Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 348 άτομα (39 μέλη και 309 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
χρόνια πολλά σε όλους,ήθελα να ρωτήσω αν η βίκυ η νταρντανα απο φυλης 71α δουλεύει ακόμα εκεί ή αν έχει θεαθή σε καποιον άλλο οίκο!επίσης μακριά απο τη σούζυ στο φυλης 66,θα κλάψετε τα λεφτά σας και θα σπάσετε και τα νευρα σας με την παλιοπατσαβουρα!
H Βικη ειναι τωρα εκει, αν λες την πολονεζα
 

Επισκέπτης
αραγε δουλευει εκει τα απογευματα η αναπληρωνει τιποτα χριστουγεννιατικες αδειες ?
Προφανώς η Άννα αναπλήρωνε την μικρούλα Μπιάνκα στο Φυλής 69 κάτω.
Γιατί δεν κάνατε ενημέρωση για την περιήγησή σας κύριε πρασινομεριά; :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:


χρόνια πολλά σε όλους,ήθελα να ρωτήσω αν η βίκυ η νταρντανα απο φυλης 71α δουλεύει ακόμα εκεί ή αν έχει θεαθή σε καποιον άλλο οίκο!
Σταθερά εκεί τα απογεύματα.Χθες εκεί ήταν.Δεν έχει θεαθεί αλλού.

Γι'αυτούς, μπορεί να είναι συνήθεια η παντόφλα, αλλά όταν όλοι οι δρόμοι είναι μέσα στα σκουπίδια λόγω απεργίας, να έχει νερά/ούρα/σπέρματα (και δεν ξέρω εγώ τι άλλο) παντού και αυτοί να πατάνε εκεί μέσα και να στα φέρνουν στο κρεβάτι που θα ξαπλώσεις εσύ, εγώ, η κοπέλα, εεεεεεεεεε, δεν το θεωρώ "συνήθεια", αλλά μπίχλα και επικίνδυνο! Επίσης, αυτοί μπορεί να έχουν αναπτύξει ανοσία (αν και αμφιβάλω λόγω μεγάλης θνησιμότητας τους σε μικρή σχετικά ηλικία), εμείς όμως τί φταίμε ?
Εύγε Αμαντέους.Ορθολογιστής.

Σημερα και με αφορμη τη χτεσινη συζητηση για την αλινα και το γεγονος οτι της ζητησα να φυγει απο το δωματιο πηγα σε δικηγορο και του εξεθεσα το περιστατικο οπως το περιεγραψα χτες στην ημερησια ενημερωση...
[size=14pt]Ιδού νήμα δόξης λαμπρόν!!![/size] :woldman:  :police:
Να συσταθεί ειδικό νήμα παροχής νομικών συμβουλών και υποστήριξης.
Το project "Δικαστήριο Ιεροδούλων" που είχα εκπονήσει προ μηνών αποτελεί εκπαιδευτικό πρότυπο σύστασης δικαστηρίου!  :2funny: :2funny: :2funny:  
 

Επισκέπτης
Γι'αυτούς, μπορεί να είναι συνήθεια η παντόφλα, αλλά όταν όλοι οι δρόμοι είναι μέσα στα σκουπίδια λόγω απεργίας, να έχει νερά/ούρα/σπέρματα (και δεν ξέρω εγώ τι άλλο) παντού και αυτοί να πατάνε εκεί μέσα και να στα φέρνουν στο κρεβάτι που θα ξαπλώσεις εσύ, εγώ, η κοπέλα, εεεεεεεεεε, δεν το θεωρώ "συνήθεια", αλλά μπίχλα και επικίνδυνο! Επίσης, αυτοί μπορεί να έχουν αναπτύξει ανοσία (αν και αμφιβάλω λόγω μεγάλης θνησιμότητας τους σε μικρή σχετικά ηλικία), εμείς όμως τί φταίμε ?

Καλα... Αν ητανε καμια μουναρα και κυκλοφορουσε με παντοφλες μεσα στα νερα θα ηθελα να εβλεπα αν ελεγες τα ιδια. Καταλαβετε το, αυτη η ρατσιστικη λογικη δεν βγαζει πουθενα. Υπαρχει μια πραγματικοτητα την οποια πρεπει να αποδεχτουμε.

Και τελικα το "μπηκανε δυο Πακιστανοι με παντοφλες" δεν ειναι ενημερωση για μπουρδελα, ρατσιστικο παραληρημα ειναι.
 

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
πηγα και τη βρηκα τη βικυ,ευχαριστω τους συναγωνιστες.οχι τιποτα σπουδαιο σε συμμετοχη,φοβερο προσωπο και κορμι συμφωνα με τα γουστα μου παντα.τη συστηνω!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Λοιπόν, αν και δεν είμαι πολύ της πορνο-ενημέρωσης...(προτιμώ επιλεκτικά studio πια), βγήκα μια γύρα Διδύμου, Φυλής και περιξ αυτών....

Έχω να κάνω μερικές επισημάνσεις:

1ον : Kυκλοφορεί TO απίστευτο χάλι, που όχι για 20 ή 25 ευρώ δεν αξίζει, αλλά 5ευρώ το πολύ!

2ον :
- Yποτίθεται πως το μπουρδέλο της προέδρου έπρεπε να είναι η βιτρίνα, και να τηρεί τουλάχιστον τα προσχήματα... Αντιθέτως ο ιπποπόταμος που άνοιξε το παραθυράκι από την πόρτα (!), ούτε καν την πόρτα (!), για να με βάλει μέσα, με κοίταξε λες και έβλεπε άνθρωπο πρώτη φορά, με βλοσυρό βλέμμα, χωρίς να πει κουβέντα! Ρωτώντας την πόσο πάει το μαλλί (για να σπάσω τον πάγο μεταξύ μας), μου είπε κάνει καλή περιποίηση (!) (μάλλον για πάλη θα εννοούσε). Την ευχαρίστησα και της πήγα να φύγω, ενώ αυτή μου πέταξε μια ειρωνία στην πλάτη, και γυρνωντας να της ζητήσω το λόγο, μου έκλεισε το τζάμι στα μούτρα. Να το προτιμάτε το μπουρδελάκι της προέδρου…
- Στο Καλύμνου 48Β δεν ήταν η gilf-αρα Βαλέρια αλλά κάποια Αναστασία μιλφ, με καφέ μπότες πάνω από το γόνατο και αρκετό ρουχισμό για να κρύβει τις άφθονες πατσές, ενώ η υπηρεσία επαναλάμβανε σε εμένα και στο φαλακρό κύριο πιο πέρα πως η κοπέλα «είναι καύλα).
- Στο γειτονικό 48Α η θεία Ολγα που, απορώ πως δεν συνταξιοδοτήθηκε από την τελευταία φορά που την είχα πετύχει προ 5ετίας στη Ρεμούνδου, πριν ξεφουσκώσει τα βυζιά της.. βγήκε με στυλ βαρύμαγκα σέρνοντας τα γεμάτα κυτταρίτιδα πόδια της.
- Γενικά τα μιλφ που κυκλοφορούν είναι απίστευτο χάλι, κοιλιές, κυτταρίτιδα, βαρεμάρα... Ως και η Ζάνα στο Αγκύρας με αγριοκοίταξε, ενώ έκανε την έξοδο της αλα Στρουμφίτα, με το κόκκινο φορεματάκι της...
- Στο Έλλης η «κοπέλα» τρομάζει πιο πολύ τους πελάτες από την άσχημη αγριο-τσατσα (απορώ τι να έγιναν Αντζελα και Ντιάνα)  
3ον : Μικρή όαση στη λαίλαπα της πατσοκοιλιάς που μας περιβάλλει κάποια Ολγα, στο άλλο της Αγκύρας, με ωραίες μπουτάρες και κωλάρα, αλλά και βυζάρες μάλλον Νο3
4ον : θα κατέθετα στην Αντριάννα στη Διδύμου, αλλά είχε ήδη 2 πελάτες στην αναμονή, ο ένας φτυστός ο Γιοκαρίνης!
Έτσι διψώντας για μιλφο-κουτούπωμα κατέληξα στο υπόγειο της Ιουλιανού, καταθέτωντας ανάμεσα στις χοντρομπουτάρες της Λίζας, που οι ατάκες της θυμίζουν τσόντα του 70, και οι υπηρεσίες της ξεπέτα του 10αρικου...
Γενικά σιχάθηκα εκτός από τα μπουρδέλα και τον εαυτό μου...και ξαναγυρίζω (όποτε μπορώ φυσικά και αντέχω οικονομικά) στα studio..
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Λοιπόν, αν και δεν είμαι πολύ της πορνο-ενημέρωσης...(προτιμώ επιλεκτικά studio πια), βγήκα μια γύρα Διδύμου, Φυλής και περιξ αυτών....

Έχω να κάνω μερικές επισημάνσεις:

1ον : Kυκλοφορεί TO απίστευτο χάλι, που όχι για 20 ή 25 ευρώ δεν αξίζει, αλλά 5ευρώ το πολύ!

2ον :
- Yποτίθεται πως το μπουρδέλο της προέδρου έπρεπε να είναι η βιτρίνα, και να τηρεί τουλάχιστον τα προσχήματα... Αντιθέτως ο ιπποπόταμος που άνοιξε το παραθυράκι από την πόρτα (!), ούτε καν την πόρτα (!), για να με βάλει μέσα, με κοίταξε λες και έβλεπε άνθρωπο πρώτη φορά, με βλοσυρό βλέμμα, χωρίς να πει κουβέντα! Ρωτώντας την πόσο πάει το μαλλί (για να σπάσω τον πάγο μεταξύ μας), μου είπε κάνει καλή περιποίηση (!) (μάλλον για πάλη θα εννοούσε). Την ευχαρίστησα και της πήγα να φύγω, ενώ αυτή μου πέταξε μια ειρωνία στην πλάτη, και γυρνωντας να της ζητήσω το λόγο, μου έκλεισε το τζάμι στα μούτρα. Να το προτιμάτε το μπουρδελάκι της προέδρου…
- Στο Καλύμνου 48Β δεν ήταν η gilf-αρα Βαλέρια αλλά κάποια Αναστασία μιλφ, με καφέ μπότες πάνω από το γόνατο και αρκετό ρουχισμό για να κρύβει τις άφθονες πατσές, ενώ η υπηρεσία επαναλάμβανε σε εμένα και στο φαλακρό κύριο πιο πέρα πως η κοπέλα «είναι καύλα).
- Στο γειτονικό 48Α η θεία Ολγα που, απορώ πως δεν συνταξιοδοτήθηκε από την τελευταία φορά που την είχα πετύχει προ 5ετίας στη Ρεμούνδου, πριν ξεφουσκώσει τα βυζιά της.. βγήκε με στυλ βαρύμαγκα σέρνοντας τα γεμάτα κυτταρίτιδα πόδια της.
- Γενικά τα μιλφ που κυκλοφορούν είναι απίστευτο χάλι, κοιλιές, κυτταρίτιδα, βαρεμάρα... Ως και η Ζάνα στο Αγκύρας με αγριοκοίταξε, ενώ έκανε την έξοδο της αλα Στρουμφίτα, με το κόκκινο φορεματάκι της...
- Στο Έλλης η «κοπέλα» τρομάζει πιο πολύ τους πελάτες από την άσχημη αγριο-τσατσα (απορώ τι να έγιναν Αντζελα και Ντιάνα)  
3ον : Μικρή όαση στη λαίλαπα της πατσοκοιλιάς που μας περιβάλλει κάποια Ολγα, στο άλλο της Αγκύρας, με ωραίες μπουτάρες και κωλάρα, αλλά και βυζάρες μάλλον Νο3
4ον : θα κατέθετα στην Αντριάννα στη Διδύμου, αλλά είχε ήδη 2 πελάτες στην αναμονή, ο ένας φτυστός ο Γιοκαρίνης!
Έτσι διψώντας για μιλφο-κουτούπωμα κατέληξα στο υπόγειο της Ιουλιανού, καταθέτωντας ανάμεσα στις χοντρομπουτάρες της Λίζας, που οι ατάκες της θυμίζουν τσόντα του 70, και οι υπηρεσίες της ξεπέτα του 10αρικου...
Γενικά σιχάθηκα εκτός από τα μπουρδέλα και τον εαυτό μου...και ξαναγυρίζω (όποτε μπορώ φυσικά και αντέχω οικονομικά) στα studio..
λοιπουν πολλα τεμαχια για γιορτες απο την περιοχη.και εγω χτες στην ολοημερη εκδρομη μου λιγα πραγματα μου κανανε κλικ
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Καλα... Αν ητανε καμια μουναρα και κυκλοφορουσε με παντοφλες μεσα στα νερα θα ηθελα να εβλεπα αν ελεγες τα ιδια. Καταλαβετε το, αυτη η ρατσιστικη λογικη δεν βγαζει πουθενα. Υπαρχει μια πραγματικοτητα την οποια πρεπει να αποδεχτουμε.

Και τελικα το "μπηκανε δυο Πακιστανοι με παντοφλες" δεν ειναι ενημερωση για μπουρδελα, ρατσιστικο παραληρημα ειναι.

Αντε , ρε Πικερίδη,τουτη τη  φορά συντασσομαι  με την αποψη σου...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.393
Πόντοι
4.587
Λοιπόν, αν και δεν είμαι πολύ της πορνο-ενημέρωσης...(προτιμώ επιλεκτικά studio πια), βγήκα μια γύρα Διδύμου, Φυλής και περιξ αυτών....

Έχω να κάνω μερικές επισημάνσεις:

1ον : Kυκλοφορεί TO απίστευτο χάλι, που όχι για 20 ή 25 ευρώ δεν αξίζει, αλλά 5ευρώ το πολύ!

2ον :
- Yποτίθεται πως το μπουρδέλο της προέδρου έπρεπε να είναι η βιτρίνα, και να τηρεί τουλάχιστον τα προσχήματα... Αντιθέτως ο ιπποπόταμος που άνοιξε το παραθυράκι από την πόρτα (!), ούτε καν την πόρτα (!), για να με βάλει μέσα, με κοίταξε λες και έβλεπε άνθρωπο πρώτη φορά, με βλοσυρό βλέμμα, χωρίς να πει κουβέντα! Ρωτώντας την πόσο πάει το μαλλί (για να σπάσω τον πάγο μεταξύ μας), μου είπε κάνει καλή περιποίηση (!) (μάλλον για πάλη θα εννοούσε). Την ευχαρίστησα και της πήγα να φύγω, ενώ αυτή μου πέταξε μια ειρωνία στην πλάτη, και γυρνωντας να της ζητήσω το λόγο, μου έκλεισε το τζάμι στα μούτρα. Να το προτιμάτε το μπουρδελάκι της προέδρου…
- Στο Καλύμνου 48Β δεν ήταν η gilf-αρα Βαλέρια αλλά κάποια Αναστασία μιλφ, με καφέ μπότες πάνω από το γόνατο και αρκετό ρουχισμό για να κρύβει τις άφθονες πατσές, ενώ η υπηρεσία επαναλάμβανε σε εμένα και στο φαλακρό κύριο πιο πέρα πως η κοπέλα «είναι καύλα).
- Στο γειτονικό 48Α η θεία Ολγα που, απορώ πως δεν συνταξιοδοτήθηκε από την τελευταία φορά που την είχα πετύχει προ 5ετίας στη Ρεμούνδου, πριν ξεφουσκώσει τα βυζιά της.. βγήκε με στυλ βαρύμαγκα σέρνοντας τα γεμάτα κυτταρίτιδα πόδια της.
- Γενικά τα μιλφ που κυκλοφορούν είναι απίστευτο χάλι, κοιλιές, κυτταρίτιδα, βαρεμάρα... Ως και η Ζάνα στο Αγκύρας με αγριοκοίταξε, ενώ έκανε την έξοδο της αλα Στρουμφίτα, με το κόκκινο φορεματάκι της...
- Στο Έλλης η «κοπέλα» τρομάζει πιο πολύ τους πελάτες από την άσχημη αγριο-τσατσα (απορώ τι να έγιναν Αντζελα και Ντιάνα)  
3ον : Μικρή όαση στη λαίλαπα της πατσοκοιλιάς που μας περιβάλλει κάποια Ολγα, στο άλλο της Αγκύρας, με ωραίες μπουτάρες και κωλάρα, αλλά και βυζάρες μάλλον Νο3
4ον : θα κατέθετα στην Αντριάννα στη Διδύμου, αλλά είχε ήδη 2 πελάτες στην αναμονή, ο ένας φτυστός ο Γιοκαρίνης!
Έτσι διψώντας για μιλφο-κουτούπωμα κατέληξα στο υπόγειο της Ιουλιανού, καταθέτωντας ανάμεσα στις χοντρομπουτάρες της Λίζας, που οι ατάκες της θυμίζουν τσόντα του 70, και οι υπηρεσίες της ξεπέτα του 10αρικου...
Γενικά σιχάθηκα εκτός από τα μπουρδέλα και τον εαυτό μου...και ξαναγυρίζω (όποτε μπορώ φυσικά και αντέχω οικονομικά) στα studio..
Συμφωνώ απολύτως με την απόψή σου ότι έχει χάλι αδιόρθτο η φυλής τώρα τελευταία (μάπες πόρνες, μουτρωμένες τσατσάδες και οι πολλοί περιφερόμενοι άφραγκοι λεχρίτες). Μια παρόμοια κριτική έγραψα κι εγώ πριν λίγες μέρες. Ωστόσο μπορείς που και που και μόνο κατά τύχη να βρείς κανένα καλό κομμάτι. Υπάρχει στη Φυλής για παράδειγμα σταθερά μια ρωσσίδα ονόματι ΄Αννα ξανθιά εκ βαφής με πολύ ωραίο σώμα αδύνατη και φάτσα νορμάλ. Κάνει καλή περιποίηση αλλά πάντα με διάθεση ξεπέτας. Τη ξεπετοκατάσταση δυστυχώς στα δέλα δε μπορείς να την αποφύγεις γιατί έτσι έχουν μάθει όλες αυτές να δουλεύουν, αν μπορούν βέβαια, το κόσμο που τα σκάει. Στα στούντιο μη νομίζεις ότι είναι καλύτερα. Θέλει πολύ ψάξιμο και κανονικό ξήλωμα μέχρι να βρεις καμιά της προκοπής που να ανταποκρίνεται ικανοποιητικά στις απαιτήσεις του πελάτη
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
και ομως το μπουρδελο της προεδρου (δεν ηταν η προεδρος τοτε) μεσουρανησε στα τελη της δεκαετιας του 80/αρχες 90,με πολυ καλες υπηρεσιες απο ολες τις κοπελες και κυριως τη ρανια,αλλα οσες και να ειχα δοκιμασει εκει παντα εφευγα ευχαριστημενος...φαινεται πως και αυτο εχει παρακμασει πλεον...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πολλά τα μπάζα στην Φυλής σήμερα το απόγευμα:  :zombie:

Φωκ. 24: Ένα μπαζάκι με φουλ. Κοντή, προ-μιλφ, με μαύρο μαλλί πιασμένο κότσο.
Φωκ. 22 κάτω: Ένα ελεφαντάκι με φουλ (από Φωκ. 25 άνω)
Φωκ. 22 άνω: Η Λούνα στην άγονη γραμμή.
Φωκ. 25 κάτω: Μια ξανθούλα ανθυπομέτρια, με τζιν σορτσάκι & μπότες.
Φωκ. 25 άνω: Μια ανθυπομέτρια με αχλοδοειδή σώμα.
Φωκ. 19: Κλειστό
Φωκ. 17 κάτω: Η Τζούλια το πιπίνι με τις κακές κριτικές.

Φυλ. 84 κάτω: Μια γυρολόγος της Φυλής-Φωκαίας (Φ. 86 άνω, Μ. Πρ. 16, Φωκ. 25 κάτω) , μελαχρινή, με ακά & χύσιμο στα βυζάκια.
Φυλ. 84 άνω: Ένα μπαζάκι με φούλ
Φυλ. 86 άνω: Μια αδιάφορη που δεν θυμάμαι
Φυλ. 86 κάτω: η Ξένια
Φυλ. 65 άνω: Μια καινούργια μέτρια με μεγάλη περιφέρεια.
Φυλ. 73: η Τάνια
Φυλ. 94: η Τζένη
Μ. Πρ. άνω: Μια καστανόξανθη αδύνατη και ξινή
Μ. Πρ. 16: Η μέτρια μιλφ με το φούλ.
Φυλ. 109 κάτω: Η σπασαρχίδο Αλίνα
Φυλ. 134 άνω: η κουκλίτσα με την τουρλωτή κολάρα από Φ.65 άνω τα πρωινά.
Φυλ. 134 ισ.: Μια Έλενα, κοντό μαλλάκι, αδύνατη, κεφάτη
Φυλ. 134 υπ.: κλειστό

Μου έφυγε κάθε όρεξη για "γλυκό" . . . .  .  :badair:
 

Επισκέπτης
και ομως το μπουρδελο της προεδρου (δεν ηταν η προεδρος τοτε) μεσουρανησε στα τελη της δεκαετιας του 80/αρχες 90,με πολυ καλες υπηρεσιες απο ολες τις κοπελες και κυριως τη ρανια,αλλα οσες και να ειχα δοκιμασει εκει παντα εφευγα ευχαριστημενος...φαινεται πως και αυτο εχει παρακμασει πλεον...

Παντως νομιζω οτι στο μπουρδελοχαρτη το σπιτι της προεδρου θα επρεπε να ανηκει στην κατηγορια "studio" και οχι στην κατηγορια "μπουρδελα", αφου το βασικο προγραμμα εχει τιμη εκκινησης 30 ευρω, οπως ακριβως και το διπλανο - Αχαρνων 106, το οποιο σωστα εχει τοποθετηθει στη λιστα των studio.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Καλα... Αν ητανε καμια μουναρα και κυκλοφορουσε με παντοφλες μεσα στα νερα θα ηθελα να εβλεπα αν ελεγες τα ιδια. Καταλαβετε το, αυτη η ρατσιστικη λογικη δεν βγαζει πουθενα. Υπαρχει μια πραγματικοτητα την οποια πρεπει να αποδεχτουμε.

Και τελικα το "μπηκανε δυο Πακιστανοι με παντοφλες" δεν ειναι ενημερωση για μπουρδελα, ρατσιστικο παραληρημα ειναι.

Εσύ τον χαβά σου. Ότι λέμε το μεταφράζεις σε ρατσισμό. Τόσα θες να καταλάβεις, τόσα λές.
Όταν εμείς οι Έλληνες κοροϊδεύουμε τις Αγγλίδες που κυκλοφορούν ξυπόλητες & τις θεωρούμε βρωμιάρες, γιατί δεν μας κατηγορείς ότι είμαστε ρατσιστές  ? ? ?  
Γράψε τα υπόλοιπα στο thread: Μετανάστες στην Ελλάδα.
Εδώ σπαμμάρεις, λέμε  . ..  . . . . .  . . .
 

Επισκέπτης
 Γράψε τα υπόλοιπα στο thread: Μετανάστες στην Ελλάδα.
Εδώ σπαμμάρεις, λέμε  . ..  . . . . .  . . .

Προσπαθησα να το γραψω εκει αλλα ειδα οτι το συγκεκριμενο thread εχει εξελιχτει σε μια τελειως off-topic κοντρα μεταξυ fethry και LION7.  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Περασε κανεις μορτης απογευμα απο το Αγαθουπολεως
να μας πει αν σημερα  ηταν ανοιχθο ???
Επειδη μυριζομαι πως θα δουλευει μονο μια βαρδια τωρα που
ξανανοιξε για 2-3 μερες ισως
 

Επισκέπτης
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ: H παρούσα ΔΕΝ αναφέρεται σε λαθρο-(ή μη)μετανάστες.
Κατόπιν μίνι τσαρκας στο ανθυγιεινό, πλην ηρωικό, Μετάξι, (το οποίο κοσμεί πλεον και η Δημοτική Πινακοθήκη -των ηλιθίων, άραγε????), αναφέρω:
Στη Κολωνού 27Β εθεάθη νεαρή, μελαχροινή, λεπτή, με λιτές καμπύλες και καυλιάρικη φατσούλα ιερόδουλη. Τη σκέφτηκα για πίπα, αλλά δεν πέρασα τελικά. Στο 27Α νταρντάνα καστανομελάχροινη,με πιασίματα. Στο 32Α χοντρούλα, όπυ κατέθεσα και ανέβασα κριτική. Στο 32 υπόγειο δεν μπήκα γιατί ακόμα βρίζω.

Το project "Δικαστήριο Ιεροδούλων" που είχα εκπονήσει προ μηνών αποτελεί εκπαιδευτικό πρότυπο σύστασης δικαστηρίου!  :2funny: :2funny: :2funny:  

Το project να υλοποιηθεί το ταχύτερο. Κατ΄εξαίρεση να δικάσει και την κ. Μέρκελ ως υποπίπτουσα στη κατηγορία "νταβατζής".
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα καβλιάγκουρες, Χρονια πολλά και καλα μουνια και κωλιά στις πουτσες μας  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
Απίστευτη μπαζολαγνεια σημερα σε φυλης και μεταξι! Λιγες οι εξαιρεσεις και η κοροιδία σε αφθονία.

Πρωινη βαρδια στο μεταξυ δουλευε η Γιαννορανια απο κολοκυνθους στο ιασωνος 37. Με 15 ευρω εδινε κ' κωλο και με 20+τελειωτικο στο στομα.69 δεν αναφερω καθολου γιατι το κανουν ολες εδω κ καιρο. Ηκοπελα εχει ωραια καπουλια, μεγαλα βυζια και ειναι απολυτη ξεπετα.
Ιασωνος44, 2 τεραστιες κοπελες γυρω στα 90 κιλα η καθε μία! Φωναξα τον βυζολαγνο και κατεβηκε να της δει, γιατι μολις του ειπα οτι δουλευουν 2 γεματουλες με βυζαρες ξετρελαθηκε!
Την ξανθια την γαμαγα κι εγω, υπο ακραιες συνθηκες.
Φυλης παμε, φυλης84 πανω η ελενη απο κολοκυνθους. Ειναι κοντη μελαχροινη με αφρατο κωλαρακι κ τα μαλλια κοτσο. Δεν συγκρατησα υπηρεσιες, γιατι ειναι ξεπετα. Εκανε μπολικα παντως...
Φυλης65 κατω η γνωστη μας ξανθια τσοντα νελλυ, που εχει χαλασει λιθγο τελευταια, δεν μου αποπνεει θετικη αυρα πια. 20 ευρα με ασκουφωτο πεορούφηγμα.
Φυλης 66 το καινουριο μινι πορδελακι η ντενισα του φουτζιμ. Δεν παραγνωρισα οτι φοραγε ενα καυτο μαυρο κοντο φορεματακι, ιδανικο για να το κανει λουτσα στο σπερμα ο τυπος μας φουτζι-τσι-μ. Η ντενισα συνεχισε και στο φυλης54 το κατω στην απογευματινη βαρδια. Παντως ππολυ ευγενης κοπελα. Δεν μας στολισε στο βρισιδι που μας ειδε σερι τοσες φορες.
Το προηγουμενο βραδυ δουλευε μεταμεσονυχτια στο φυλης66 το νεο πάλι.3ΠΛΟΒΑΡΔΙΑ ΣΕΡΙ ΛΟΙΠΟΝ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ... μακαρι να ειχε ορεξη στο κρεβατι γιατι μου αρεσει πολυ. Και δεν εννοω ορεξη στην τριπλοβαρδια  :2funny: :2funny: , αλλα οταν δουλευε 1 βαρδια την ημερα δεν ειχε ορεξη...
Δθδυμου 18 το πανω, η 2η τριπλοβαρδια που ειδαμε!Αντριάννα.Μεταμεσονυχτια εχτες, σημερα πρωινη κ σημερα απογευμα ΑΦΩΝΟΣ ΚΑΙ ΕΔΩ...
ΦΥΛΗς 61 το κατω σημερα το πρωι με τον αλβανο ευτραφη τσατσο(δεν ειναι ρατσιστικο σχολιο...)Μου επρηξε τον πουτσο να ορκιζεται στην ζωη του ότι η κοπελα ειναι εγγυηση μεσα  :2funny: :2funny:
Τελικα βγαινει μια ψηλη ξανθια με σγουρα μαλλια, συμπαθητικη φατσα κ' ωραια 2αρια βυζια σε δικτυωτο φορεματακι που μετα βιας καλυπτε τα απαραιτητα.
28 χρονων ειπε ο τσατσος, απο ρωσσία. Ροζα μου στστηθηκε η κοπελλα, τραγουδαει και ακαπελα και ξηγιεται ωραιο τρομπονι με αρχιδογλειψιμο. Καλο σεξ κανει, εχει αγκαλιτσες κ αγαπουλες, λιγο αγχωτικη με το χροννο διαμαρτυρηθηκε απο τα 8-9 λεπτα να πω? Τελικα εληξε η συνεδρια στα 15 λεπτα περιπου μαλλον...
Φυλης 84 κατω η αλινα απογευμα, ψηλη(σχετικα)μελαχροινη με πολυ ωραια φατσα κ' ανοιχτοχρωμα τελεια ματια. Δεν ειχα διαθεση να την τιιμησω, αλλά μου τιμησε τα γεννητικα οργανα στο σαλονι, ανταλλαξαμε και ενα σμν γλωσσόφιλο(μυριζε κιολας  :headbang: :headbang: ) Και περασε το τεστ αγαπουλίασης οποτε μπήκα...
Ακαπελλα κι αυτη σολάρει με το 20άρικο, μετριο τσιμπουκι αλλά τουλαχιστον τίμησε και τις μπάλες μου. Την ειχα ρωτησει που μπορω να τελειωσω πριν της τον βαλω και μου λεει βυζια και συμφωνησα. Ωραίο γαμησακι, αντεχε την ενταση στο ιεραποστολικο(ειχε κ 2 κιλα κρεμα).Στοπισωκολλητο πονουσε, οπότε τελειωσαμε στο αγαπημενο μου, πισωμπρουμητο με ξαπλωμενη την κοπελα σε χαλαρο ρυθμο καθως σεβαστηκα οτι ειχε ζημια στη μητρα απο βιαιο συναγωνιστη και πονουσε. Στο τελος λοιπον μου διαμαρτυρηθηκε και μου ειπε γιατι δεν τελειωσες στα βυζια μου?  :huh: :huh:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Φυλης 84 κατω η αλινα απογευμα, ψηλη(σχετικα)μελαχροινη με πολυ ωραια φατσα κ' ανοιχτοχρωμα τελεια ματια. Δεν ειχα διαθεση να την τιιμησω, αλλά μου τιμησε τα γεννητικα οργανα στο σαλονι, ανταλλαξαμε και ενα σμν γλωσσόφιλο(μυριζε κιολας  :headbang: :headbang: ) Και περασε το τεστ αγαπουλίασης οποτε μπήκα...
τυπε προσεχε μην βγαλεις τιποτα πρασινα υγρα οπως ο αλλος :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
επίσης μακριά απο τη σούζυ στο φυλης 66,θα κλάψετε τα λεφτά σας και θα σπάσετε και τα νευρα σας με την παλιοπατσαβουρα!
Να σαι καλα φιλε, ηθελα πολυ να μπω σε αυτην, με ελκυει ιδιαιτερως. Ξεροχυνω κοινώς! Ευτυχως κατι με απέτρεψε κ δεν δοκιμασα.

Τη ξεπετοκατάσταση δυστυχώς στα δέλα δε μπορείς να την αποφύγεις γιατί έτσι έχουν μάθει όλες αυτές να δουλεύουν, αν μπορούν βέβαια, το κόσμο που τα σκάει. Στα στούντιο μη νομίζεις ότι είναι καλύτερα. Θέλει πολύ ψάξιμο και κανονικό ξήλωμα μέχρι να βρεις καμιά της προκοπής που να ανταποκρίνεται ικανοποιητικά στις απαιτήσεις του πελάτη
Στα μπουρδελα δεν χρειαζεται πολυ ξηλωμα για να βρεις κοπελα με υπηρεσιες στα γουστα σου κ να καθεται κ κανα 15λεπτο+, μέσα. Αμα δεν εισαι τελειως γκαντεμης, με 7-8 20ρικα βρίσκεις καποια στα μετρα σου. Δεν νομιζω οτι πανε χαμενα κ τα υπολοιπα 6 απο τα 7-8 20ρικα αφου ετσι κι αλλιως θα εχεις την ευκαιρια να γαμηξσεις κοπελες της επιλογης σου και της εμφανισης που θελεις.

Και κατι αυτονόητο, για σχολια που διαβασα...
Αμα μπει η κοπελα στο δωματιο, πας να της κανεις οτιδηποτε και δεν δεχτει, σηκωνεσαι ελατηριο και παιρνεις τα λεφτα σου πισω. Δεν θα σου αρνηθει κανεις να παρεις τα λεφτα σου πισω, αν δεν εκανες κατι με την κοπελα, απλα τα πραγματα. Όπως τα λεει κι ο χιλνικ. Ακομα κ να ξυνισει η τσατσα, θα φωναξει τον νταβα και μολις του πειτε τί εγινε θα την διαταξει να σας τα δωσει. Αν μία στις χίλιες πεσετε σε μαλακα που δεν σας τα δινει, μη χασετε το χρονο σας επουσια να βριστειτε μαζι του, φευγετε και δεν σας ενοχλει κανενας...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Να σαι καλα φιλε, ηθελα πολυ να μπω σε αυτην, με ελκυει ιδιαιτερως. Ξεροχυνω κοινώς! Ευτυχως κατι με απέτρεψε κ δεν δοκιμασα.
Στα μπουρδελα δεν χρειαζεται πολυ ξηλωμα για να βρεις κοπελα με υπηρεσιες στα γουστα σου κ να καθεται κ κανα 15λεπτο+, μέσα. Αμα δεν εισαι τελειως γκαντεμης, με 7-8 20ρικα βρίσκεις καποια στα μετρα σου. Δεν νομιζω οτι πανε χαμενα κ τα υπολοιπα 6 απο τα 7-8 20ρικα αφου ετσι κι αλλιως θα εχεις την ευκαιρια να γαμηξσεις κοπελες της επιλογης σου και της εμφανισης που θελεις.

Και κατι αυτονόητο, για σχολια που διαβασα...
Αμα μπει η κοπελα στο δωματιο, πας να της κανεις οτιδηποτε και δεν δεχτει, σηκωνεσαι ελατηριο και παιρνεις τα λεφτα σου πισω. Δεν θα σου αρνηθει κανεις να παρεις τα λεφτα σου πισω, αν δεν εκανες κατι με την κοπελα, απλα τα πραγματα. Όπως τα λεει κι ο χιλνικ. Ακομα κ να ξυνισει η τσατσα, θα φωναξει τον νταβα και μολις του πειτε τί εγινε θα την διαταξει να σας τα δωσει. Αν μία στις χίλιες πεσετε σε μαλακα που δεν σας τα δινει, μη χασετε το χρονο σας επουσια να βριστειτε μαζι του, φευγετε και δεν σας ενοχλει κανενας...

ναι συμφωνω σε αυτο γιατι λογω της ευγενιας
καμια φορα σε εκμεταλευονται... αν πας να φιλησεις λιγο
βυζακι και στην σπασει δεν αξιζει

το γλωσοφυλο με την αλλη που το εριξες ρε τυπε?
στο σαλονι? πωπω θα θελα να το δω αυτο  :2funny: :2funny:
φασωμα μεσα σε μπουρδελο απο τον ακορεστο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom