Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
'Έχετε να με προτείνετε τουρίστρια να κάνει καλό κλαρίνο μιας και θα πάω να μην πετάξω τα λεφτά!
Τι λέει αυτή?
O Palermo έγραψε γι'αυτήν κανά-δυο σελίδες πίσω και κριτική επίσης,οπότε "διέρχεστε με δική σας ευθύνη"... :grin:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Ραντεβού τον Δεκέμβρη....Ληξίαρχε!
Το μονο καλο αυτης της κοντρας (Παλ ερμο - Λουκ) ειναι οτι βλεπουμε κανα καλο μουνι.Και στο κομματι αυτο ο Παλερμο σου ριχνει στα αυτια.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Το μονο καλο αυτης της κοντρας (Παλ ερμο - Λουκ) ειναι οτι βλεπουμε κανα καλο μουνι.Και στο κομματι αυτο ο Παλερμο σου ριχνει στα αυτια.

Ετσι ειναι να δουμε και κανενα μοντελο που εχει πηδηξει ο ερμος να καυλωσουμε!! :grin: :grin:

ΥΓ. Εγω δεν βαζω φωτο παντως οποτε ασε το ερμο να μας δειξει τον δρομο!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

STEFANOS6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σας χαιρετώ υπάρχει καμιά κριτική για την LUNA? Η αν κάποιος γνωρίζει τι παίζει?
Ευχαριστώ.
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Ραντεβού τον Δεκέμβρη....Ληξίαρχε!

λοιπόν, κατ' αρχήν μπράβο για τις ωραίες φωτό....η πρώτη είναι νομίζω η Lauryn για τη δεύτερη δεν ξέρω...κι αυτό το έρμο και έρμο συνέχεια δεν σου κρύβω ότι κι εμένα μ' ενοχλεί, ας το αλλάξει με κάτι άλλο, επιτέλους, ο παίχτης....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
λοιπόν, κατ' αρχήν μπράβο για τις ωραίες φωτό....η πρώτη είναι νομίζω η Lauryn για τη δεύτερη δεν ξέρω...κι αυτό το έρμο και έρμο συνέχεια δεν σου κρύβω ότι κι εμένα μ' ενοχλεί, ας το αλλάξει με κάτι άλλο, επιτέλους, ο παίχτης....
Αδερφέ καλά είναι να μη το αλλάξει με κανένα άλλο ο παίχτης γιατί εδώ μέσα δεν ενδιαφέρει η κόντρα του με τον Palermo,ούτε και η προσωπική του γνώμη γι'αυτόν.Εξάλλου όπως λένε και οι Αμερικάνοι:Οι γνώμες είναι σα τις κωλοτρυπίδες,ΟΛΟΙ έχουν κι'απο μία  :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εδώ η μαντάμ θέλει 200 μόνο για μια απλή επίσκεψη και όλα τ'άλλα έξτρα???  :headbang:


                            My Services:
Sex In Different Positions, 69 Position, Oral with condom, Deep throat, Masturbation, Striptease, Kissing with tongue, Swedish Massage.

Extras:
Cum on body/Face, Anal sex, Oral without condom, Foot fetish, Rimming, GFE+, Swingers, Swedish Massage, Domination, SM light, Role Plays, Strap-On, Golden shower (to give).
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Εδώ η μαντάμ θέλει 200 μόνο για μια απλή επίσκεψη και όλα τ'άλλα έξτρα???  :headbang:


                            My Services:
Sex In Different Positions, 69 Position, Oral with condom, Deep throat, Masturbation, Striptease, Kissing with tongue, Swedish Massage.

Extras:
Cum on body/Face, Anal sex, Oral without condom, Foot fetish, Rimming, GFE+, Swingers, Swedish Massage, Domination, SM light, Role Plays, Strap-On, Golden shower (to give).
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Σε μετρητα τα θελει η' σε επιταγη???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom