Νέα

Τζένη Χειλουδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
ρε γιατρε επικοινωνεις με το περιβαλλον η εισαι σε δικο σου κοσμο?
εχεις φαει ρε δικε μου καψουρα ποτε να δεις τι θα πει πετρα στο κεφαλι??
δεν πα να ξερεις του κοσμου τα γραμματα δεν πα να σε ο αινσταιν αν φας τη φολα και δει με τρανς εισαι τελειωμενος απο χερι αλεφαντος στο λεει τωρα
και στην τελικη το ποσο δυνατος εισαι σαν χαρακτηρας να μπορεις να χειριστεις τετοιες καταστασεις δεν παιζει κανενα ρολο ουτε η δουλεια που κανεις ουτε τα γραμματα που ξερεις
βεβαια εγω εχω και κατι αλλο πολυ συνομοτικο κατα νου για το συγκεκριμενο θεμα απλως αν βρω το χρονο θα ψαξω να δω τι μεγαλο γεγονος ειχαμε εκεινει την περιοδο κανενα σκανδαλο μεγαλο καμια υποτημιση της δραχμης τπτ ιμια τπτ σκοπιανο ελληνοτουρκικα θα το δω το θεμα

:thumbsup:

άκου τον άρχοντα τι σου λέει τώρα!
 

kinkydreamer

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
456
Like
0
Πόντοι
1
όχι ρε αρχηγέ εμείς δεν φάγαμε καψούρα ...

πας καλά dld οποτε εσύ φας καψούρα τρέχεις στα παράθυρα και ξεκατινιάζεσαι η είσαι από αυτούς που πάνε στην πανιά για να κλαφτούνε γιατί άμα ξέρεις τέτοια μπαλίτσα κάτσε πάγκο και κανε καμια βουτιά είπαμε τον έπαιξε σαν γυναικα και δεν ήτανε και πολύ έξυπνος για να μην εκτεθεί τι δεν καταλαβαίνεις σύστημα τον έπαιξε και δεν είχε άμυνα τι λέμε τόση ώρα ρε coach άμα είναι να γαμήσεις εντελώς και την ζωή σου για μια καψούρα στη τελική μη παίζεις μπάλα ...τέλος πάντων δεν θα μπω σε διαδικασία για να σε πείσω  οποιος έχει ματια k αυτιά και είδε και άκουσε εκείνη την εποχή
άποψη μου ...αν τώρα εσύ coach για μια καψούρα θες να καταντήσεις στα μανταλάκια είναι δικό σου το game αλλα εγώ προσωπικά  δεν πουλάω τον αγώνα έτσι
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
όχι ρε αρχηγέ εμείς δεν φάγαμε καψούρα ...

πας καλά dld οποτε εσύ φας καψούρα τρέχεις στα παράθυρα και ξεκατινιάζεσαι η είσαι από αυτούς που πάνε στην πανιά για να κλαφτούνε γιατί άμα ξέρεις τέτοια μπαλίτσα κάτσε πάγκο και κανε καμια βουτιά είπαμε τον έπαιξε σαν γυναικα και δεν ήτανε και πολύ έξυπνος για να μην εκτεθεί τι δεν καταλαβαίνεις σύστημα τον έπαιξε και δεν είχε άμυνα τι λέμε τόση ώρα ρε coach άμα είναι να γαμήσεις εντελώς και την ζωή σου για μια καψούρα στη τελική μη παίζεις μπάλα ...τέλος πάντων δεν θα μπω σε διαδικασία για να σε πείσω  οποιος έχει ματια k αυτιά και είδε και άκουσε εκείνη την εποχή
άποψη μου ...αν τώρα εσύ coach για μια καψούρα θες να καταντήσεις στα μανταλάκια είναι δικό σου το game αλλα εγώ προσωπικά  δεν πουλάω τον αγώνα έτσι

βαριες κουβεντες εκ του ασφαλους.... ειναι να μην σου τυχει απλα. ρε δεν παμε να κανουμε cim με κανα τσιπουρο βαρβατο που θα σκοτωνομαστε για την τζεναρα??  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
όχι ρε αρχηγέ εμείς δεν φάγαμε καψούρα ...

πας καλά dld οποτε εσύ φας καψούρα τρέχεις στα παράθυρα και ξεκατινιάζεσαι η είσαι από αυτούς που πάνε στην πανιά για να κλαφτούνε γιατί άμα ξέρεις τέτοια μπαλίτσα κάτσε πάγκο και κανε καμια βουτιά είπαμε τον έπαιξε σαν γυναικα και δεν ήτανε και πολύ έξυπνος για να μην εκτεθεί τι δεν καταλαβαίνεις σύστημα τον έπαιξε και δεν είχε άμυνα τι λέμε τόση ώρα ρε coach άμα είναι να γαμήσεις εντελώς και την ζωή σου για μια καψούρα στη τελική μη παίζεις μπάλα ...τέλος πάντων δεν θα μπω σε διαδικασία για να σε πείσω  οποιος έχει ματια k αυτιά και είδε και άκουσε εκείνη την εποχή
άποψη μου ...αν τώρα εσύ coach για μια καψούρα θες να καταντήσεις στα μανταλάκια είναι δικό σου το game αλλα εγώ προσωπικά  δεν πουλάω τον αγώνα έτσι
ρε γιατρε τωρα εγω προσπαθω να σε πεισω για κατι που δεν εχεις ιδεα δικε μου διοτι προφανως οχι μονο δεν εχεις παει με τρανς αλλα ποσο μαλλον να φας και καψουρα
εχω ψαρεψει ιστοριες απο κατεστραμενους απο τρανς να μπορουσα να τους βαλω να γραψουν εδω να σας πεσουν τα μαλλια. οι οποιοι βεβαια δεν πηγαν στα καναλια να το πουν αλλα καταστραφηκαν οικονομικος
και στην τελικη γιατρε βλεπεις ποσα ατομα συμφωνουν μαζι μου ειναι τυχαιο??
τωρα οσον αφορα τις πασαρελες και τα καναλια αν ψαξω στα γεγονοτα της εποχης κατι θα  βρω
 

kinkydreamer

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
456
Like
0
Πόντοι
1
δεν με πιάνεις τι σου λέω παίζεις εκτος γηπέδου ...
άλλο σου λέω ...θεωρείς πως ήταν σωστός και το χειρίστηκε καλά ???
και τελικά για μια καψούρα τα γαμάς όλα μα όλα ... το γκολ το έφαγες μεγάλε προπονητά και ακόμα παλεύεις με τις σφυρίχτρες ... τέλος πάντων πάμε για τσιπουρα όπως είπε k ο άλλος παραπάνω δεν θα βγάλουμε άκρη άλλωστε ζω σε άλλο κόσμο όπως είπες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
δεν με πιάνεις τι σου λέω παίζεις εκτος γηπέδου ...
άλλο σου λέω ...θεωρείς πως ήταν σωστός και το χειρίστηκε καλά ???
και τελικά για μια καψούρα τα γαμάς όλα μα όλα ... το γκολ το έφαγες μεγάλε προπονητά και ακόμα παλεύεις με τις σφυρίχτρες ... τέλος πάντων πάμε για τσιπουρα όπως είπε k ο άλλος παραπάνω δεν θα βγάλουμε άκρη άλλωστε ζω σε άλλο κόσμο όπως είπες  :2funny: :2funny: :2funny:

σε καθε κοσμο το τσιπουρο μετα η ανευ γλυκανισου εχει δεσποζουσα και περιοπτη θεση.... :woldman: :woldman:
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
αυτό να λέγεται ρε το ζητάμε και στις επισκέψεις μας στα κορίτσια πλέον όπως εγώ τις προάλλες στη Στέλλα..
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
αυτό να λέγεται ρε το ζητάμε και στις επισκέψεις μας στα κορίτσια πλέον όπως εγώ τις προάλλες στη Στέλλα..

εννοειται αυτο τζοννυ και να χτυπαει και η τανα 3-4 στο φτερο πριν το πηδημα...ετσι για γουστα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
μονο για τσιπουρα ειμαστε πλεων..
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
μονο για τσιπουρα ειμαστε πλεων..

Ε... δεν είμαστε όλοι ...."πλέων" !!!
Εσύ που είσαι βάτραχος, είσαι και "πλέων"
Εκτός κι αν γίνεις πρίγκηπας και είσαι...."αποπλέων" [ ή αν το προτιμάς και χαμαιλέων ]!!!!!!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
αν είχε κρίση και ολίγην σοβαρότητα θα βάζε και μια γραβάτα σαν άνθρωπος στη τελική δεν θα την άφηνε να σέρνεται
σωστό, η γραβάτα πρέπει να είναι μέχρι την ζώνη, το ιδανικό είναι, πρέπει να φαίνεται η αγκράφα.

γι αυτό θέλει προσοχή όταν την αγοράζεις, στο μήκος.

επίσης ψηλός λεπτός άνδρας θέλει στενή γραβάτα, όχι παλαμίδα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ε... δεν είμαστε όλοι ...."πλέων" !!!
Εσύ που είσαι βάτραχος, είσαι και "πλέων"
Εκτός κι αν γίνεις πρίγκηπας και είσαι...."αποπλέων" [ ή αν το προτιμάς και χαμαιλέων ]!!!!!!

Ο βάτραχος είναι Μέγας Γαμελέων!!  :rockon:

σωστό, η γραβάτα πρέπει να είναι μέχρι την ζώνη, το ιδανικό είναι, πρέπει να φαίνεται η αγκράφα.

γι αυτό θέλει προσοχή όταν την αγοράζεις, στο μήκος.

επίσης ψηλός λεπτός άνδρας θέλει στενή γραβάτα, όχι παλαμίδα.

Ναι έτσι!
Η γραβάτα είναι προσομοίωση της πούτσας και το παπιγιόν η προσομοίωση της κωλοτρυπίδας!!  :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ο βάτραχος είναι Μέγας Γαμελέων!!  :rockon:

Ναι έτσι!
Η γραβάτα είναι προσομοίωση της πούτσας και το παπιγιόν η προσομοίωση της κωλοτρυπίδας!!  :2funny:
Ε... δεν είμαστε όλοι ...."πλέων" !!!
Εσύ που είσαι βάτραχος, είσαι και "πλέων"
Εκτός κι αν γίνεις πρίγκηπας και είσαι...."αποπλέων" [ ή αν το προτιμάς και χαμαιλέων ]!!!!!!


θα σας  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:και τα 3 λεων
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
χαμελεων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom