Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 241 άτομα (27 μέλη και 214 επισκέπτες)

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα σε ολους. Είμαι νέο μελος. Ενδιαφέρομαι για παρτουζα με 2 κορίτσια, σε μπουρδελο, όχι στουντιο, τα οποια να κανουν και τα 2 ακα τελειωτικο και γενικα να παρεχουν καλο service. Ποια σπιτια μου προτείνετε?  :dancing:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Τύποι, Ιάσωνος 20Α, μια καλούλα στη δεύτερη βάρδια, με 15 ευρώ, λέει τίποτα στο δωμάτιο ή ξεπέτα;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τύποι, Ιάσωνος 20Α, μια καλούλα στη δεύτερη βάρδια, με 15 ευρώ, λέει τίποτα στο δωμάτιο ή ξεπέτα;

Αν εννοείς την νέα κοπέλα που είχα δει,δεν ξέρω τι παίζει μέσα....είχε συνεχώς δωμάτια πάντως.... :)


[size=12pt]
Στο Ιάσωνος 20Α εμφανίσθηκε νέα κορασίδα,κατά την υπηρεσία...με το όνομα "Κίκη" .........αρκετά όμορφη....με λευκό/κανονικό σώμα....μελαχρινή....με δυάρι βυζάκι..... Τα δωμάτια γεμάτα.....και περίμεναν πολλοί χύστες να περάσουν και αυτοί......[/size]
 

palan

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ποια κοπέλα δούλευε χθες το απόγευμα στο Φωκαίας 27Β κάτω ποια είναι;
Εμφάνιση που θυμίζει λάτιν με μακρύ σγουρό μαλλί, 3άρι στήθος και μελαμψή επιδερμίδα.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
γεια σας μπουρδελοχυστες,εχει κανεις υποψιν του για μεταξι κανενα ομορφο μαυρακι να κατεβω,??μεταμεσονυκτια ωρα ...
Τα σεβη μου και αναμενω τους μπουρδελοκομαντος για ενημερωση :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
τι στο καλο,γιατι ειναι κλειστα?σημερα βρηκανε που ηθελα να κατεβω?ελπιζω μετα τις 12..
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
τι στο καλο,γιατι ειναι κλειστα?σημερα βρηκανε που ηθελα να κατεβω?ελπιζω μετα τις 12..

από εγκυρη πληροφορηση, είναι κλειστα λογω σκουπας...

3η βαρδια κανονικα, μην αγχωνεσαι.  :sunglasses:

εγω δυστυχως δε θα κατεβω, αλλα ετρεξα να ενημερωθώ για σας ενημερωσω.  :grin:

Καληνύχτα σε ολους
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ρε παιδιά ποια κοπέλα δούλευε χθες το απόγευμα στο Φωκαίας 27Β κάτω ποια είναι;
Εμφάνιση που θυμίζει λάτιν με μακρύ σγουρό μαλλί, 3άρι στήθος και μελαμψή επιδερμίδα.
η περιγραφη σου μοιαζει με την Αλεξια απο Κολωνου 15
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
868
Πόντοι
81
Ρε παιδιά ποια κοπέλα δούλευε χθες το απόγευμα στο Φωκαίας 27Β κάτω ποια είναι;
Εμφάνιση που θυμίζει λάτιν με μακρύ σγουρό μαλλί, 3άρι στήθος και μελαμψή επιδερμίδα.

Η Στέλλα. ΠΡΟΣΟΧΗ διότι κι εμένα μου έκανε εντύπωσε αλλά ρώτησα κι έμαθε ότι σε αφήνει με τον πούτσ..  :jerking: στο χέρι μόλις περάσουν 4-5 λεπτά. Δούλευε στην Κολωνού στο Μετάξι, (νομίζω) στο 15 δεξιό. Εάν σου αρέσουν τα κασκαντεριλίκια, πάω πασσο!  :think:

Υ.Γ. 1)Μιλάμε για αυτή που δούλευε με την Εύα υπηρεσία και βγαίνει στο σαλόνι γυμνή, έτσι;
    2) Ο Devito λέει Αλέξια και είναι σωστός! Μαζί με την αλλαγή της γειτονιάς, άλλαξε και όνομα.
 

palan

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ναι τώρα που το λες όντως σαν Στέλλα ανακοινώθηκε.Άρα άκυρος ο συναγερμός ε;
Κρίμα και έλεγα να είναι η επόμενη κατάθεση εκεί.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Διδύμου συνάντησα τον Πατριάρχη Παντελεήμων,ο οποίος είχε βγάλει βόλτα το σκύλο του! Μου είπε να μεταφέρω ότι η Έλενα/Αθηνά από Φωκαίας θα βρίσκεται Φυλής 69Β τα πρωινά.....όσοι την ψάχνατε την βρήκατε..... :cheesy:

Σε χθεσινή συνάντηση πάλι με τον Πατριάρχη...  :priest: ,έμαθα ότι η κορασίδα την κοπάνισε και από το Φ.69Β... Αν έχουμε νεότερα,θα τα μάθετε...
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Τρίτη βράδυ,περί ώρα 22.00. Η ευκολότερη ενημέρωση :
Μεταξουργείο ήταν όλα κλειστά. Φυλής επίσης όλα κλειστά.
Ανοικτά μόνο : Αλκαμένους 117 με τη Χριστίνα , Διδύμου 18Α Αλιόνα,Διδύμου 18Β Αννούλα.
 

Metal P

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
81
Like
28
Πόντοι
0
Τρίτη βράδυ,περί ώρα 22.00. Η ευκολότερη ενημέρωση :
Μεταξουργείο ήταν όλα κλειστά. Φυλής επίσης όλα κλειστά.
Ανοικτά μόνο : Αλκαμένους 117 με τη Χριστίνα , Διδύμου 18Α Αλιόνα,Διδύμου 18Β Αννούλα.
...και 23:40 που περασα εγω, ηταν ολα κλειστα!!!(Φυλης / Μεταξουργειο / Λιοσιων).
Τι εγινε παλι;  :headbang:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Μεταξουργείο σήμερα[/size]

DSC04764.jpg


Κεραμεικού κοντά στη Μυλλέρου


11:15-12:18 (πρωινή βάρδια)

Ιάσονος 19 ισόγειο: Η λυγερόκορμη νεαρή Αλίνα. Σε απλό.
Κολωνού 30 αριστερά (όροφος): Η 24άχρονη ρουμάνα Βιολέτα, από το ισόγειο του Ιάσονος 19, με ίσιο μαύρο μαλλί  μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο γλυκό πρόσωπο, μέγα στήθος κρεμασμένο, κοιλιά, κωλάρα και μπουτάρες. Σε απλό.
Πληρώθηκε...

DSC04745.jpg


DSC04746.jpg


DSC04752.jpg


DSC04748.jpg


Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο): Η γλυκιά καλλίστηθη Κορίνα. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος): Η υπηρεσία μου είπε ότι δούλευε κλασικά η νεαρή, γλυκιά, τσουπωτή Μαρία. Σε απλό.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Σταθερά και εδώ 2 καλοταϊσμένες κοπέλες: η Νικόλ, από Ιάσονος 1 υπερυψωμένο ισόγειο, και η Ρίτα. Σε απλό και η παρτούζα στα 15.
Ιάσονος 19 όροφος: Η νεαρή Ελενα˙ με μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, καλλίγραμμο κορμάκι, ωραίο κωλαράκι. Απλό.
Σημείωση: Η Νικολέτα θα είναι Παρασκευή.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος): Η Μαίρη˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, φιλήδονο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεροδεμένο κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο): Δύο κοπέλες: Η ξανθιά νεαρή Αλίνα, που παίζει και δίπλα και η Λαρίσα. Σε απλό και οι δύο.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Τατιάνα, σε ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ.
Ιάσονος 33: Η νεαρή Κασσάνδρα˙ με ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, όμορφο πρόσωπο με σχιστά μάτια, μεσαίο στήθος (φορούσε τα ρούχα της) "δεμένο" κορμί. Σε απλό.
Ιάσονος 36: Η Ανθούλα˙ με μαύρο καρέ, μέχρι τους ώμους, μαλλί, φιλήδονο αθιγγανοειδές όμορφο πρόσωπο, ταττού στην αριστερή ωμοπλάτη, μεσαίο στήθος, κοιλίτσα, κώλος με λίγη κυτταρίτιδα, και η γκιλφ Μαρίνα. Σε απλό τα κορίτσια.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος): Η «Νατάλια» (όπως είπε η ίδια): Ενα γλυκό, νεαρό, μαυρομάλλικο "σαμιαμίδι". Σε απλό.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο): Η 29άχρονη μελαχρινή βουλγάρα Μπάρμπαρα. Σε απλό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28: Το τιτανοθήριο Πάολα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.

Αφού υποβάλλω τα σέβη μου στους γίγαντες της ενημέρωσης Φανούρη και προφέσορ εξ,να πω κι εγώ τι είδα σήμερα γύρω στις 20.00 σε βόλτα με φίλο μου στα σπιτάκια...
[...]
Ωραίος! :thumbsup:

Κορυφαίες ενημερώσεις από Φανούρη, Λαστφορλαιφ και Προφέσσορα. Μπράβο παίδες!
Tnx!

αυτή (Η Μαρία, από Θάσου 13) μαντέψτε ποια είναι...
...η μαρία η "ελληνίδα" μιλφ από κολωνού 11 υπόγειο,τρίτη βάρδια...παίζει γκεστ σταρ και στο θάσου.
Και την έψαχα!
Είχα ρωτήσει τον τσάτσο και δεν ήξερε να μου πει που μπορούσα να τη βρω.
Θενξ!
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα.! Γνωρίζει κάποιος αν η βικτώρια απο Αχαρνών 85 δουλέυει μόνο πρωινή βάρδια και αν ναι,μέχρι τι ώρα ειναι η πρωινή βάρδια?
 

argy69

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετω τους συναγωνιστες ...Μηπως καποιος μπορει να ενημερωσει αν κανει η Ζανα με το βασιλικο τσιμπουκι καποια βραδινη βαρδια στο Μεταξι..Το πρωι ξερω οτι ειναι στο Αδανων και τελευτεια φορα πανω απο μηνα ηταν Στο Κολωνου 23 νομιζω αλλα πλεον την εχω χασει....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom