Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (16 μέλη και 268 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μέρα αποχαιρετισμού σήμερα στην δουλεία καθώς φεύγουν μερικοί συνάδελφοι. Με ένα μελαγχολικό συναίσθημα αφού τους αποχαιρέτησα ξεκίνησα για τα σπίτια του σκληρού πληρωμένου έρωτα. Ας δούμε τι συνάντησα:

Φυλής 136 συνάντησα την γεματούλα Αγγελική. Πρόκειται για μια νεαρή κοπέλα, μελαχρινή, γεματούλα, με άσχημη κοιλίτσα αλλά ωραίο πρόσωπο. Υπό άλλες συνθήκες μπορεί και να πέρναγα αλλά δεν είχα όρεξη πολύ.
Φυλής 134Β συνάντησα μια νεαρή μελαχρινή κοπελίτσα που είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η  Κατερίνα από Φυλής 84Α. Νεαρή με λεπτό ωραίο σώμα, μαύρο μαλλί και συμπαθητικό πρόσωπο.
Αγίου Πέτρου 7 συνάντησα το δροσερό πιπίνι Τάνια. Πρόκειται για μια κοπέλα με σκούρο δέρμα, ξανθό μπουκλέ μαλλί, ωραίο σώμα με καπούλια και συμπαθητικό λατινοαμερικάνικο πρόσωπο.
Περγάμου 1 συνάντησα το δροσερό πιπίνι Πάολα. Πρόκειται για την μικροκαμωμένη ζουμερή ζουζουνίτσα με το μαύρο μαλλί και το πρόσωπο/σώμα καύλα που το απολαμβάνουν και Πάκηδες.
Περγάμου 27Β συνάντησα τα σκληρά milfs Αναστασία και Εύα. Γεματούλες αμφότερες με την πρώτη να είναι κοκκινομάλλα με σκυλέ πρόστυχο πρόσωπο και την δεύτερη κάπως πιο γλυκεία ξανθιά με μεσοφόρι.
Περγάμου 27Α συνάντησα το σκληρό milf Φωτείνη. Πρόκειται για gilf με λεπτό σώμα αλλά με εμφανή σημάδια ηλικίας. Κοντό μπουκλέ μαλλί ξανθιά με σκληρό πρόστυχο πρόσωπο.
Αλκαμένους 113 συνάντησα το γνωστό σκληρό milf/αγελάδα Αλίνα. Πρόκειται για την ψηλή αρχοντορωσσίδα με τις υπερβυζάρες και το πρόστυχο πρόσωπο.
Αλκαμένους 117 η μελαχρινή gilf τσατσά με ενημέρωσε για την παρουσία του δροσερού πιπινιού Σάντρα που δούλευε και εκεί παλαιότερα.
Κνίδου 18 συνάντησα το γνωστό σκληρό milf Εύα. Πρόκειται για μια καστανομάλα milf/gilf με σκληρό πρόστυχο πρόσωπο καλό σώμα με πιασίματα και πολύ ευγενική συμπεριφορά.
Αδανών 2 συνάντησα το σκληρό milf Ναταλί. Πρόκειται για την καστανομάλλα που δουλεύει τα πρωίνα στο Βέργας 2. Σώμα γεματούτσικο, μέτριο πρόσωπο αλλά τούρμπο μέσα σύμφωνα με τον κόσμο.
Παιωνίου 47 συνάντησα το σκληρό milf Μιράντα από την Βραζιλία. Πρόκειται για μια αρκετά γεμάτη γυναίκα με ξανθό μαλλί. Φορούσε μεσοφόρι.
Λιοσίων 91 συνάντησα το σκληρό milf Στέλλα. Πρόκειται για ένα pro-milf, κοντή με σκούρο δέρμα, καστανομάλλα με φράτζα, ωραίο σώμα/πρόσωπο και γενικά μια όμορφη παρουσία. Ο χώρος χάλια.
Λιοσίων 76 συνάντησα το αχτύπητο δίδυμο Ναταλία και Μελίνα. Η πρώτη είναι μια λεπτή καστανομάλλα που εμφανίστηκε με μπουρνούζι και μπουφάν  :rockon: καθώς και με τον καφέ της και τασάκι για το τσιγάρο (σαν καρεκλοκένταυρος δημόσιος υπάλληλός) ενώ η δεύτερη κάπως πιο τσουπωτή, μελαχρινή με πιασίματα. Κάνουν και παρτούζα.
Χωματιανού 11 στο νέο ανανεωμένο/ανακαινισμένο μπουρδελάκι συνάντησα την σεξουάλα Άννα. Πρόκειται για γυναίκα με σώμα/πρόσωπο/αέρα πορνοστάρ, ξανθιά, λεπτή, καυλωμένη με σεξουαλική ελιά πάνω από το χείλος. Ωραία σεξουαλική παρουσία σύμφωνα με την τσατσά όλη μέρα κάνει σέξ!! Ο χώρος ανακαινισμένος με όμορφους άνετους καναπέδες, φωτεινός και καλαίσθητος.
Βέργας 3 στο δεξιό μαγαζί η τσατσά με ενημέρωσε ότι δούλευε η γνωστή ξανθιά νταρντάνοβα/γυναικάρα Σόνια. Στο αριστερό συνάντησα το δροσερό πιπίνι Αλεξάνδρα. Πρόκειται για την τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα που δούλευε στο Διδύμου 8 όροφος με τον κόμη Φράκουλα. Παλιά πέρναγα αλλά άρχισε τα "μη" και "μη" οπότε την έχω στον πάγο αν και μου αρέσει αρκετά.
Βέργας 2 συνάντησα την Καπετάνισσα της ναυαρχίδας του στόλου των σκληρών milf την Πωλίνα. Δεν άντεξα και ακολούθησε πολύ σκληρή κατάθεση με απαξιωτικό σέξ.
Βέργας 6Α συνάντησα το σκληρό gilf Αλίνα. Πρόκειται για μια ξανθιά με μεγάλα βυζιά που βγήκε με μαύρο μεσοφόρι. Μου αρέσει αρκετά και την έχω στα υπόψιν.
Βέργας 6Β συνάντησα το σκληρό milf Σοφία. Πρόκειται για σγουρομάλλα με δικτυωτό φόρεμα και ψηλές γυναικείες κάλτσες. Κορμί με πιασίματα και κοιλίτσα και μεγάλο μητρικό στήθος.
Εξηκίου 20 συνάντησα την νεραρή Λάουρα. Πρόκειται για μια μελαχρινή γεματούλα μέτριας εμφάνισης.
Εξηκίου 18 συνάντησα την Τζίνα μια μελαχρινή κοπέλα με πιασίματα. Μέτριο κορμί και πρόσωπο θύμιζε χωριάτισσα β'κατηγορίας και το βαριεστημένο περπάτημα δεν βοήθησε...
Εξηκού 18B συνάντησα το σκληρό milf Χριστίνα (αν θυμάμαι καλά). Πρόκειται για την καστανομάλλα από Διδύμου 18 υπόγειο. Μάλιστα θυμόταν ότι έχω περάσει πολλές φορές αλλά χωρίς να καταθέσω και μου έκανε ευγενικά παράπονα. Ομολογώ ότι ντράπηκα λίγο και της υποσχέθηκα ότι την επόμενη φορά θα περάσω πράγμα που θα κάνω.
Εξηκιού 18Γ συνάντησα το σκληρό pro-milf Άννα. Πρόκειται για μια ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα, κοντό αγορίστικο κούρεμα και σκυλέ πρόσωπο. Με καυλάντισε υπερβολικά στο σαλόνι και έκανα την μαλακία και πέρασα. Στο δωμάτιο ήταν καλή και φιλότιμη αλλά μετά από την Πωλίνα ήθελα να πάω σπίτι να φάω και να χέσω, δεν μου έκανε κούκου με τίποτα...θα ακολουθήσει κριτική.

Αυτά από εμένα φίλοι μου. Δύο καταθέσεις αν και η μία ήταν αχρείαστη. Δεν πειράζει οι μαλακίες πληρώνονται, αλλά βρήκα δύο νέους στόχους για την επόμενη τσάρκα μου στην περιοχή. Επίσης να ενημερώσω ότι τα σπιτάκια στη Ρεμούνδου αν και είχαν ανοιχτό φώς δεν ήταν ανοιχτά ενώ το Πιπινού 65 παραμένει κλειστό. Να είστε καλά και καλές βόλτες. 
 
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να τελειώνεις στο στόμα ενός ρωσικού ευγενικού αρχοντομίλφ φαντάζομαι.

κρίμα που δεν ήταν εδώ όταν ήμασταν 15.

 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν επιστρέψει....δεν έκανε πολλά "ραντεβού",στην Διδύμου......και για αυτό έφυγε..... :thumbsup:

Φαίνεται δεν είμαστε πολλοί οι οπαδοί των πετίτ. Στο δωμάτιο εξέπεμπε ηρεμία που με χαλάρωνε.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
854
Κριτικές
40
Like
4.244
Πόντοι
6.555
Δεν ξέρω αν επιστρέψει....δεν έκανε πολλά "ραντεβού",στην Διδύμου......και για αυτό έφυγε..... :thumbsup:
Βέργας 3 στο δεξιό μαγαζί η τσατσά με ενημέρωσε ότι δούλευε η γνωστή ξανθιά νταρντάνοβα/γυναικάρα Σόνια. Στο αριστερό συνάντησα το δροσερό πιπίνι Αλεξάνδρα. Πρόκειται για την τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα που δούλευε στο Διδύμου 8 όροφος με τον κόμη Φράκουλα. Παλιά πέρναγα αλλά άρχισε τα "μη" και "μη" οπότε την έχω στον πάγο αν και μου αρέσει αρκετά.
για την ίδια λέμε?
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Βέργας 3 στο δεξιό μαγαζί η τσατσά με ενημέρωσε ότι δούλευε η γνωστή ξανθιά νταρντάνοβα/γυναικάρα Σόνια. Στο αριστερό συνάντησα το δροσερό πιπίνι Αλεξάνδρα. Πρόκειται για την τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα που δούλευε στο Διδύμου 8 όροφος με τον κόμη Φράκουλα. Παλιά πέρναγα αλλά άρχισε τα "μη" και "μη" οπότε την έχω στον πάγο αν και μου αρέσει αρκετά.
για την ίδια λέμε?

Όχι. Αυτή που λέω εγώ είναι ώριμη.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
[quote Καλησπερα σε ολους απογευματινη βολτα μετα της 20.00 Φωκαίας 27Β κατω ιονελλα επανω λορη ,φωκαιας24 ροζαλιντα,φυλης61 αλεξανδρα και Τζουλια,φυλης66Δ μπιανκα,φυλης56 Ιωαννα,φυλης54Β Ωρορα,φυλης40 Ελενη με ελευθερο στοματικο και κωλο,Διδυμου7α Μονικα που την προηγουμενη βδομαδα ηταν ιασωνος19 αν θυμαμαι καλα,Διδυμου7Β αντριαννα,φυλης134 Αλεξανδρα και Αννα,φυλης134Α Τζεσικα και Αννα,φυλης136 ευτραφης Αγγελικη αυτα τα λιγα καλη συνεχεια σε ολους
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φαίνεται δεν είμαστε πολλοί οι οπαδοί των πετίτ. Στο δωμάτιο εξέπεμπε ηρεμία που με χαλάρωνε.
Αν μάθω κάτι για επιστροφή της,θα το γράψω καπάκι.......... :tits2:

Βέργας 3 στο δεξιό μαγαζί η τσατσά με ενημέρωσε ότι δούλευε η γνωστή ξανθιά νταρντάνοβα/γυναικάρα Σόνια. Στο αριστερό συνάντησα το δροσερό πιπίνι Αλεξάνδρα. Πρόκειται για την τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα που δούλευε στο Διδύμου 8 όροφος με τον κόμη Φράκουλα. Παλιά πέρναγα αλλά άρχισε τα "μη" και "μη" οπότε την έχω στον πάγο αν και μου αρέσει αρκετά.
για την ίδια λέμε?

Όχι φίλε....ήταν μια μικροκαμωμένη ξανθιά milf......... :sunglasses:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αλκαμένους 117 η μελαχρινή gilf τσατσά με ενημέρωσε για την παρουσία του δροσερού πιπινιού Σάντρα που δούλευε και εκεί παλαιότερα.

Μία Καρολίνα από Τροφωνίου 11 όροφο δεν της μοιάζει υπερβολικά; :think:

Αν μάθω κάτι για επιστροφή της,θα το γράψω καπάκι.......... :tits2:

θενξ! :cum:
 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καταθεση πριν απο λιγο σε Φυλης 71α με την ξανθια (κορμαρα) Καθριν απο Ρουμανια
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
[quote Καλησπερα σε ολους απογευματινη βολτα μετα της 20.00 Φωκαίας 27Β κατω ιονελλα επανω λορη ,φωκαιας24 ροζαλιντα,φυλης61 αλεξανδρα και Τζουλια,φυλης66Δ μπιανκα,φυλης56 Ιωαννα,φυλης54Β Ωρορα,φυλης40 Ελενη με ελευθερο στοματικο και κωλο,Διδυμου7α Μονικα που την προηγουμενη βδομαδα ηταν ιασωνος19 αν θυμαμαι καλα,Διδυμου7Β αντριαννα,φυλης134 Αλεξανδρα και Αννα,φυλης134Α Τζεσικα και Αννα,φυλης136 ευτραφης Αγγελικη αυτα τα λιγα καλη συνεχεια σε ολους

Σύντομη βόλτα στη Φυλής με Σπύρο/beverly, απογευματινή βάρδια γύρω στις 23:00-23:30 χθες. Πήγαμε και βραδινή σε 2-3 σπιτάκια στοχευμένα, αλλά δε θα τα αναφέρω, για να μη θεωρηθεί κάτι σαν διαφήμιση (promotion κοπέλας)...

Πάμε λοιπόν να συμπληρώσουμε:

-Φωκαίας 27 (πάνω): Λώρη. Μελαχρινή προμίλφ, κανονικό σώμα. Φουλ. (7/10)
*Να σημειώσω ότι περάσαμε 2 φορές από εκεί, την 1η ήταν κλειστό το φως και τη 2η μου την είπε άγρια η τσατσά (μια συμπαθητική γυναικούλα κατά τα άλλα):
"Καλά εσύ δεν κοιμάσαι ποτέ; δουλεύεις; δε δουλεύεις ε; όλη μέρα στα μπουρδέλα!"   :think: Τέλος πάντων.  :2funny:

-Φωκαίας 27 (ισόγειο): Ελένη. (Ιονέλλα ρε παιδιά άλλη δεν είναι; ή μιλάμε για το ίδιο άτομο; :think:) Τσιγγανορουμάνα ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, ώραιο κώλο, μελαμψή. Φουλ. (7/10)
*Βάρδια με τη μουνάρα τσατσά Εύα. (10/10)  :grin:
-Φωκαίας 27 (υπόγειο): Βικτώρια. Ρωσίδα προμίλφ με φουλ τα πάντα όλα. (7/10)
-Φωκαίας 24: Ροζαλίντα. Ξανθιά προμίλφ, πλαστικό στήθος, καλό σώμα για την ηλικία της. Ελεύθερο στοματικό. (7/10)

*Κάπου εκεί συναντάμε με τον Σπύρο τον florian186 ή flo186 και βλέπουμε μαζί τα επόμενα 4 σπίτια.

-Φωκαίας 25 (κάτω): Άνκα. Μουνάρα (καστανόξανθη, σώμα μοντέλε), αλλά τι να το κάνεις; δε φαίνεται τελείως φόλα, αλλά είναι... Απλό... (7/10)
*Είναι που δεν την έχω πάρει ακόμα που της βάζω 7...
-Φωκαίας 25 (πάνω): Λάουρα. Από το Φυλής 86. Πρόμιλφ, λίγο νταρντάρνα, καστανή, αρκέτα ωραίο πρόσωπο. Θεωρείται καλή, αλλά δεν την έχω πάρει. Φουλ. (8/10)

-Φωκαίας 19: Αντζελίνα. Λεπτό σώμα μοντελέ, ψηλή, καστανόξανθη. Παρότι δεν την έχω πάρει, ακόμα και στο σαλόνι φαίνεται τελείως ξενέρωτη (παγωμένη), οπότε... Απλό. (6/10)
-Φωκαίας 17: Η μουνάρα Εμμανούελα... Τσιγγανορουμάνα με σώμα μοντελέ προς κανονικό (στήθος 1,5αρι, όχι υπερβολικά αδύνατη), πολύ όμορφο πρόσωπο, αλλά βγαίνει με μια ξινίλα στο σαλόνι... Εδώ θα κάνω μια εξαίρεση και θα βαθμολογήσω αρχικά την εμφάνιση: 9.5/10 . Πάμε και στην ουσία... Απλό χωρίς 69. (6/10)

Μετά από Φυλής συνεχίσαμε οι 2 μας. Θα τα πάρω με σειρά από ψηλά προς τα κάτω (αν και προφανώς δεν πήγαμε έτσι...)

-Φυλής 71 (κάτω): Στεφανία. Πολύ νταρντάνα. Ψηλή μελαχρινή, κώλος αεροδρόμιο, μικρό στήθος. Μας καυλάντισε λίγο στο σαλόνι. Απλό. (7/10)
*Τσατσά η μία από τις 2 δίδυμες ρωσίδες κουντοκουρεμένη ξανθιά, μάλλον η πιο καλή από τις 2... Έχει σημασία που το λέω αυτό, διαβάστε παρακάτω στο 80...  :grin:
-Φυλής 71 (πάνω): Νέλυ. Μελαχρινή πλέον, συμπαθητικό τσαχπίνικο πρόσωπο, ωραίο στήθος και κώλος... Την προόριζα για σταντάρακι, αλλά κάθε φορά που έμπαινα ήταν όλο και πιο ψόφια (5-6 φορές έχω μπει). Μάλλον θα υποκείψω στον πειρασμό να ξαναμπώ μαζί της, δύσκολοι καιροί για σταντάρακια... Φουλ (κάνει ακόμα έτσι;) (9/10)
-Φυλής 69 (κάτω): 2 κοπέλες (πιτσίρικες και οι 2. Λάουρα (NEW) και Νικόλ. Η Λάουρα έχει αγορίστικο κούρεμα, δυστυχώς και πρόσωπο... είναι μελαχρινή, στήθος 2αρι, ωραίο σώμα γενικά, αλλά εκπέμπει κάτι... λεσβιακό! (με την κακή έννοια) Αντίστοιχα και η Νικόλ, κάπως πιο γλυκό πρόσωπο αλλά αγορίστικο κούρεμα (φράτζα) και πάλι, καστανόξανθη, ωραίο στήθος 2αρι, πιο πάρσιμη σίγουρα... Καινούρια κι αυτή, κανα 2 μέρες είναι εκεί... Ψιλοξενέρωτες φαίνονται οι μικρές, μοιάζουνε κιόλας, ή αδερφές είναι ή λεσβίες (ζευγάρι)... Ψήνομαι για ένα ντουέτο πάντως για να δω τη χημεία μεταξύ τους...  :grin: Στο πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό νομίζω... (5/10 και 7/10)
-Φυλής 69 (πάνω): Χριστίνα η καζακστανή με το ενισχυμένο στήθος. Σταθερή αξία... Απλό. (8/10)
-Φυλής 67: Αλίσια. Πλαστικό στήθος, σώμα μοντέλε, ξανθιά με αντιπαθητικό πρόσωπο... (αλλά καυλωτικό σώμα) Απλό. (7/10)

-Φυλής 86 (κάτω): Ειρήνη. Τσιγγανορουμάνα ξανθιά προβατίνα (κλώνος της Ελένης Φ104), μπαμπάτσικο σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο. Φουλ πρόγραμμα. (8/10)
*Θερμή υποδοχή από την τσατσά Ειρήνη που με έστειλε για τσιγάρα την άλλη φορά...  :grin:
-Φυλής 86 (πάνω): Μισέλ. Μας έδιωξε: "κάθε μέρα βόλτα κάνετε". Μας έχει πάρει χαμπάρι η μικρή...  :rolleyes:. Ελεύθερο στοματικό. (6/10)
-Φυλής 84 (πάνω): Γαβριέλα. Το λίγο ξενέρωτο αλλά όμορφο ξανθό μικρόσωμο πιπίνι με σώμα μοντελέ. Η ίδια τσατσά κάθε μέρα/κάθε βάρδια, της υπόσχεθηκαμε σοκολάτα την επόμενη φορά που θα πάμε για να μη μας καραμουζιάσει...  :grin: Δε μας έβγαλε στο σαλόνι την κοπέλα (οκ, λογικό). Απλό χωρίς 69. (7/10)
-Φυλής 84 (κάτω): Νικόλ. Μελαχρινή τσιγγανουρουμάνα καινούρια. Κοντά μαλλιά, κανονικό σώμα, 1.5 στήθος, λίγο μπουλούκα στο πρόσωπο. Φαίνεται καλή (στο μάτι). Είναι μάλλον ο επόμενος μου στόχος... Απλό. (8/10)
*Τσατσά η γλυκύτατη μικροσκοπική Όλγα. Έλειπε για καιρό (θερμή χειραψία). "Έλα μωρό μου πέρασε. Πρέπει να μαζέψω λεφτά. Έχω να πληρώσω ασφάλεια και σήμα (για το αυτοκίνητο της)." Αφού τη συμβούλεψε ο Σπύρος επί του θέματος, είπα ότι θα περάσω μία μέρα να μπω και φύγαμε.. Αυτή με έχει αφήσει και 20 λεπτά στο δωμάτιο χωρίς να φωνάξει...

-Φυλής 61: Περασμένη η ώρα ήδη, σχόλαγε η Αλεξάνδρα. Ξανθιά πιτσιρίκα ανοξερικιά με όμορφο πρόσωπο. Απλό (πλέον). (8/10)
-Φυλής 80: Ντανιέλα. Μελαχρινή με καστανές ανταύγειες, σώμα μοντελέ. Είχα καιρό να τη δω (εγώ προσωπικά). Όμορφη γυναίκα (25+), "αρχοντική", αλλά μου βγάζει μια ξινίλα. Άσε που το καστανό δεν της πάει... Απλό. (7/10)
*Τσατσά η 2η δίδυμη, η πιο κακιά, καραμούζιασε άσχημα το Σπύρο "να ξανάρθετε και αύριο!"  :grin:

-Φυλής 66 (αριστερά): Μπιάνκα. Τσιγγάνα/Γύφτισσα. Σχετικά όμορφη και αρκετά γελαστή, μέτριο σώμα, χωρίς στήθος, αλλά ωραίος κώλος. Βγήκε χωρίς στρινγκ από το δωμάτιο (όμορφο γατάκι, καθαρό, ωραίος κώλος). Συνήθως δε μου έκανε κλικ, αλλά είχα πολλές καύλες και ξαφνικά ανέβηκε πολύ στην εκτίμησή μου.  :grin: Φουλ. (8/10)
-Φυλής 66 (δεξιά): Πατρίτσια. Όμορφη "ξανθομπάμπουρας" πιτσιρίκα (πολύ ανοιχτόχρωμη), μικρό στήθος, αδύνατο σώμα γενικά, μικρόσωμη. Χαμογελαστή και πρόσχαρη. Φαίνεται καλή μέσα. (8/10)

-Φυλής 56: Ιωάννα. Ψηλό κορίτσι με μοντελέ σώμα. Την είδαμε και προχθές στη βραδινή βάρδια. Παρότι είχα πολλές καύλες, χθες μου φάνηκε αδιάφορη στο πρόσωπο (ενώ προχτές γλυκιά και όμορφη). Ήταν άβαφη και είχε τα μαλλιά αλογοουρά, φαινόταν κάπως ξινή, ταλαιπωρημένη...  :think: Κάτι μας έφερε από Μεταξουργείο σήμερα, ίσως την έχουμε δει κάπου στην οδό Κολωνού (να βοήθησει κάποιος αν ξέρει). Πάντως παραμένει συμπαθητική περίπτωση... Απλό. (8/10)
-Φυλής 54: Ωρόρα. Γλυκό ζυμαράκι μικροκαμωμένο. Πολύ χαριτωμένη στο σαλόνι. (8/10)

Πήγαμε και προς Διδύμου όταν πλέον ήταν πολύ αργά. Στο τσακ προλάβαμε:

-Διδύμου 7(δεξιά): Αντριάνα. Γυαλάκια, κοντό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, αλλά σώμα λαμπάδα (καύλα) και με καλό στήθος. Είναι καιρός να την ξανατιμήσω... Απλό. (8/10)

Επίσης ανοιχτά ήταν μόνο τα μιλφάδικα, αλλά βαριόμασταν (και φοβόμασταν) να μπούμε. Αν και ο σωστός ενημερωτής πρέπει να θυσιάζει όλα στο βωμό της ενημέρωσης...  :grin:

Κάπου εκεί επί της ουσίας τελείωσε η τσάρκα μου με το Σπύρο και απλά μπήκαμε σε 2-3 βραδινά με σκοπό την κατάθεση... Ατυχήσαμε βέβαια λίγο...  :rolleyes:




Όχι ότι βαρέθηκα, απλά το φοβάμαι το καραμούζιασμα που θα φάω (ξεκίνησε ήδη από χθες όπως είδατε), οπότε δεν κάνω άλλη (πλήρη) ενημέρωση το επόμενο 7ημερο (πάνω κάτω) για απογευματινή/βραδινή βάρδια Φυλής.

Πάντως αν μάθω κάτι για καινούρια κοπέλα θα το αναφέρω... Και όποιος μπορεί ειδικά για καινούριες καλό είναι να το αναφέρει, κι ας βαριέται να κάνει φουλ ενημέρωση.



ΥΓ: Θα κατέβω όμως σήμερα πρωινή βάρδια και μπορεί να κάνω άλλη μία (τελευταία) ενημέρωση για αυτή την εβδομάδα. Όχι τόσο για λόγους ενημερωτικούς, αλλά γιατί ψάχνω κάποιες κοπέλες (και κατ επέκταση μια καλή πρωινή κατάθεση).

ΥΓ-2: Και αν τυχόν δεν κατέβω, αν ξέρει κάποιος κάτι για τις εξής (πρωινές) κοπέλες:
-Τζίνα από Φυλής 84 πάνω (αν έφυγε γενικά ή πήγε αλλού)
-Τζούλια από Φυλής 84 κάτω (αν επέστρεψε)
-Μαρία από Φωκαίας 24 και 27 (αν έφυγε και πήγε κάπου άλλου ή αν κάνει διακοπές ως συνήθως)
-Φλώρη από Φωκαίας 24 και 27 (αν έφυγε γενικά ή κάτι άλλο)
ας στείλει ένα pm... Thanks...  :)

ΥΓ-3: Από Φωκαίας 24 και 27 τώρα το μεσημέρι μάλλον δε θα περάσω γιατί έχω γίνει γραφικός και με καραμουζιάζουν όταν πάω καθέ μέρα (2-3 μέρες τώρα μεσημέρι) και ρωτάω για τις εν λόγω κορασίδες.  :-
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Σύντομη βόλτα στη Φυλής με Σπύρο/beverly, απογευματινή βάρδια γύρω στις 23:00-23:30 χθες. Πήγαμε και βραδινή σε 2-3 σπιτάκια στοχευμένα, αλλά δε θα τα αναφέρω, για να μη θεωρηθεί κάτι σαν διαφήμιση (promotion κοπέλας)...

Πάμε λοιπόν να συμπληρώσουμε:

-Φωκαίας 27 (πάνω): Λώρη. Μελαχρινή προμίλφ, κανονικό σώμα. Φουλ. (7/10)
*Να σημειώσω ότι περάσαμε 2 φορές από εκεί, την 1η ήταν κλειστό το φως και τη 2η μου την είπε άγρια η τσατσά (μια συμπαθητική γυναικούλα κατά τα άλλα):
"Καλά εσύ δεν κοιμάσαι ποτέ; δουλεύεις; δε δουλεύεις ε; όλη μέρα στα μπουρδέλα!"   :think: Τέλος πάντων.  :2funny:
-Φωκαίας 27 (ισόγειο): Ελένη. (Ιονέλλα ρε παιδιά άλλη δεν είναι; ή μιλάμε για το ίδιο άτομο; :think:) Τσιγγανορουμάνα ξανθιά με ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, ώραιο κώλο, μελαμψή. Φουλ. (7/10)
*Βάρδια με τη μουνάρα τσατσά Εύα. (10/10)  :grin:
-Φωκαίας 27 (υπόγειο): Βικτώρια. Ρωσίδα προμίλφ με φουλ τα πάντα όλα. (7/10)
-Φωκαίας 24: Ροζαλίντα. Ξανθιά προμίλφ, πλαστικό στήθος, καλό σώμα για την ηλικία της. Ελεύθερο στοματικό. (7/10)

*Κάπου εκεί συναντάμε με τον Σπύρο τον florian186 ή flo186 και βλέπουμε μαζί τα επόμενα 4 σπίτια.

-Φωκαίας 25 (κάτω): Άνκα. Μουνάρα (καστανόξανθη, σώμα μοντέλε), αλλά τι να το κάνεις; δε φαίνεται τελείως φόλα, αλλά είναι... Απλό... (7/10)
*Είναι που δεν την έχω πάρει ακόμα που της βάζω 7...
-Φωκαίας 25 (πάνω): Λάουρα. Από το Φυλής 86. Πρόμιλφ, λίγο νταρντάρνα, καστανή, αρκέτα ωραίο πρόσωπο. Θεωρείται καλή, αλλά δεν την έχω πάρει. Φουλ. (8/10)

-Φωκαίας 19: Αντζελίνα. Λεπτό σώμα μοντελέ, ψηλή, καστανόξανθη. Παρότι δεν την έχω πάρει, ακόμα και στο σαλόνι φαίνεται τελείως ξενέρωτη (παγωμένη), οπότε... Απλό. (6/10)
-Φωκαίας 17: Η μουνάρα Εμμανούελα... Τσιγγανορουμάνα με σώμα μοντελέ προς κανονικό (στήθος 1,5αρι, όχι υπερβολικά αδύνατη), πολύ όμορφο πρόσωπο, αλλά βγαίνει με μια ξινίλα στο σαλόνι... Εδώ θα κάνω μια εξαίρεση και θα βαθμολογήσω αρχικά την εμφάνιση: 9,5/10 . Πάμε και στην ουσία... Απλό χωρίς 69. (6/10)

Μετά από Φυλής συνεχίσαμε οι 2 μας. Θα τα πάρω με σειρά από ψηλά προς τα κάτω (αν και προφανώς δεν πήγαμε έτσι...)

-Φυλής 71 (κάτω): Στεφανία. Πολύ νταρντάνα. Ψηλή μελαχρινή, κώλος αεροδρόμιο, μικρό στήθος. Μας καυλάντισε λίγο στο σαλόνι. Απλό. (7/10)
*Τσατσά η μία από τις 2 δίδυμες ρωσίδες κουντοουρεμένη ξανθία, μάλλον η πιο καλή από τις 2... Έχει σημασία που το λέω αυτό, διαβάστε παρακάτω στο 80...  :grin:
-Φυλής 71 (πάνω): Νέλυ. Μελαχρινή πλέον, συμπαθητικό τσαχπίνικο πρόσωπο, ωραίο στήθος και κώλος... Την προόριζα για σταντάρακι, αλλά κάθε φορά που έμπαινα ήταν όλο και πιο ψόφια (5-6 φορές έχω μπει). Μάλλον θα υποκείψω στον πειρασμό να ξαναμπώ μαζί της, δύσκολοι καιροί για σταντάρακια... Φουλ (κάνει ακόμα έτσι;) (9/10)
-Φυλής 69 (κάτω): 2 κοπέλες (πιτσίρικες και οι 2. Λάουρα (NEW) και Νικόλ. Η Λάουρα έχει αγορίστικο κούρεμα, δυστυχώς και πρόσωπο... είναι μελαχρινή, στήθος 2αρι, ωραίο σώμα γενικά, αλλά εκπέμπει κάτι... λεσβιακό! (με την κακή έννοια) Αντίστοιχα και η Νικόλ, κάπως πιο γλυκό πρόσωπο αλλά αγορίστικο κούρεμα (φράτζα) και πάλι, καστανόξανθη, ωραίο στήθος 2αρι, πιο πάρσιμη σίγουρα... Καινούρια κι αυτή, κανα 2 μέρες είναι εκεί... Ψιλοξενέρωτες φαίνονται οι μικρές, μοιάζουνε κιόλας, οι αδερφές είναι ή λεσβίες (ζευγάρι)... Ψήνομαι για ένα ντουέτο πάντως για να δω τη χημεία μεταξύ τους...  :grin: Στο πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό νομίζω... (5/10 και 7/10)
-Φυλής 69 (πάνω): Χριστίνα η καζακστανή με το ενισχυμένο στήθος. Σταθερή αξία... Απλό. (8/10)
-Φυλής 67: Αλίσια. Πλαστικό στήθος, σώμα μοντέλε, ξανθιά με αντιπαθητικό πρόσωπο... (αλλά καυλωτικό σώμα) Απλό. (7/10)

-Φυλής 86 (κάτω): Ειρήνη. Τσιγγανορουμάνα ξανθιά προβατίνα (κλώνος της Ελένης Φ104), μπαμπάτσικο σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο. Φουλ πρόγραμμα. (8/10)
*Θερμή υποδοχή από την τσατσά Ειρήνη που με έστειλε για τσιγάρα την άλλη φορά...  :grin:
-Φυλής 86 (πάνω): Μισέλ. Μας έδιωξε: "κάθε μέρα βόλτα κάνετε". Μας έχει πάρει χαμπάρι η μικρή...  :rolleyes:. Ελεύθερο στοματικό. (6/10)
-Φυλής 84 (πάνω): Γαβριέλα. Το λίγο ξενέρωτο αλλά όμορφο ξανθό μικρόσωμο πιπίνι με σώμα μοντελέ. Η ίδια τσατσά κάθε μέρα/κάθε βάρδια, της υπόσχεθηκαμε σοκολάτα την επόμενη φορά που θα πάμε για να μη μας καραμουζιάσει...  :grin: Δε μας έβγαλε στο σαλόνι την κοπέλα (οκ, λογικό). Απλό χωρίς 69. (7/10)
-Φυλής 84 (κάτω): Νικόλ. Μελαχρινή τσιγγανουρουμάνα καινούρια. Κοντά μαλλιά, κανονικό σώμα, 1.5 στήθος, λίγο μπουλούκα στο πρόσωπο. Φαίνεται καλή (στο μάτι). Είναι μάλλον ο επόμενος μου στόχος... Απλό. (8/10)
*Τσατσά η γλυκύτατη μικροσκοπική Όλγα. Έλειπε για καιρό (θερμή χειραψία). "Έλα μωρό μου πέρασε. Πρέπει να μαζέψω λεφτά. Έχω να πληρώσω ασφάλεια και σήμα (για το αυτοκίνητο της)." Αφού τη συμβούλεψε ο Σπύρος επί του θέματος, είπα ότι θα περάσω μία μέρα να μπω και φύγαμε.. Αυτή με έχει αφήσει και 20 λεπτά στο δωμάτιο χωρίς να φωνάξει...

-Φυλής 61: Περασμένη η ώρα ήδη, σχόλαγε η Αλεξάνδρα. Ξανθιά πιτσιρίκα ανοξερικιά με όμορφο πρόσωπο. Απλό (πλέον). (8/10)
-Φυλής 80: Ντανιέλα. Μελαχρινή με καστανές ανταύγειες, σώμα μοντελέ. Είχα καιρό να τη δω (εγώ προσωπικά). Όμορφη γυναίκα (25+), "αρχοντική", αλλά μου βγάζει μια ξινίλα. Άσε που το καστανό δεν της πάει... Απλό. (7/10)
*Τσατσά η 2η δίδυμη, η πιο κακιά, καραμούζιασε άσχημα το Σπύρο "να ξανάρθετε και αύριο!"  :grin:

-Φυλής 66 (αριστερά): Μπιάνκα. Τσιγγάνα/Γύφτισσα. Σχετικά όμορφη και αρκετά γελαστή, μέτριο σώμα, χωρίς στήθος, αλλά ωραίος κώλος. Βγήκε χωρίς στρινγκ από το δωμάτιο (όμορφο γατάκι, καθαρό, ωραίος κώλος). Συνήθως δε μου έκανε κλικ, αλλά είχα πολλές καύλες και ξαφνικά ανέβηκε πολύ στην εκτίμησή μου.  :grin: Φουλ. (8/10)
-Φυλής 66 (δεξιά): Πατρίτσια. Όμορφη "ξανθομπάμπουρας" πιτσιρίκα (πολύ ανοιχτόχρωμη), μικρό στήθος, αδύνατο σώμα γενικά, μικρόσωμη. Χαμογελαστή και πρόσχαρη. Φαίνεται καλή μέσα. (8/10)

-Φυλής 56: Ιωάννα. Ψηλό κορίτσι με μοντελέ σώμα. Την είδαμε και προχθές στη βραδινή βάρδια. Παρότι είχα πολλές καύλες, χθες μου φάνηκε αδιάφορη στο πρόσωπο (ενώ προχτές γλυκιά και όμορφη). Ήταν άβαφη και είχε τα μαλλιά αλογοουρά, φαινόταν κάπως ξινή, ταλαιπωρημένη...  :think: Κάτι μας έφερε από Μεταξουργείο σήμερα, ίσως την έχουμε δει κάπου στην οδό Κολωνού (να βοήθησει κάποιος αν ξέρει). Πάντως παραμένει συμπαθητική περίπτωση... Απλό. (8/10)
-Φυλής 54: Ωρόρα. Γλυκό ζυμαράκι μικροκαμωμένο. Πολύ χαριτωμένη στο σαλόνι. (8/10)

Πήγαμε και προς Διδύμου όταν πλέον ήταν πολύ αργά. Στο τσακ προλάβαμε:

-Διδύμου 7(δεξιά): Αντριάνα. Γυαλάκια, κοντό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, αλλά σώμα λαμπάδα (καύλα) και με καλό στήθος. Είναι καιρός να την ξανατιμήσω... Απλό. (8/10)

Επίσης ανοιχτά ήταν μόνο τα μιλφάδικα, αλλά βαριόμασταν (και φοβόμασταν) να μπούμε. Αν και ο σωστός ενημερωτής πρέπει να θυσιάζει όλα στο βωμό της ενημέρωσης...  :grin:

Κάπου εκεί επί της ουσίας τελείωσε η τσάρκα μου με το Σπύρο και απλά μπήκαμε σε 2-3 βραδινά με σκοπό την κατάθεση... Ατυχήσαμε βέβαια λίγο...  :rolleyes:



Όχι ότι βαρέθηκα, απλά το φοβάμαι το καραμούζιασμα που θα φάω (ξεκίνησε ήδη από χθες όπως είδατε), οπότε δεν κάνω άλλη (πλήρη) ενημέρωση το επόμενο 7ημερο (πάνω κάτω) για απογευματινή/βραδινή βάρδια Φυλής.

Πάντως αν μάθω κάτι για καινούρια κοπέλα θα το αναφέρω... Και όποιος μπορεί ειδικά για καινούριες καλό είναι να το αναφέρει, κι ας βαριέται να κάνει φουλ ενημέρωση.



ΥΓ: Θα κατέβω όμως σήμερα πρωινή βάρδια και μπορεί να κάνω άλλη μία (τελευταία) ενημέρωση για αυτή την εβδομάδα. Όχι τόσο για λόγους ενημερωτικούς, αλλά γιατί ψάχνω κάποιες κοπέλες (και κατ επέκταση μια καλή πρωινή κατάθεση).

ΥΓ-2: Και αν τυχόν δεν κατέβω, αν ξέρει κάποιος κάτι για τις εξής (πρωινές) κοπέλες:
-Τζίνα από Φυλής 84 πάνω (αν έφυγε γενικά ή πήγε αλλού)
-Τζούλια από Φυλής 84 κάτω (αν επέστρεψε)
-Μαρία από Φωκαίας 24 και 27 (αν έφυγε και πήγε κάπου άλλου ή αν κάνει διακοπές ως συνήθως)
-Φλώρη από Φωκαίας 24 και 27 (αν έφυγε γενικά ή κάτι άλλο)
ας στείλει ένα pm... Thanks...  :)

ΥΓ-3: Από Φωκαίας 24 και 27 τώρα το μεσημέρι μάλλον δε θα περάσω γιατί έχω γίνει γραφικός και με καραμουζιάζουν όταν πάω καθέ μέρα (2-3 μέρες τώρα μεσημέρι) και ρωτάω για τις εν λόγω κορασίδες.  :-
ωραίος ο Ορέστης....παντού γίνεται α υτό και το ξέρεις...το καραμούζιασμα είναι εθνικό σπορ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom