Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 340K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Μεγαλε αν κοιταξεις γυρω σου θα δεις οτι ολοι οδηγουν v-strom και z750! Εχει βρωμισει ο τοπος να ουμε!
Οποτε περιμενουμε με αγωνια τη γνωμη σου για αυτα τα ατομα   :rockon:

Επισης προσωπικα θα ηθελα να ακουσω τη γνωμη σου και για το απολυτο μηχανακι που οσα χρονια κ αν περασουν δε θα χαλασει ποτε!
Δε θα βγαλει καμια βλαβη με τιποτα και θα συνεχισει να κινειται για 100χρονια.. ισως κ παραπανω!
Ξερεις ποιο ειναι αυτο ετσι?

http://[URL unfurl="true"]www.stallard-engineering.co.uk/images/bikes/C50-6.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

μεγάλε το έιχα και σε 50άρι αλλά και σε...........72άρι :thumbsup:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εδω ειμαι με τον μπομπο

τα καλυτερα μουνια εχω ριξει με αυτον


moto053.jpg
 

Airtravel

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2012
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είμαι Ninja από το Akashi.Το πρώτο μηχανάκι που καβάλησα στα 15 μου ήταν ένα GPZ 250 του ξαδερφού μου.Μόλις ενηλικιώθηκα αγόρασα ένα ZXR 250 εισαγωγής,το πούλησα για ένα ZXR 400 εισαγωγής,το οποίο το έδωσα για ένα ZX-7R Ελληνικής αντιπροσωπίας καινούριο.Μετά από 3 χρόνια συμβίωσης πήρα ένα ΖΧ-6R το οποίο το έδωσα για ένα ZX-10.Τώρα έχω ένα ZX-10 του 2010.Και αν αγοράσω καινούρια μοτό πάλι πράσινη θα πάρω.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Εγώ είμαι Ninja από το Akashi.Το πρώτο μηχανάκι που καβάλησα στα 15 μου ήταν ένα GPZ 250 του ξαδερφού μου.Μόλις ενηλικιώθηκα αγόρασα ένα ZXR 250 εισαγωγής,το πούλησα για ένα ZXR 400 εισαγωγής,το οποίο το έδωσα για ένα ZX-7R Ελληνικής αντιπροσωπίας καινούριο.Μετά από 3 χρόνια συμβίωσης πήρα ένα ΖΧ-6R το οποίο το έδωσα για ένα ZX-10.Τώρα έχω ένα ZX-10 του 2010.Και αν αγοράσω καινούρια μοτό πάλι πράσινη θα πάρω.

παρε κ κανα zx ρε μεγαλε οχι μονο τα αλλα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
40
Like
7.329
Πόντοι
1.936
Ἐγὼ εἶμαι ἀρχάριος καὶ σκέπτομαι νὰ ἀγοράσω τὴν κάτωθι συλλεκτική. Πιστεύω νὰ ᾖ ἄνετος καὶ κατάλληλος διὰ περιηγήσεις.



μεγάλε μου έφτιαξες το απόγευμα!!!
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
528
Κριτικές
6
Like
563
Πόντοι
306
ΑΝΑΒΑΤΕΣ DUCATI:
Δερμάτινο μοδάτο μπουφανάκι, τζην τριμμένο, μποτάκι dainese, κρανάκι designάτο με ιταλική σημαία κάπου επάνω του. Μονίμως στην τσίτα, φεύγουν πρώτοι στο φανάρι και στρίβουν όπου βρουν, με όλα κάτω. Εσχάτως προέκυψε και το ασθενές φύλο να είναι fun των ducati, χωρίς να διαφοροποιείται ενδυματολογικά, ούτως ώστε τις περισσότερες φορές να πρέπει να βγάλουν το κράνος για να διαπιστώσεις το φύλο. Κατά τεκμήριο χεράδες οδηγοί που προδίδονται συχνά απ' το μηχανάκι τους.
Οταν απέκτησα στην πρώτη μου καινούργια ducati (2003 - ST4s), έφυγα από την αντιπροσωπεία στην Πλαταιών και στην Ομόνοια έμεινα από βραχυκυκλωμένη μπαταρία. Γρήγορα χρειάστηκε να ανοίξω τρύπες στο καπάκι του συμπλέκτη, για να φεύγουν τα γρέζια και να μην χρειάζομαι καινούργιους δίσκους κάθε 5.000 km. Στα φανάρια όταν δεν έψαχνα να βρω τις βίδες που έφευγαν, έσφιγγα τα δόντια για να μην κροταλίζουν από τους κραδασμούς, οι δε διπλανοί μου κοιτούσαν τριγύρω να δούν ποιά μπιέλα τρύπησε καπάκι.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.040
Πόντοι
5.435
Πού 'σαι, όμορφε! 'Οταν φτάσεις, πες μας. Γιατί εμείς φάγαμε, ζητήσαμε λογαριασμό και φεύγουμε σιγά-σιγά...
κατάλαβες τώρα γιατί είπα αυτά που είπα? ότι και να σου πούνε εσύ ξέρεις να απαντάς με βάση αυτό που καβαλάς, άρα καλά σε είπα κολλημένο, φάνηκε άλλωστε και από το 1ο ποστ που έκανες...
και που'σαι εεε, πρόσεχε μη σου κάτσει το φαι στο στομάχι
 

Επισκέπτης
ΑΝΑΒΑΤΕΣ DUCATI:
Δερμάτινο μοδάτο μπουφανάκι, τζην τριμμένο, μποτάκι dainese, κρανάκι designάτο με ιταλική σημαία κάπου επάνω του. Μονίμως στην τσίτα, φεύγουν πρώτοι στο φανάρι και στρίβουν όπου βρουν, με όλα κάτω. Εσχάτως προέκυψε και το ασθενές φύλο να είναι fun των ducati, χωρίς να διαφοροποιείται ενδυματολογικά, ούτως ώστε τις περισσότερες φορές να πρέπει να βγάλουν το κράνος για να διαπιστώσεις το φύλο. Κατά τεκμήριο χεράδες οδηγοί που προδίδονται συχνά απ' το μηχανάκι τους.
Οταν απέκτησα στην πρώτη μου καινούργια ducati (2003 - ST4s), έφυγα από την αντιπροσωπεία στην Πλαταιών και στην Ομόνοια έμεινα από βραχυκυκλωμένη μπαταρία. Γρήγορα χρειάστηκε να ανοίξω τρύπες στο καπάκι του συμπλέκτη, για να φεύγουν τα γρέζια και να μην χρειάζομαι καινούργιους δίσκους κάθε 5.000 km. Στα φανάρια όταν δεν έψαχνα να βρω τις βίδες που έφευγαν, έσφιγγα τα δόντια για να μην κροταλίζουν από τους κραδασμούς, οι δε διπλανοί μου κοιτούσαν τριγύρω να δούν ποιά μπιέλα τρύπησε καπάκι.
Τι πραμα ειναι αυτο με τα ντουκατι ρε παιδι μου,τους δισκους τους αλλαζεις λες και ειναι τακακια.
Απο χαρτι τους φτιαχνουν εκει στην Ιταλια.
 

Επισκέπτης
[size=20pt]ΠΡΟΣΟΧΗ [/size]το μηχανακι ειναι πρωτοτυπο μην καυλωνετε τσαμπα :grin:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Ρε μαγκες το κρανος σας ποσο συχνα το αλλαζετε? Ακουλουθειτε παντα τις οδηγειες του κατασκευαστη ή περιμενετε να φατε τουμπα για να το αλλαξετε?
Μου εδωσε μια ξαδερδη μου ενα κρανος απο το 1993 το οποιο το εχει βαλει 2-3 φορες ολες κ ολες και ειναι σαν καινουργιο ειναι βεβαια 20χρονων! Λετε να μου ανοιξει το κεφαλι? Μαλακια εκανα που το πηρα? Και μην αρχισετε να με ρωτατε αν ειναι καλη η ξαδερφη ανωμαλιαρηδες!!  :2funny:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ρε μαγκες το κρανος σας ποσο συχνα το αλλαζετε? Ακουλουθειτε παντα τις οδηγειες του κατασκευαστη ή περιμενετε να φατε τουμπα για να το αλλαξετε?
Μου εδωσε μια ξαδερδη μου ενα κρανος απο το 1993 το οποιο το εχει βαλει 2-3 φορες ολες κ ολες και ειναι σαν καινουργιο ειναι βεβαια 20χρονων! Λετε να μου ανοιξει το κεφαλι? Μαλακια εκανα που το πηρα? Και μην αρχισετε να με ρωτατε αν ειναι καλη η ξαδερφη ανωμαλιαρηδες!!  :2funny:

χεστο το κρανος. καλη η ξαδερφη?  :grin:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Ρε μαγκες το κρανος σας ποσο συχνα το αλλαζετε? Ακουλουθειτε παντα τις οδηγειες του κατασκευαστη ή περιμενετε να φατε τουμπα για να το αλλαξετε?
Μου εδωσε μια ξαδερδη μου ενα κρανος απο το 1993 το οποιο το εχει βαλει 2-3 φορες ολες κ ολες και ειναι σαν καινουργιο ειναι βεβαια 20χρονων! Λετε να μου ανοιξει το κεφαλι? Μαλακια εκανα που το πηρα? Και μην αρχισετε να με ρωτατε αν ειναι καλη η ξαδερφη ανωμαλιαρηδες!!  :2funny:
Καλό είναι αδερφέ,για καμμιά πορεία,στο γήπεδο κ.λ.π.οχι για μηχανή.Η ξαδέρφη ελεύθερη,τι καβαλάει;Γιατί ανωμαλιάριδες ρε,αν ήταν θα σου λέγαμε για τον ξάδερφο lol.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom