Νέα

Θα κάνατε ποτέ σχέση με trans;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Λίγο άσχετο: Επίσης να συμπληρώσω πως θα μπορούσε να υπάρχει ένας χώρος - μπαρ τύπου amnezia - X BAR για όσους γνωρίζουν, ο οποίος να έχει κοπέλες τρανσ. Θα ήταν μια καλή πρόταση για ποτό, για κουβέντα και για ανάπτυξη επαφών. Βέβαια αυτές σφάζονται όπως σας είπα και δουλεύουν ατομικά. Ενώ μια ενοποιημένη παρουσία θα μπορούσαν να αντλούν πελάτες πιο εύκολα. Θα μπορούσε να ήταν και νόμιμα με υγειονομικές άδειες κλπ. Βέβαια Ελλάδα είμαστε το ξέχασα...εδώ το κράτος σε θέλει παράνομο...
Επίσης πέρα από το σεξουαλικό, τα άτομα τρανσ έχουν ιδιάζουσες προσωπικότηες που τους κάνει πολλές φορές να υπερτερούν σε πολλούς από τις γκόμενες. Έχουν φάει πολλές εξ αυτών πολλές σφαλιάρες στη ζωή τους και δεν εισέπρατταν παλαμάκια και χειροκροτήματα όπως οι γκόμενες από τα μωρά..
ΣΥΜΦΩΝΩ Μ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ  ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΦΑΖΟΜΑΣΤΕ...  ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑΣ
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΣΥΜΦΩΝΩ Μ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ  ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΦΑΖΟΜΑΣΤΕ...  ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑΣ

Καλησπέρα Μαρκέλλα μου. Αν διάβασες προσεκτικά είπα ότι υπάρχουν φιλίες. Αλλά λόγω ανταγωνισμού και δεν είναι κακό υπάρχει μια αντιπαλότητα. Η οικονομική κρίση την εντείνει.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Επίσης Μαρκέλλα αξιολόγησε τη πρόταση να υπάρχει ένα μπαρ σαν το ΣΤΡΑΣ ή κάτι τέτοιο όπου θα μπορείς εσύ δωρεαν να πίνεις το ποτό σου να μιλάς με υποψήφιους πελάτες, να σε κερνάνε καθώς θα είναι φτηνα και με κονσομανσιον μέσα. Γιατί όχι. Γιατί δεν είναι μόνο "γαμ.. τελειώσαμε"
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
Tό 1999 είχα μία σχέση μέ ένα άπίστευτο μωράκι για 4 χρόνια !!
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Καλησπέρα Μαρκέλλα μου. Αν διάβασες προσεκτικά είπα ότι υπάρχουν φιλίες. Αλλά λόγω ανταγωνισμού και δεν είναι κακό υπάρχει μια αντιπαλότητα. Η οικονομική κρίση την εντείνει.
ΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΥΜΦΩΝΩ, ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΡΙΠΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΚΑΥΣΤΙΚΟ Μ ΦΩΝΑΧΤΗΚΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΦΑΖΟΜΑΣΤΕ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΜΕΝΕΣ Κ ΚΟΝΤΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΦΑΛΙΑΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ.
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΥΜΦΩΝΩ, ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΡΙΠΟ ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΚΑΥΣΤΙΚΟ Μ ΦΩΝΑΧΤΗΚΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΦΑΖΟΜΑΣΤΕ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΜΕΝΕΣ Κ ΚΟΝΤΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΦΑΛΙΑΡΩΝ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ.
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ΟΚ. έχεις δίκιο. Να στο πω απλά. Το έχει πει κάποια, νομίζω η Μαριλού στο Σταυρο Θοδωράκη: Οι τρανσ μπορεί  να σφαζόμαστε και μετά απο 1 ώρα να είμαστε αγαπημένες.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Επίσης Μαρκέλλα αξιολόγησε τη πρόταση να υπάρχει ένα μπαρ σαν το ΣΤΡΑΣ ή κάτι τέτοιο όπου θα μπορείς εσύ δωρεαν να πίνεις το ποτό σου να μιλάς με υποψήφιους πελάτες, να σε κερνάνε καθώς θα είναι φτηνα και με κονσομανσιον μέσα. Γιατί όχι. Γιατί δεν είναι μόνο "γαμ.. τελειώσαμε"
ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ.   ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΑΦΟΡΜΗ......  ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ , ΑΠΟ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!   ΤΟ ΣΤΡΑΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΩΡΟ Κ ΕΧΕΙ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΦΥΣΙΚΑ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΡΑΝΣ ΕΝΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ΟΚ. έχεις δίκιο. Να στο πω απλά. Το έχει πει κάποια, νομίζω η Μαριλού στο Σταυρο Θοδωράκη: Οι τρανσ μπορεί  να σφαζόμαστε και μετά απο 1 ώρα να είμαστε αγαπημένες.
ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ Κ ΖΗΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ, ΠΕΡΝΑΝΕ Κ ΣΥΝΕΡΧΕΣΑΙ.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ.   ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΑΦΟΡΜΗ......  ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ , ΑΠΟ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!   ΤΟ ΣΤΡΑΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. ΠΑΝΤΟΣ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΧΩΡΟ Κ ΕΧΕΙ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΦΥΣΙΚΑ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΡΑΝΣ ΕΝΤΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ

Δηλαδή τι εννοώ. Το έχω σκεφτεί πολλές φορές. Αλλά ποτέ δεν είχα ούτε την οικονομική δυνατότητα ούτε τις "άκρες". Μπορείτε εσείς πχ κάποιες να το επιχειρήσετε, ναι κάτι μικρό όχι τρελά έξοδα. Αν παίξεις με σωστή εξυπηρέτηση (ξηρούς καρπούς, καθαρά ποτά, κεράσματα στους  μόνιμους θαμώνες κλπ) νομίζω θα περπατούσε. Με μανατζάρισμα καλό, με καλές τιμές, χαμηλότατες μπορεί κάτι να γίνει.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Βέβαια προτάσεις είναι μπορεί να λέω και μαλακίες.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Δηλαδή τι εννοώ. Το έχω σκεφτεί πολλές φορές. Αλλά ποτέ δεν είχα ούτε την οικονομική δυνατότητα ούτε τις "άκρες". Μπορείτε εσείς πχ κάποιες να το επιχειρήσετε, ναι κάτι μικρό όχι τρελά έξοδα. Αν παίξεις με σωστή εξυπηρέτηση (ξηρούς καρπούς, καθαρά ποτά, κεράσματα στους  μόνιμους θαμώνες κλπ) νομίζω θα περπατούσε. Με μανατζάρισμα καλό, με καλές τιμές, χαμηλότατες μπορεί κάτι να γίνει.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΚΟΛΑΠΤΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ Κ Μ ΑΥΤΟΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΘΑΡΟΣ Κ ΟΘΗΣΗ!!!!
ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!
:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΗΝ ΕΚΟΛΑΠΤΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ Κ Μ ΑΥΤΟΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΘΑΡΟΣ Κ ΟΘΗΣΗ!!!!
ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!
:-* :-* :-* :-* :-* :-*

Ναι γιατί όχι. Βέβαια πρέπει να ξέρει κανείς. Για παράδειγμα εγώ δεν ξέρω από μπαρ. Είμαι άσχετος. Αλλά εσείς και προφανώς οι κύκλοι σου, φίλοι, φίλες γνωστοί θα μπορούν να συμβάλουν σε αυτό αποτελεσματικά.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Ναι γιατί όχι. Βέβαια πρέπει να ξέρει κανείς. Για παράδειγμα εγώ δεν ξέρω από μπαρ. Είμαι άσχετος. Αλλά εσείς και προφανώς οι κύκλοι σου, φίλοι, φίλες γνωστοί θα μπορούν να συμβάλουν σε αυτό αποτελεσματικά.
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!
ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΡΙΣΚΟ Κ ΤΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΞΟΔΑ, ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΠΑΡΑΚΙ. ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΚΑΤΙ!
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!
ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΡΙΣΚΟ Κ ΤΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΞΟΔΑ, ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΠΑΡΑΚΙ. ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Κ ΚΑΤΙ!

Σε βρίσκω πολύ σωστή. Επίσης να σου επισμάνω σε ερώτηση που είχα θέσει σε μια κοπέλα γιατί δεν το κάνει μου απάντησε αποστομωτικά: "Ταλαιπωρία είναι, θέλει τρέξιμο, ενώ εγώ απλώς παίρνω πελάτες και έχω τη ησυχία μου..." Μια άποψη που δεν την ενστερνίζομαι...Ένα μικρό εμποδιάκι είναι ο συντηρητισμός της κοινωνίας, αλλά και εκεί βλέπω σημαντικές αλλαγές σιγά σιγά.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Σε βρίσκω πολύ σωστή. Επίσης να σου επισμάνω σε ερώτηση που είχα θέσει σε μια κοπέλα γιατί δεν το κάνει μου απάντησε αποστομωτικά: "Ταλαιπωρία είναι, θέλει τρέξιμο, ενώ εγώ απλώς παίρνω πελάτες και έχω τη ησυχία μου..." Μια άποψη που δεν την ενστερνίζομαι...Ένα μικρό εμποδιάκι είναι ο συντηρητισμός της κοινωνίας, αλλά και εκεί βλέπω σημαντικές αλλαγές σιγά σιγά.
ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΠΙΑ ΔΕΝ ΒΡΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ. Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ. Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Κ ΜΑΕΣΤΡΙΑ Κ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΚΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΤΑΤΙΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΠΙΑ ΔΕΝ ΒΡΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ. Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ. Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Κ ΜΑΕΣΤΡΙΑ Κ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΚΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ.

Έτσι. Γιατί καλές οι on line κοινότητες, Badoo, ts dating, εδώ, κλπ κλπ αλλά άλλο είναι η άμεση επαφή ένας καφές ή ένα ποτό.
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
Έτσι. Γιατί καλές οι on line κοινότητες, Badoo, ts dating, εδώ, κλπ κλπ αλλά άλλο είναι η άμεση επαφή ένας καφές ή ένα ποτό.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΣΤΗΝ ΕΝΣΑΡΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ  ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Α Κ Ω ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ!!!!!
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΤΑΜΙΑ!!!! :smitten:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΣΤΗΝ ΕΝΣΑΡΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ ΚΑΤΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ  ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Α Κ Ω ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ!!!!!
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΤΑΜΙΑ!!!! :smitten:

:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom