Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 241 άτομα (25 μέλη και 216 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
προς συμπλήρωση του φίλου Ροκαβλόν καλή είναι και η Γιάννα από φωκαίας 27, η Γαβριέλα από φωκ22 (ο φίλος προφεσορ διαφωνεί) η Μιχαέλα απο φυλης 86 και μ. Αν η χυσοβολιά ειναι στο τσεπάκι και δεν σε νοιάζουν οι υπηρεσίες καλή είναι και η Τζωρτίνα απο φυλ65 ανω και η Μικι απο φυλ92 κατω.
υγ για να μην πάρω κάποιον στο λαιμό μου, προσωπικά γουσταρω αδυνατα πιπινια
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
προς συμπλήρωση του φίλου Ροκαβλόν καλή είναι και η Γιάννα από φωκαίας 27, η Γαβριέλα από φωκ22 (ο φίλος προφεσορ διαφωνεί) η Μιχαέλα απο φυλης 86 και μ. Αν η χυσοβολιά ειναι στο τσεπάκι και δεν σε νοιάζουν οι υπηρεσίες καλή είναι και η Τζωρτίνα απο φυλ65 ανω και η Μικι απο φυλ92 κατω.
υγ για να μην πάρω κάποιον στο λαιμό μου, προσωπικά γουσταρω αδυνατα πιπινια
Ευχαριστώ για τις προτάσεις.Επέτρεψέ μου να ζητήσω μερικές διευκρινίσεις...

1.Η Γιάννα δεν μπορώ να πω ότι με συγκινεί από εμφάνιση,αν επιμένεις λόγω πολύ καλών υπηρεσιών να δοκιμάσω...
2.Η Γαβριέλλα που λες πως είναι εμφανησιακά?
3.Όταν λες 86 ποιο από τα 2 λες?
4.Η Τζωρτζίνα που λες είναι η ίδια που δουλεύει κ στο 92Α?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Επισκέπτης
Κάτι άλλο από Φυλής έχεις να προτείνεις?
Άσε τα γούστα του καθενός,πες με το δικό σου κριτήριο κ γούστο...
Η απογευματινή στη Φυλής δεν είναι το φόρτε μου :-
Απ' τις καλές περιπτώσεις είναι η Σύλβια Διδύμου 18Β.
Νταρντανομωρό με piercing σε μουνί και γλώσσα, βυζάρες τριάρες προς τεσσάρες φυσικές και υπερπλήρες πρόγραμμα.
Συνήθως εκδίδεται και η Τζούλια στο Φυλής 84Α. Piercing στο μουνί κι αυτή και υπερπλήρες πρόγραμμα. Εμφανίσιμο ρουμανάκι και από τις πλέον φιλότιμες στο δωμάτιο. Μέσα στην τοπ τριάδα των στανταρακίων μου.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για τις προτάσεις.Επέτρεψέ μου να ζητήσω μερικές διευκρινίσεις...

1.Η Γιάννα δεν μπορώ να πω ότι με συγκινεί από εμφάνιση,αν επιμένεις λόγω πολύ καλών υπηρεσιών να δοκιμάσω...
2.Η Γαβριέλλα που λες πως είναι εμφανησιακά?
3.Όταν λες 86 ποιο από τα 2 λες?
4.Η Τζωρτζίνα που λες είναι η ίδια που δουλεύει κ στο 92Α?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
η Τζωρτζίνα ναι αυτή που λες
Η Γαβριέλα αν θες να δεις ειναι στο αλλο μπουρδελοσαιτ κυριεςκλπ
gia to 86 δεν θυμαμαι ρωτησε και θα σου πουν εκεί
 

Επισκέπτης
Πάντως, δεν βλέπω λόγο να προτιμήσει κάποιος τη Γιάννα από τη Τζούλια.
Η δεύτερη είναι πιο εμφανίσιμη και δίνει και κώλο. Αν έχει όρεξη κάνει και πίπα με πολλή μαεστρία και γλείφει και @@ κι ας ειν κι αξούριστα :P
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Η απογευματινή στη Φυλής δεν είναι το φόρτε μου :-
Απ' τις καλές περιπτώσεις είναι η Σύλβια Διδύμου 18Β.
Νταρντανομωρό με piercing σε μουνί και γλώσσα, βυζάρες τριάρες προς τεσσάρες φυσικές και υπερπλήρες πρόγραμμα.
Συνήθως εκδίδεται και η Τζούλια στο Φυλής 84Α. Piercing στο μουνί κι αυτή και υπερπλήρες πρόγραμμα. Εμφανίσιμο ρουμανάκι και από τις πλέον φιλότιμες στο δωμάτιο. Μέσα στην τοπ τριάδα των στανταρακίων μου.
Ούτε εμένα είναι το φόρτε μου η συγκεκριμένη βάρδια,γι'αυτό άλλωστε κ ρωτάω,για να μάθω...

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Όταν με το καλό τσεκάρω θα σου πω εντυπώσεις...

 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
η Τζωρτζίνα ναι αυτή που λες
Η Γαβριέλα αν θες να δεις ειναι στο αλλο μπουρδελοσαιτ κυριεςκλπ
gia to 86 δεν θυμαμαι ρωτησε και θα σου πουν εκεί
Ρε φίλε την πήρα προχθές τη Τζωρτζίνα στο 92Α κ είχε βάλει τόση κρέμα που είδα κ έπαθα να τελειώσω...

Θα το ψάξω για τις υπόλοιπες κ θα σου πω...
 

Επισκέπτης
Παντως θα ηθελα να πω οτι και την Ευα την αγαπω οπως ολες τις γυναικες που εχω γαμησει. Εφοσον με εκανε να τελειωσω δεν μπορει να ειναι και τοσο κακη.  :smitten:
 

Επισκέπτης
Παντως θα ηθελα να πω οτι και την Ευα την αγαπω οπως ολες τις γυναικες που εχω γαμησει. Εφοσον με εκανε να τελειωσω δεν μπορει να ειναι και τοσο κακη.  :smitten:
Picker κυρίες και κύριοι! Κάθε φράση και μια ιστορία :rockon:
 

Επισκέπτης
Απογευματινή στη φυλής.

Ως συνήθως κύριοι, αποφύγετε πάση θυσία τα κείμενα ανάμεσα στα « :jerking:». Όσοι βέβαια θεωρείτε ότι είστε αρκετά αυνάνες, διαβάστε τα και αυτά...η ενημέρωση μου άλλωστε είναι σκέτη μαλακία!

:jerking:Στη φυλής λοιπόν μετά από μια εβδομάδα με σκοπό μια σύντομη τσάρκα λόγω συγκεκριμένου στόχου, που όμως κατέληξε σε μεγάλη, λόγω τσακωμού με τσατσά. Είχα σκοπό να αποφύγω τις κακοτοπιές αλλά μετά τον πρώτο τσακωμό αποφάσισα μα μην τους τη χαρίσω. Το «καλησπέρα» και το «ευχαριστώ» που λες στην είσοδο και την έξοδο αντίστοιχα, στην φυλής θεωρείται προφανώς αδυναμία απ’τις τσατσάδες, οι οποίες έχουν τη νοημοσύνη ενός πλαστικού φρούτου, και σπεύδουν αμέσως να σε προσβάλλουν! Ασφαλώς όλοι τα γνωρίζουμε αυτά από προσωπικές εμπειρίες, να πω όμως ότι στο μεταξουργείο δεν υπάρχει τόση αγένεια. Στους δρόμους και στα μπουρδέλα υπήρχε αρκετός κόσμος, ξένοι και έλληνες, ενώ στο σαλόνι ακούσαμε ουκ ολίγες φορές και πολιτικές συζητήσεις. :jerking:

Στα μπουρδέλα που δουλεύουν πολύ γνωστές κοπέλες, αναφέρω μόνο το όνομα τους για ευνόητους λόγους. Είδα λοιπόν με βάση τη διαδρομή που ακολούθησα:

Διδυμου 27,25 – Κλειστά

Διδύμου 20 – Καινούρια κοπέλα κατά την υπηρεσία. Άννα γύρω στα 35, μελαχρινή με κόκκινες ανταύγειες, πολύ καλό γυμνασμένο κορμί με κοιλιακούς, μεσαίο στήθος (μάλλον με σιλικόνη) και καλό κώλο. Ελ.στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18 ισόγειοΑντριάννα.
:jerking:Είχα πολύ καιρό να την δω και πραγματικά έχει γίνει αίσχος...λες και την έχεις περιλούσει με ραδιενεργά υλικά. Και μετά λένε ότι το σπέρμα κάνει καλό! Το πρόσωπο της έχει αλλοιωθεί ενώ το σώμα της είναι γεμάτο πατσάδες! :jerking:

Διδύμου 18 υπόγειο – Μια καστανή χοντρούλα. Δυστυχώς είδα την πλάτη της μόνο, γιατί την ώρα που έμπαινα αυτή αποχωρούσε απ’το σαλόνι. Ντράπηκα να ζητήσω να ξαναβγεί αφού ούτως ή άλλως δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω.

Διδύμου 16Άντζελα από διδύμου 20. Ξανθιά μεγαλοκοπέλα με μαλλί πιασμένο πίσω, μικρό στήθος, λευκό δέρμα, κοντού αναστήματος. Ελ. Στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 8 κάτω Μαρία η γυρολόγος από φωκ19, φυλ80, φυλ67 κ.α. Μαύρο μαλλί με κόκκινες ανταύγειες, λεπτό σώμα, όμορφο πρόσωπο, μικρά βυζιά και πολύ καλό κώλο. Νομίζω ελ.στοματικό.

Διδύμου 8 πάνω – Μελαχρινό με κόκκινες ανταύγειες τροφαντό μπαζάκι σαν γιουβαρλάκι. Βασικό.
:jerking:Η τσατσά, γνωστή από κεραμεικού 15 πάνω, μόλις σηκώθηκα να φύγω γύρισε στην πόρνη και της είπε «Μέρα παρά μέρα έρχεται και ποτέ δεν περνάει». Η απάντηση μου ήταν «Α έτσι; Ε...δεν θα ξανάρθω μην ανησυχείς». «Είδες; Έρχεται και φεύγει» είπε το βλήμα! Την ώρα εκείνη έκλεινα την πόρτα πίσω μου αλλά φώναξα δυνατά «Άντε μωρή γαμιόλα:jerking:

Φυλής 40Χριστινα. Ξανθιά μιλφ με καλό σώμα, μικρομεσαίο στήθος και ικανοποιητικό κώλο. Φουλ πρόγραμμα. Πρόκειται για την φόλα Χριστίνα από αλκιβιάδου μετά από ενημέρωση του προφέσορ. Κάκιστες κριτικές!

Φυλής 54 κάτω (το επάνω κλειστό) – Η Ντενίζα το τεμπελόσκυλο.
:jerking:Στην προηγούμενη ενημέρωση μου δεν την είχα δει επειδή μου είχε πει η τσατσά ότι δουλέυει αυτή. Είχα γράψει ότι είναι σαν βουβαλάκι (έτσι ήταν το καλοκαίρι που την είχα δει τελευταία φορά). Όπως είπε κι ο Amadeus έχει αδυνατίσει και έχει κάνει φοβερό σώμα. Σε ερώτηση της τσατσάς γιατί φεύγω, της απάντησα ότι την έχω πάρει 2 φορές και ότι η κοπέλα βαριέται που ζει. «Τώρα...έχει αλλάξει η ντενίσα» μου είπε η τσατσά. «Τώρα όμως είναι αργά!» αποκρίθηκα εγώ. :jerking:

Φυλής 66 δεξιά - Νικολέτα, ξανθό όμορφο πιπίνι με φοβερό κώλο, ωραία βυζιά και γενικώς πολύ καλές αναλογίες. Βασικό. Η γαμιόλα η Susie Q έλειπε!

Φυλής 66 αριστερά – Η Κατερίνα η νυφίτσα γνωστή από αλκιβιάδου και φυλής 54 πάνω. Καστανή με λεπτοκαμωμένο πρόσωπο, μικρά πεσμένα βυζιά με μεγάλες ρώγες, και αδιάφορο κώλο. Έχει παχύνει λίγο.
Την είχα πάρει πριν καναδυο χρόνια και είχε καλές φιλότιμες υπηρεσίες. Βασικό συν πρωκτικό.
:jerking:Έκατσα επίτηδες τελευταίος πριν φύγω για να τσακωθώ με την μαλάκω την τσατσά από φωκ17 αλλά δυστυχώς δεν έβγαλε μιλιά! Κρίμα, άλλη φορά! :jerking:

Φυλής 74 δεξιά –Η χοντρή κακάσχημη από Μεγ.Αλεξάνδρου 22 κάτω-πάνω με την επιθετική στάση στο σαλόνι.

Φυλής 59 κάτωΗ Σαμπρίνα και η Αλεξάνδρα, ξανθό πολύ αδύνατο κοριτσάκι. Ελ. στοματικό και 2 τσούλες.

Φυλής 59 πάνω – Η Σακίρα η οποία κι αυτή έχει παχύνει και έχει χαλάσει κατά τη γνώμη μου.

Φυλής 61 Άννα ξανθιά προμιλφ με ανοιχτή περιφέρεια, λευκό δέρμα, καλό πρόσωπο (μου θύμισε λίγο την Βίκυ από φυλ71 πάνω). Ελ. στοματικό.

Φυλής 80 – Καστανομελαχρινή με μακρύ μπουκλωτό μαλλί, πλαδαρό σώμα αδιάφορο για μένα. Την έχω δει και φυλ67.

Φυλής 65 πάνωΤζωρτζίνα, αδύνατο όμορφο μελαχρινό πιπίνι με μακρύ μαλλί ως τη μέση της πλάτης, μικρό στήθος και φοβερό μικρό σφιχτό κωλαράκι. Βασικό.

Φυλής 65 κάτω – Μελαχρινό κοντόπορνο κοριτσάκι με μπουκλωτό μαλλί αδιάφορο τελείως στο σύνολο. Βασικό νομίζω

Φυλής 67 – Η αδύνατη προμιλφ από μονής προδρόμου κάτω με το καστανοκόκκινο μαλλί, καλό λεπτό σώμα, μικρά βυζάκια, ωραίο κωλαράκι και τα άσχημα δόντια.

Φυλής 71 υπόγειο – Μία μελαχρινή ελεφαντίνα με χυτά βυζιά που είχε αγκαλιάσει συναγωνιστή. Έφυγα χωρίς να ακούσω πρόγραμμα παροτρύνωντας τους να συνεχίσουν από ‘κει που τους διέκοψα.

Φυλής 84 πάνω – 2 πόρνες. Ιρίνα η ψηλή πορνογυφτοπούλα με το μαύρο μαλλί και το φοβερό κορμί, ωραία 2,5 αρια βυζιά και κωλάρα. Ελ.στοματικό και τελειωτικό στο στήθος. 2η πόρνη η Σοφία, ξανθιά όμορφη τσιγγανορουμάνα με ωραίες αναλογίες. Ελ.στοματικό τελειωτικό στο στόμα.
:jerking:Κάκιστες κριτικές απ’όλους (ακόμα κι απ’τους προμότορες...ακόμη κι απ’τον χαζονταβά της). :jerking:

Φυλής 86 πάνω – 2 καριολίτσες κι εδώ. Η γνωστή Μιχαέλλα, μελαχρινή, λεπτή, ψηλή, με καλές αναλογίες, μικρό στήθος και καλό κώλο. Βασικό. 2η η γνωστη Λάουρα ή «Ρούντολφ το ελαφάκι» από φωκ 25 ισόγειο. Ξανθιά αδύνατη κοπελίτσα με ελ.στοματικό.

Φυλής 86 κάτω – 2 καραπουτανάρες και εδώ. 1η η Σελένα, μελαχρινή με μακρύ μπουκλωτό μαλλί, λεπτή με μεγάλο ωραίο στήθος. Φουλ πρόγραμμα με κάκιστες κριτικές ακόμα και από τις πατρώνες του μαγαζιού αλλά και από την ίδια την πόρνη! Μερικοί όμως ακόμη την πατάνε! 2η Μελαχρινή κοντή με μαύρο μπουκλωτό μαλλί, αδύνατη με καλό σώμα. Δεν θυμάμαι πρόγραμμα.

Μονής Προδρόμου κάτω – Ένα καστανό κοντό μπάζο που το έπαιζε γκόμενα, εντελώς αδιάφορο. Ελ.στοματικό.

Μονής Προδρόμου πάνω – 2 χοντρές ανάξιες λόγου. Μία μελαχρινή, μία ξανθιά. Ελ.στοματικό.

Φυλής 92 δεξιά – Η Λάουρα, το αδύνατο κοριτσάκι με το φοβερό κωλαράκι και το ωραίο στητό στήθος.
:jerking:Της έπιασα τον κώλο και έτρεξα γρήγορα προς την έξοδο διαφυγής πριν ξαναπετάξω τα λεφτά μου σ’άυτην! :jerking:

Φυλής 92 αριστερά – ξανθιά με μακρύ μπουκλωτό μαλλί, κανονικό σώμα με μεσαία βυζιά, λευκό δέρμα, ξυνισμένα μούτρα. Ελ.στοματικό

Φωκαίας 17 κάτωΑλέξια, ψηλή με ξανθοκόκκινο μαλλί, καλό σωματάκι, μικρό στήθος με μεγάλες θηλές και ωράιο κώλο. Φουλ πρόγραμμα
:jerking:Όπως έβγαινα απ’την πόρτα η τσατσά είπε «Κάθε μέρα οι ίδιοι έρχονται»
Ξαναμπήκα μέσα και της είπα «Κάθε μέρα θα σου’ρχομαι».
«Αν ξανάρθεις θα πάρω τηλ και...»
«θα πάρεις τηλ και θα μου κλάσουν τ’αρχίδια» της απάντησα φεύγοντας. :jerking:

Φωκαίας 17 πάνω – Η Τάνια με την χοντρή κωλάρα και τα μυτερά βυζιά.
:jerking:Μεγάλη προσοχή στα βυζιά της! Βγαίνουν βελάκια με αναισθητικό κι όταν ξυπνάς, αν είσαι τυχερός, βρίσκεσαι με ένα 20άρικο λιγότερο. Αν είσαι άτυχος, με ένα νεφρό λιγότερο! :jerking:

Φωκαίας 19Τζούλια το γουρουνάκι από φυλ71,92 δεξιά και φυλ.65. Έχει παίξει και σε κάποιο στούντιο απ’όσο ξέρω.

Φωκ 22 κάτω Βαλεντίνα η σεμνή πόρνη. Ψηλή με μεγάλα πεσμένα βυζιά και ελ.στοματικό.

Φωκ 22 πάνω αριστεράΓαβριέλα, μελαχρινό λεπτό κοριτσάκι με μεσαίο πεσμένο στήθος. Κακές κριτικές και γι’αυτήν.

:jerking: :jerking:Βγαίνοντας από φωκ 22 άρχισα να σκέφτομαι τις επιλογές μου οι οποίες ήταν οι εξής: 1) Άννα στο διδύμου 20, Μαρία η γυρολόγος στο διδύμου 8 κάτω την οποία δεν έχω πάρει ποτέ και Ιρίνα από φυλ84 πάνω. Ενώ βρισκόμουν σε μεγάλη πορνοζαλάδα, σκόρπιες φωνές συναγωνιστών εισέβαλλαν στο μυαλό μου προσπαθώντας να κάνουν την επιλογή μου πιο εύκολη.
Πρώτη φωνή ήταν η φωνή του ProfessorX που μου είπε:
«Ξέρεις τι πρέπει να κάνεις...να πάρεις την καινούρια Άννα στο διδ20 για να δούμε αν αξίζει»
Σειρά είχε ο streetwalker ο οποίος μου είπε:
«Στ’αρχίδια σου! Πάρτες και τις 3
Επόμενος ο Jockerx:
«Είναι απλό. Κάνε ότι σου είπε ο streetwalker και αν δεν μπορείς μόνος, φτιάξε 2 κλώνους! Στο τέλος μπορείτε να τις βασανίσετε κιόλας!»
Σειρά είχε ο Jopino
«Ρώτα τον Δρ.Σουγκράνιες, (Πολυεθνικός μπουρδελολόγος – πορνοψυχίατρος, 1748 - ) αυτός θα ξέρει να σου πει...» (ναι άλλα που είναι ο Δρ. Σουγκράνιες όταν το χρειάζεσαι;)
Τελευταίος ήταν ο Ρόκαβλον
«Αν δε θέλεις να σε λέμε ανώμαλο στο φόρουμ, σκίσε το κωλαράκι της κατερινούλας στο φυλ66 αριστερά»

Απογοητευμένος και περισσότερο συγχυσμένος κίνησα προς τη γωνία που παίρνω τις σωστές αποφάσεις, ασφαλώς μιλάω για την γωνία διδύμου-αχαρνών. Όπως περπατούσα άκουσα μια μακρινή φωνή να μου λέει:
-Όχι εκεί!
Ένιωσα σαν το μωυσή όταν του μίλησε ο θεός. Η φωνή δεν ήταν άλλη απ’του Farkeli.
-Δάσκαλε, τι γυρεύεις εδώ; Πάλι τυχαία βρέθηκες στη φυλής;
-Ναι πάλι, αλλά αυτό δικό μου θέμα! Κάνε ότι σου πω και δεν θα χάσεις
-Σ’ακούω δάσκαλε
-Πήγαινε στη γωνία φυλής-φωκαίας!
-Εκεί θα πάρω τη σωστή απόφαση;
-Όχι ηλίθιε! Εκεί πηγαίνουμε για κατούρημα! Μόλις κατουρήσεις θα σου αποκαλυφθεί η αλήθεια.

Λέγοντας αυτό ο Φαρκέλι χάθηκε από μπροστά μου. Θα ορκιζόμουν πάντως ότι τον είδα να τρυπώνει στο φωκ24.
Ανέβηκα λοιπόν στη φυλής-φωκαίας όπου και αρχισα να κατουράω. Ένιωθα τόσο ωραία, τόσο χαλαρά ώσπου σε κάποια φάση ο αέρας άρχισε να παρασέρνει το κάτουρο μου προς τα δεξιά (δηλ. προς φυλής 84 στην Ιρίνα). Ήταν το σημάδι που περίμενα. Ήμουν τόσο χαρούμενος που σχεδόν δεν πρόσεξα ότι είχα κατουρήσει το παντελόνι μου απ’το γόνατο και κάτω μέχρι το παπούτσι. Κατευθυνόμενος προς φυλ84 κατάφερα και έσπασα το γρίφο του Φαρκέλι. Το μύνημα ήταν τόσο απλό και παράλληλα τόσο ιδιοφυές:

«Όσο προβληματισμένος και συγχυσμένος να είσαι πάντα έχεις καιρό για ένα καλό κατούρημα

Ανέβηκα λοιπόν στο φυλ 84 όπου και έκανα όμορφο, καυτό, πιθηκίσιο έρωτα με την Ιρίνα και θ’ανέβει κριτική ακόμα και γι’αυτή την πόρνη!

«ευτυχώς που η πατρίς δικαιώνεται σε ταβέρνες πλατείες κι αλάνες
ευτυχώς που δε χάθηκε ο έρωτας
ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες»
:jerking: :jerking:

Υ.Γ: Η επιλογή των παραπάνω συναγωνιστών έγινε ασφαλώς εντελώς καλοπροαίρετα!  
 

Επισκέπτης
Απογευματινή στη φυλής.
.
.
.
Υ.Γ: Η επιλογή των παραπάνω συναγωνιστών έγινε ασφαλώς εντελώς καλοπροαίρετα! 

Ήθελα να εκφράσω κάποιες εύλογες απορίες αλλά και κάποια καλοπροαίρετα ή κακοπροαίρετα σχόλια σχετικά με κάποιες κορασίδες, μέχρι που έφτασα στο δεύτερο μέρος της ενημέρωσης!!!
Με πέθανες ρε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ΆΞιος με Α και Ξ κεφαλαία... αλλά γιατί όχι και τα υπόλοιπα;
ΑΞΙΟΣ! :rockon:
 

Επισκέπτης
Ήθελα να εκφράσω κάποιες εύλογες απορίες αλλά και κάποια καλοπροαίρετα ή κακοπροαίρετα σχόλια σχετικά με κάποιες κορασίδες, μέχρι που έφτασα στο δεύτερο μέρος της ενημέρωσης!!!
Με πέθανες ρε!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ΆΞιος με Α και Ξ κεφαλαία... αλλά γιατί όχι και τα υπόλοιπα;
ΑΞΙΟΣ! :rockon:
Thank you my lord!
Ότι απορίες έχεις, εδώ είμαστε να τις συζητήσουμε :headbang2:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Χαχαχα καλός.

Όντως, αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σε τρεις, κατά πάσα πιθανότητα θα τις έπαιρνα και τις τρεις.
Συνήθως σε μια τσάρκα:

- επισκέπτομαι πρώτα τον προκαθορισμένο στόχο. Σε περίπτωση που όλα πάνε καλά και δεν έχω όρεξη για περαιτέρω ή βιάζομαι, τιγκανά. Εκεί δεν έχει κριτική, εκτός και αν είναι περίπτωση που δοκιμάζω για πρώτη φορά.

- σε περίπτωση που η μηχανή τραβάει ακόμα, ακολουθεί εκτενής αναζήτηση στην περιοχή. Αν είναι κάτι εντυπωσιακό περνάω απευθείας μέσα.

- όταν τελειώσει η αναζήτηση, κάνω και εγώ λίστα με τις προς κατάθεση. Συνήθως τιμώνται με την εξής σειρά προτεραιότητας:

α. κουλούρι
β. στανταράκι
γ. πρωτοδοκιμαζόμενη
δ. λοιπές περιπτώσεις

Στην περίπτωση σου, θα διάλεγα κατά σειρά Ιρίνα (κουλούρι), Άννα (πρωτοδοκιμαζόμενη), Μαρία (την έχω τιμήσει 2-3 φορές στο παρελθόν, όταν έδινε κουλούρι ήταν καλύτερο πακέτο).
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Παιδιά, καιρό να πάω σε σπίτι και σπάνια παρακολουθώ τελευταία.

3-4 προτάσεις, γιατί μπορεί να μην βρω κάποια:

καλή ακάποτη πίπα
όσο γίνεται πιο gilf (και πιο αθώα)
αν γίνεται κοντούλα μέχρι 1.65-1.68
αν έχει και πεταχτό κωλαράκι για κωλοσκάμπιλα ακόμα καλύτερα

Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Καταρχήν κάτι εύλογο.
Για την Κατερίνα τη νυφίτσα που λες βασικό συν πρωκτικό, τι εννοείς; Ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό; :think:
Παλιά δεν έκανε ελ.στοματικό. Η αλήθεια είναι ότι σήμερα δεν θυμάμαι τι είπε η τσατσά γι'αυτό έγραψα μόνο πρωκτικό.

:rockon: :rockon: :rockon:

Χαχαχα καλός.

Όντως, αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σε τρεις, κατά πάσα πιθανότητα θα τις έπαιρνα και τις τρεις.
Συνήθως σε μια τσάρκα:

- επισκέπτομαι πρώτα τον προκαθορισμένο στόχο. Σε περίπτωση που όλα πάνε καλά και δεν έχω όρεξη για περαιτέρω ή βιάζομαι, τιγκανά. Εκεί δεν έχει κριτική, εκτός και αν είναι περίπτωση που δοκιμάζω για πρώτη φορά...
Σωστή και άρτια τεχνική. Έχω και εγώ παρόμοιες τεχνικές όχι μόνο για επιλογή κοπέλας αλλά και πολλά άλλα όπως συμπεριφορά στο σαλόνι, στο δωμάτιο κ.α Είναι κάτι που αναπτύσσει ο κάθε χρόνιος μπουρδελιάρης
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Παιδιά, καιρό να πάω σε σπίτι και σπάνια παρακολουθώ τελευταία.

3-4 προτάσεις, γιατί μπορεί να μην βρω κάποια:

καλή ακάποτη πίπα
όσο γίνεται πιο gilf (και πιο αθώα)
αν γίνεται κοντούλα μέχρι 1.65-1.68
αν έχει και πεταχτό κωλαράκι για κωλοσκάμπιλα ακόμα καλύτερα

Ευχαριστώ
ευα.

περγαμου 27β απογευματινη...τα πρωινα ειναι περδικα μεταξουργειο με 10 ευρω,αλλα δεν ξερω αν κανει ακαποτη...

43αρα περιπου,κοντουλα,καυλιαρα,ξανθια,χοντρουλα με σφιχτο σωμα και τρελο τσιμπουκι ντιπθροατ και τα παντα ολα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom