Νέα

Ψήσιμο γυναίκας για πρωκτική κάθαρση ώστε να τον αρπάξει απ' τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Peodotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
παντως δεν υπαρχει μεγαλυτερο ξενερωμα να μεινιες με μια σκατουλα στο χερι η τον πουτσο.  :S :S :S :huh: :huh: :huh:

τραγικη εμπειρια.

σε συμπονώ!

δεν υπάρχει ενα εμοτικον με αγκαλίτσα εδω πέρα???
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
παντως δεν υπαρχει μεγαλυτερο ξενερωμα να μεινιες με μια σκατουλα στο χερι η τον πουτσο.  :S :S :S :huh: :huh: :huh:

τραγικη εμπειρια.


Το εχω πει δεκαδες φορες. Η μερεντα οταν κυκλωνει το καβλι μας, ειναι το στεμμα μας και η ανταμοιβη μας για οτι πιο αποκρυφο μας δινει η γυναικα που μας επιτρεπει να τις παρουμε τον κωλο. Ο κωλος για την γυναικα ειναι καταθεση ψυχης. Και σε αυτο, το σιχαμα δεν εχει θεση. Οποιος δε το γουσταρει δεν αξιζει να γαμα κωλο.
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Το εχω πει δεκαδες φορες. Η μερεντα οταν κυκλωνει το καβλι μας, ειναι το στεμμα μας και η ανταμοιβη μας για οτι πιο αποκρυφο μας δινει η γυναικα που μας επιτρεπει να τις παρουμε τον κωλο. Ο κωλος για την γυναικα ειναι καταθεση ψυχης. Και σε αυτο, το σιχαμα δεν εχει θεση. Οποιος δε το γουσταρει δεν αξιζει να γαμα κωλο.

ένα εμότικον με αγκαλίτσα ρε γαμώτοοοο!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Το εχω πει δεκαδες φορες. Η μερεντα οταν κυκλωνει το καβλι μας, ειναι το στεμμα μας και η ανταμοιβη μας
προσεξε μην κυκλωσει τον προστατη σου και κανενας εντεροκοκκος μονο..... :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Το εχω πει δεκαδες φορες. Η μερεντα οταν κυκλωνει το καβλι μας, ειναι το στεμμα μας και η ανταμοιβη μας για οτι πιο αποκρυφο μας δινει η γυναικα που μας επιτρεπει να τις παρουμε τον κωλο. Ο κωλος για την γυναικα ειναι καταθεση ψυχης. Και σε αυτο, το σιχαμα δεν εχει θεση. Οποιος δε το γουσταρει δεν αξιζει να γαμα κωλο.

ενδιαφερουσα αποψη. I will pass τις καταθεσεις ψυχης και θα μεινω στις τραπεζικες  :2funny:. Ας μεινω στην επιφανεια των σχεσεων. Χωρις βαθος και αποκρυφα. Στα ρηχα.  :2funny: Στεμματα απο σκατα, να μου λειπουν.  :huh:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Το εχω πει δεκαδες φορες. Η μερεντα οταν κυκλωνει το καβλι μας, ειναι το στεμμα μας και η ανταμοιβη μας για οτι πιο αποκρυφο μας δινει η γυναικα που μας επιτρεπει να τις παρουμε τον κωλο. Ο κωλος για την γυναικα ειναι καταθεση ψυχης. Και σε αυτο, το σιχαμα δεν εχει θεση. Οποιος δε το γουσταρει δεν αξιζει να γαμα κωλο.

ρισπεκτ παιχτη. και για την ελλειψη σιχαμαρας.  :rockon:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Τι λέτε ρε μάγκες !
Σεξ με προεργασία πρώτη φορά ακούω. Αυτό δεν είναι έρωτας με γκόμενα, αυτό είναι διαδικασία πληρωμένου έρωτα.
Με την γκόμενα υποτίθεται ότι πέφτεις στο κρεβάτι γεμάτος πάθος (ή γκάβλα, όπως θέτε πείτε το).
Έχουν μιλήσει πριν τα μάτια, το σώμα, οι ανάσες οι λαχανιασμένες.
Την χαϊδεύεις και ανάβει, νοιώθεις να υγραίνεται και ...

Και εκείνη τι στιγμή τι θα πεις ; -Αγάπη μου, επειδή σκέφτομαι μήπως μετά το μουνί σε γαμήσω κι απ τον κώλο, δεν πας καλού κακού να κάνεις κι ένα κλύσμα;

Δεν γίνονται αυτά.


Πες τα ρε γαμώ τα καντήλια μου μέσα......είπαμε,προεργασίες κτλ.....κάντε ένα τεστ με δάχτυλο πριν την ώρα της προεργασίας και αναλόγως συνεχίζετε.....αργότερα θα το μάθει και θα ξέρει τι την περιμένει,οπότε θα έρχεται έτοιμη...τι και να χέσει πιο πριν που διάβασα κάπου....το σκατό θέλει χρόνο για να εξαφανιστεί,οπότε το πρωινό χέσιμο ή αρκετές ώρες πριν,πιθανά να εξασφαλίζει κάτι...
Αν γουστάρεις την κοπέλα την γουστάρεις όπως είναι και δεν πτοείσαι από "μερέντες".

Αυτά έχω να πω εγώ ο Πορνόγερος, που πήρα αμέτρητες φορές την γκόμενα και μετά γυναίκα μου από τον κώλο και ακάποτα, μπορεί να κάνω και λάθος.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Το εχω πει δεκαδες φορες. Η μερεντα οταν κυκλωνει το καβλι μας, ειναι το στεμμα μας και η ανταμοιβη μας για οτι πιο αποκρυφο μας δινει η γυναικα που μας επιτρεπει να τις παρουμε τον κωλο. Ο κωλος για την γυναικα ειναι καταθεση ψυχης. Και σε αυτο, το σιχαμα δεν εχει θεση. Οποιος δε το γουσταρει δεν αξιζει να γαμα κωλο.


respect..... :rockon: :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
πολύ απλά! το "μυστικό" μετά από κάθε πρωκτική διείσδυση είναι να μην κοιτάς καθόλου το διεισδύσαν όργανο!!! αρκεστείτε στην εσωτερική αίσθηση πληρότητος, χωρίς περαιτέρω πειστήρια!!!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
φίλε, άμα γουστάρεις κώλο..όλα να τα περιμένεις...εγώ ας πούμε επειδή το κυνηγάω,είχα φάει και κάποια περίεργα περιστατικά,αλλά τελικά ελάχιστα σε σχέση με τις συνολικές γεωτρήσεις...Στην πρώτη γκόμενα που είχα και γούσταρε κώλο,είχαμε κάτι απρόοπτα,θυμάμαι χαρακτηριστικά,εκεί που την είχα στα 4,με το που τελειώνω και τραβιέμαι,τσουπ,σκάει και ένα μικρό κουραδάκι 2 εκατοστά... :cheesy: :cheesy: δεν είπα τίποτα,όπως έβαλα χαρτοπετσετούλα να μαζέψω τα χυσαμόλια που έβγαιναν,μάζεψα και το κουραδάκι...όπως μια φορά πάλι,στο τελείωμα,είχαμε μια ελαφριά δόση σκατίλας,έτσι λίγο χρωματάκι....
Άλλη μια φορά,με μιά 40άρα -εγώ πιτσιρικάς τότε στα 25, πάμε στο ξαφνικό σε ξενοδοχείο...4άστερο,πληρωμένο απ την κυρία,πέφτει το ξεκώλιασμα της αρκούδας και με το που τελειώνω και πάω να πληθώ,τι να δω....πουτάνα τα σεντόνια και το καβλί μου μέσα στην μερέντα...τι να πεις? το ήθελε ??? μπανάκι και πλήσιμο...Ο πιο καθαρός κώλος τελικά και μυρωδάτος,είναι της γυναίκας μου....(λες γι' αυτό να παντρεύτικα???) :2funny: :2funny: πάντως σε γενικές γραμμές,τα ατυχήματα που είχα,είναι μηδενικά αν αναλογιστεί κανείς την συχνότητα επαφών με μεγάλο αριθμό συντρόφων....
Σε γενικές γραμμές πάντως,σαν συμβουλή,μία κίνηση που θα σε βγάλει από περιπέτειες και θα προλάβεις καταστάσεις,είναι πριν τον καρφώσεις,την ώρα που προετοιμάζεις την περιοχή,να κάνεις μια βαθιά ανίχνευση με το δάχτυλο,όσο πιο βαθιά πάει,κάποιες φορές θα εντοπίσεις υλικό,οπότε πολύ ευγενικά θα της πεις πως δεν το επιτρέπει η κατάσταση ή θα κάνεις τον κινέζο και ασχολείσε με το μπροστινό σύστημα.Τώρα άμα δεν μασάς...μπες ,αλλά να είσαι προετοιμασμένος για τα χειρότερα....

Παιδια, μ'αυτα που γραφετε με πεισατε!
Δεν προκειται ποτε να γαμησω κωλο- τουλαχιστον γκομενας
Τωρα, αμα ειναι κανα cg που το κανει συστηματικα, αρα εχει και το know-how της υγειινης, τοτε ΟΚ
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
σε συμπονώ!

δεν υπάρχει ενα εμοτικον με αγκαλίτσα εδω πέρα???

δεν φανταζομαι και εσεις την καταθεση ψυχης σε ενα γκομενο να την εκφραζετε με τη χρηση του σφικτήρα σας?  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ας πούμε ότι έχετε μια φίλη ή γκομενάκι που πάει προς ψήσιμο να τον φάει. Πως θα την πείσεις να κάνει γενική καθαριότητα κώλου και εντέρου για να τον φορέσει με την όπισθεν; Ας πούμε ότι είναι μια κλασική Ελληνίδα, δηλαδή είναι πολύ μέτρια σε σεξουαλική όρεξη, μέτρια σε σεξουαλικές επιδόσεις και μέτρια σε γενική φροντίδα σώματος και σεξουαλική υγιεινή. Και θέλεις με ψήσιμο και σιγά σιγά να τη φέρεις στην ιδέα να δοκιμάσει χωρίς καπότα με προσοχή και προμελέτη την πρωκτική σου είσοδο. Πως θα το φέρεις στα νερά σου; Μιλάμε για παρθένα από κώλο προφανώς (εκτός αν είναι μεγάλη ηθοποιός και τον έχει φάει στο παρελθόν!!! )
τυπε εχεις φαει μερεντα καργα? :grin:
 

Επισκέπτης
πολύ απλά! το "μυστικό" μετά από κάθε πρωκτική διείσδυση είναι να μην κοιτάς καθόλου το διεισδύσαν όργανο!!! αρκεστείτε στην ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΛΗΡΟΤΗΤΟΣ, χωρίς περαιτέρω πειστήρια!!!

Δεν το ειχα σκεφτει ποτε.
Λες η αισθηση οτι ο κωλος ειναι πιο σφικτος να οφειλεται στην μερεντα τελικα? Τοτε φιλε τι τον θες τον καθαρισμο πριν την πραξη?
Αστον για μετα καλυτερα!
 

Χύσανθος

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
Το χειροτερο ξενερωμα παντως ειναι εκτος απο το να σε πασαλιψει απο σκατιλα , να σε κερασει και μερικες κλανιες. Μεγαληηηηη ξενερεεε λεμεεεεεε  :headbang:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παιδια, μ'αυτα που γραφετε με πεισατε!
Δεν προκειται ποτε να γαμησω κωλο- τουλαχιστον γκομενας
Τωρα, αμα ειναι κανα cg που το κανει συστηματικα, αρα εχει και το know-how της υγειινης, τοτε ΟΚ

ρε αρχηγέ,δεν είναι να σε πείσουμε...αυτό ή το γουστάρεις και το κάνεις ,ήτε όχι.Δεν υπάρχει θέμα το να σε πείσει κάποιος ή όχι.Θυμάμαι είχα έναν συμμαθητή στη σχολή,για αμέσως μετά το λύκειο μιλάω,εν εποχή '88..ο οποίος εκτός ότι ήταν ωραίο παιδί,είχε και τα κατάλληλα εφόδια...που για τότε δεν ήταν τόσο εύκολο όπως σήμερα να έχεις αμάξι και αρκετά φράγκα στην τσέπη....εκτός ότι γαμούσε ωραία μουνιά ο τύπος,τα αλλάζε και γρήγορα...ωστόσο ο τύπος δεν γούσταρε με τίποτα να γαμήσει κώλο,συχαινότανε....τι είχε ακούσει ο μαλάκας από μένα...αλλά έτσι είναι...περί ορέξεως.....
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Το χειροτερο ξενερωμα παντως ειναι εκτος απο το να σε πασαλιψει απο σκατιλα , να σε κερασει και μερικες κλανιες. Μεγαληηηηη ξενερεεε λεμεεεεεε  :headbang:

αυτό φιλαράκι είναι επακόλουθο...μόλις πάει να κάτσει στην τουαλέτα η γκόμενα για να φύγει από μέσα το χυσαμόλι..εκεί να δεις κλανίδι,ειδικά άμα είναι δουλεμένο και το γκρόβερ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom