Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι.Μονο παθητικη,απο στηθος ΜΗΔΕΝ,ουτε το μπλουζακι δεν βγαζει.
Ακομη κλαιω το 70αρι

Στις φωτο δειχνει να εχει ενα μικρο εστο στηθος.. οταν λες ΜΗΔΕΝ εννοεισ καθολου ή μικρο? εχει σημασία
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Στις φωτο δειχνει να εχει ενα μικρο εστο στηθος.. οταν λες ΜΗΔΕΝ εννοεισ καθολου ή μικρο? εχει σημασία
σε ποια φωτο το δειχνει αυτο?εξαλλου εχει φυγει τωρα,δεν ειναι πια αθηνα.
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
www.adoos.gr/post/20314501/pamela_transexual_authentikh_6976725197]Αυτη [/url]ρε παιδιά δηλώνει ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ ΤΡΑΝΣ!!!
Πάμε έλα λέει !!!
Γνωρίζει κάποιος τον λόγο ???  :(

Mακριά απο την συγκεκριμένη. Πολύ εκνευρισμένη και απότομη και καθόλου χαλαρή. Δεν κάθησα έφυγα. Δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος της και λίγο πανηγύρι... Λέει ρε hotyan αυθεντική γιατί η Λίνα (CD) έκανε ένα site μέ μέλη 3000+ και αρκετές έχασαν δουλειά απο το συγκεκριμένο σάιτ γιατί αρκετοί gays λένε ότι είναι τρανς και είναι δωρεάν η επίσκεψή. Γιαυτο λέει έτσι και τα έχει πάρει. Κατάλαβες;
Διάβασα και μη θετική κριτική για την συγκεκριμένη και πάλι είπα να την δοκιμάσω αλλά δεν μου άρεσε. Ας μα πει κάποιος για τις υπηρεσίες τις. Εγω δεν τις γνωρίζω. Πάντως δεν αυτοδιαφιμίζεται.Αυτα  φίλε.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Mακριά απο την συγκεκριμένη. Πολύ εκνευρισμένη και απότομη και καθόλου χαλαρή. Δεν κάθησα έφυγα. Δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος της και λίγο πανηγύρι... Λέει ρε hotyan αυθεντική γιατί η Λίνα (CD) έκανε ένα site μέ μέλη 3000+ και αρκετές έχασαν δουλειά απο το συγκεκριμένο σάιτ γιατί αρκετοί gays λένε ότι είναι τρανς και είναι δωρεάν η επίσκεψή. Γιαυτο λέει έτσι και τα έχει πάρει. Κατάλαβες;
Διάβασα και μη θετική κριτική για την συγκεκριμένη και πάλι είπα να την δοκιμάσω αλλά δεν μου άρεσε. Ας μα πει κάποιος για τις υπηρεσίες τις. Εγω δεν τις γνωρίζω. Πάντως δεν αυτοδιαφιμίζεται.Αυτα  φίλε.

Σε μια φωτογραφία γυαλίζει και το μάτι της!!!  :2funny: :2funny:

Το δε transhellas νομίζω αποτυχία, θαπρεπε να τό έλεγε gayhellas  :2funny: :2funny:, ασε που το search  είναι της πλάκας!!!
 

trv23andriana

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
POIA XARA LETE. MIA MELAXRHNI STELLA THN LENE KAI EPIDI THN GNORIZA KAPOTE PROSOPIKA.
AFTH XANEI DEN STEKI KALA STON EGKEFALO THS. NA PW PWS EPINE KAI TIPOTA ENTAKSH  :idiot:
ASE POU AFTO TO STOMA DEN TO KLHNI POTE THS. TRELOS  EINAI
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
POIA XARA LETE. MIA MELAXRHNI STELLA THN LENE KAI EPIDI THN GNORIZA KAPOTE PROSOPIKA.
AFTH XANEI DEN STEKI KALA STON EGKEFALO THS. NA PW PWS EPINE KAI TIPOTA ENTAKSH  :idiot:
ASE POU AFTO TO STOMA DEN TO KLHNI POTE THS. TRELOS   EINAI
αυτην λεμε αντριαννα,την στελλα  ;) την τρελη... (γραφε βρε συ με ελληνικα) :)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
POIA XARA LETE. MIA MELAXRHNI STELLA THN LENE KAI EPIDI THN GNORIZA KAPOTE PROSOPIKA.
AFTH XANEI DEN STEKI KALA STON EGKEFALO THS. NA PW PWS EPINE KAI TIPOTA ENTAKSH  :idiot:
ASE POU AFTO TO STOMA DEN TO KLHNI POTE THS. TRELOS   EINAI

αυτην λεμε αντριαννα,την στελλα  ;) την τρελη... (γραφε βρε συ με ελληνικα) :)

Έχετε πολύ πλάκα!!! :2funny: :2funny:
Αντριάνα θα κατάλαβες οτι ο brad σου κάνει λίγο πλάκα.  ;)
Καλοπροαίρετη σίγουρα!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Αντριάνα θα κατάλαβες οτι ο brad σου κάνει λίγο πλάκα.  ;)
Καλοπροαίρετη σίγουρα!!!
δεν κανω καθολου πλακα. καλα τα λεει η αντριαννα,την χαρα22 κανονικα στελλα την λενε  ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν κανω καθολου πλακα. καλα τα λεει η αντριαννα,την χαρα22 κανονικα στελλα την λενε  ;)
Εχεις απόλυτο δίκιο brad, Δεν πρόσεξα καλά πώς το έγραψες.
Με συγχωρείς φίλε μου! :cheesy:
 

doggy777

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Re paidia kserei kaneis pws lene mia pou kanei piatsa me ena mercedes mikro sta mesa tis syggrou ??
 

doggy777

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
tin exw dei k ksanthia k kastani..me ena mikro mayro mercedes ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom