Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δεν ξέρω ρε παιδιά τί να πώ...  Κάποτε αυτό το thread ήταν τόπος διδασκαλίας του γέροντα Ιωσήφ Μπλάσκου
και τώρα έχει καταντήσει ένα σωρό αλλά πράγματα.

Το καλοκαίρι εμφανίστηκε ένα ζαβό ο Glock_Perfection o οποίος από τον τρόπο έκφρασης,εάν κάποιος είναι και λίγο ψυχολόγος,
καταλαβαίνει ότι ο τύπος δεν έχει πάει ποτέ του με γυναίκα εκεί στην Μικρά Ασία που ζεί.
Εντάξυ, αν και πολλοί από εσάς κατάλαβαν τί φρούτο είναι, τουλάχιστον το τυπάκι δεν χαλούσε τόσο πολύ το thread.

Αργότερα όμως εξαγριώθηκαν για τα καλά κάποιοι κι άρχισαν να βρίζουν τον τσάρο Δημητράκη !
Μήπως αυτό είναι τελικά ιεροσυλία ?

Tίμιε αλλά κατά τα άλλα αγανακτισμένε μεσόκοπε PONTIE_PILATE (with ED)μήπως πρέπει να βάλεις μέσα σου λίγο αγάπη ?

Τασούλη 45χρονε ταλαιπωρημένε επαρχιώτη ταρίφα (idiot face) μήπως πρέπει να συγχωρέσεις λίγο την αλαζονεία του Δημητράκη μας (MASCOTE μας) ?

Allantalon εσύ βασικά δεν φταίς.... βρίζεις μόνο όταν σου κολάνε.... Απλά η μαλακία σου είναι απ'ότι κατάλαβα ότι δεν πλαίνεσαι κι ότι κάνεις
σαν γυμνασιόπαιδο Nerd όταν βλέπεις γυναίκα στο δρόμο...

Master 21  μήπως θα έπρεπε να σου κάνουν μεταμόσχευση ένα ζευγάρι όρχεις ?
Εντάξυ δεν θα μείνω στο ότι εμφανισιακά υπολίπεσαι πολύ - ούτε στα συμπλέγματα κατωτερότητας που σου έχει  δημιουργήσει το κακό επάγγελμα σου....
απλά δεν είναι καθόλου αντρίκιο το γεγονός ότι ενώ δεν πας καθόλου τον Δημητράκη και τον ζηλεύεις κι εσύ.... Ποτέ μα ποτέ δεν μπαίνεις
στη διαδικασία να του την πεiς όταν όλα είναι ήρεμα και δεν ασχολείται κανείς κακοπροερετα μαζί του !!!!!
Όλες οι επιθέσεις σου γίνονται ΜΌΝΟ όταν βλέπεις ότι τον βρίζουν 2-3 άτομα παράλληλα !!!!

Shinoharas εσύ είσαι καλό παιδί κατά βάθος... Έχεις καλά στοιχεία και σου αρέσει απλά το πολύ καλό φαγητό σε πολύ μεγάλες ποσότητες,
η καλή παρέα, τα ταξίδια κτλ. Είσαι έξω καρδιά γενικά αλλά φαίνεται πως παρασυρθήκες κι εσύ μαζί με τους άλλους...

Εν κατακλείδι και κλειτορίδι, μήπως θα έπρεπε να αναβαθμίσουμε λίγο το thread και να μην τρώγεστε μεταξύ σας ? Έχετε κάτι να χωρίσετε μήπως ? ΌΧΙ !
Απλά χαλαρώστε και γράψτε κάτι με ουσία.... 'Α και κάτι άλλο.... αυτός ο γέροντας ο Λάσκος ξέρετε γιατί έχει εξαφανιστεί ?
Μήπως τον δισαρεστίσατε με τα καμώματα σας κι έφυγε ?
Εδω ειναι η παραμβαση του Ιωσηφ που τα ειπε ολα πολυ καλα.Εσεις καταφερατε μετα απ'αυτο να γραψετε 10 σελιδες με  :jerking:! :headbang:Εδω μεσα αν μπει κανεις τα περισσοτερα πραγματα που θα ακουσει κανεις δεν εχουνε καμια σχεση με τη Ρωσσια Οι περισσοτεροι ειναι εντελως ασχετοι!Πηγανε Ουκρανια πριν απο καμια 20αρια χρονια και γραφουνε της εμπειριες τους απο αυτη την εκδρομη που καναν τοτε!Μεχρι οτι η Ουκρανια θελει βιζα ακουστηκε :headbang:αλλος επιμενει οτι οι γκομενες γουσταρουν τους Καυκασιους :headbang:!Απο πληροφοριες ΤΙΠΟΤΑ!Ολα ασχετα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αν πεσει κι ο μαϊντανος ακομα πιο ευκολες
ουκρανια μεσα στο 12 πηγα 3 φορες
γλεβαρη-απριλη οδησσο
τελη οκτωβρη αρχες νοεμβρη ντονετσκ
μέσα στο καλοκαίρι άκουγα ιστορίες για αγρίους!!!Κάποιος έλεγε πως Οδυσσό σε δυο εβδομάδες πήρε 7-8 γκόμενες με καμάκι και κεράσματα....
Μου φαίνονται μεγάλα νούμερα και μη ρεαλιστικά...
Αυτά δεν είναι κάν νούμερα Ρόδου με το κόσμο να ανανεώνεται κάθε εβδομάδα...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
3ος ρωσσικος οροφος ή 3ος ελληνικος οροφος;;;

Και για να μην γελασουν μερικοι μερικοι
το ισογειο στη ρωσσια ονομαζετε πρωτος οροφος :bigdick:
αυτό μας το είπε σήμερα στο μάθημα η девушка Виктория η δασκάλα μας  :2funny:
 

Επισκέπτης
μέσα στο καλοκαίρι άκουγα ιστορίες για αγρίους!!!Κάποιος έλεγε πως Οδυσσό σε δυο εβδομάδες πήρε 7-8 γκόμενες με καμάκι και κεράσματα....
Μου φαίνονται μεγάλα νούμερα και μη ρεαλιστικά...
Αυτά δεν είναι κάν νούμερα Ρόδου με το κόσμο να ανανεώνεται κάθε εβδομάδα...
για 2 (δυο) εβδομαδες δεν μου φενεται πολυ απιθανο αν λιγο δυσκολο
θα πω για εμενα που ξερω
εγω 1 το φλεβαρη και μια τον Απριλη εβγαλα γκομενα με κουβεντουλα χωρις να το πολυ-επιδιωξω γιατι ήμουν καβατζομενος
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ναι ρε Δημητρακη οτι λεω το εννοω,να σου πω και ποσο ευκολο ειναι, βγαλε και δειξε καμια φωτογραφια σου με καμια ομορφη επιτελους οχι καποια που εχεις παραγγειλει σαν πιτσα στο σπιτι.Και κλωνους μπορω να κανω οσους θες και να ανεβασω φωτοφραφιες απο το ιντερνετ ατελειωτες.Ουτε ειναι δυσκολο να υποσχεθω η να δωσω 20 ευρο σε καποια να πηδηχτη με καποιον γνωστο μου. Εγω σε ολες τις φωτογραφιες που ανεβαζω ειμαι και εγω οχι σκετες γκομενες. Εγω σου λεω δεν μετρας και τα περισσοτερα που γραφεις ειναι παραμθια. ΥΓ   Δεν υπονοω οτι ο Λευτερης ειναι κλωνος σου αλλα εχεις πολλους εσυ και το ξερω
Εχω βαλει πανω απο 10 γκομενες κατα καιρους και της ειχα ξαναβαλει.Και για μια ακομα φορα για το ποσο ασχετος εισαι  ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΘΕΙ! γιατι απλουστατα στην πολη απο την οποια καταγεται δεν ξερει κανενας τι δουλεια κανει!Εσυ τι ανεβαζεις με κρυφα προσωπα?Φωτογραφιες καμια 10αρια χρονια πριν τραβηγμενες?Καλη η παρεα σας αλλα πρεπει να διαλεξω τι θα φορεσω σημερα στις Ντισκο.
 

Επισκέπτης
αυτό μας το είπε σήμερα στο μάθημα η девушка Виктория η δασκάλα μας  :2funny:
περβηι εταζζ
τσακωνομουν καποτε με μια ρωσσιδα
μου λεει εχετε πολλα <ι>
και τις λεω γιατι εσεις λιγα εχετε;
μου λεει εμας δεν ειναι <ι> ολα
και τις απαντησα
στα @@ εμενα στα αυτια μου ολα <ι> ακουγονται :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Εδω ειναι η παραμβαση του Ιωσηφ που τα ειπε ολα πολυ καλα.Εσεις καταφερατε μετα απ'αυτο να γραψετε 10 σελιδες με  :jerking:! :headbang:Εδω μεσα αν μπει κανεις τα περισσοτερα πραγματα που θα ακουσει κανεις δεν εχουνε καμια σχεση με τη Ρωσσια Οι περισσοτεροι ειναι εντελως ασχετοι!Πηγανε Ουκρανια πριν απο καμια 20αρια χρονια και γραφουνε της εμπειριες τους απο αυτη την εκδρομη που καναν τοτε!Μεχρι οτι η Ουκρανια θελει βιζα ακουστηκε :headbang:αλλος επιμενει οτι οι γκομενες γουσταρουν τους Καυκασιους :headbang:!Απο πληροφοριες ΤΙΠΟΤΑ!Ολα ασχετα!
Απο οτι λες κρινω οτι ο πιο ασχετος εισαι εσυ εγω οτι λεω το δειχνω με πραξεις, τωρα εσυ εισαι με ρωσικο διαβατηριο εγω με ελληνικο,εισαι πιο μαυριδερος και τριχωτος απο πιθηκο και μιλας τα ρωσικα σαν πακιστανος στα ελληνικα. Εισαι και ποντιος και λες εμενα καυκασιο   :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τελικά μόνο ο Shinoharas έχει πάει Ουκρανία φέτος;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Απο οτι λες κρινω οτι ο πιο ασχετος εισαι εσυ εγω οτι λεω το δειχνω με πραξεις, τωρα εσυ εισαι με ρωσικο διαβατηριο εγω με ελληνικο,εισαι πιο μαυριδερος και τριχωτος απο πιθηκο και μιλας τα ρωσικα σαν πακιστανος στα ελληνικα. Εισαι και ποντιος και λες εμενα καυκασιο   :2funny:  :2funny:  :2funny:
κατω τα χερια απο τον ντημασ29 παζαλουστα
ειναι ο ηγετης μας,λιγο σεβασμο παρακαλω!!!αν τολμα ας βαλει αλλος φωτο οπως ο ντιμας στην πλαζ κρατωντας μονο το πεος του κρυφο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
κατω τα χερια απο τον ντημασ29 παζαλουστα
ειναι ο ηγετης μας,λιγο σεβασμο παρακαλω!!!αν τολμα ας βαλει αλλος φωτο οπως ο ντιμας στην πλαζ κρατωντας μονο το πεος του κρυφο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
δύσκολοι καιροί για ηγέτες!Βάλλονται πανταχόθεν και το βίωσα το πρωί όταν πήγα να πω τα δίκια του...


Και φέτος Πάντος μόνο τον τον ίδιο βλέπω να πηγαίνει απο όλους...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Εδω ειναι η παραμβαση του Ιωσηφ που τα ειπε ολα πολυ καλα.Εσεις καταφερατε μετα απ'αυτο να γραψετε 10 σελιδες με  :jerking:! :headbang:Εδω μεσα αν μπει κανεις τα περισσοτερα πραγματα που θα ακουσει κανεις δεν εχουνε καμια σχεση με τη Ρωσσια Οι περισσοτεροι ειναι εντελως ασχετοι!Πηγανε Ουκρανια πριν απο καμια 20αρια χρονια και γραφουνε της εμπειριες τους απο αυτη την εκδρομη που καναν τοτε!Μεχρι οτι η Ουκρανια θελει βιζα ακουστηκε :headbang:αλλος επιμενει οτι οι γκομενες γουσταρουν τους Καυκασιους :headbang:!Απο πληροφοριες ΤΙΠΟΤΑ!Ολα ασχετα!
Αν για καποιους ειναι δασκαλος για καποιους αλλους ειναι μαθητης .Δεν καταλαβαινω τους δασκαλους και τους προεδρους που απευθυνονται στα νεα μελη σαν να απευθυνονται σε ζωα και δεν ειναι αυτος ο τροπος να σε σεβαστει καποιος.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Καλησπέρα στη βραδινή απαρτία!Βλέπω πολλά...


Lefteris πότε πήγες τελευταία φορά Ουκρανία;Πότε έβγαζες αυτές τις γκόμενες;Όλα αυτα που έκανες τότε σε αυτή τη χώρα γίνονται τώρα;
Τελευταια ημουν εκει το Μαρτιο (Κιεβο) και ολο τον Σεπτεμβρη (Κιεβο και Νκολαεβ). Γινονται και παραγινονται. Σε οποιο ξενοδοχειο και να πας και πεις στο σεκιουριτα οτι θελεις μια γκομενα, 8α σου τη στειλει οπως την εχεις ζητησει, στα περισοτερα δε κλαμπ, οι χορευτριες παιρνονται μετα την παρασταση....Η ουκρανιδα ειναι επιρεπης στα λουσα. Δηλαδη μια κοπελα της διπλανης πορτας που εργαζεται κλπ, κλπ, κλπ θα παει και θα πηδηχτει με καποιον επι χρημαση, για να παρει ενα iphone ας πουμε, και μετα δεν τρεχει τπτ. θα το κανει ξανα μετα απο ενα δυο μηνες, που θελει να παρει ενα ζευγαρι μποτες κλπ,κλπ. Δεν ισχυει για ολες αλλα οι ποιο πολλες το κανουν. Το θεμα ειναι για τους μη μονιμους κατοικους, να βρουνε τα κονε, και μετα μπαινει το νερο στα αυλακι.
Επειδη ειδα οτι στους περισσοτερους αρεσαν οι φωτογραφιες μου, ποσταρω αλλες δυο (2010) και τους ευχαριστω πολυ για τον καλο λογο που ειχανε. Στους ζηλοφθονους και τους μηγιασμενους ευχομε να μη τους ξανασηκωθει. :2funny:
 

Συνημμένα

  • olga 7.jpg
    olga 7.jpg
    351,4 KB · Εμφανίσεις: 46
  • olga 5.jpg
    olga 5.jpg
    162,5 KB · Εμφανίσεις: 28

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
δύσκολοι καιροί για ηγέτες!Βάλλονται πανταχόθεν και το βίωσα το πρωί όταν πήγα να πω τα δίκια του...


Και φέτος Πάντος μόνο τον τον ίδιο βλέπω να πηγαίνει απο όλους...... :2funny: :2funny: :2funny:
αγαπητε ωρολογοποιε,,κατι εχει ξερυθμιστει στο συστημα σου....ΠΟΤΕ πξγε ο ντημας ουκρανια?απ οσα λεει ο ιδιος μαλλον προ δεκαετιας..
εδω ειμαστε 4-5,αν υπολογισουμε και τον λευτερη,που παμε συνεχεια κ παμπολες φορες,το οτι παει καπου ουκρανια ο πορνομεταναστης που το συμπερανες? :think:
 

Επισκέπτης
Τελευταια ημουν εκει το Μαρτιο (Κιεβο) και ολο τον Σεπτεμβρη (Κιεβο και Νκολαεβ). Γινονται και παραγινονται. Σε οποιο ξενοδοχειο και να πας και πεις στο σεκιουριτα οτι θελεις μια γκομενα, 8α σου τη στειλει οπως την εχεις ζητησει, στα περισοτερα δε κλαμπ, οι χορευτριες παιρνονται μετα την παρασταση....Η ουκρανιδα ειναι επιρεπης στα λουσα. Δηλαδη μια κοπελα της διπλανης πορτας που εργαζεται κλπ, κλπ, κλπ θα παει και θα πηδηχτει με καποιον επι χρημαση, για να παρει ενα iphone ας πουμε, και μετα δεν τρεχει τπτ. θα το κανει ξανα μετα απο ενα δυο μηνες, που θελει να παρει ενα ζευγαρι μποτες κλπ,κλπ. Δεν ισχυει για ολες αλλα οι ποιο πολλες το κανουν. Το θεμα ειναι για τους μη μονιμους κατοικους, να βρουνε τα κονε, και μετα μπαινει το νερο στα αυλακι.
Επειδη ειδα οτι στους περισσοτερους αρεσαν οι φωτογραφιες μου, ποσταρω αλλες δυο (2010) και τους ευχαριστω πολυ για τον καλο λογο που ειχανε. Στους ζηλοφθονους και τους μηγιασμενους ευχομε να μη τους ξανασηκωθει. :2funny:
πω πω ρε φιλε
τι χαλια κουρεμα η δευτερη;;;;
απορω πως την αυτωσες :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom