Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 209 άτομα (14 μέλη και 195 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
Ρε παίδες, πέρασα μια μίνι βόλτα σήμερα από Λιοσσίων γειτονιά κατά τις 23.30~24.00 κ πέτυχα στο Βέργας 2 (απέναντι από το 3 αυτό με την κόκκινοκαφετή πόρτα) μια μιλφάρα ... μου έφυγε το κούτελο.
Χριστίνα κράτησα όνομα, ξανθιά ρωσσόφατσα στα 40, πανύψηλη, με κάτι πολύ συμπαθητικές βυζάρες κ μια κωλάρα ... μούρλια!
Κ ωραία γενικά στο πρόσωπο, ψιλοσπασμένη αλλά σε normal επίπεδο. Μου έφυγε το κούτελο κ δεν είχα φράγκο πάνω μου να περάσω. Ξέρει κανείς τίποτα?
Νομίζω το συγκεκριμένο σπιτάκι δεν είναι στον κατάλογο για να βρω κριτική.

Επίσης, το Βέργας 3 τι ώρα κλείνει? Πέρασα μια επίσκεψη εκείνη την ώρα κ στο δεξιά ήταν μια νταρντάνα ψιλοαδιάφορη με όνομα Χριστίνα, κ στο αριστερά άλλη μια στρουμπουλούλα με έκφυλο πρόσωπο μελαχρινο-γυφτο-λατίνα όνομα Βαλέρια (νομίζω) που με άρπαξε να περάσω μέσα, κ όταν της είπα να κάνω καμιά βόλτα πρώτα, μου απάντησε ότι φεύγει όπου νά'ναι. Απ'έξω αράζαν κ κάτι "τέρατα" τύποι, μάλλον νταβατζήδες που της περιμέναν? Τι λέτε?
η Χριστίνα η Ρουμάνα είναι έχει δουλέψει Φυλής 59 , Φυλής 65β , Φυλής 134 , Φυλής 54β και στο Μεταξουργείο....πάρε  μερικές κριτικές

το βέργας κλείνει γύρω στις 06.00 το πρωι...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Βάλτε λίγο φρένο με τη Νάτα στο Αλκιβιάδου 16β, διότι αφενός το έχετε καταγαμήσει το κορίτσι, αφετέρου η τσατσά έχει καβαλήσει το καλάμι με το τζίρο που γίνεται στο μαγαζί και χτυπάει συνεχώς πόρτα: μία φορά κατά τη διάρκεια της συνουσίας και δύο φορές μετά το τέλος, ενώ ντυνόμουν. Βγήκα έξω άρον άρον, ενώ οι συναγωνιστές στο σαλόνι γελούσαν. Έλεος, με τις άπληστες, πια! :tickedoff:

Αυτό είναι μαλακία ... προσωπικά έκατσα πολύ ώρα στο δωμάτιο και δεν με ενόχλησε  καθόλου . Αλλά μάλλον πέφτει κονόμα και άρχισε η απληστία ... κρίμα  - και από οτι φαίνεται θα την ξεζουμίσουν την κοπέλα γιατί απ΄οτι διάβασα πέφτει διπλοβάρδια ...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
τελικά έχει δύναμη το σαίτ και οι κριτικές...
και μιλάμε για μια γυναικα- μπάζο...
φαντασου να ηταν καμια μουναρα τι θα είχε γινει χαχαχαχα!!!

Ναι είδαμε τα χαΐρια και με τις μουνάρες    :2funny:
Εντάξει δίκιο έχεις αλλά είναι δύσκολο να πετύχεις αυτό τον συνδυασμό .
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
απ όσο γνωρίζω απο πληροφορίες  και από τα γραφόμενα σας είστε ένας πολύ έξυπνος άνθρωπος....
θα το εκ λάβω ως αστεϊσμό....νομίζεται απο την όποια εμπειρία έχω να μην μπορώ να ξεχωρίσω το ψωλοχύματα?
και την Κυριακή όσο και την Τρίτη το υγρό βγήκε απο την ρόγα....

Φυσικά και είναι αστεϊσμός...
Θυμίζω ότι παλαιότερα, στα πλαίσια των αστεϊσμών, τους moderators τους έχουμε αποκαλέσει ομοφυλόφιλους, τον αρχηγό μπινέ, κλπ κλπ...
Για λίγα ψωλοχύματα θα τα χαλάσουμε τώρα;

Όσον αφορά τις πληροφορίες που αναφέρετε ότι έχετε για εμένα, παρακαλώ λύστε μου την απορία:
Τις πληροφορίες τις έχετε από θήλεα ή από άρρενες;
Αν είναι από θήλεα, είναι από πόρνες, ή από βοηθούς, ή από στριπτιζούδες, ή από μπαργούμεν;
Αν είναι από άρρενες, είναι από ομοφυλόφιλους, ή από ετεροφυλόφιλους;

Αν είναι από άρρενες, ελπίζω να μην βιαστείτε και θεωρήσετε ετεροφυλόφιλους όλους όσους πάνε στα μπουρδέλα, καθότι π.χ. οι κολλητοί των moderators συνήθως είναι κρυπτοπουστράκια.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Πρόσφατα πάω σε ένα μαγαζί (στούντιο) την ώρα και εκείνη την ώρα διαπιστώνω ότι 3 αστυνομικοί νεαροί με πολιτικά προσπαθούν να ελέγξουν τον οίκο. Μιλάμε για το στούντιο στην Ρενό. Κάθομαι επιδεικτικά στον καναπέ και παρακολουθώ τους πιτσιρικάδες να κάνουν τον έλεγχο. Επειδή ώς συνήθως δεν μπορούν να βγάλουν άκρη, άλλα ζητάνε αυτοί άλλα τους έδειχνε η τσατσά, αρχίζω και χάνω την υπομονή μου... Ρωτάω θα αργήσει πολύ ο έλεγχος ακόμη; Γυρνάνε όλοι και λένε σχεδόν με ύφος απολογητικό σε λίγο τελειώνουμε και αν θές μπες με την κοπέλα μέσα. Όχι θα περιμένω τους λέω...μέχρι να φύγετε...και όντος καπώς έτσι έγινε. Μη δίνεται σημασία ρε, τις προάλες μου ζητούσαν σε έλεγχο ταυτότητα και ενώ δεν την είχα του λέω δεν δεν έχω. Μπορώ να σου δώσω όμως τον αριθμό της, τον αριθμό ΑΣΜ και θυμάμαι και τον αριθμό απο το FN που είχα στον Έβρο... Έκπληκτος μου λέει "φύγε...φύγε!"
εγω προχθες που εκανα μια μινι τσαρκα στην φυλης τρεις μοτοσυκλέτες της αστυνομιας ειχαν κάτσει στην μεση της φυλης αλλα δεν έμπαιναν σε κανεναν οικο. 
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΟΝΙΑ-ΕΥΑ ΜΙΛΦ(απο βεργας 3 και πρωην φυλης 92)
μου ανεφερε σε τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι της οτι αυριο θα βρισκεται στο ρεμουνδου 21Α πρωινη βαρδια 8,00-16,00
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
καλησπερα,μηπως ξερει κανεις που βρισκεται η στεφανια με την τεραστια κωλαρα που ηταν τον προηγουμενο μηνα στο φυλης 59 κατω (την παρουσιαζε ο τσατσος σαν μπασκεμπολιστρια)?ευχαριστω.
Τα εχεις μπερδεψει λιγο :grin:,μπασκεμπολιστρια ηταν η Ρωξανη,η Στεφανια με την κωλαρα την οποια κτυπαγε με τα χερια της κποιες φορες απουσιαζει.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Φυσικά και είναι αστεϊσμός...
Θυμίζω ότι παλαιότερα, στα πλαίσια των αστεϊσμών, τους moderators τους έχουμε αποκαλέσει ομοφυλόφιλους, τον αρχηγό μπινέ, κλπ κλπ...
Για λίγα ψωλοχύματα θα τα χαλάσουμε τώρα;


Αν είναι από άρρενες, ελπίζω να μην βιαστείτε και θεωρήσετε ετεροφυλόφιλους όλους όσους πάνε στα μπουρδέλα, καθότι π.χ. οι κολλητοί των moderators συνήθως είναι κρυπτοπουστράκια.
Προφανως εννοεις εμενα,καθοτι ειμαι κολλητος του ζερο
Μη γελιεσαι smirni,η επιθεση του πυραυλου προς το προσωπο μας δεν ειναι τυχαια αλλα στοχευμενη,καθοτι ζηλευει επειδη κανουμε πολλες καταθεσεις
Απευθυνομενοι προς τον διαχειριστη και τους μοντερειτορ,τους οποιους σεβομαστε και εκτιμουμε απεριοριστα,ας γινει  επιτελους ενα Warned στον κυριο Πυραυλο,ο οποιος λογω του γεγονοτος οτι διαθετει μορφωση και γλωσσομαθεια την οποια δεν μπορουμε να συναγωνιστουμε, μας προπηλακιζει λεκτικως,προσβαλοντας υποληψεις και προσωπικοτητες συναγωνιστων..
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Τα εχεις μπερδεψει λιγο :grin:,μπασκεμπολιστρια ηταν η Ρωξανη,η Στεφανια με την κωλαρα την οποια κτυπαγε με τα χερια της κποιες φορες απουσιαζει.
θα επανελθει,ξερουμε κατι περισσοτερο?
 

Επισκέπτης
Ουτε Γλυφτακη. Αντε μεχρι Ξιλνολινοξυλακη! Βλεπατε ποδοσφαιρο παλαια; πολυ παλια;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom