Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Εγω ξερω τουλαχιστον 3-4 που ειναι καλες. Μην εισαι απολυτος! :P

Για πες, ενδιαφέρομαι. Μπορει να μην τις είδα. Ξερω ακομα την τζαστιν, και ισως κατι λεει η μικρουλα η Λορενα. Απο κει  και πέρα το χάος. Που ειναι οι γυναικαρες που ξέραμε ?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Για πες, ενδιαφέρομαι. Μπορει να μην τις είδα. Ξερω ακομα την τζαστιν, και ισως κατι λεει η μικρουλα η Λορενα. Απο κει  και πέρα το χάος. Που ειναι οι γυναικαρες που ξέραμε ?
Καταλινα σιγουρα. Σαντρα επισης. Μετα Βαλεντινα και Ιζαμπελα αν ειναι ακομα εκει. Επισης υπαρχει μια Ρουμανα μελαχρινη με βυζαρες και σωματαρα αλλα δεν θυμαμαι ονομα γμτ! Το θεμα ειναι οτι πρεπει ναρχισουν να δινουν περισσοτερα..
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Καταλινα σιγουρα. Σαντρα επισης. Μετα Βαλεντινα και Ιζαμπελα αν ειναι ακομα εκει. Επισης υπαρχει μια Ρουμανα μελαχρινη με βυζαρες και σωματαρα αλλα δεν θυμαμαι ονομα γμτ! Το θεμα ειναι οτι πρεπει ναρχισουν να δινουν περισσοτερα..
Καταλινα σιγουρα. Σαντρα επισης. Μετα Βαλεντινα και Ιζαμπελα αν ειναι ακομα εκει. Επισης υπαρχει μια Ρουμανα μελαχρινη με βυζαρες και σωματαρα αλλα δεν θυμαμαι ονομα γμτ! Το θεμα ειναι οτι πρεπει ναρχισουν να δινουν περισσοτερα..
Καταλινα σιγουρα. Σαντρα επισης. Μετα Βαλεντινα και Ιζαμπελα αν ειναι ακομα εκει. Επισης υπαρχει μια Ρουμανα μελαχρινη με βυζαρες και σωματαρα αλλα δεν θυμαμαι ονομα γμτ! Το θεμα ειναι οτι πρεπει ναρχισουν να δινουν περισσοτερα..

Σαν πολλές μου ακούγονται ρε asdor. Εγω γιατι νόμιζα οτι ειναι οι περισσότερες μπάζα ?
Α θυμήθηκα ακομα μια καλή. Την Γιαννα (Μέλανι) μεταγραφή απο το Μουσσες.

Ενας συνάδελφος έγραψε μια κριτική και αναφέρεται σε μια Μπέλα. Ειναι αυτη απο το Rasputin άραγε ? ξέρει κανεις ?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Σαν πολλές μου ακούγονται ρε asdor. Εγω γιατι νόμιζα οτι ειναι οι περισσότερες μπάζα ?
Α θυμήθηκα ακομα μια καλή. Την Γιαννα (Μέλανι) μεταγραφή απο το Μουσσες.

Ενας συνάδελφος έγραψε μια κριτική και αναφέρεται σε μια Μπέλα. Ειναι αυτη απο το Rasputin άραγε ? ξέρει κανεις ?

Σύμφωνα με έτερο συνάδελφο επέστρεψε στο Ras.. 
Βέβαια σε σύντομο πέρασμα το Π-Σ-Κ δεν την πήρε το μάτι μου...χωρίς βέβαια να σημαίνει κάτι αυτό απαραίτητα (μπορεί να ήταν αγκαζέ σε μακρυνό τραπέζι/απλά να μην την είδα εγώ/whatever)...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Καταλινα σιγουρα. Σαντρα επισης. Μετα Βαλεντινα και Ιζαμπελα αν ειναι ακομα εκει. Επισης υπαρχει μια Ρουμανα μελαχρινη με βυζαρες και σωματαρα αλλα δεν θυμαμαι ονομα γμτ! Το θεμα ειναι οτι πρεπει ναρχισουν να δινουν περισσοτερα..

Η Νικόλ και η Ρομπέρτα ταιριάζουν πολύ με την περιγραφή σου.
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Kι εγώ για Ρομπερτα πιστευω.
Βάζω φωτο αν δεν ειναι συμφωνα με κανονισμους ας το κατεβάσουν..
 

Συνημμένα

  • Roberta.jpg
    Roberta.jpg
    74,3 KB · Εμφανίσεις: 22
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Λοιπον να παραθεσω το ροστερ του σαββατου δηλαδη οτι μπορεσα να γραψω στο τηλ μου!!!

katalina
roxana
lorena
adda
alina
veronica
bella
crystal
mariana
serena
milena
bianca
natalia
eleni
denissa
maya
madalena
christie
emma
heily
katia
victoria
karla
natasa
anastasia

δεν γραφω γκρεελις απλα ειναι ολες αλλοδαπες!!!!

παντως αρκετα ανεβασμενω το μαγαζι!!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Λοιπον να παραθεσω το ροστερ του σαββατου δηλαδη οτι μπορεσα να γραψω στο τηλ μου!!!

katalina
roxana
lorena
adda
alina
veronica
bella
crystal
mariana
serena
milena
bianca
natalia
eleni
denissa
maya
madalena
christie
emma
heily
katia
victoria
karla
natasa
anastasia

δεν γραφω γκρεελις απλα ειναι ολες αλλοδαπες!!!!

παντως αρκετα ανεβασμενω το μαγαζι!!!
Καταλινα βλεπω πρωτη πρωτη.. Υπαρχει καποιος λογος? :cheesy:
 
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
το εκανα για να θολωσω τα νερα!!!
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Λοιπον να παραθεσω το ροστερ του σαββατου δηλαδη οτι μπορεσα να γραψω στο τηλ μου!!!

katalina
roxana
lorena
adda
alina
veronica
bella
crystal
mariana
serena
milena
bianca
natalia
eleni
denissa
maya
madalena
christie
emma
heily
katia
victoria
karla
natasa
anastasia

δεν γραφω γκρεελις απλα ειναι ολες αλλοδαπες!!!!

παντως αρκετα ανεβασμενω το μαγαζι!!!

Milena, Bianca είναι οι Ρουμάνες αδελφές που δούλευαν στο Alcatraz;;;
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
θελω να ενημερωσω οτι η μεγαλυτερη ψευτρα στο κινκυ ειναι η τσιγγανορουμανα Μαγια.ακομα και
για το υψος της λεει ψεματα.ενω ειναι 1.65 με το ζορι ,δηλωνει 1,75!!!μου εδωσε το τηλ της και φυσικα ποτε δε βγηκε εστω για ενα καφε,αν και χαλασα αρκετα λεφτα για παρτη της...τσαντιζεται οταν τη χουφτωνουν και πουλαει αερα κοπανιστο.ειναι και ρουφηχτρα αφου το ποτο των 20 η 40 η 60 κραταει την ιδια ωρα:ΟΧΤ πανω απο πεντε λεπτα!!ουτε γκομενα μου ειναι ,ουτε θα τη ξαναδω ποτε.απλως ενημερωνω για να μη πιαστουν και αλλοι μλκς οπως εγω...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΦΑ!!!!
 

Pavlos83

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Είναι αυτή που στο πρόσωπο εχει κατι σαν ακμή ή καψιμο?
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
καθομουν παντα στο καναπε στο βαθος αριστερα,οποτε ειχε πολυ σκοταδι και με λιγο μεικ απ,θα μπορουσε να καλυψει τις ατελειες που λεσ.εκεινο που θελω να σου πω ,ειναι οτι εχει καστανο ισιο μακρυ μαλλι,που συνηθως δε το αφηνει ελευθερο.επισης φοραει ζαρτιερες και κορμακι τις περισσοτερες φορες.δε χορευει στη πιστα,δε μπριζολιαζεται,ουτε χτυπαει φραπε.απλα κανει ανακριση και λεει πολλα ψεματα.τσαντιζεται οταν τη χουφτωνουν...απλα πουλαει αερα και ψαχνει για μλκ...εχω το τηλ της αλλα μου ειναι αχρηστο...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΦΑ!!!ελπιζω να σε βοηθησα. 
 

Pavlos83

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Αν ήταν στο Ανατολή παλιά με όνομα Αριανα τοτε έχεις δίκιο, ελεγε παραμύθια σε ενα φίλο. Πάντως αν ειναι η ίδια μου είχε πει αλλη φίλη της οτι τα κάνει όλα στο πριβε επιλεκτικά ομως.
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.641
Πόντοι
2.411
Το διασταυρωσα και ισχυει 50% αυτο που λεσ.πραγματι δουλευε στο ανατολη,αλλα με το ιδιο ονομα:Μαγια.επισης ειμαι σιγουρος οτι δε μπριζολιαζεται ουτε φραπεδια χτυπαει.την εχει δει αστερι.για μλκς ψαχνει και πραγματι υπαρχουν πολλοι...ΜΟΥΦΑ ειναι!!!!
 
OP
OP
D

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Το διασταυρωσα και ισχυει 50% αυτο που λεσ.πραγματι δουλευε στο ανατολη,αλλα με το ιδιο ονομα:Μαγια.επισης ειμαι σιγουρος οτι δε μπριζολιαζεται ουτε φραπεδια χτυπαει.την εχει δει αστερι.για μλκς ψαχνει και πραγματι υπαρχουν πολλοι...ΜΟΥΦΑ ειναι!!!!

καλα τα λες φιλος... αν και το μαγαζι εχει να διαλεξεις!!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Αυτη η Καταλινα ποτε θαρχισει τις βιζιτες ρε παιδια? Πολυ δεν τραβηξε αυτη η αρνητικοτητα?  :huh: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom