Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (7 μέλη και 160 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αξιοτιμοι συμπουρδελιαρηδες εχω δυο αποριες/ερωτησεις:
2. Καρμεν και Μπαρμπορα που εργαζονται και σε ποια βαρδια? Σκεφτομαι να τιμησω καποια απο αυτες.
Η Μπάρμπορα εκδίδεται στο Φωκαίας 27B στον όροφο. Είναι υποχρεωτικό να την έχεις στο βιογραφικό σου αν θες να λέγεσαι σωστός μπουρδελιάρης.
Η Κάρμεν εκδίδεται (μέχρι πρότινος τουλάχιστον) στο ίδιο μαγαζί στη βραδινή βάρδια. Στην πρωινή εκδίδεται στο Διδύμου 8 κάτω.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Παιδιά, καιρό να πάω σε σπίτι και σπάνια παρακολουθώ τελευταία.

3-4 προτάσεις, γιατί μπορεί να μην βρω κάποια:

καλή ακάποτη πίπα
όσο γίνεται πιο gilf (και πιο αθώα)
αν γίνεται κοντούλα μέχρι 1.65-1.68
αν έχει και πεταχτό κωλαράκι για κωλοσκάμπιλα ακόμα καλύτερα

Ευχαριστώ
Δώστε καμια πρόταση θα πάω σε 1-2 ώρες λογικά...
Πιτσιρικά όσο γίνεται...και όσο καλύτερη ακαποτη πιπα γινεται
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

παρε και κανενα αλυσοπριονο μαζι σου.ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!

Η Μπάρμπορα εκδίδεται στο Φωκαίας 27Α στον όροφο. Είναι υποχρεωτικό να την έχεις στο βιογραφικό σου αν θες να λέγεσαι σωστός μπουρδελιάρης.
Η Κάρμεν εκδίδεται (μέχρι πρότινος τουλάχιστον) στο ίδιο μαγαζί στη βραδινή βάρδια. Στην πρωινή εκδίδεται στο Διδύμου 8 κάτω.

Ευχαριστω! Δε βρισκω χρονο ρε συ για να παω στα μπουρδελα, το πιστευεις? Ελπιζω μεχρι το τελος του χρονου να εχω προλαβει να προσθεσω στο παλμαρε μου και τις δυο κυριες.
 

Επισκέπτης
Τύπε μην σε πάρω στο λαιμό μου αφού λείπω ένα μήνα από τα στέκια :(

Ευχαριστω! Δε βρισκω χρονο ρε συ για να παω στα μπουρδελα, το πιστευεις? Ελπιζω μεχρι το τελος του χρονου να εχω προλαβει να προσθεσω στο παλμαρε μου και τις δυο κυριες.
Τύπε η κοινωνία έχει χτιστεί πάνω σε σαθρές βάσεις, καθώς άμα δεν έχεις δουλειά έχεις χρόνο για να πας στο μπουρδέλα αλλά δεν παίζουν φράγκα, ενώ άμα έχεις δουλειά παίζουν φράγκα αλλά που χρόνος μετά.:dunno:
Παρεμπιπτόντως, Φωκαίας 27Β όροφος εννοούσα.
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Δώστε καμια πρόταση θα πάω σε 1-2 ώρες λογικά...
Πιτσιρικά όσο γίνεται...και όσο καλύτερη ακαποτη πιπα γινεται

πως γινεται πιτσιρικα και gilf?
μηπως θες να πεις gfe?
ξερεις τι σημαινει gilf?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
gfe εννοουσα, σορρυ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
[size=10pt][size=10pt]Απογευματινή στο μετάξι μετά τις 18:00[/size][/size]

    Η προγραμματισμένη σημερινή μπουρδελότσαρκα με είχε κρατήσει σε υπερένταση όλη μέρα, ώστε όταν ήρθε η πολυπόθητη στιγμή, πέταξα με απέχθεια τον λαιμοδέτη πεοδείκτη (που λέει ο τιτάνας, πρόσφατα ερωτοχτυπημένος, “Larger than life”, ΠΥΡΑΥΛΟΣ). Η αλήθεια είναι ότι δεν φοράω γραβάτα, οπότε αρκέστηκα μονάχα να πάρω την τσάντα του λάπτοπ, στην οποία κουβαλάω καθημερινά το φαγητό μου και να ξεκινήσω για την μεγάλη περιπέτεια! Ήμουν τόσο ενθουσιασμένος που ένιωθα σαν μαθητριούλα των 70s, βράδυ παρασκευής, λίγο πριν πετάξει την παρθενιά της σε κάποιον άγνωστο, σε συναυλία των ABBA. Κάπως έτσι δηλαδή:
εισαι μεγαλος "ρεπορτερ" ευγε!!!!!! ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
ισως προλαβεις την γιαννα στο φωκαιας 27.μερικες φορες ειναι και απογευμα.βεβαια δεν ειναι τοσο gfe αλλα κανει καλο γαμισι
Προτιμώ τρελό τσιμπούκι και μέτριο γαμήσι από το ανάποδο.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Η Μπάρμπορα εκδίδεται στο Φωκαίας 27B στον όροφο. Είναι υποχρεωτικό να την έχεις στο βιογραφικό σου αν θες να λέγεσαι σωστός μπουρδελιάρης.
Η Κάρμεν εκδίδεται (μέχρι πρότινος τουλάχιστον) στο ίδιο μαγαζί στη βραδινή βάρδια. Στην πρωινή εκδίδεται στο Διδύμου 8 κάτω.
Είσαι σίγουρος ότι είναι στη βραδυνή βάρδια?

Πως είναι εμφανησιακά?
 

Επισκέπτης
Είσαι σίγουρος ότι είναι στη βραδυνή βάρδια?

Πως είναι εμφανησιακά?
Δεν είμαι, γι' αυτό έγραψα μέχρι πρότινος.
Κοντούλα είναι με πολύ γαμάτο τουρλωτό κωλαράκι, όμορφο πρόσωπο και στητό βυζάκι. Αρκετά δυνατό κομμάτι!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κάποιον από τους νέους ή τους παλιούς ενημερωτές, νομίζω λοτι το μεγαλύτερρο ρεκορ το έχει PIATSAS που έγραψε για εκατόν τόσα μπουρδέλα!

:rockon: :rockon: :rockon:


Συμπλήρωση : Συμφωνώ με την ανησυχία σου για τα γλυφομούνια. Η προηγούμενη απάντηση μου (σαφώς) ήταν χάριν αστείου ...
Τα σεβη μου στρατηγε!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Μίνι & βιαστική πρωινή επιδρομή.

Φωκ. 27 1ος: Μπάρμπορα
Φωκ. 27 ισ.: κλειστό
Φωκ. 24: κλειστό
Φωκ. 22 υπ.: Κλειστό
Φωκ. 22 δεξ.: κλειστό
Φωκ. 22 αρ.: η κοντούλα με το μουστάκι
Φωκ. 25 ισ.: η τζούλια του Φ.86
Φωκ. 25 1ος: η Μαργαρίτα και η Τερέζα

Φυλ. 109 ισ.: μια ανθυπομέτρια μελαχρινή προμιλφ
Φυλ. 134 1ος: η Αλίνα
Φυλ. 71 1ος: η Βίκη
Φυλ. 69 ισ.: η Τάνια που ετιμήθει με διθυραμβικούς σχολιασμούς!

Μον. Πρ. υπ.: η αδύνατη κοντοκουρεμενη τρελαρο Μιλφ
Μον. Πρ. 1ος: η  Μαρία η γεματούλα από Φ.74.

Αυτά
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Aπογευματινή βάρδια σε Μετάξι και πέριξ.Πάμε δυνατά και μπουρδελιακά συναγωνιστές!
Ξεκίνημα απο Κολωνού 53 η μπουρδέλο κοτέτσι και είδα την Τζένυ.Κοπέλα κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και είναι παλιά καραβάνα.Την θυμάμαι απο τα Ιάσωνος 30,33,20 καθώς και Κωλονού 47.Έχει κάπως τραχύ πρόσωπο και για μένα είναι αδιάφορη.10 ευρώ.
Κολωνού 47 ισόγειο να σημειώσω οτι όποτε έχω μπει σε αυτό το μπουρδέλο μυρίζει λιβάνι.Το ίδιο συνέβη και σήμερα.Πουτάνα ήταν μια ψηλή νταρντάνα υπέρβαρη με κανονικά ξανθά μαλλιά, βουκολικής και ορεσίβιας παρουσίας.Αδιάφορη.10 ευρώ.Στον όροφο ήταν 2 κοπέλες μία λεπτή με κοντά ξανθά μαλλιά μεγαλοκοπέλα με λεπτή σεξυ φωνή και αλαζονικό ύφος.Φορούσε ολόσωμο και είχε μακιγιάζ αρκετά πουτανέ.Ομορφή πουτάνα.Μαζί της μία λευκόδερμη αρκετά πλαδαρή κοπέλα νεαρότερη με καστανά πιασμένα μαλλιά αδιάφορη.1Ο ευρώ η μία και άμα θέλεις της γαμάς και τις δύο παρτούζα δίνοντας 20 ευρώ.Αν βλέποταν και η άλλη σαν την ξανθιά ίσως να έμπαινα και να τις παρτούζωνα.Στο Κωλονού 48 είδα την Ελένη κοπέλα ψηλή κανονικών κιλών προς το γεμάτο,λευκόδερμη με καστανά κανονικά μαλλιά και ελία στο χείλος.10 ευρώ μέτριας εμφανίσεως.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 15 είδα έναν Πάκη εξοργισμένο που δεν άφηνε τους πελάτες να μπουν μέσα και φώναζε δυνατά "Τζάμπα λεφτά,τζάμπα λεφτά,μην μπεις! Λιγο πίπα και τέρμα!!" Δούλευε η γνωστή στους περισσότερους Ζάνα.Η τσατσά φώναξε ενισχύσεις ένα φύλακα και μετά εγώ δεν ξέρω τι έγινε καθώς είχα φύγει.
Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο ψηλή νταρντάνα με μερικά παραπανίσια κιλά και μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.10 ευρώ με 69.Στον όροφο κοπέλα ήταν η ίδια με την προηγούμενη φορά.Το όνομα της είναι Ιωάννα είναι κανονικών κιλών,μελαμψή,με κανονικά ξανθά μαλλιά,τραχύ πρόσωπο και τατού το λαγουδάκι του playboy δεξιά όπως βλέπουμε στην κοιλιακή της χώρα.10 ευρώ και εδώ το πρόγραμμα με 69.
Πέρδικα το αριστερό κοπέλα ήταν μία λεπτή με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά με όχι τόσο όμορφο πρόσωπο και σώμα.Έχει δουλέψει και στο Καλλέργη 33 και νομίζω και Κεραμικού.10 ευρώ.Στο δεξιό είδα ξανά την σχιστομάτα απο Λεωνίδου 6 κοπέλα αδιάφορης εμφανίσεως κανονικών κιλών με κυταρρίτιδα και βαμένα μαύρα μαλλιά πλέον.Να σημειώσω οτι ένας Πάκης είχε ανοίξει την πόρτα χωρίς να περνάει μέσα στο μπουρδέλο.Τον προσπέρασα και μου φάνηκε αρκετά ύποπτος στις κινήσεις του.
Στο Μεγ Αλέξανδρου 28 η ίδια σκηνή με τον Πάκη επαναλήφθηκε όπου αναγκάστηκα να τον σπρώξω για να περάσω.Ο Πάκης όπως κατάλαβα έκανε αυτό το κόλπο περιμένοντας θύμα να περάσει κολλητά του για να μπει στο μπουρδέλο και έτσι αυτός να τον ξαφρίσει.Σήμερα δούλευε η Ντιάνα μιλφ απο το Διδύμου 16 η πιο νέα όχι η γηραιότερη απο τα μασατζίδικα.10 ευρώ κανονικό πρόγραμμα και 15 ευρώ γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Μάλιστα κύριοι καλά ακούσατε! Το πρόγραμμα ανακοινώθηκε παρουσία πολλών Πακιστανοειδών.Η Ντιάνα είναι ψηλή πληθωρική με ξανθά μακριά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και ολόσωμο σέξυ σύνολο.Είναι αδιάφορη για μένα.
Στο Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο είχαν δέσει για διακόσμηση ένα μπαλόνι καπότα στον τοίχο του καλτ αυτού μπουρδέλου και δεν μπορώ να μην σχολιάσω το γεγονός οτι ήμουν εκείνη την στιγμή μόνος στο σαλόνι μαζί με τρεις Αφγανούς με πολύ εγκληματικές φάτσες που με κοιτούσαν απειλητικά.Ο ένας εξ αυτών που ήταν ψηλός και ήταν ο πιο απειλητικός απο όλους φορούσε και μία στρατιωτική παραλλαγή.Ο τσάτσος ανακοίνωσε καινούρια κοπέλα που κάνει τα πάντα γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό,ισπανικό,69,γλωσσόφιλα,πρωκτικό και ανέφερε οτι η κοπέλα αυτή είχε ξαναδουλέψει πιο παλιά εκεί.Η κοπέλα που παρουσιάστηκε ήταν υπέρβαρη λευκόδερμη ορεσίβια,με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους και ολόσωμο να κρύβει τις ατέλειες.Δεν ήταν άλλη απο την κοπέλα που είχα δει την προηγούμενη εβδομάδα στην ίδια βάρδια στο Μαραθώνος και Αχιλλέως 48.Εδώ γαμιόταν με 15 ευρώ.Αδιάφορη για μένα.Πάνω στον όροφο είδα έναν ώριμο τσάτσο λούγκρα που ομολογώ πως είχα να τον δώ καμιά δεκαετία και παραξενεύτηκα που τον πέτυχα σε αυτό το μπουρδέλο.Με 10 ευρώ δούλευε μία κοπέλα με παραπανίσια κιλά νεαρή με καστανά κανονικά μαλλιά.Η ίδια με την άλλη φορά.Με 15 ευρώ κάνει και γυμνό τσιομπούκι όχι τελειωτικό.
Στο Αχιλλέως 51 ήταν η Μαρία μεγαλοκοπέλα με σκούρο δέρμα και λίγα παραπανίσια κιλά με ξανθά κανονικά μαλλιά και ολόσωμο.Γυμνό τσιμπούκι,γλύφει αρχίδια,ισπανικό,69 και πρωκτικό.Μέτριας εμφανίσεως.20 ευρώ
Στο Μαραθώνος και Αχιλλέως 48 καινούρια κοπέλα η Μόνικα αθίγγανη με μαύρα λιτά μαλλιά μέχρι τους ώμους κανονικών κιλών,δυάρια βυζιά με χάιδευε και με έγλυφε για να μπώ μέσα.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα και με επιφύλαξη γυμνό τσιμπούκι καθώς η τσατσά μου είπε να την ρωτήσω αλλά εγώ σκόπευα να μην περάσω και τις καληνύχτισα.Η κοπέλα ήταν συμπαθητικής εμφανίσεως χωρίς να είναι κάτι πολύ σπουδαίο.Στο Μαραθώνος 58 κοπέλα γεματούλα με μαύρα ίσια μαλλιά κάτω απο τους ώμους μέτριας εμφανίσεως.Έχει θεαθεί και στο Φυλής 71 υπόγειο της Φυλής πρόσφατα.Πρέπει να είναι Ρουμάνα.Γυμνό τσιμπούκι απλό. 20 ευρώ.
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο σήμερα ήταν η αρκετά υπέρβαρη κοπέλα με τα ξανθά ίσια μαλλιά απο Μαραθώνος και Κωλοκυνθούς 38 παλιότερα.Στο υπόγειο γάμησα την Ουκρανή Εύα η οποία σήμερα εμφανίστηκε με ξανθό κοντό μαλλί,δικτυωτές κάλτσες,σταυρουδάκι και δύο μενταγιόν και αλυσιδίτσα στην μέση.Πολύ κάβλα το κορίτσι.Η απόδοση της αρκετά καλή και δεν άλλαξε κάτι με την πρώτη φορά που την πήρα.
Άνοδος στην Αττική και στο Λεωφ Ιωνίας 12 το αποκομμένο υπόγειο μπουρδελάκι είδα την Όλγα μιλφ Ρωσίδα προς γκράνυ με κοντά καστανά μαλλιά,κανονικών κιλών με κυτταρίτιδα λόγω ηλικίας.Για μένα αδιάφορη.Αλλά για να βοηθήσω όσους ενδιαφέρονται σε εμφάνιση είναι σαν την Αλίκη την γνωστή μιλφ.
Στο Αλκαμένους 113 είδα την μιλφ Νάταλυ πρώην Βίκυ απο Κωλοκυνθούς 38 όροφος,και σαν Νάταλυ έχει δουλέψει και Διδύμου 25,Περγάμου 27Α&Β καθώς και Διδύμου  16.Το πρόσωπο της είναι κάπως πρησμένο απόρροια μάλλον κακής πλαστικής.Ειδικότητα της το γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Ρεμούνδου 21 στον όροφο ήταν γύφτισσα κοντή κανονικών κιλών με κυτταρίτιδα και μαύρο ολόσωμο.Μελαμψή με μαύρα πιασμένα μαλλιά αδιάφορη.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.
Στο Αγκύρας 12 αριστερά καινούρια κοπέλα Ρωσίδα νταρντάνα με παραπανίσια κιλά καλώς κατανεμημένα στο σώμα της.Ψηλή με μαύρα λιτά μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους και όνομα Ναταλία.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.Δεν μου έκανε το κλικ και την έκανα.Το δεξιό ήταν κλειστό.
Στο Διδύμου 16 είδα την Λίλιαν την μιλφ απο Αγκύρας και Διδύμου 20.Στο Διδύμου 18 υπόγειο ήταν η Ελληνίδα μιλφ Βάλια απο Αλκιβιάδους 16Α πολύ παλιά και Διδυμου 27 και Έλλης 3 προσφάτως μετά την επανεμφάνιση της.Για μένα είναι αδιάφορη.
Τέλος στο Διδύμου 20 κατάθεσα στην την Αννούλα την καινούρια μιλφ για δεύτερη φορά όπου στο τέλος την έβαλα να μου καραμελώσει τα αρχίδια που το κάνει καλά για να χύσω.Να τονίσω οτι αν αργείς να τελειώσεις σου λέει με τόνο κάπως επιτακτικό να χύσεις (δηλαδή να συντομεύεις).Πάντως έχει κορμάρα η συγκεκριμένη για μένα και πιστεύω οτι αν με μάθει θα βελτιωθεί περισσότερο.
Τέλος να τονίσω οτι αν και το μενού ήταν πανομοιότυπο και με την προηγούμενη φορά αφού εντελώς τυχαίως που λέει και ο farkeli πήρα τις ίδιες κοπέλες οτι πέρασα πολύ καλά και δεν έκλαψα τα λεφτά μου.Που πιστεύω αυτό έχει πολύ μεγάλη σημασία.Αυτά για σήμερα!!
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Σήμερα,στην πρωινή βάρδια σε κάποιον οίκο (λεπτομέρειες δε θα πω) κάποιος "πολύ άντρας" έκανε μια κοπέλα να κλαίει από τον τρόπο που της φέρθηκε....Μπράβο ρε,είσαι τόοοοσο μα"γ"κας....Ελπίζω να σου τύχει το ίδιο ρε.....
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Φιλε προφεσορα γιατι εξακολουθεις να πηγαινεις στο μεταξι, σε φτιαχνει το ρισκο να βρεθεις με καμια λεπιδα στο σικωτι ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom