Νέα

Μαριάννα Πολυχρονίδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rigormortis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
girl next door
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Η Μαριαννα ΠΟλυψωλιδη  :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Η Μαριαννα ΠΟλυψωλιδη  :2funny:


images
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Τύπε, έχεις μείνει πολύ πίσω στα κοσμικά. :2funny:

Όντως έχει μείνει πίσω... Έχουν χωρίσει καιρό. Πάντως δεν το ήξερα ότι η Τάμτα μετά τον Πετράκο ανακάλυψε τη χάρη της μιγάδικης πούτσας :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Μάγκες θα το ζητάω συνέχεια γιατί είμαι σίγουρος ότι όλο & κάποιο τσακάλι θα το έχει... Θέλω ένα link να κατεβάσω το βιντεάκι απ' την "Εξαφάνιση" που σε κάποια σκηνή ανασηκώνεται απ' το κρεβάτι φορώντας μόνο το σουτιέν & φαίνονται οι βυζάρες της!
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε ποιός Ματιάμπα και μαλακίες; Αφού αυτός είναι με την Τάμτα.
Ευτυχώς. Δε θ'άντεχα στην ιδέα της Νταίζης με άλλον.

Θέλω ένα link να κατεβάσω το βιντεάκι απ' την "Εξαφάνιση" που σε κάποια σκηνή ανασηκώνεται απ' το κρεβάτι φορώντας μόνο το σουτιέν & φαίνονται οι βυζάρες της!
Θα βοηθούσε κι εμένα αυτό το βιντεάκι στην εκσπερμάτωση. Ας ελπίσουμε να μην είναι "εξαφανισμένο".
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Ρε αφήστε τα βιντεάκια απ' τα "Μυστικά της Εδέμ" & ανεβάστε link με το βιντεάκι απ' την "Εξαφάνιση"... Το ζητάει & ο "βυζολάγνος"! Μια χαρά μουνάρα είναι στα "Μυστικά της Εδέμ" αλλά μόνο ντεκολτέ έχουμε δει, θέλουμε τουλάχιστον εσώρουχο :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Ευτυχώς. Δε θ'άντεχα στην ιδέα της Νταίζης με άλλον.
Θα βοηθούσε κι εμένα αυτό το βιντεάκι στην εκσπερμάτωση. Ας ελπίσουμε να μην είναι "εξαφανισμένο".

Βυζολάγνε σε κανα δυο sites που το βρήκα είναι κατεβασμένο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.099
Κριτικές
86
Like
3.633
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές πάει το Μαριαννάκι, το "αποχώρησαν" απ' το Just the two of us, ΑΙΣΧΟΣ... Και όσο σκέφτομαι ότι σε έναν διαγωνισμό τραγουδιού συνεχίζει να είναι μέσα η - συμπαθέστατη κατά τα άλλα - Μπεκατώρου & αποχώρησε η Μαριάννα που στην τελική είναι & επαγγελματίας τραγουδίστρια πάει να μου σαλέψει... Όταν η Μαριάννα τραγουδούσε με το Λουδοβίκο των Ανωγείων η ζουμπουρλοξανθιά Μπεκατώρου καλούσε στην εκπομπή της το Σταύρο Λιβυκό, τί να πω... Και αν υποθέσουμε ότι το αποτέλεσμα το καθορίζουν τα πιτσιρίκια που ψηφίζουν, δεν μπορώ να καταλάβω ποια πιτσιρίκια δεν ψήφισαν τη Μαριάννα να μείνει που παίζει & σε καθημερινό δημοφιλέστατο σίριαλ & ψήφισαν την Μπεκατώρου... Καλή η πλάκα αλλά τώρα που τελειώνει το παιχνίδι να κρίνουμε & λίγο με κριτήρια. Όσο για τον Ουγγαρέζο παρ' ότι δεν τον χωνεύω νομίζω ότι έπρεπε να μείνει κι αυτός...
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
Μαριάννα...
 

Συνημμένα

  • marianna.jpg
    marianna.jpg
    69 KB · Εμφανίσεις: 70

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
Ρε τη Μαριαννα!!! Και δεν της το χα... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Συναγωνιστές πάει το Μαριαννάκι, το "αποχώρησαν" απ' το Just the two of us, ΑΙΣΧΟΣ... Και όσο σκέφτομαι ότι σε έναν διαγωνισμό τραγουδιού συνεχίζει να είναι μέσα η - συμπαθέστατη κατά τα άλλα - Μπεκατώρου & αποχώρησε η Μαριάννα που στην τελική είναι & επαγγελματίας τραγουδίστρια πάει να μου σαλέψει... Όταν η Μαριάννα τραγουδούσε με το Λουδοβίκο των Ανωγείων η ζουμπουρλοξανθιά Μπεκατώρου καλούσε στην εκπομπή της το Σταύρο Λιβυκό, τί να πω... Και αν υποθέσουμε ότι το αποτέλεσμα το καθορίζουν τα πιτσιρίκια που ψηφίζουν, δεν μπορώ να καταλάβω ποια πιτσιρίκια δεν ψήφισαν τη Μαριάννα να μείνει που παίζει & σε καθημερινό δημοφιλέστατο σίριαλ & ψήφισαν την Μπεκατώρου... Καλή η πλάκα αλλά τώρα που τελειώνει το παιχνίδι να κρίνουμε & λίγο με κριτήρια. Όσο για τον Ουγγαρέζο παρ' ότι δεν τον χωνεύω νομίζω ότι έπρεπε να μείνει κι αυτός...

Καλα ρε man, μην το παιρνεις κατακαρδα.
Κοιτα μπροστα. Η ζωη συνεχιζεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom