Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 340 άτομα (31 μέλη και 309 επισκέπτες)

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
+1

Γίνεται φανερό ότι όσους δεν πρόλαβε να καταστρέψει η Αλιόνα, τους έχει προκαλέσει σπογγώδη εγκεφαλοπάθεια η Άννα.

...Μπουάχαχαχαχαχα !!! ΚΥΡΙΕ ΠΥΡΑΥΛΕ δηλώνω Ταπεινός Δούλος του 
                      Πνεύματός σας !!!
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
απαντάω και σε σένα και στον dawn.

το βασικο είναι να μην κανει καποιος άλλος τα ιδια και να παρει ένα μαθημα από μενα...

2ον να προσεχει τη συγκεκριμενη κοπελα γιατι είναι από τις πιο κουτοπόνηρης της φυλης, το πιστευω αυτό

σε ότι αφορα εμενα, ρωτήστε και τα παιδια που κανουμε παρεα, ναι την αννα την ξερω 1,5 χρονο εγω, όμως εμενα με τη τυλιξε τους τελευταίους μηνες και με εβαλε σε αυτή τη διαδικασια... για ένα χρονο σχεδόν ειχα μια φυσιολογικη πορνικη συμπεριφορα, δηλαδή πηγα και με 2 και με 3 διαφορετικες κοπελες τη βδομαδα.

απλα καποια στιγμη, τι να πω, ισως ηταν η ανθρωπινη αναγκη που επανηλθε εντονα, και ετυχε και η αννα εκεινο τον καιρο να είναι "μονη" και να την πιεσω να κανουμε μια προσπαθεια, που επαναλαμβάνω, μαλακια μου. αλλα ενώ δεν πετυχε, εγω επεμεινα και εγινα ο μαλακας της αννουλας. αν ηταν μια οποιαδήποτε άλλη κοπελα εξω από το χωρο θα με ειχε διωξει. εκεινη παροτι με βαρεθηκε με ανεχοταν για να τσιμπαει τα 20αρικα. και εγω ξαναξεκινησα τα δωρα για να την ξανακερδισω...

και παλι φιλε μου, ειτε κοψω το σαιτ ειτε όχι, θα ξαναπερασω 6 μηνες, ένα χρονο ποιος ξερει, κανονικο πορνιασμα, γαμησι, όπως θες πες το, και παλι θα βρεθει καποια στιγμη μια αννουλα να καλυψει το συναισθηματικο κενο που νιωθω ορισμένες φορες...

γιατι μερικοι ανθρωποι δε μαθαμε πως να καλύπτουμε αυτές μας τις ανάγκες κανοντας τσαρκες όχι σε μπουρδελα και στουντιο, αλλα σε μπαρακια και καφετεριες... δεν ξερω τι φταιει... ισως παιδικα βιωματα...

τύπε στο έγραψα και στην κρική στα σχόλια θα στο γράψω κι εδώ.
τι κωλοτούμπα είναι αυτή; άλλαξες την κριτική γιατί έπεσε κανένα τηλεφώνημα πως θα κοπούν τα γαμήσια μήπως;
ρε γίνετε λίγο άντρες,που νομίζετε πως μόνο το γαμήσι σας κάνει  :2funny:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Οι πουτάνες είναι ΠΟΥΤΑΝΕΣ για ΠΑΝΤΑ.
Δεν πιάνονται γκόμενες ΠΟΤΕ και από ΚΑΝΕΝΑΝ.
Όποιος ισχυρίζεται το αντίθετο είναι απλώς ΜΑΛΑΚΑΣ για ...ΠΑΝΤΑ.

παντως οι περισσοτερες πουτανες παντρευονται και κανουν οικογενεια με πελατες
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα στη Φυλή - ενημέρωση μέσω κινητού:

73:Ανοικτά φώτα αλλά "δεν έχουμε κοπέλα".

71α:Ανοικτό το μαγαζί αλλά "κλείσαμε, κλείσαμε"

71επάνω: κλειστό.

69ισόγειο: Νικόλ.

69επάνω: Χριστίνα η Καζακστανή.

67:Αλίσια,με καυλωτικά μαύρα εσώρουχα.

65α:Εμμανουέλα με τα μαλλιά πιασμένα επάνω σήμερα.

86ισόγειο:Αλίνα η μελαχροινή πιτσιρίκα.

86επάνω:Νικόλ.

84επάνω:Γαβριέλλα με κοκκινομαυρα εσώρουχα.

84ισόγειο:Αντριάννα το ξινισμένο (και σήμερα) πιπίνι.

80:κλειστό.

61:Ανοικτά φώτα-κλειστή πόρτα.

59:κλειστό.

74:δεξιά η Τερέζα την είχε πέσει στον καναπέ του σαλονιού περιμένοντας (μάταια...) τους πελάτες.
Αριστερά μια Μαρία μελαχροινή προ μιλφ με σπασμένο πρόσωπο και με κωλάρα.

72:Νάντια η Ελληνίδα με την απίστευτη κωλάρα - σήμερα μου άρεσε πολύ.

66δ:κλειστό.

66α:Μπιάνκα, με τα ίδια κόκκινα εσώρουχα.

56:Πατρίτσια η ξανθιά μικρούλα, με τα βυζάκια έξω.

54:Αουρόρα-ήταν στο δωμάτιο και δεν την είδα.

 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Συνέχεια στη Φωκαίας:

19 Ισαβέλλα,με περίεργο μαύρο εσώρουχο-κορμάκι.

19επάνω:Ελένη η Αιγύπτια.

17:Αντζελίνα.

25επάνω:Ειρήνη, η καστανόξανθη γυφτοπούλα με τα πιασίματα και με φουλ πρόγραμμα.

25υπερυψωμένο:Άνκα.

27υπόγειο:Αντελίνα ή Αντέλα όπως μας την παρουσίασε σήμερα η υπηρεσία.

27υπερυψωμένο: Ιζαμπέλα.

27επάνω:Νικόλ το ξανθό σιλικονάτο μιλφόμπαζο.

24:Λαρίσα.

 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Xθες πρωι με τη δροσουλα,ειπα να ριξω ενα αξιοπρεπες πιτσιλισματακι χωρις ιδιαιτερες συναισθηματικες απαιτησεις..δεν κατεβηκα καν απ'το μοτοσακο μου,γιατι μου χαλασε τη διαθεση τυπακι,που κρατουσε δωροσακουλα και περιμενε εναγωνιως Φυλης και Φωκαιας γωνια,καποια πορνοδεσποινα στον πηγαιμο για τη δουλεια της..την εκανα μπραφ μη χαλασω το πορνειδυλιο.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.754
Κριτικές
183
Like
3.134
Πόντοι
8.535
τυπακι,που κρατουσε δωροσακουλα και περιμενε εναγωνιως Φυλης και Φωκαιας γωνια,καποια πορνοδεσποινα στον πηγαιμο για τη δουλεια της..την εκανα μπραφ μη χαλασω το πορνειδυλιο.
τι διαολο?επιδημια επεσε.... :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Σχετικά με το σκάνδαλο που έχει ξεσπάσει με την κριτική του κ. Ορέστη για την Άννα Φωκαίας (διαγράφτηκε η πρώτη κριτική και στη θέση της μπήκε άλλη, γεμάτη σορόπια και γλυκόλογα), ένα τεράστιο μπράβο στους διαχειριστές του ιστοτόπου που με Ιώβεια υπομονή εκτελούν χρέη τροχονόμου στις διασταυρούμενες παραφροσύνες και ψυχοπάθειες.
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1

Ο Βασιβουζούκος-Ιππότης κλάφτηκε στους ανωτέρους του και διέγραψαν τα ποστ...
Με λίγα λόγια...

ΙΠΠΟΤΗΣ... :jerking: :jerking:  :jerking: :jerking: :jerking:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Σε συνέχεια του σκανδάλου με την κριτική του κ. Ορέστη για την Άννα Φωκαίας, παρατηρώ ότι η κριτική άλλαξε, ωστόσο εγώ ψήφισα θετικά την αρχική κριτική.
Στη δεύτερη κριτική, θα ψήφιζα αρνητικά.
Ακόμη μια απόδειξη για τη δύναμη που έχουν οι Ρουμάνες πουτάνες! Προκαλούν μέχρι και αλλοίωση εκλογικού αποτελέσματος...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
490
Like
36.730
Πόντοι
41.447
Ο Βασιβουζούκος-Ιππότης κλάφτηκε στους ανωτέρους του και διέγραψαν τα ποστ...
Με λίγα λόγια...

ΙΠΠΟΤΗΣ... :jerking: :jerking:  :jerking: :jerking: :jerking:

μην σπαμαρεις/ετε σε θρεντ της ενημερωσης, αλλιως τα μηνυματα θα διαγραφονται...
για σπαμάρισμα και γενικά σχόλια σχετικα με τις ενημερώσεις μπουρδέλων/στουντιο μπορειτε να γράφετε εδω
 

Επισκέπτης
Xθες πρωι με τη δροσουλα,ειπα να ριξω ενα αξιοπρεπες πιτσιλισματακι χωρις ιδιαιτερες συναισθηματικες απαιτησεις..δεν κατεβηκα καν απ'το μοτοσακο μου,γιατι μου χαλασε τη διαθεση τυπακι,που κρατουσε δωροσακουλα και περιμενε εναγωνιως Φυλης και Φωκαιας γωνια,καποια πορνοδεσποινα στον πηγαιμο για τη δουλεια της..την εκανα μπραφ μη χαλασω το πορνειδυλιο.

Αὐτὸς εἶσαι!  :rockon:

URL]]
 

Frelancerg

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η κριτική του Ορέστη Κου (η παλιά με τα μπινελίκια και όχι η βελτιωμένη) θα πρέπει να γίνει εισαγωγικό κείμενο στο Πάνθεον των Πιρφόρων του bourdela.com. Εκεί θα υπάρχει ο ορισμός του πιρφόρου και της εκδιδόμενης γυναίκας για καταθέτουν εμπειρίες οι παλιότεροι και να διαβάζουν οι νεότεροι και να μην παρεξηγούν έννοιες και καταστάσεις. Έτσι θα μειωθούν δραστικά παρόμοιες περιπτώσεις που μπορούν να ταλαιπωρήσουν αδύναμους χαρακτήρες μπουρδελιάριδων... 
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Αὐτὸς εἶσαι!  :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.theworldofmotorcycles.com/vintagebike-images/motobecane_125-lt_motorcycle.jpeg[/img[/URL]]
[/quote] Εγκζακλυ αγαπητε..μαγος εισθε??[..και το ασορτι κρανακι με τη διπλη ριγα στη μεση,αφησε αναυδη τη ναζιαρα Ναταλια στο ισογειο της οδου Κων/πολεως 166..δεξιοτεχνις στο σολο τρομπονι,μας αφιερωσε ενα ολιγολεπτο κονσερτο δωματιου,να πανε τα φαρμακια κατω :pipa2:]
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ρομαντικη μοναχικη πιτσιλιστικη καταδρομικη.

Ο πυρος μου βαραγε κοκκινα ηξερα οτι στο πρωτο που θα μπω δεν θα αντεχα και θα ηθελα να πιρφορισω ... ετσι και εγινε...

Διδυμου 8Β ισογειο.

Εμφανιστικαν 2 κορασιδες, η γνωστη Αννιτα η ξανθια πιπινα next door girl με τη φιλη της Νικολ αν συγκρατησα καλα το ονομα που δεν μιλαγε ελληνικα.

20euro η μια, 30 οι 2 ... ειπα στην τσα2 οτι θελω μονο την ξανθια (αννιτα) μετα λεω τι ψυχη εχει ενα 10αρικο για μια εμπειρια ζωης ... πες και στις 2 να περασουν στο δωματιο.

Ακαποτο τρομπονι και τα 2 κοριτσια, (η νικολ εδινε και κωλο) μετα το πνευστο (καλυτερη η νικολ 1-0) , ηρθε η ισοφαριση με την Αννιτα στα 4 για να γινει το 1-1

Δεν προλαβα να πιρφορισω και τη μελαχροινη νικολ αλλα η καυλα ειχε φτασει στο απροχωρητο...

Ρομαντικες-Φωτο στο ... Ρομαντισμο...

Με την ίδια καπότα τις γαμάς;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Συνέχεια στη Φωκαίας:

19 Ισαβέλλα,με περίεργο μαύρο εσώρουχο-κορμάκι. μαλλον εννοεις 17

19επάνω:Ελένη η Αιγύπτια. και εδω ειναι 17

17:Αντζελίνα.  εδω ειναι 19

25επάνω:Ειρήνη, η καστανόξανθη γυφτοπούλα με τα πιασίματα και με φουλ πρόγραμμα.

25υπερυψωμένο:Άνκα.

27υπόγειο:Αντελίνα ή Αντέλα όπως μας την παρουσίασε σήμερα η υπηρεσία.

27υπερυψωμένο: Ιζαμπέλα.

27επάνω:Νικόλ το ξανθό σιλικονάτο μιλφόμπαζο.

24:Λαρίσα.
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Η Αλίνα, στο Φωκαίας 19, εξακολουθεί να εργάζεται τα πρωϊνά; Θα ήθελα να την επισκεφτώ!  :knockinb:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom