Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Δε μιλάω για μπριζόλες κλπ. Αυτές που προσφέρουν ειναι πάντα στην πρώτη γραμμή...
Λέω ότι έχει πάντα καμιά 15αριά που κάθονται σε κάποιο καναπέ και δεν κάνουν τίποτα... ουτε καν να έρθουν να σου ζητήσουν ποτό...
Φίλε αυτό το κακό παράγινε με το εν λόγω μαγαζί.Λες και περιμένουν να τις φωνάξεις.Μάλλον βγάζουν χοντρά λεφτά και μεις είμαστε βαθιά νυχτωμένοι , γιατί εγώ ήξερα ότι πρέπει η κοπέλα να κάνει κάμποσες μάρκες για να συμπληρώσει το μεροκάμματό της.Παλιά ήταν το στέκι μου.Τώωωωωωωρα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εδώ έχουν έρθει προς το παρόν οι αλκατραζιανές μαρία και καμέλια(οι ψηλές αδύνατες καύλες που δεν κάνουν τίποτε βέβαια για πριβέ κλπ..). Επίσης εθεάθη η μισέλ από πρώην ρασπούτιν,πρίνσεςς κλπ..Κατα τα άλλα οι γνωστές και μή εξαιρετέες...μαρλέν,τζένιφερ,λατόγια,βερόνικα,πετρονέλα, κένζο και κέλλυ στα σόου καθώς και το άλλο γνωστό ζεύγος με τα πέτσινα που αηδιάζω,βικυ-λάουρα,βίκυ σκέτο,βαλέρια,νικόλ(επέστρεψε από τη μίνι περιοδεία στην κάτω κηφισιά) και πολλές πολλές άλλες..
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
εδώ έχουν έρθει προς το παρόν οι αλκατραζιανές μαρία και καμέλια(οι ψηλές αδύνατες καύλες που δεν κάνουν τίποτε βέβαια για πριβέ κλπ..). Επίσης εθεάθη η μισέλ από πρώην ρασπούτιν,πρίνσεςς κλπ..Κατα τα άλλα οι γνωστές και μή εξαιρετέες...μαρλέν,τζένιφερ,λατόγια,βερόνικα,πετρονέλα, κένζο και κέλλυ στα σόου καθώς και το άλλο γνωστό ζεύγος με τα πέτσινα που αηδιάζω,βικυ-λάουρα,βίκυ σκέτο,βαλέρια,νικόλ(επέστρεψε από τη μίνι περιοδεία στην κάτω κηφισιά) και πολλές πολλές άλλες..
Η Βαλέρια που λές,είναι ρουμάνα?Μιλάμε για την ίδια που ήταν πρίν 2 χρόνια(φαντάσου από τότε έχω να πάω σε στρίπ)στο baby gold?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Η Βαλέρια που λές,είναι ρουμάνα?Μιλάμε για την ίδια που ήταν πρίν 2 χρόνια(φαντάσου από τότε έχω να πάω σε στρίπ)στο baby gold?

οχι καμμια σχεση...Αυτή εκεί είναι τα τελευταία χρονάκια στο λίδο.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
παθουλη η λουσι ηταν εκει;;;;;;;;; :pipa1:
 

Jacobs

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Nαι εκει ήταν μαζί με όλο το Πολωνικό τιμ παθοβασος σπικινγκ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.459
Κριτικές
125
Like
6.820
Πόντοι
5.097
Μπράβο στο κατάστημα για το λάιβ σόου όπου  συμμετέχει ένας πελάτης του μαγαζιού και δέχεται την περιποίηση  :pipa1: :fuck2: της ψηλής-μελαχρινής κορασίδας(όνομα δεν θυμάμαι,όχι κάτι το ιδιαίτερο πάντως το τεμάχιο :rockon:).Πάντως χθες και οι 2 εθελοντές ήταν τρελά φλώρια :jerking:  :headbang: :headbang:.Κατάφεραν και ξενέρωσαν τον ντι-τζει που τους παρότρυνε να πιπώσουν και να ξεσκίσουν το μελαχρινό πορνίδιο :birdman: :birdman:.Έπρεπε να ανέβαινα εγώ  :grin: :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μπράβο στο κατάστημα για το λάιβ σόου όπου  συμμετέχει ένας πελάτης του μαγαζιού και δέχεται την περιποίηση  :pipa1: :fuck2: της ψηλής-μελαχρινής κορασίδας(όνομα δεν θυμάμαι,όχι κάτι το ιδιαίτερο πάντως το τεμάχιο :rockon:).Πάντως χθες και οι 2 εθελοντές ήταν τρελά φλώρια :jerking:  :headbang: :headbang:.Κατάφεραν και ξενέρωσαν τον ντι-τζει που τους παρότρυνε να πιπώσουν και να ξεσκίσουν το μελαχρινό πορνίδιο :birdman: :birdman:.Έπρεπε να ανέβαινα εγώ  :grin: :grin:

καλά τόσο φλώρια ήτανε?δεν το ξεσκίσανε το ψηλό αυτό κορίτσι,την μαρλέν? :2funny:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Για την Μαρλεν μιλαει; Ψηλο;;;; Ποσο εισαι ρε φιλος 1,12;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.459
Κριτικές
125
Like
6.820
Πόντοι
5.097
καλά τόσο φλώρια ήτανε?δεν το ξεσκίσανε το ψηλό αυτό κορίτσι,την μαρλέν? :2funny:

Τίποτα ρε φίλε :jerking: :jerking:,φάγανε και το κράξιμο του ντι-τζέι :tickedoff: :tickedoff:  ξέρεις τώρα(άντε αγόρι μου,παράτα το πι-σι και πιάσε και κανα μουνί κλπ  :2funny: :2funny:).Αυτή η Μάρλεν είναι λογικά η αναφερθείσα παραπάνω για το φουλ μενού στο πριβέ :fuck2: :zfuck: :uglystupid: :think:
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Κρά στην κάργια με τη χάλια φάτσα που ήθελε ντε και καλά χορό ή ποτό ή πριβέ, επέμενε πόση ώρα και στο τέλος μου και ότι πιάνω τσάμπα τον καναπέ...
Δε φτάνει που είναι σκατόμπαζο με φρύδια σαν του Σπόκ τη βλέπει κιόλας...

Τι τις κρατάνε εκεί μέσα...

 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Κρά στην κάργια με τη χάλια φάτσα που ήθελε ντε και καλά χορό ή ποτό ή πριβέ, επέμενε πόση ώρα και στο τέλος μου και ότι πιάνω τσάμπα τον καναπέ...
Δε φτάνει που είναι σκατόμπαζο με φρύδια σαν του Σπόκ τη βλέπει κιόλας...

Τι τις κρατάνε εκεί μέσα...
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι εδώ και καιρό γ΄ εθνική..
επιβιώνει όμως λόγω των κορόιδων που στέλνουν εκεί τα κεντρικά ξενοδοχεία του Συντάγματος..
σοβαρός άνθρωπος δεν πατά στο Lido..
 

FeloN

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
623
Like
0
Πόντοι
6
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι εδώ και καιρό γ΄ εθνική..
επιβιώνει όμως λόγω των κορόιδων που στέλνουν εκεί τα κεντρικά ξενοδοχεία του Συντάγματος..
σοβαρός άνθρωπος δεν πατά στο Lido..

όχι και γ' εθνική...όταν βλέπεις τι υπάρχει ως ανταγωνισμός... :)
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα μετά από πολύ καιρό που είχα να επισκεφτώ τέτοια μαγαζιά.Μόνο η Ένυ άξιζε,οι υπόλοιπες... :headbang:
Δεν έκανε τίποτα βαρβάτο βέβαια,απλά εντάξει το 10ρικο το τίμησε όσο λίγες.

Έντιτ:Τους έπρηξα για Αλκατράζ αλλά δε θέλανε.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Κρά στην κάργια με τη χάλια φάτσα που ήθελε ντε και καλά χορό ή ποτό ή πριβέ, επέμενε πόση ώρα και στο τέλος μου και ότι πιάνω τσάμπα τον καναπέ...
Δε φτάνει που είναι σκατόμπαζο με φρύδια σαν του Σπόκ τη βλέπει κιόλας...

Τι τις κρατάνε εκεί μέσα...

ολοενα και λιγοστευουν τα κοροιδα οποτε ολοενα και λιγοστευουν τα καλα τεμαχια προς βρωσιν και μενουν τα σαβουρια...για αυτο και το μαγαζι θα στηριζεται σχεδον αποκλειστικα στους καλους λογαριασμους καποιων ξενικων αποστολων απο κεντρικα και κοντινα ξενοδοχεια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom