Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Σημερα εχεις κεφια
Σε λιγο θα μπει ο ξερεις πιος και θα πει οτι ειναι φωτοσοπ
σε λιγο θα σας βγαλω φωτο την κοιλια μου, μην τρομαξετε :2funny:

Χα χα χα
Ο Δημητρακης......
Οχι ρε συ. Εμενα με ξερει, και ξερει οτι εγω δεν γραφω και δεν λεω μαλακιες.....
Για την Ιστορια.....
Με το Δημητρακη εχομε συναντηθει καμποσες φορες στο Λενινγραντ. Περιεργος τυπος, δεν συμφωνω με τον τροπο ζωης του, αλλα δεν μου πεφτει και λογος. (Συμβαινουν αυτα οταν εισαι γονος πλουσιου μπαμπα και μαμας)
Την πρωτη φορα πηγαμε σε σαλον.
Μαλακα Δημητρακη του ειπα, καλα ειναι εδω, αλλα σε σαλον δεν ξαναπαω.
Τις επομενες φορες μου εξηγηθηκε σπαθι. Μου πασαρε 3 γκομενες , ο θεος να με συγχωρεσει, αλλα μου φανηκε οτι καμια δεν ειχε πιασειτα 18. λεφτα δεν εδωσα, αλλα εχω την εντυπωση οτι τις εκβιασε για να ερθουν μαζι μου, πραγμα που δεν το παραδεχτηκε μεν, αλλα το καταλαβα δε, με τα πολυ φτωχα μου ρωσσικα.
Δυνατα μουνακια και οι 3. Ρε παπαρα του λεω. Γιατι δεν γαμας αυτες ας πουμε αλλα πας στα σαλον? Την απαντηση μονο ενας "Δημητρακης" θα μπορουσε να την δωσει.
"Εεεεεε τις γαμησα απο 2-3 φορες και τις βαρεθηκα, θελουνε να κουβαληθουνε και στο σπιτι μου μετα"
Η πλακα ειναι οτι οταν τη δευτερη φορα του ζητησα την πρωτη γκομενα, εφριξε. Πας καλα μου λει? θα ξαναγαμισεις την ιδια γκομενα???? γρρρρρρρρρρρρρρ
Δεν μας γαμας ρε Δημητρακη μες τις θεωρειες σου λεω εγω....
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αντε Shinohara παρε θεση
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Χα χα χα
Ο Δημητρακης......
Οχι ρε συ. Εμενα με ξερει, και ξερει οτι εγω δεν γραφω και δεν λεω μαλακιες.....
Για την Ιστορια.....
Με το Δημητρακη εχομε συναντηθει καμποσες φορες στο Λενινγραντ. Περιεργος τυπος, δεν συμφωνω με τον τροπο ζωης του, αλλα δεν μου πεφτει και λογος. (Συμβαινουν αυτα οταν εισαι γονος πλουσιου μπαμπα και μαμας)
Την πρωτη φορα πηγαμε σε σαλον.
Μαλακα Δημητρακη του ειπα, καλα ειναι εδω, αλλα σε σαλον δεν ξαναπαω.
Τις επομενες φορες μου εξηγηθηκε σπαθι. Μου πασαρε 3 γκομενες , ο θεος να με συγχωρεσει, αλλα μου φανηκε οτι καμια δεν ειχε πιασειτα 18. λεφτα δεν εδωσα, αλλα εχω την εντυπωση οτι τις εκβιασε για να ερθουν μαζι μου, πραγμα που δεν το παραδεχτηκε μεν, αλλα το καταλαβα δε, με τα πολυ φτωχα μου ρωσσικα.
Δυνατα μουνακια και οι 3. Ρε παπαρα του λεω. Γιατι δεν γαμας αυτες ας πουμε αλλα πας στα σαλον? Την απαντηση μονο ενας "Δημητρακης" θα μπορουσε να την δωσει.
"Εεεεεε τις γαμησα απο 2-3 φορες και τις βαρεθηκα, θελουνε να κουβαληθουνε και στο σπιτι μου μετα"
Η πλακα ειναι οτι οταν τη δευτερη φορα του ζητησα την πρωτη γκομενα, εφριξε. Πας καλα μου λει? θα ξαναγαμισεις την ιδια γκομενα???? γρρρρρρρρρρρρρρ
Δεν μας γαμας ρε Δημητρακη μες τις θεωρειες σου λεω εγω....
Δεν εχω λογο να αμφισβητω τα λεγομενα σου και σε πιστευω,αλλα για αυτες που αναφερεις ειμαι σιγουρος οτι ο  :rockon: ΠΡΟΕΔΡΟΣ  :rockon: της πληρωσε. Απλα για να δειξει οτι ειναι κατι το εκανε
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Ξερω πολυ καλα τις ρωσιδες και πραγματικα πιστευω οτι δυσκολα θα του κατση καποια που ειναι πιο νεα απο 35
 

Επισκέπτης
Αντε Shinohara παρε θεση
θεση οδηγου
βρρρρρρμμμμ και φυγαμε
δυστηχως κυριακη βραδυ ξαναπαω μπουλγκαρισταν
Αλλαν στο γυρισμο Τριτη καφε  :)

Εγω δεν ειμαι κακοπροαιρετος τυπος
οποτε θα πω οτι του της πασαρε στα ισα, ουε λεφτα ουτε μλκ
αλλα αν υπηρξε εκβιασμος οπως λες Λευτερη καλυτερα σε σαλον

Με τσαντισατε και κατεβασα φωτο  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Χα χα χα
Ο Δημητρακης......
Οχι ρε συ. Εμενα με ξερει, και ξερει οτι εγω δεν γραφω και δεν λεω μαλακιες.....
Για την Ιστορια.....
Με το Δημητρακη εχομε συναντηθει καμποσες φορες στο Λενινγραντ. Περιεργος τυπος, δεν συμφωνω με τον τροπο ζωης του, αλλα δεν μου πεφτει και λογος. (Συμβαινουν αυτα οταν εισαι γονος πλουσιου μπαμπα και μαμας)
Την πρωτη φορα πηγαμε σε σαλον.
Μαλακα Δημητρακη του ειπα, καλα ειναι εδω, αλλα σε σαλον δεν ξαναπαω.
Τις επομενες φορες μου εξηγηθηκε σπαθι. Μου πασαρε 3 γκομενες , ο θεος να με συγχωρεσει, αλλα μου φανηκε οτι καμια δεν ειχε πιασειτα 18. λεφτα δεν εδωσα, αλλα εχω την εντυπωση οτι τις εκβιασε για να ερθουν μαζι μου, πραγμα που δεν το παραδεχτηκε μεν, αλλα το καταλαβα δε, με τα πολυ φτωχα μου ρωσσικα.
Δυνατα μουνακια και οι 3. Ρε παπαρα του λεω. Γιατι δεν γαμας αυτες ας πουμε αλλα πας στα σαλον? Την απαντηση μονο ενας "Δημητρακης" θα μπορουσε να την δωσει.
"Εεεεεε τις γαμησα απο 2-3 φορες και τις βαρεθηκα, θελουνε να κουβαληθουνε και στο σπιτι μου μετα"
Η πλακα ειναι οτι οταν τη δευτερη φορα του ζητησα την πρωτη γκομενα, εφριξε. Πας καλα μου λει? θα ξαναγαμισεις την ιδια γκομενα???? γρρρρρρρρρρρρρρ
Δεν μας γαμας ρε Δημητρακη μες τις θεωρειες σου λεω εγω....
Αν σου ρχοντουσαν και πεταγανε πετραδακια το πρω'ι' στο παραθυρο σου για να τους ανοιξεις το ιδιο θα εκανες κ'εσυ! :rockon:!
Ξερω πολυ καλα τις ρωσιδες και πραγματικα πιστευω οτι δυσκολα θα του κατση καποια που ειναι πιο νεα απο 35
Ειδα πως της ξερεις.Οπως ελεγες οτι γουσταρουν τους Καυκασιους! :2funny:Μεχρι και Ουκρανη στο 24open εγραφε οτι δεν θελει Καυκασιους!Εσυ εισαι 20 χρονια πισω οταν εφυγες απο τη Ρωσσια.Αυτα που γραφεις για τοτε ειναι.Απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα ομως.Οσο για το αν με γουσταρουν οι γκομενες σας εβαλα τι γραφουνε ατομα απο το σα'ι'τ που ηρθαν Αγια Πετρουπολη.Σημερα δεν εχω πολυ χρονο ετοιμαζομαι να βγω Ντισκο.Σκεφτομαι τι θα φωρεσω :think:Εχω βγαλει τα μισα ρουχα απο τη ντουλαπα!Ελπιζω να διαλεξω οτι καλητερο :)
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Χα χα χα
Ο Δημητρακης......
Οχι ρε συ. Εμενα με ξερει, και ξερει οτι εγω δεν γραφω και δεν λεω μαλακιες.....
Για την Ιστορια.....
Με το Δημητρακη εχομε συναντηθει καμποσες φορες στο Λενινγραντ. Περιεργος τυπος, δεν συμφωνω με τον τροπο ζωης του, αλλα δεν μου πεφτει και λογος. (Συμβαινουν αυτα οταν εισαι γονος πλουσιου μπαμπα και μαμας)
Την πρωτη φορα πηγαμε σε σαλον.
Μαλακα Δημητρακη του ειπα, καλα ειναι εδω, αλλα σε σαλον δεν ξαναπαω.
Τις επομενες φορες μου εξηγηθηκε σπαθι. Μου πασαρε 3 γκομενες , ο θεος να με συγχωρεσει, αλλα μου φανηκε οτι καμια δεν ειχε πιασειτα 18. λεφτα δεν εδωσα, αλλα εχω την εντυπωση οτι τις εκβιασε για να ερθουν μαζι μου, πραγμα που δεν το παραδεχτηκε μεν, αλλα το καταλαβα δε, με τα πολυ φτωχα μου ρωσσικα.
Δυνατα μουνακια και οι 3. Ρε παπαρα του λεω. Γιατι δεν γαμας αυτες ας πουμε αλλα πας στα σαλον? Την απαντηση μονο ενας "Δημητρακης" θα μπορουσε να την δωσει.
"Εεεεεε τις γαμησα απο 2-3 φορες και τις βαρεθηκα, θελουνε να κουβαληθουνε και στο σπιτι μου μετα"
Η πλακα ειναι οτι οταν τη δευτερη φορα του ζητησα την πρωτη γκομενα, εφριξε. Πας καλα μου λει? θα ξαναγαμισεις την ιδια γκομενα???? γρρρρρρρρρρρρρρ
Δεν μας γαμας ρε Δημητρακη μες τις θεωρειες σου λεω εγω....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Δηλαδη να μην σας περιμενω το καλοκαιρι Ουκρανια?  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


μεχρι το καλοκαιρι ρε φιλε θα γινουν ενα σωρό καταδρομικες  κανε υπομονη
εσυ ισως κανεις τουρισμο 1 φορα το χρόνο αλοι κανουν καθε μήνα......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Καλησπέρα στη βραδινή απαρτία!Βλέπω πολλά...


Lefteris πότε πήγες τελευταία φορά Ουκρανία;Πότε έβγαζες αυτές τις γκόμενες;Όλα αυτα που έκανες τότε σε αυτή τη χώρα γίνονται τώρα;

Shinoharas μου φαίνεται πολύ υπερβολικό αυτό που είπες ότι οι Ουκρανές το να γαμηθούνε το έχουν σαν να πίνουν καφε...Με τους ρυθμούς ζωής του Κιέβου οι γκόμενες έχουν λίγο χρόνο και πλέον και οι Ουκρανοί δεν είναι και αμεληταία ποσότητα !!!
Δεν λέω ότι είναι δύσκολεs αλλά όχι και τόσο όσο το παρουσιάζεις!!!

Νύκτερος μένεις Ελλάδα η Ρωσία Μόνιμα;

Το 2012 έχει πάει κάποιος απο τους προλαλίσαντες Ουκρανία;Η εν τέλη όλα είναι ιστορίες απο τα παλιά;


Μίδας θα σου πω άλλη φορά αυτό που με ρωτησες!Συνοπτικα σου λέω πως θα πήγαινα με παρέα όμως και αφού μάθω καλύτερα τα Ρώσικα!
Φέτος μέχρι το άνοιγμα της σεζόν μόνο Μόσχα αν πάω...Ακόμα όμως δεν ξέρω...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Και που τον ξερω εγω αυτον. Τι να των κανεις των τρελο μαζι μας ;;;;;

για τις ωρες της ψυχαγωγιας  δεν φανταζεσαι τι show μπορει να προσφερει σε Ελληνικο εστιατωριο με τις Μολδαβες γυρω του......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765

Επισκέπτης
Καλησπέρα στη βραδινή απαρτία!Βλέπω πολλά...



Shinoharas μου φαίνεται πολύ υπερβολικό αυτό που είπες ότι οι Ουκρανές το να γαμηθούνε το έχουν σαν να πίνουν καφε...Με τους ρυθμούς ζωής του Κιέβου οι γκόμενες έχουν λίγο χρόνο και πλέον και οι Ουκρανοί δεν είναι και αμεληταία ποσότητα !!!
Δεν λέω ότι είναι δύσκολεs αλλά όχι και τόσο όσο το παρουσιάζεις!!!



Το 2012 έχει πάει κάποιος απο τους προλαλίσαντες Ουκρανία;Η εν τέλη όλα είναι ιστορίες απο τα παλιά;
Αν πεσει κι ο μαϊντανος ακομα πιο ευκολες
ουκρανια μεσα στο 12 πηγα 3 φορες
φλεβαρη-απριλη οδησσο
τελη οκτωβρη αρχες νοεμβρη ντονετσκ

(γαμω τα γ και τα φ, ολο τα διορθωνω)
 

Επισκέπτης
3ο αλλα οπωςθα επρεπε να ξερεις στη Ρωσσια τα ταβανια ειναι πιο χαμηλα απο την Ελλαδα
3ος ρωσσικος οροφος ή 3ος ελληνικος οροφος;;;

Και για να μην γελασουν μερικοι μερικοι
το ισογειο στη ρωσσια ονομαζετε πρωτος οροφος :bigdick:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αν σου ρχοντουσαν και πεταγανε πετραδακια το πρω'ι' στο παραθυρο σου για να τους ανοιξεις το ιδιο θα εκανες κ'εσυ! :rockon:!Ειδα πως της ξερεις.Οπως ελεγες οτι γουσταρουν τους Καυκασιους! :2funny:Μεχρι και Ουκρανη στο 24open εγραφε οτι δεν θελει Καυκασιους!Εσυ εισαι 20 χρονια πισω οταν εφυγες απο τη Ρωσσια.Αυτα που γραφεις για τοτε ειναι.Απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα ομως.Οσο για το αν με γουσταρουν οι γκομενες σας εβαλα τι γραφουνε ατομα απο το σα'ι'τ που ηρθαν Αγια Πετρουπολη.Σημερα δεν εχω πολυ χρονο ετοιμαζομαι να βγω Ντισκο.Σκεφτομαι τι θα φωρεσω :think:Εχω βγαλει τα μισα ρουχα απο τη ντουλαπα!Ελπιζω να διαλεξω οτι καλητερο :)
Ναι ρε Δημητρακη οτι λεω το εννοω,να σου πω και ποσο ευκολο ειναι, βγαλε και δειξε καμια φωτογραφια σου με καμια ομορφη επιτελους οχι καποια που εχεις παραγγειλει σαν πιτσα στο σπιτι.Και κλωνους μπορω να κανω οσους θες και να ανεβασω φωτοφραφιες απο το ιντερνετ ατελειωτες.Ουτε ειναι δυσκολο να υποσχεθω η να δωσω 20 ευρο σε καποια να πηδηχτη με καποιον γνωστο μου. Εγω σε ολες τις φωτογραφιες που ανεβαζω ειμαι και εγω οχι σκετες γκομενες. Εγω σου λεω δεν μετρας και τα περισσοτερα που γραφεις ειναι παραμθια. ΥΓ   Δεν υπονοω οτι ο Λευτερης ειναι κλωνος σου αλλα εχεις πολλους εσυ και το ξερω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom