουμερή Ναταλί(α).
Εντός του δωματίου εκτυλίσσονταν ένα οικογενειακό δράμα:
"Δεν είπαμε όχι αυτό;Πόσες φορές θα στο πω επιτέλους;Κάθε μέρα τα ίδια θα έχουμε;",φωνασκούσε η εκδιδόμενη.

Κατά την αναμονή μου, ηλικιωμένος συναγωνιστής εισήλθε φουριόζος στον οίκο με το 20ρικο στο χέρι για την Εύα.
Η δασκάλα τού άνοιξε ευλαβικά την πόρτα του δωματίου και του ευχήθηκε -ως ταξιθέτρια σε  θέατρο - "Καλά να περάσετε"...
Δασκάλα, τσατσά, ταξιθέτρια...

Αλκαμένους 113: Οι αμφότερες ξανθοπλατινέ Νίκη και Σύλβια ενδεγδυμένες με τα ίδια ομολογουμένως υπερσεξουαλικά μαύρα διαφανή κορμάκια.

Αλκαμένους 117: Η ξανθιά χαρωπή ζουμερή Κρίστυ.
Τα απογεύματα η δεσποινίς Κρίστυ εκδίδεται στον οίκο που βρίσκεται επί της οδού Διδύμου 8α φέρουσα το όνομα Νατάσα.
Ως διχασμένη προσωπικότητα, τα πρωινά (συμπερι)φέρεται ως χαμηλοβλεπούσα πόρνη και τα απογεύματα ως προχωρημένη πουτάνα.Πολύ φοβούμαι ότι, εν τέλει, δεν είναι τίποτα από τα δύο....

(Για τους λάτρεις της Έλενας-Αθηνάς, η σημερινή άφιξή της αναβλήθηκε.
Οι ελιές είχαν πολύ καρπό εφέτος και έτσι η συμπαθεστάτη Πειραιώτισα θα παραμείνει στο χωριό της ως την αρχή του νέου έτους επιδιδόμενη στο άθλημα του ελαιομαζώματος...)

Ρεμούνδου 21 αριστερά:
Ηρεμία...Απόλυτη ησυχία...Την οποία διατάραξε η έξοδος της πανύψηλης μελαχροινής Αντζέλικας...
Με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής και μου είπε σε άπταιστα Ρώσικα: "Ηello...".

Κατόπιν μού γύρισε την κωλάρα της και έφυγε...
Μού θυμίζει την Anne Lonnberg (σε μελαχροινή έκδοση),την Άνναμπελ στο "Κορίτσια στον ήλιο"...
Για μια στιγμή ένιωσα σαν τον χοιροβοσκό Βόγλη πού βρήκε την Ανναμπέλ του...
Όπως μού γύρισε τον κώλο ψιθύρισα "Στάσου μύγδαλα..." αλλά ήταν αργά....

Στο Περγάμου 1, με υποδέχτηκε η μελαχροινή, μπατάλω πλέον, Έλενα η Λατερνογιαγκούζα.
Τα τατουάζ της ίδια, όχι όμως και τα κιλά της...

Στο Αγκύρας 12 δεξιά, η γλυκιά "Τουρκάλα" Ρεμπέκα έδινε μάχη στο δωμάτιο.
Παφλασμοί, πυγοραπίσματα, ύβρεις ακουγονταν στο σαλόνι αναμονής.
Η ευγενεστάτη κυρία επί της υποδοχής προσπαθούσε να καλύψει τους ήχους ομιλώντας μου περί καιρού, Χριστουγέννων-για να μπει στο ψητό: "Γαμιέται καλά η κοπέλα και είναι και Τουρκάλα...".

Το επικληθέν, ως επιπλέον προσόν, της καταγωγής της κοπέλας ομολογώ ότι με προβλημάτισε για την όψη που είχα:Κοιτάχτηκα στον καθρέφτη και εντάξει...δεν είχε άδικο η υπηρεσία...Σαν τον Παπαφλέσα έχω γίνει....

Στο Αγκύρας 12 αριστερά, συνάντησα την μελαχροινή γλυκιά χοντρούλα, ψωμομένη Μικαέλα.
Αγκαλιές, φιλιά, τριψίματα, χουφτώματα...
Ώσπου τελικά κατάλαβε ότι δεν ήμουν το αγόρι που ανέμενε για να της φέρει από το γειτονικό σουβλατζίδικο την παραγγελία για το μεσημεριανό φαγητό της και με παράτησε στα κρύα του λουτρού....
Καυλιαρη μου αν μπορεις περασε μια απο μαγνησιας να μου πεις αν ειναι τιποτα στα γουστα μου.....Ξερεις εσυ  ;)
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κάπου το εχω ξαναπετυχει αυτό το θέμα με την αθλήτρια
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φυλής και Φωκαίας...

86 ισόγειο: Η Μάγια-Λάουρα βγήκε φορώντας μόνο ένα μαύρο στρινγκάκι-μες το χαμόγελο, το κολυνημα και το νάζι.
Παιδιά συγγνώμη κιόλας αλλά μιλάμε για την ίδια κοπέλα που λέτε ότι είναι μέσα στα μούτρα και ότι δεν βγαίνει στο σαλόνι; Περίεργο...


65β: Η Εμμανουέλα η γνωστή επέστρεψε και στη δουλειά.
Με ωραίο ελάχιστα πιο γεμάτο κορμί σε σχέση με το παρελθόν και σίγουρα πιο  "φουσκωμένο" πρόσωπο.

Άξια αναφοράς από τα χθεσινοβραδυνά...

Η Μάγια-Λάουρα που ήταν απίστευτο καυλάκι! :cum:

Η επιστροφή της Εμμανουέλας στο 65β!

Και η Φωκαίας της οποίας όλα τα μαγαζιά,με τις κοπέλες που έχουν,έχουν εξελιχθεί σε μοντελάδικα!!!
 

ericbana

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες ξερει κανεις κανενα μπαρ που παιζουν μιλφ κ βαλε που ψαχνονται κ σκανε κ φραγκα??? ;)μου πε ενας οτι παιζει καπου..μακαρι να υπαρχει να βγαλουμε κ κανα ψιλο,το τερπνο μετα του ωφελιμου :fuck1:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ερωτηση για τους ρεπορτερ που εχουν δοκιμασει ολες η σχεδον ολες τις κοπελες στο μεταξι...

ποια πιστευετε ανεξαρτητου ηλικιας κ ομορφιας κανει την καλυτερη πιπα, ακα η οχι.

Εγω εχω δοκιμασει λιγες κοπελες αλλα απολαυσα πολυ το ''βασιλικο τσιμπουκι'' μιας 55αροεξηνταρας στο Μ.Αλεξανδρου 15 κ της παχουλης Ζανας (συγνωμη αν κανω λαθος) στο κολωνου 47 η 48 δεν θυμαμαι.
Υπεροχα κ τα δυο κ αν κ η Ζανα αντεξε πολυ δυνατο σφυροκοπημα στα 4 κ μου εβγαλε καφριλα , θα ελεγα οτι η πιπα της αλλης ειναι πολυ πιο ''νευρικη'',δινει πονο,στην στραγγαλιζει  :pipa2: .

Γνωμες/προτασεις?

Την Αναστασία λες.

Στα μαγαζιά αυτά(και καλές σε αυτό που ψάχνεις) παίζει επίσης η Ναταλία και η Εύα.

Επίσης η ξανθιά μιλφ Ρίτα στο Ιάσωνος 2α η οποία όμως λείπει.
Πολύ καλή είναι και η πιο μικρή-σε ηλικία-Αλίνα,στο Λεωνίδου 6-όταν θυμάται να δουλέψει.

Σχετικά καλή αλλά όχι επιπέδου Ζάννας είναι η Άννα με το μαύρο κοντό μαλλί στο Κολωνού 30 όροφος.

Και ακολουθούν Σοφία και Νικόλ στο Ιάσωνος 1β και γ τις πρωινές ώρες-η Σοφία λείπει στην πατρίδα της.

Αν δεν μασάς από τρομακτικές υπάρξεις,κοίτα και την σκελετωμένη Μαρίνα στο Ιάσωνος 1α τα πρωινά-αφού κλείσεις πρώτα τα μάτια σου!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom