Νέα

Κοριτσια που το κανουν με ανταλλαγμα δωρακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex0444
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.081
Like
68.556
Πόντοι
12.756
ΕΧΕΙ μεγαλη διαδοση το φβ αλλα εχεις μεινει πισω επειδη δεν εχεις ενα.

Δεν εχω οντως , αλλα πραγματικα μια γκομενα που ολη μερα ασχολειτε με το ΦΒ δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλα  :S
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.750
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
καποια η οποια γουσταρει να εχει επαφες ειτε φιλικες ειτε οτιδηποτε αλλο δινει το κινητο της.
Φετος,μου την επεσε μια 19 χρονη σε ενα μπαρακι,δινοντας μου σε ενα χαρτακι το κινητο της κ απο κατω γραμμενο το fb της... :rolleyes: :rolleyes:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Φετος,μου την επεσε μια 19 χρονη σε ενα μπαρακι,δινοντας μου σε ενα χαρτακι το κινητο της κ απο κατω γραμμενο το fb της... :rolleyes: :rolleyes:

Ετσι γινονται αυτα τυπε αμα η αλλη σε κανει κεφι θα το καταλαβεις.
 

Επισκέπτης
Δεν εχω οντως , αλλα πραγματικα μια γκομενα που ολη μερα ασχολειτε με το ΦΒ δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλα  :S

Μια χαρά είναι

Δεν ασχολείται όλη μέρα, θα μπει το βραδάκυ 2-3 ώρες μαζί με άλλα που κάνει στον υπολογιστή, ή την ώρα που βάφει τα νύχια της

Και στις 2-3 ώρες, θα ανεβάσει φώτο, τραγούδια και ρητά, θα κάνει λαικ, και σχόλια και θα chataρει μ αυτούς που γουστάρει

Αμα είσαι σε αυτούς που γουστάρει, θα μιλήσει μαζί σου και θα το καταλάβεις αμέσως
Άμα δεν...πάλι θα το καταλάβεις.
Το fb έχει αυτό το καλό: Καταλαβαίνεις νωρίς ποιος σε πάει και ποιος δε σε πάει...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.081
Like
68.556
Πόντοι
12.756
Μια χαρά είναι

Δεν ασχολείται όλη μέρα, θα μπει το βραδάκυ 2-3 ώρες μαζί με άλλα που κάνει στον υπολογιστή, ή την ώρα που βάφει τα νύχια της

Και στις 2-3 ώρες, θα ανεβάσει φώτο, τραγούδια και ρητά, θα κάνει λαικ, και σχόλια και θα chataρει μ αυτούς που γουστάρει

Αμα είσαι σε αυτούς που γουστάρει, θα μιλήσει μαζί σου και θα το καταλάβεις αμέσως
Άμα δεν...πάλι θα το καταλάβεις.
Το fb έχει αυτό το καλό: Καταλαβαίνεις νωρίς ποιος σε πάει και ποιος δε σε πάει...

Διαφωνω τυπε ...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.750
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
με στεναχωρησες τωρα :huh: μια χαρα ειναι για συντομο περασμα ρε  :grin:
οχι για την συγκεκριμενη...απο την μικρη μας γνωριμια, εμαθα οτι η κοπελα ηταν ορφανη απο Πατερα κ προφανως κοιτουσε μεγαλυτερες ηλικιες ψαχνοντας ταυτοχρονα το πατρικο προτυπο που της ελειπε...κατι σαν γκομενος-προστατης-πατερας...
ασε που επειδη τν συμπαθησα, δεν θα μπορουσα να την πηδηξω 10 φορες κ μετα να την αφησω...
εμεις τα γεροντια εχουμε κ ενα κωδικα τιμης. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom