Νέα

Πού είναι το ΛΑΟΣ; οέο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eskiya
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ο ΛΟΣ με ανταλαγμα την εισοδο του στους βολευτηριο το εκανε μουγκα στο θεμα της λαθρομεταναστευσης και τιμα με την παρουσια του την εθνικοθρησκευτικη γιορτη ΧΑΝΟΥΚΑ των Εβραιων σιωνιστων.Με καθε δε ευκαιρια ακομα και χωρις να προκληθει απολογειται οτι δεν ειναι ακροδεξιο η εθνικιστικο κομμα υπογραφοντας δηλωσεις νομιμοφροσυνης στο συτημα.Οταν δε κινδυνεψει η αστικη παραταξη δεν θα διστασει να συνεργαστει μαζι της με ανταλλαγμα μερικα υπουργεια.Ετσι οταν καποιος γνησιος πατριωτης-κι απ αυτους υπαρχουν χιλιαδες σ ολα τα κομματα συμπεριλαμβανομενης και της αριστερας τολμησει στο μελλον να υπερασπιστει απλα καποιες πατριωτικες θεσεις θα του λενε γελωντας "αυτα μας τα ελεγε και ο Καρατζαφερης" 

Το ΧΑΝΟΥΚΑ έχει σχέση με το ΧΑΝΟΥΜΑ????
 

Επισκέπτης
ο ΛΟΣ με ανταλαγμα την εισοδο του στους βολευτηριο το εκανε μουγκα στο θεμα της λαθρομεταναστευσης και τιμα με την παρουσια του την εθνικοθρησκευτικη γιορτη ΧΑΝΟΥΚΑ των Εβραιων σιωνιστων.Με καθε δε ευκαιρια ακομα και χωρις να προκληθει απολογειται οτι δεν ειναι ακροδεξιο η εθνικιστικο κομμα υπογραφοντας δηλωσεις νομιμοφροσυνης στο συτημα.Οταν δε κινδυνεψει η αστικη παραταξη δεν θα διστασει να συνεργαστει μαζι της με ανταλλαγμα μερικα υπουργεια.Ετσι οταν καποιος γνησιος πατριωτης-κι απ αυτους υπαρχουν χιλιαδες σ ολα τα κομματα συμπεριλαμβανομενης και της αριστερας τολμησει στο μελλον να υπερασπιστει απλα καποιες πατριωτικες θεσεις θα του λενε γελωντας "αυτα μας τα ελεγε και ο Καρατζαφερης" 
μια αδιάκριτη ερώτηση αν θέλεις απαντάς μήπως είσαι γκέυ?
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
ο ΛΟΣ με ανταλαγμα την εισοδο του στους βολευτηριο το εκανε μουγκα στο θεμα της λαθρομεταναστευσης και τιμα με την παρουσια του την εθνικοθρησκευτικη γιορτη ΧΑΝΟΥΚΑ των Εβραιων σιωνιστων.Με καθε δε ευκαιρια ακομα και χωρις να προκληθει απολογειται οτι δεν ειναι ακροδεξιο η εθνικιστικο κομμα υπογραφοντας δηλωσεις νομιμοφροσυνης στο συτημα.Οταν δε κινδυνεψει η αστικη παραταξη δεν θα διστασει να συνεργαστει μαζι της με ανταλλαγμα μερικα υπουργεια.Ετσι οταν καποιος γνησιος πατριωτης-κι απ αυτους υπαρχουν χιλιαδες σ ολα τα κομματα συμπεριλαμβανομενης και της αριστερας τολμησει στο μελλον να υπερασπιστει απλα καποιες πατριωτικες θεσεις θα του λενε γελωντας "αυτα μας τα ελεγε και ο Καρατζαφερης"  
Είπε και τράβηξε προς το δάσος ενώ οι άλλοι κατουρηθηκαν από τα γέλια....
 

mkonto

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
114
Like
4
Πόντοι
1
θα μπει με το άλλο το κανονικό και που του ταιριάζει το lakis33  μιλάμε και πολύ λάκης το λες και γεμίζει το στόμα σου άσε που της περισσότερες ανατρεπόμενες  αρσενικές της φωνάζουν λάκη.
Φιλε σε πληροφορω οτι δεν εχω καμμια σχεση μ αυτον τον laki33
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Φιλε σε πληροφορω οτι δεν εχω καμμια σχεση μ αυτον τον laki33
Δηλαδή σε αυτή την χώρα κυκλοφορούν παραπάνω απο ένας με τις ίδιες ιδέες??? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Μπράβο παλικάρια, αυξάνεστε σιγά σιγά.....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγκό απώ χορειώ
 

Επισκέπτης
καλά που έχουμε και μερικά νούμερα εδώ και κάνουμε πλάκα δεν ξέρω αν συμφωνείται μας είχε λείψει πολύ.
εγώ να σκεφτείτε τόσο καιρό που δεν έμπαινε την έβγαζα με τα βιάγκρα τώρα που άρχισε και μπαίνει εδώ μου σηκώνεται κανονικά.
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Η όλη φάση δεν ξέρω αλλά μου θύμησε το ρητό: "Πούστηδες και παλληκάρια γίνανε μαλλιά κουβάρια"
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
437
Like
1
Πόντοι
1
... οπισθογεμες, βεβαια οπως κι οι περισσοτεροι προοδευτικοι και ΜΟΝΤΕΡΕΗΤΟΡ εδω μεσα, αλλά κατα τ'αλλα... "παλλικαρι"
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
437
Like
1
Πόντοι
1
και να σου εξηγησω δεν θα καταλαβεις...
αν ηταν να καταλαβαινατε δεν θα γινοσασταν ΜΟΝΤΕΡΕΗΤΟΡ....
ειναι απαραιτητη προυποθεση για να αναλβει τις αυτην τη θεση! χαχαχαχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom