Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (13 μέλη και 199 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
χθεσινή βόλτα σε δύο δόσεις.
πρωινή στην Φυλής. στο 71 πάνω η Σάρα με το ελεύθερο στοματικό, δεν μου αρέσει καθόλου εμφανισιακά.
στο 71 κάτω η γνωστή Μαρία με το απλό.
στο 67 μία ψηλή με μικρό στήθος Ιζαμπέλα νομίζω με απλό, δεν μου κάνει κλικ αν δεν δώσει το κωλί της.
στο 86 το πάνω μία καινούργια, Νόρα νομίζω με απλό, δεν μου άρεσε.
στο 84 το πάνω η Αντριάννα η γνωστή με απλό.
στο 84 το κάτω η Τζούλια με τα σκουλαρίκια με κώλο.
στο 66Δ η Άννα η γνωστή στο μαγαζί με φουλ.
στο 40 η Νάνσυ με τις βυζάρες και το φουλ. πρώτη φορά την είδα, δεν μου άρεσε, αλλά μου έβγαλε κάτι το ζωώδες σαν ένστικτο και πέρασα. θα ακολουθήσει κριτική.

το απόγευμα.
φυλής 71 πάνω το Μιραντάκι με απλό, κάποια φορά θα περάσω να το σκίσω γιατί από κορμί σκίζει!!!
στο 67 η πρωινή ψηλή μάλον Ιζαμπέλα.
στο 86 το πάνω η Τζούλια με τα σκουλαρίκια με κώλο, αλλάζει σπίτι και βάρδια με την Αντριάννα.
στο 84 κάτω η Αντριάννα. πριν τις 5 βολτάρανε για διάλειμμα με την Τζούλια στην Φυλής!!!
στο 74 δεξιά κλασικά η Άντζελα με κώλο. την έχω πάρει πολλές φορές και ήθελα κάτι νέο...
στο 66Α ένα ξανθό ωραίο μουνάκι με σκουλαρίκι στο χείλος, δεν ξέρω αν είναι αυτή που δούλευε στο 71 το κάτω.
στην Αλκιβιάδου στο 16Γ δούλευε η Τζουλιάννα από το Φυλής 69 το πάνω, με φουλ πρόγραμμα εδώ. τιμήθηκε και θα ακολουθήσει κριτική.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το ίδιο και για την Τζωρτζιάνα . . . .. . .  ..  :'(

Υ.Γ.: Πάντως η ξανθούλα από το Λεων. 28 που τις αντικαθιστά τα βραδινά, όσο γλύκα είναι στο σαλόνι τόσο Speedy Gonzales είναι στο δωμάτιο.
speedy_gonzales_running_in_color_round_sticker-r119b0b2ee014480aa38cc1818a000b64_v9waf_8byvr_512.jpg

Χασμουριέται, δεν τις αρέσουν τα φιλάκια στο σώμα, είναι άγαρμπη, βιάζεται  . . . . . . 
Από μένα έχει  :referee:
καλα αυτην πεταξα ενα 10ευρω τσαμπα...

Δεν ηξερε να μιλαει.. μιλαγε μπουκωμενα...

ασε δε που μυριζε το μαλλι της υδρωτιλα... επεισης παρατηρησα μια υγρασια στην κωλοτρυπιδα της η μυρωδια διαφορετικη απο το γρασο του μουνιο, θα της ειχε κανει καποιος γλειφωκολι πριν ,αλλα δεν σκουπιστικε/πλυθηκε?  :headbang: :headbang: μπλιαχ

φολα..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Αφου αυτη δεν εχει γυρισει... :'(
η τζωρτζιανα ομως κουραστηκε...

μεσα σ ενα χρονο αλλαξε παρα πολυ,λες και περασαν 5 χρονια ξερω γω...

η ιωαννα ιδια παρεμεινε...ασχετα με την κλαψα της,δεν εδειχνε σημαδια κουρασης

η ιωαννα πιστευω ειναι γεννημενη πουτανα :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μιας και ειμαι του μεταξουργειου τελευταια..  περασα απο φυλης για πλακα το μεσημερι..


τι αναδουλεια ειναι αυτη ρε παιδια?  :headbang:

δηλαδη τα μισα μπουρδελα ειχαν τσατσους και τσατσαδες εκτος πορτας ...τι ο ενας καπνιζε τι η αλλη  ξανθια κοιταζε μνησικακα οποιον δεν ειχε επιλεξει το μπουρδελο της ...

περασμα και απο φωκαιας,πετυχα μια που δουλευε στο 104 παλια για μια περιοδο.. κανει φουλ προγραμμα,δεν θυμαμαι τι ονομα ειχε στο 104 οπως επεισης και τωρα το εχει αλλαξει..σελινα ειπε, σοφια ειπε η τσατσα δεν προσεξα..

το μονο που προσεχα ειναι οτι οταν γυρησε πλατη η κυτταριτιδα στα οπισθια ηταν εμφανης, και σε 2-3 χρονια θα μιλαμε για ελεινιδοκωλο  :2funny: και οτι κατα δεδομενο η φωτος της στο 104 ειναι τιγκα φωτοσοπαρισμενες... τεσπα, τα ιδια και τα ιδια θα λεμε?

το μονο που εχω να αναφερω ειναι η μεγιστη αναδουλεια που εχει πεσει.. στους οροφους η τανες βγαιναν στα μπαλκονια και ψαρευανε και σχολιαζανε οσους κανανε μονο βολτα και οι τσατσοι και τσατσαδες κοιταζανε με μνησιακακια οσους καναν απλα βολτα..

Αυτα.. για μενα δεν αξιζει καμια εμφανισιακα εκει το 20ευρω...

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η τζωρτζιανα ομως κουραστηκε...

μεσα σ ενα χρονο αλλαξε παρα πολυ,λες και περασαν 5 χρονια ξερω γω...

η ιωαννα ιδια παρεμεινε...ασχετα με την κλαψα της,δεν εδειχνε σημαδια κουρασης

η ιωαννα πιστευω ειναι γεννημενη πουτανα :rockon:
Πως να μην κουραστει ρε συ οταν καθε φορα που πηγαινα βραδι τα δωματια ηταν γεματα και η σειρα μεχρι την πορτα στο σαλονι.. τα παιξε η κοπελα.. ψυχολογικα επεισης κουραστηκε,εδω εχουμε κουραστει εμεις που πηγαινουμε συχνα φαντασου αυτες που τον τρωνε μερα νυχτα,επιλογη τους βεβαια..αλλα επιπονο σωματικα και ψυχολογικα..

Καλα η ιωαννα μεγαλη χρηματολαγνος,μια φορα που ειχε περιοδο,και εχασε 2 βαρδιες, εκανε της επομενες μερες 3 διπλοβαρδιες για νακαλυψει τα λεφτα που εχασε  :2funny: :2funny:

πιστευεις στην επιστροφη της ?  :birdman:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Παιδες ... Τη Νελυ που δουλευε στο 71 πανω... Ξερετε που μπορω να τη πετυχω και σε πια βαρδια ;
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Μιας και ειμαι του μεταξουργειου τελευταια..  περασα απο φυλης για πλακα το μεσημερι..


τι αναδουλεια ειναι αυτη ρε παιδια?  :headbang:

δηλαδη τα μισα μπουρδελα ειχαν τσατσους και τσατσαδες εκτος πορτας ...τι ο ενας καπνιζε τι η αλλη  ξανθια κοιταζε μνησικακα οποιον δεν ειχε επιλεξει το μπουρδελο της ...

περασμα και απο φωκαιας,πετυχα μια που δουλευε στο 104 παλια για μια περιοδο.. κανει φουλ προγραμμα,δεν θυμαμαι τι ονομα ειχε στο 104 οπως επεισης και τωρα το εχει αλλαξει..σελινα ειπε, σοφια ειπε η τσατσα δεν προσεξα..

το μονο που προσεχα ειναι οτι οταν γυρησε πλατη η κυτταριτιδα στα οπισθια ηταν εμφανης, και σε 2-3 χρονια θα μιλαμε για ελεινιδοκωλο  :2funny: και οτι κατα δεδομενο η φωτος της στο 104 ειναι τιγκα φωτοσοπαρισμενες... τεσπα, τα ιδια και τα ιδια θα λεμε?

το μονο που εχω να αναφερω ειναι η μεγιστη αναδουλεια που εχει πεσει.. στους οροφους η τανες βγαιναν στα μπαλκονια και ψαρευανε και σχολιαζανε οσους κανανε μονο βολτα και οι τσατσοι και τσατσαδες κοιταζανε με μνησιακακια οσους καναν απλα βολτα..

Αυτα.. για μενα δεν αξιζει καμια εμφανισιακα εκει το 20ευρω...

Η κοπέλα που αναφέρεις είναι η Ελένη από το 104. ;)
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
η τζωρτζιανα ομως κουραστηκε...

μεσα σ ενα χρονο αλλαξε παρα πολυ,λες και περασαν 5 χρονια ξερω γω...

η ιωαννα ιδια παρεμεινε...ασχετα με την κλαψα της,δεν εδειχνε σημαδια κουρασης

η ιωαννα πιστευω ειναι γεννημενη πουτανα :rockon:

Αλλο να εχει καποια 20 πελατες σε μια βαρδια και αλλο 120 ... :rolleyes:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
αποκλείεται να ειναι η ελενη που αναφερει επειδη ο σταμ εχει γραψει και κριτικη για αυτην.οποτε λιγο δυσκολο να μην την αναγνωρίσει 

Α τότε άλλη είναι...Ποία όμως  :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.972
Πόντοι
45.465
μπορεί να λέει την μελαχρινή χοντρή την Ειρήνη.... και να του είπαν άλλο όνομα.
αυτή παίζει Φωκαίας 25β , 27α , 27β κάτω 24 και Φυλής 86β
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ρε παιδια τη νελυ απο το 71 πανω την εχετε δει τελευταια ;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
η τζωρτζιανα ομως κουραστηκε...

μεσα σ ενα χρονο αλλαξε παρα πολυ,λες και περασαν 5 χρονια ξερω γω...

η ιωαννα ιδια παρεμεινε...ασχετα με την κλαψα της,δεν εδειχνε σημαδια κουρασης

η ιωαννα πιστευω ειναι γεννημενη πουτανα :rockon:

Σαν σωματάρα όμως, τις βάζει όλες κάτω  . .  .. . ..

Τρελός κώλος, τρελά στησίματα, απίθανο μωρό.
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Mάγγες η Αννα Ιλόνα Τζουλια σε πιο δουλεύει ;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom