Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (3 μέλη και 127 επισκέπτες)

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Συναγωνιστες το δροσοπουλου 97. Με την ντιανα δουλεύει?
Δύο φορές πόρτα έφαγα δύο Παρασκευές που πηγα :huh:
Φίλε , Jimy.m. τώρα τελευταία , τουλάχιστον μία εβδομάδα, είναι συνέχεια κλειστό. Στο λέω επειδή μένω εκεί πολύ κοντά, καί αναγκαστικά περνάω από εκεί .
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Φίλε , Jimy.m. τώρα τελευταία , τουλάχιστον μία εβδομάδα, είναι συνέχεια κλειστό. Στο λέω επειδή μένω εκεί πολύ κοντά, καί αναγκαστικά περνάω από εκεί .

Σ ευχαριστώ φίλε.
Το άλλο στη θάσου λέει τίποτα?
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για το λιοσίων 79 γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής.?
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Σ ευχαριστώ φίλε.
Το άλλο στη θάσου λέει τίποτα?
Εχει μια Βραζιλιάνα κοντή , κάπως καλή 22 χρονών , ανάλογα με τα κέφια της , φέρεται. Καί μιά κατα δηλωσή της Αμαλία Ιταλίδα. Δεν την ξέρω . Την Βραζιλιάνα την λένε Ατζελίνα. Καί τα απογευματα παρουσιάζεται μία άλλη βραζιλιάνα μεγάλη σε ηλικία . Μακρυά.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Εχει μια Βραζιλιάνα κοντή , κάπως καλή 22 χρονών , ανάλογα με τα κέφια της , φέρεται. Καί μιά κατα δηλωσή της Αμαλία Ιταλίδα. Δεν την ξέρω . Την Βραζιλιάνα την λένε Ατζελίνα. Καί τα απογευματα παρουσιάζεται μία άλλη βραζιλιάνα μεγάλη σε ηλικία . Μακρυά.

Σ ευχαριστώ κ πολύ φίλε.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Με το σπέρμα να τρέχει από την βαλβίδα αποτόνωσης στα αυτιά, κατέβηκα στα γνωστά μαγαζάκια για σέρβις . . . .

Πρώτα πήγα Μετάξυ, όπου τα γεμάτα σαλόνια με Πάκια και η μπόχα από κατρουλιό στους δρόμου (ακόμα και στην Κολωνού, άκουσον-άκουσον), με αποθάρρυναν και έφυγα ατάκτως.

Πρόλαβα να δώ τα:
Κολ. 11 ισ.: η Άννα με το μεγάλο στόμα και το θλιμμένο προσωπάκι και το πιπίνι Χριστίνα με το θανατηφόρο αποτρεπτικό βλέμμα.
Κολ. 11 υπ.: ένα καινούργιο μπαζάκι
Κολ. 15 αρ.: επίσης
Κολ. 15 δεξ.: μια που μοιάζει με την Έλενα και εμφανίζεται πάντα με μαύρο κορσέ και εσώρουχα, με καρέ μαύρο μαλλάκι αδύνατη.

Δρόμο για Λιωσ. , μπας και πετύχω την Χρύσα ή την Ξένια.
Βεργ. 3 1ος: Σαμπρίνα
Βέργ. 3 αρ. & δεξ.: Μπάζα
Εξηκ. 18: ένα ξανθό μιλφ με κοντό καρέ μαλλί.

Αφού πήραμε την 2η κρυάδα μας, αποφάσισα να τα παίξω όλα για όλα και να αναζητήσω την Άννα μιλφ Ρωσσίδα στην Αγκ.. 12
Επιτέλους, διάνα.
Αγκ. 12: Άννα το ρώσσικο άτι. Με και το απογείωσα. . . . . . .  .

Αυτά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Αγκ. 12: Άννα το ρώσσικο άτι. Με και το απογείωσα. . . . . . .  .

Αννα πάντα σταθερό χαρτί που δεν σε προδίδει.
Δυστυχως χαθηκε απο την πιατσα και η κολητη της η Ελένη απο το Ταταρσταν που ήταν εξίσου καλή.

ΥΓ. πολύ καλές ενημερώσεις απο τον n.smirni76!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Σημερα στην απογευματινη βαρδια
Διδυμου 20 ΝΙΚΑ μιλφ με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε 6/10
Διδυμου 7α αριστερα ΝΙΚΟΛ με καρρε μαλλι , μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ+69  7/10
Φωκαιας 17α ισογειο ΑΝΝΑ νομιζω , μελαχρινη με μελαμψο δερμα , μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΚΩΛΟΣ ανακοινωθηκε 6/10
Φωκαιας 17β οροφος ΞΕΝΙΑ μελαχρινη με ομορφο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 7/10 Σημερα μου αρεσε!
Φωκαιας 24 ΦΛΩΡΗ πετιτ μελαχρινη αδυνατη με ασχημο για μενα προσωπο ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 5/10 και η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ξανθια με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+ΚΩΛΟΣ 7/10
Φυλης 86β ισογειο ΜΑΡΙΑ ξανθια με καρρε μαλλι , ασχημο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 5/10 την ειχα δει την προηγουμενη εβδομαδα Χωματιανου 11β οροφο
Φυλης 71α ισογειο ΣΤΕΦΑΝΙΑ μελαχρινη με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 6/10
Φυλης 71β οροφος ΜΠΙΑΝΚΑ μελαχρινη με σχετικα ομορφο προσωπο , μελαμψο δερμα και αδυνατο σωμα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+ΚΩΛΟΣ 7/10
Φυλης 69β ισογειο ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΛΑ πρωην Χριστινα απο Κολωνου 27 ισογειο , μελαχρινη αλλοιθωρη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 6/10
Φυλης 69α οροφος ΧΡΙΣΤΙΝΑ η Καζακστανη , μελαχρινη με σχετικα κοντο μαλλι , μετριο προσωπο με ασιατικα χαρακτηριστικα και αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ+69  7/10
Φυλης 136 οροφος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ μελαχρινη με σχετικα κοντο μαλλι , μετριο προσωπο , αδυνατο σωμα και σχετικα ψηλη ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ+ΚΩΛΟΣ ανακοινωθηκε 7/10
Πιπινου 65 ΑΝΝΙ πετιτ κοντη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα ΑΠΛΟ 6/10
Ρεμουνδου 21 κλειστο
Ρεμουνδου 20 ΛΩΡΗ πετιτ κοντη μελαχρινη με σχετικα ομορφο προσωπο και αδυνατο σωμα , εχει ενα μικρο τατου στην πλατη ΑΠΛΟ 7/10 Καλο μωρακι!
Αγιου Πετρου 7 ΤΑΝΙΑ ξανθια με σγουρο μαλλι , αδιαφορο προσωπο και σωμα με πιασηματα , εχει πολυ ρυτιδιασμενο κωλο! ΑΠΛΟ 5/10
Περγαμου 27 ισογειο ΕΥΑ χοντρο αδιαφορο μιλφογκιλφ 3/10 , ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ παχουλο αδιαφορο  μιλφογκιλφ 2/10 και ΣΟΦΙΑ μελαχρινο αδυνατο μιλφακι με σχετικα ομορφο προσωπο 7/10 ! ΟΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΚΩΛΟΥ ειπε η τσατσα , παντως αυτη η ΣΟΦΙ με καυλωσε!
Αχαρνων 85 κλειστο
Αγκυρας 12β ΑΝΝΑ μελαχρινο στυλιαρι μιλφακι με εκφυλο προσωπο ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε οπως παντα στο σαλονι 6/10
Κωνσταντινουπολεως 166 υπογειο ΑΝΝΑ ξανθια νεαρη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα , εχει καποια τατουαζ στην πλατη ΚΩΛΟΣ 7/10


Μεγ.Αλεξανδρου 15 ΕΙΡΗΝΗ ξανθια χοντρη αδιαφορη 2/10
Μεγ.Αλεξανδρου 17 Μια μελαχρινη παχουλη αδιαφορη 3/10
Κολοκυνθους 63α ευθεια Μια μελαχρινη τσιγγανοειδης αδυνατη μιλφ με αγορε μαλλι 6/10
Ιασωνος 44 δεξια ΒΙΚΥ απο Μεγ.Αλεξανδρου 28 παλαιοτερα , ξανθια με μετριο προσωπο και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 7/10
Ιασωνος 44 αριστερα διαδρομος , ΣΑΝΤΡΑ απο Ιασωνος 36 παλαιοτερα , μελαχρινη τσιγγανοειδης με μετριο προωπο και σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ 6/10
Κολωνου 48 μια καστανοξανθη με μετριο προσωπο , σωμα με πιασηματα και ψηλο κορμι ΑΠΛΟ 6/10 δεν ανακοινωθηκε ονομα
Κολωνου 32α ΑΝΝΑ ( απο  Ιασωνος 20γ παλαιοτερα οπου ηταν διδυμο με την υπερμουναρα Ναουμι ) ξανθια πλεον με μετριο προσωπο και παχουλο πλεον σωμα , εχει χαλασει πολυ το σωμα της σε σχεση με παλιοτερα ΑΠΛΟ 5/10
Κολωνου 30β οροφος το καλυτερο μωρο που ειδα στο Μεταξι σε αυτα που μπηκα , μελαχρινη με σχετικα ομορφο και γλυκο προσωπο , σωμα με λιγα πιασηματακια , εκανε ενα ηρεμο σαλοναρισμα με χαμογελο ΑΠΛΟ 7/10 δεν ανακοινωθηκε ονομα
Κολωνου 23 υπογειο ΛΑΟΥΡΑ απο Κολωνου 32α παλαιοτερα , αδιαφορο μιλφ ΚΩΛΟΣ 4/10




 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Η ομορφιά του έρωτα δε βρίσκεται στην αιωνιότητα, βρίσκεται στην προσωρινότητα. (Α. Τερζάκης)

...
Κωνσταντινουπολεως 166 υπογειο ΑΝΝΑ ξανθια νεαρη με μετριο προσωπο και αδυνατο σωμα , εχει καποια τατουαζ στην πλατη ΚΩΛΟΣ 7/10
...
Η δερματοστιξία απαικονίζει κερασφόρο βοοειδές, το ζώδιο της Άννας.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
η αλιονα δουλευει ή εχει φυγει για γιορτες?
οχι φιλε μου δεν πρεπει να εχει φυγει μεχρι και λιγες μερες πριν εδω ηταν περνα και μια απο φυλης84Β μετα της 12 μεσανυχτα μπορει να την βρεις και εκει
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Παιδια, μηπως ξερετε που μπορω να βρω την Γκαλίνα (χοντρη με μεγάλα βυζόμπαλα) που δούλευε στο Κολωνου 47 (πάνω όροφος) ;;;;;;
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
335
Πόντοι
31
συναγωνιστες έχω καιρο να παω σε μπουρδελακι αν κ φαν του ειδους. Αποψε λεω να κατηφορισω προς Φυλής. Έχετε κάτι να μου προτείνετε;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
συναγωνιστες έχω καιρο να παω σε μπουρδελακι αν κ φαν του ειδους. Αποψε λεω να κατηφορισω προς Φυλής. Έχετε κάτι να μου προτείνετε;

Φίλε...έχουν γραφτεί τα πάντα,αναλυτικά... :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Επιθεώρηση σήμερα στους οίκους εποχής να δω αν οι κοπέλες είναι στην δουλεία τους:

Εξηκίου 18Β: συνάντησα την γεματούλια ξανθιά Νάτιά.
Εξηκίου 18Γ: συνάντησα την Άννα. Πρόκειται για αδύνατη κοπέλα με ωραίο σώμα και μέτριο πρόσωπο που μπαίνει φουριόζα στο σαλόνι και σου σπάει τα αρχίδια μέχρι να περάσεις. Τίμια επιλογή πάντως για όσους ενδώσουν, το δουλεύει το 20άρι.
Λιοσίων 76: συνάντησα το αχτύπητο δίδυμο Μελίνα και Ναταλία. Τις έχω πάρει αμφότερες όπως και αρκετός κόσμος φαντάζομαι οπότε λεπτομέρειες στην κριτική μου.
Λιοσίων 76Α: νέος χώρος σε στυλ στούντιο όπου συνάντησα την μελαχρινή Αλίνα. Πρόκειται για κοπέλα της διπλανής πόρτας μετρίας γενικά εμφάνισης.
Λιοσίων 76Β: ισόγειο και αυτό ανακαινισμένο. Συνάντησα την γεματούλα καστανομάλλα Άννα με το μεσοφόρι.
Λιοσίων 91: η συμπαθέστατη τσατσά έφτιαχνε τον κήπο και τάϊζε τους γατούληδες. Μέσα συνάντησα την κοντούλα καστανομάλλα pro-milf Στέλλα.
Βέργας 2: συνάντησα το σκληρο milf Έλλη, πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα με άσπρο δαντελωτό εσώρουχο και γυαλάκια. Ωραίο σώμα αλλά στο πρόσωπο μου φάνηκε ότι στραβώνει λίγο το στόμα της.
Βέργας 3: στον νέο μπουρδελοπολυχώρο συνάντησα τις εξής κοπέλες: στο δεξί το σκληρό milf Πατρίτσια με την κοιλίτσα και το κοντό, ξανθό μαλλί. Στο αριστερό δύο κοπέλες την κοντή μελαχρινή Εύα μετριότατης εμφάνισης και την ψηλή τσαπερδόνα Πάολα, μελαχρινή με κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά αλλά χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο. Στον όροφο συνάντησα την όμορφη πορνοστάρ Σαμπρίνα.
Παιωνίου 47: συνάντησα την γεματούλα "Βραζιλιάνα" Μιράντα.
Αδανών 2: συνάντησα την σκληρή Μπαρμπόρα που έχει ομορφύνει πολύ. Παρόλα αυτά με στόλισε για τα καλά που δεν πέρασα.
Αλκαμένους 113: συνάντησα τα σκληρά milfs Σύλβια και Αλεξάνδρα. Η πρώτη είναι γνωστή με κοντό μαλλί (ήταν δωμάτιο και δεν την είδα) και η δεύτερη αρκετά χαριτωμένη με μεσοφόρι, καστανομάλλα, με συμπαθητικό πρόσωπο.
Αλκαμένους 117: συνάντησα την γνωστή Σάντρα "Γειά σας"! Με το νέο της μαλλί μοιάζει με την Ντόλυ Πάτρον χωρίς τις βυζάρες.
Αγίου Πέτρου 7: συνάντησα την Τάνια και έγινε κατάθεση!  :rockon: :rockon:
Πιπινού 65: συνάντησα ένα νεαρό δρόσερο πιπίνι, μικρούλι, καστανομάλλικο και τσουπωτό.
Φυλής 134: συνάντησα δύο όμορφα δροσερά πιπίνια: την ψηλόλιγνη καστανομάλλα Κατερίνα και την επίσης αδυνατούλα μελαχρινή Άννα. Ομορφούλες αμφότερες αν και δεν ενέδωσα.
Φυλής 134Α: συνάντησα το όμορφο μελαχρινό σκληρό milf Άννα.
Φυλής 134Β: συνάντησα το σκληρό milf Μαρία. Την έχω ξαναδεί στο Περγάμου 1. Έχει ζόρικο στυλ αλλά από εμφάνιση μέτρια πράγματα. Ξανθιά με κοντό μαλλί και λίγα κιλάκια.
Φυλής 136: συνάντησα την μελαχρινή πλέον Κωνσταντίνα που εκπορνευόταν στο Πιπινού 65 και Φυλής 109Β το καλοκαίρι. Όμορφη κοπέλα με ωραίο κρεμαστό στήθος και ωραίο πρόσωπο. Από αυτές που ήθελα να έχω για γκόμενα.
Αγκύρας 12Α: συνάντησα την Νικόλ. Πρόκειται για νταρντάνα, μελαχρινή με τεράστιο σώμα και στήθος, μόνο για μερακλήδες.
Αγκύρας 12Β: συνάντησα την υπερμουνάρα Εβελίνα. Ξανθιά με σώμα κόλαση και ωραίο πρόσωπο. Στα υπόψιν.
Φωκαίας 25: στον όροφο συνάντησα το δροσερό πιπίνι Άννα. Μετρίου αναστήματος, ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα αλλά άφησε δύο πάκιδες στο σαλόνι να σουλατσάρουν. Στο ισόγειο συνάντησα το δροσερό πιπίνι Έμιλυ. Πρόκειται για ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα με πιασίματα, καστανόξανθή με μπούκλες. Πρέπει να δούλευε Φυλής 86Β για ένα διάστημα.
Διδυμου 27 συνάντησα το δρορσερό μελαχρινό πιπίνι Κανέλα, λεπτό και ντροπαλούλι ενώ μαζί της ήταν το σάπιο gilf Έλενα. Ωραία η πρώτη, χάλια η δεύτερη.
Διδύμου 20: η τσατσά με ενημέρωσε ότι βάρδια είχε η Νίκα που ήταν στο δωμάτιο εκείνη την ώρα.
Διδύμου 8Β: δύο κοπέλες κλασσικά. Η πρώτη μετρίου αναστήματος καστανομάλλα και η δεύτερη κάπως ψηλότερη και ομορφότερη με σκούρο καστανό μαλλί. Παρτούζα στα 30 €.
Διδύμου 8Α: συνάντησα την ψηλή καστανομάλλα Χριστίνα που έχω ξαναδεί στο Φωκαίας 17. Αν γνωρίζει κάποιος τι επιδόσεις έχει στο δωμάτιο θα με ενδιέφερε να μάθω.
Διδύμου 7Α: συνάντησα την ψηλή μελαχρινή Νικόλ με τις βυζάρες.
Διδύμου 7Β: συνάντησα το δροσερό πιπίνι Τζωρτζίνα. Αυτή την φορά, φορούσε κάτι, αλλά παραμένει πειρασμός.
Έλλης 7: δούλευε η χωριατοπουτάνα Τζοάνα και έγινε κατάθεση.

Αυτά από εμένα φίλοι μου. Είχα καιρό να πάω βόλτα και το ευχαριστήθηκα. Ελπίζω να σας βοήθησα με την ενημέρωση αυτή. Να περνάτε καλά όλοι σας!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Αυτά από εμένα φίλοι μου. Είχα καιρό να πάω βόλτα και το ευχαριστήθηκα. Ελπίζω να σας βοήθησα με την ενημέρωση αυτή. Να περνάτε καλά όλοι σας!!

παντα βοηθανε οι ενημερωσεις σου φιλε μου!  :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.782
Πόντοι
45.465
Επιθεώρηση σήμερα στους οίκους εποχής να δω αν οι κοπέλες είναι στην δουλεία τους:



Αυτά από εμένα φίλοι μου. Είχα καιρό να πάω βόλτα και το ευχαριστήθηκα. Ελπίζω να σας βοήθησα με την ενημέρωση αυτή. Να περνάτε καλά όλοι σας!!
όλοι όσοι ενημερώνουν και δεν κάνουν ανούσια και χιλιοειπωμένα σχόλια βοηθούν  ;)

ωραίος και ο αμαντεους και ο ντεβιτο...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επιθεώρηση σήμερα στους οίκους εποχής να δω αν οι κοπέλες είναι στην δουλεία τους:

Εξηκίου 18Β: συνάντησα την γεματούλια ξανθιά Νάτιά.
Εξηκίου 18Γ: συνάντησα την Άννα. Πρόκειται για αδύνατη κοπέλα με ωραίο σώμα και μέτριο πρόσωπο που μπαίνει φουριόζα στο σαλόνι και σου σπάει τα αρχίδια μέχρι να περάσεις. Τίμια επιλογή πάντως για όσους ενδώσουν, το δουλεύει το 20άρι.
Λιοσίων 76: συνάντησα το αχτύπητο δίδυμο Μελίνα και Ναταλία. Τις έχω πάρει αμφότερες όπως και αρκετός κόσμος φαντάζομαι οπότε λεπτομέρειες στην κριτική μου.
Λιοσίων 76Α: νέος χώρος σε στυλ στούντιο όπου συνάντησα την μελαχρινή Αλίνα. Πρόκειται για κοπέλα της διπλανής πόρτας μετρίας γενικά εμφάνισης.
Λιοσίων 76Β: ισόγειο και αυτό ανακαινισμένο. Συνάντησα την γεματούλα καστανομάλλα Άννα με το μεσοφόρι.
Λιοσίων 91: η συμπαθέστατη τσατσά έφτιαχνε τον κήπο και τάϊζε τους γατούληδες. Μέσα συνάντησα την κοντούλα καστανομάλλα pro-milf Στέλλα.
Βέργας 2: συνάντησα το σκληρο milf Έλλη, πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα με άσπρο δαντελωτό εσώρουχο και γυαλάκια. Ωραίο σώμα αλλά στο πρόσωπο μου φάνηκε ότι στραβώνει λίγο το στόμα της.
Βέργας 3: στον νέο μπουρδελοπολυχώρο συνάντησα τις εξής κοπέλες: στο δεξί το σκληρό milf Πατρίτσια με την κοιλίτσα και το κοντό, ξανθό μαλλί. Στο αριστερό δύο κοπέλες την κοντή μελαχρινή Εύα μετριότατης εμφάνισης και την ψηλή τσαπερδόνα Πάολα, μελαχρινή με κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά αλλά χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο. Στον όροφο συνάντησα την όμορφη πορνοστάρ Σαμπρίνα.
Παιωνίου 47: συνάντησα την γεματούλα "Βραζιλιάνα" Μιράντα.
Αδανών 2: συνάντησα την σκληρή Μπαρμπόρα που έχει ομορφύνει πολύ. Παρόλα αυτά με στόλισε για τα καλά που δεν πέρασα.
Αλκαμένους 113: συνάντησα τα σκληρά milfs Σύλβια και Αλεξάνδρα. Η πρώτη είναι γνωστή με κοντό μαλλί (ήταν δωμάτιο και δεν την είδα) και η δεύτερη αρκετά χαριτωμένη με μεσοφόρι, καστανομάλλα, με συμπαθητικό πρόσωπο.
Αλκαμένους 117: συνάντησα την γνωστή Σάντρα "Γειά σας"! Με το νέο της μαλλί μοιάζει με την Ντόλυ Πάτρον χωρίς τις βυζάρες.
Αγίου Πέτρου 7: συνάντησα την Τάνια και έγινε κατάθεση!  :rockon: :rockon:
Πιπινού 65: συνάντησα ένα νεαρό δρόσερο πιπίνι, μικρούλι, καστανομάλλικο και τσουπωτό.
Φυλής 134: συνάντησα δύο όμορφα δροσερά πιπίνια: την ψηλόλιγνη καστανομάλλα Κατερίνα και την επίσης αδυνατούλα μελαχρινή Άννα. Ομορφούλες αμφότερες αν και δεν ενέδωσα.
Φυλής 134Α: συνάντησα το όμορφο μελαχρινό σκληρό milf Άννα.
Φυλής 134Β: συνάντησα το σκληρό milf Μαρία. Την έχω ξαναδεί στο Περγάμου 1. Έχει ζόρικο στυλ αλλά από εμφάνιση μέτρια πράγματα. Ξανθιά με κοντό μαλλί και λίγα κιλάκια.
Φυλής 136: συνάντησα την μελαχρινή πλέον Κωνσταντίνα που εκπορνευόταν στο Πιπινού 65 και Φυλής 109Β το καλοκαίρι. Όμορφη κοπέλα με ωραίο κρεμαστό στήθος και ωραίο πρόσωπο. Από αυτές που ήθελα να έχω για γκόμενα.
Αγκύρας 12Α: συνάντησα την Νικόλ. Πρόκειται για νταρντάνα, μελαχρινή με τεράστιο σώμα και στήθος, μόνο για μερακλήδες.
Αγκύρας 12Β: συνάντησα την υπερμουνάρα Εβελίνα. Ξανθιά με σώμα κόλαση και ωραίο πρόσωπο. Στα υπόψιν.
Φωκαίας 25: στον όροφο συνάντησα το δροσερό πιπίνι Άννα. Μετρίου αναστήματος, ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα αλλά άφησε δύο πάκιδες στο σαλόνι να σουλατσάρουν. Στο ισόγειο συνάντησα το δροσερό πιπίνι Έμιλυ. Πρόκειται για ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα με πιασίματα, καστανόξανθή με μπούκλες. Πρέπει να δούλευε Φυλής 86Β για ένα διάστημα.
Διδυμου 27 συνάντησα το δρορσερό μελαχρινό πιπίνι Κανέλα, λεπτό και ντροπαλούλι ενώ μαζί της ήταν το σάπιο gilf Έλενα. Ωραία η πρώτη, χάλια η δεύτερη.
Διδύμου 20: η τσατσά με ενημέρωσε ότι βάρδια είχε η Νίκα που ήταν στο δωμάτιο εκείνη την ώρα.
Διδύμου 8Β: δύο κοπέλες κλασσικά. Η πρώτη μετρίου αναστήματος καστανομάλλα και η δεύτερη κάπως ψηλότερη και ομορφότερη με σκούρο καστανό μαλλί. Παρτούζα στα 30 €.
Διδύμου 8Α: συνάντησα την ψηλή καστανομάλλα Χριστίνα που έχω ξαναδεί στο Φωκαίας 17. Αν γνωρίζει κάποιος τι επιδόσεις έχει στο δωμάτιο θα με ενδιέφερε να μάθω.
Διδύμου 7Α: συνάντησα την ψηλή μελαχρινή Νικόλ με τις βυζάρες.
Διδύμου 7Β: συνάντησα το δροσερό πιπίνι Τζωρτζίνα. Αυτή την φορά, φορούσε κάτι, αλλά παραμένει πειρασμός.
Έλλης 7: δούλευε η χωριατοπουτάνα Τζοάνα και έγινε κατάθεση.

Αυτά από εμένα φίλοι μου. Είχα καιρό να πάω βόλτα και το ευχαριστήθηκα. Ελπίζω να σας βοήθησα με την ενημέρωση αυτή. Να περνάτε καλά όλοι σας!!

ειχα κατεβει στοχευμενα για τη σαμπρινα στο ελλης…γυρω στις 19.00 που εφτασα το επανω ηταν κλειστο,και μαλιστα μου την ειπε κιολας η τσατσα κατω αριστερα επειδη την ρωτησα αν θα ανοιξει το επανω να βρω τη σαμπρινα…δε ξερω απαντησε τσαντισμενη που δε περασα με τις κοπελες που ειχε,με υφακι,κοιτα το μαλακα δε περναει,ασχετα αν στη συγκεκριμενη τσατσα εχω σκασει καμια 10αρια 20ευρα για τη σαμπρινα…τεσπα,εκανα μια βολτα παλι τριγυρω μηπως και ερθει καποια στιγμη η σαμπρινα,,,αν θυμαμαι καλα μεχρι και τις 21.00 δεν ειχε ανοιξει το επανω αν και ο τσατσος ηταν κατω……τελικως εφυγα μιας και λεω δε θα ανοιξει σημερα,και κατεθεσα στο αλλο στανταρακι μου την αντζελινα στη θασου….τι ωρα την ειδες την σαμπρινα????
ευχαριστουμε για τις ενημερωσεις……αν οντως ειναι εκει τωρα ξανακατεβαινω…..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ειχα κατεβει στοχευμενα για τη σαμπρινα στο ελλης…γυρω στις 19.00 που εφτασα το επανω ηταν κλειστο,και μαλιστα μου την ειπε κιολας η τσατσα κατω αριστερα επειδη την ρωτησα αν θα ανοιξει το επανω να βρω τη σαμπρινα…δε ξερω απαντησε τσαντισμενη που δε περασα με τις κοπελες που ειχε,με υφακι,κοιτα το μαλακα δε περναει,ασχετα αν στη συγκεκριμενη τσατσα εχω σκασει καμια 10αρια 20ευρα για τη σαμπρινα…τεσπα,εκανα μια βολτα παλι τριγυρω μηπως και ερθει καποια στιγμη η σαμπρινα,,,αν θυμαμαι καλα μεχρι και τις 21.00 δεν ειχε ανοιξει το επανω αν και ο τσατσος ηταν κατω……τελικως εφυγα μιας και λεω δε θα ανοιξει σημερα,και κατεθεσα στο αλλο στανταρακι μου την αντζελινα στη θασου….τι ωρα την ειδες την σαμπρινα????
ευχαριστουμε για τις ενημερωσεις……αν οντως ειναι εκει τωρα ξανακατεβαινω…..

στις 17:30 που πήγα ήταν ανοιχτό πάντως και είχε και κόσμο.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Επιθεώρηση σήμερα στους οίκους εποχής να δω αν οι κοπέλες είναι στην δουλεία τους:


Βέργας 3: στον νέο μπουρδελοπολυχώρο συνάντησα τις εξής κοπέλες: στο δεξί το σκληρό milf Πατρίτσια με την κοιλίτσα και το κοντό, ξανθό μαλλί. Στο αριστερό δύο κοπέλες την κοντή μελαχρινή Εύα μετριότατης εμφάνισης και την ψηλή τσαπερδόνα Πάολα, μελαχρινή με κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά αλλά χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο. Στον όροφο συνάντησα την όμορφη πορνοστάρ Σαμπρίνα.
Φυλής 134Α: συνάντησα το όμορφο μελαχρινό σκληρό milf Άννα.
Φυλής 136: συνάντησα την μελαχρινή πλέον Κωνσταντίνα που εκπορνευόταν στο Πιπινού 65 και Φυλής 109Β το καλοκαίρι. Όμορφη κοπέλα με ωραίο κρεμαστό στήθος και ωραίο πρόσωπο. Από αυτές που ήθελα να έχω για γκόμενα.
Φωκαίας 25: στον όροφο συνάντησα το δροσερό πιπίνι Άννα. Μετρίου αναστήματος, ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα αλλά άφησε δύο πάκιδες στο σαλόνι να σουλατσάρουν.
Εμενα μου αρεσε η μελαχρινη Παολα   κανει και τελειωτικο στο στομα ,λογικα ειναι αυτη που ειχα δει Αχιλλεως 48, στα υποψην
Η Αννα απο Φυλης 134 ωραιο μιλφακι , ξερουμε τι αποδοση εχει στα πορνοενδοτερα?
Η Κωνσταντινα απο Φ.136 για μενα ειναι μετριας εμφανισης
Η Αννα απο Φωκαιας 25 ποια ειναι? Καινουργια?
Ωραια ενημερωση φιλε Dawn! :thumbsup:






 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom