Νέα

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με εκδιδόμενη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ζεth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ ιερόδουλη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 186 23,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 293 37,4%
  • Ισως

    Ψήφοι: 159 20,3%
  • Θα ρωτούσα πρώτα τη μαμά μου

    Ψήφοι: 145 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    783

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Έλα,εδώ είσαι......
:rockon:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=158873.msg4113886#msg4113886]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=158873.msg4113886#msg4113886[/url]


http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=158873.0;attach=445174;image[/img[/URL]]
[/quote]πρεπει να ειχε ωραια πατουσακια η τυπισα δεν εξηγειται αλλιως
 

Επισκέπτης
Πικερ μου γαμας τη "γκομενα" ρε αλητη ;;;  :o
Ναι εσυ και αλλοι 500 πακιστανοι και καθε ναυαγιο της ζωης που αν δεν υπηρχε το Μεταξουργειο η θα γαμαγατε κατσικες, η θα γαμιοσασταν μεταξι σας  :2funny:

Εισαι τοσο μαγκας οσο και αυτοι  :rockon: :rockon:

Με αυτό που γράφεις προσβάλλεις τον ίδιο σου τον εαυτό που έκανες "σχέση" μαζί της. Καταλαβαίνω όμως ότι είναι λίγο δύσκολο να το καταλάβεις.  :idiot:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ο διαχωρσμός έτσι όπως τον προτείνεις είναι αποκλειστικός ?? Δηλαδή άντρες που τους αρέσει να ικανοποιούνται και οι ίδιοι αλλά και η γυναίκα στο σεξ δεν υπάρχουν ??

Εγώ πιστεύω οτιστις περισσότερες περιπτώσεις η ικανοποίηση του άλλου αντανακλά πάνω σου στο σέξ. Οσο τη βρίσκει η γυναίκα τόσο τη βρίσκεις και εσύ αντίστοιχα. Για αυτό και βλέπεις στις κριτικές πολλών συναδέλφων να ευχαριστιούνται ιδαιτέρως όταν η πουτάνες έχουν αλληθοφανή συμπεριφορά ικανοποίησης ( χρησιμποιόντας στις περισσότερες περιπτώσεις το υποκριτικό τους ταλέντο ). Αυτό θέλουν να βιώνουν οι περισσότεροι άντρες ότι ευχαριστούν τη γυναίκα και άρα είναι μεγάλοι εραστές. Βέβαια η αλήθεια στις περισσότερες περιπτώσεις είναι αντιδιαμετρικά  αντίθετη.

υπάρχουν άντρες που ικανοποιούνται ικανοποιώντας την γυναίκα και αυτή τους το ανταποδίδει
υπάρχουν και οι εγωιστές που όχι μόνο τους είναι περιττό αυτό, αλλά πολλές φορές και δυσφορικό
γιατί πολύ απλά θέλουν μόνο να ικανοποιηθούν χρησιμοποιώντας απλά ένα σώμα που θα τους ικανοποιήσει, δεν τους ενδιαφέρει να κερδίσουν
τον τίτλο του μεγάλου εραστή με τις πολλές κατακτήσεις , κάθε άλλο...

ο ερωτισμός ικανοποιεί τον άλλο,και εξ'αντανακλάσεως το εγώ
ο ηδονισμός ικανοποιεί το εγώ αδιαφορώντας για τον άλλο


                                      rigormortis

υγ: γι'αυτό προκύπτει η σύνδεση του ηδονισμού με την μαλακία
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ο ερωτισμός ικανοποιεί τον άλλο,και εξ'αντανακλάσεως το εγώ
ο ηδονισμός ικανοποιεί το εγώ αδιαφορώντας για τον άλλο
Σωστό κατά βάση αν και με κάποιες αποκλίσεις.Αλλά σαν γενική αρχή σωστός διαχω(ο)ρισμός.
 

Επισκέπτης
η δικη μου εκδοχη ειναι οτι υπαρχουν αντρες που μπορουν να ικανοποιησουν μια γυναικα
και υπαρχουν αντρες που δεν μπορουν , οχι δεν θελουν ή δεν τους ενδιαφερει ή οποια αλλη δικαιολογια εχουν , απλα δεν μπορουν
για αυτο αναγκαζονται να πηγαινουν μονο με πουτανες
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
η δικη μου εκδοχη ειναι οτι υπαρχουν αντρες που μπορουν να ικανοποιησουν μια γυναικα
και υπαρχουν αντρες που δεν μπορουν , οχι δεν θελουν ή δεν τους ενδιαφερει ή οποια αλλη δικαιολογια εχουν , απλα δεν μπορουν
για αυτο αναγκαζονται να πηγαινουν μονο με πουτανες

σωστό

για μένα, το "θέλω" είναι σχεδόν ταυτόσημο με το "μπορώ"
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.751
Πόντοι
41.447

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Απλά φοβούνται να μοιραστούν οτιδήποτε πέρα από υλικά πράγματα.
Δε το έμαθαν ποτέ κι έτσι πορεύονται.
Το κατανοώ απλά διαφωνώ ως προς την ορθότητα.
Η ζωή χωρίς τις συγκινήσεις που σου προσφέρουν τα συναισθήματα,ακόμα κι όσα αποβαίνουν ψυχοφθόρα ή βραχυπρόθεσμα επωφελή,είναι άσκοπη επανάληψη καθημερινών ασχολιών.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
υπάρχουν άντρες που ικανοποιούνται ικανοποιώντας την γυναίκα και αυτή τους το ανταποδίδει
υπάρχουν και οι εγωιστές που όχι μόνο τους είναι περιττό αυτό, αλλά πολλές φορές και δυσφορικό
γιατί πολύ απλά θέλουν μόνο να ικανοποιηθούν χρησιμοποιώντας απλά ένα σώμα που θα τους ικανοποιήσει, δεν τους ενδιαφέρει να κερδίσουν
τον τίτλο του μεγάλου εραστή με τις πολλές κατακτήσεις , κάθε άλλο...

ο ερωτισμός ικανοποιεί τον άλλο,και εξ'αντανακλάσεως το εγώ
ο ηδονισμός ικανοποιεί το εγώ αδιαφορώντας για τον άλλο


                                      rigormortis

υγ: γι'αυτό προκύπτει η σύνδεση του ηδονισμού με την μαλακία
ο ερωτισμος δεν μπορει να υπαρξει  σε μεγαλο βαθμο γιατι οι γυναικες εχουν ελαχιστες δυνατοτητες να ευχαριστηθουν τον ερωτα.οποτε ο ηδονησμος κυριαρχει ειτε το θελουμε ειτε οχι.θα ηθελα οι γυναικες να μπορουν να απολαυσουν τον ερωτα οσο εμεις.δυστυχως αυτο ειναι αδυνατο λογο βιολογικων παραγοντων
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.618
Κριτικές
6
Like
302
Πόντοι
296
Χωρίς να ισχυρίζομαι ότι λέω και τίποτα σπουδαίο: Αν έχεις ένα στανταράκι, δεν είναι μία μορφή σχέσης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom