Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (9 μέλη και 37 επισκέπτες)

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι δυνατόν φίλε μου όλοι αυτοί που κράζουν να έχουν άδικο,και εσύ να έχεις δίκιο..

Δεν μπορείς να καταλάβεις ότι αυτά που γράφεις δεν έχουν βάση;
χωρις να εννοω εσενα που μιλας σαν κυριος να σου υπενθημισω οτι η πλειοψηφια των επισκεπτων των οικων ανοχης ειναι ανθρωποι αγαμητοι και προβληματικοι, δεν με πτοει η μειοψηφια που ειμαι τωρα
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
χωρις να εννοω εσενα που μιλας σαν κυριος να σου υπενθημισω οτι η πλειοψηφια των επισκεπτων των οικων ανοχης ειναι ανθρωποι αγαμητοι και προβληματικοι, δεν με πτοει η μειοψηφια που ειμαι τωρα

Πολύ πιθανόν να έχεις δίκιο.Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ορισμένοι που το κάνουν απλά από χόμπυ και η γνώμη τους μετράει...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
ΤΟ γραφω σε πολλα ποστ μπας και σταματησουν οι μικροτσουτσουνοι να μας περιγραφουν τα φτυσιματα απ τις πουτανες που τρωνε

ενταξει φιλε το καταλαβαμε ..
σε ευχαριστουμε πολυ και για την διευκρυνηση με το φτυσιμο
εγω νομιζα οτι ψιλοβρεχε ...


Οι αλλοι θα απαντησουν μολις βγουν απο το μπανιο ..
 

zigolo21

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
χωρις να εννοω εσενα που μιλας σαν κυριος να σου υπενθημισω οτι η πλειοψηφια των επισκεπτων των οικων ανοχης ειναι ανθρωποι αγαμητοι και προβληματικοι, δεν με πτοει η μειοψηφια που ειμαι τωρα

Λοιπόν συνάδελφε JANOS με απλά λόγια πες μας πόσο της εχεις........... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Και επίσης ενημέρωσέ μας από τα πόσο εκατοστά και κάτω είναι η κατηγορία των μικροτσούτσουνων.... :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλος παρακαλούνται οι υπόλοιποι συνάδελφοι να πάρουν άμεσα χάρακες και να αρχίσουν τις μετρήσεις..... και να αναφέρουν σχετικά!!!!!!:2funny: :2funny:

Βρε χαλαρώστε όλοι χρονιάρες μέρες..... Φίλε JANOS πλάκα κάνω.... απλά επειδή είμαστε offtopic ας λήξει ΕΔΩ!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
κοριτσια χαλαρωστε λεμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! :s&m_1: :s&m_1:
 

frapes

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Το Νο1 κινητρο και συμμετοχη στις θεραπευτριες ειναι ποσο φραγκατο σε κοβουν για να στα φανε... Το μεγεθος πορτοφολιου μετραει... και οχι του πουλιου...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
καλημέρα...πολύ περιποιητική ,μπανάκι μαζί φιλακια ,μασαζ άψογο για μασαζοπωλείο μετά από 30 λεπτά κανονικό μασάζ το γύρισε σε body to body φραπέ καραβίσιο χωρίς αφρό και καλάμι και στο τέλος εβγαλε μια ποικιλία στο γκριλ....μπριζόλα, παϊδάκια αρνίσια ,λίγο κοντοσούβλι και για να χωνέψω στο τελος εγώ έφαγα ένα κανταιφι και εκείνη ήπιε ένα σφηνάκι ψολοντσέλο
Ετσι πρεπει να ειναι η σωστη επαγγελματιας, πρωτα να χαλαρωση τον πελατη με ενα ντουζακι,(και για τοιχον ιδρωτες),και βεβαια να το κανουν μαζι. Για τα υπολοιπα , τα αναφερε ο MASTER CHEF o oποιος ηταν αρκετα γλαφυρος και διαφωτηστικος. Εγω θα συμφωνησω απολυτα για την ΜΑΡΙΑ επειδη εχω προσωπικη αποψη
 

poutano-maniac

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες επειδή είμαι άσχετος με αυτά. Πόσο πάει το μαλλί για μπριζόλα ? Και ποιο μασατζίδικο είναι καλό για μπριζόλα κατευθείαν ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για να κανουμε και μια ενημέρωση. Έκανα μια βολτίτσα από φαλήρου 15 μήπως βρω τη ταυλανδέζα αλλά δυστυχώς ατύχησα. Αντι αυτού υπήρχαν 2 χοντρές η μία με  :tits: και μία μεταμίλφ χάλια. Όπως καταλαβαίνετε ακόμα  :badair: :badair:
Συνέχισα με φραντζή όπου με υποδέχτηκε η άννα. Οι μόνες ελέυθερες ήταν μια κινέζα με μούρη σαν του τσάκι τσαν και πάλι μια χοντρή με  :tits: (με κυνηγάνε φαίνεται  :headbang:) Απεχώρησα ευγενικά και κατέληξα στη στέλα στην Ιουλιανού. Σίγουρα πράγματα. Φούλ πρόγραμμα στα 70.
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
Πολύ πιθανόν να έχεις δίκιο.Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ορισμένοι που το κάνουν απλά από χόμπυ και η γνώμη τους μετράει...

Με το συμπάθιο προς τους σεβαστούς συναγωνιστές αλλά μεταξύ μας να δούμε όλοι οι Έλληνες την αλήθεια αν θέλετε.  Μπορείτε να διαφωνήσετε οτι τα νέα παιδιά είναι και εμφανίσιμα και περιποιημένα καθώς επίσης (πέρα από κάτι αλήτες) , έχουν ευγένεια τρόπους κλπ.  Γιατί λοιπόν υπάρχει πρόβλημα με τις Ελεϊνίδες ;;;

Αγνοούμε το γεγονός οτι πολλοί ανάμεσα σε αυτές τις ξένες κοπέλες  βρίσκουμε 'καλά παιδιά' με σωστό χαρακτήρα και δεν γουστάρουμε με τις Ελεϊνίδες-ντίβες-εγωκεντρικές-αυθάδεις  ούτε καλημέρα να ανταλάξουμε.  Ακόμα και στο παρόν site έχουν παρεισφρήσει αυθαίρετα  μερικές (βλέπε sexoula)  μεταφέροντας όλη αυτή την νοοτροπία που πιστεύω οτι έχετε δεί και αντιλαμβάνεστε τι εννοώ.

Γιαυτό βρίσκω πολύ δικαιολογημένα τα σχόλια συναγωνιστών που περνούν υπέροχα με αυτές τις  κοπέλες (βλέπε Κατερίνα από Φ200) και είμαι απόλυτα σίγουρος βγαίνουν και κάνουν παρέα με ορισμένες από αυτές. Άρα αγαπητέ συναγωνιστή δεν είναι οι κακάσχημοι , μικροτσούτσουνοι , βρώμικοι που αναζητούν την επαφή με τις κοπέλες του Ανατολικού μπλόκ.  Ισα-ίσα που πρίν 10 χρόνια κάποιοι παλαιότεροι τις εκμεταλλευόντουσαν αυτές τις κοπέλες πατώντας επάνω στην οικονομική ανάγκη τους, όμως αυτές είχαν καλλιέργεια , σπουδές , ευγένεια , ήθος και όλες τις ποιότητες σαν τις άλλες βόρειες. (οι παλαιότεροι ξέρετε τις παροχές που είχαν από μικρές από την πολιτεία της ΕΣΣΔ - κάθε τετράγωνο και βιβλιοθήκη , αναγκαστικά όλες σπουδές στα πανεπιστήμια τους κλπ.)

Επειδή ανήκω στην γενιά εκείνη που παλαιότερα έζησαν τα καλύτερα με τις ξένες (είχα τις εμπειρίες μου με Ολλανδέζα, Γερμανίδα και γενικά κοπέλες που ΔΕΝ ανακάλυψαν τον φεμινισμό ξαφνικά αλλά ήξεραν αληθινά πως να φερθούν στον άντρα)  ,   αναζητώ αυτή την ποιότητα που οι νέες ντόπιες δεν έχουν. (και διαπιστώνω οτι δεν είμαι μόνος μου απέναντι σε όλα αυτά - βλέπε  )  Οπότε συνειδητά επιλέγω τις ξένες γιατί ΑΞΙΖΕΙ. Τώρα το μόνο που  διασκεδάζει τις Ελεϊνίδες, είναι να μαζεύονται μισή ντουζίνα 18-άρικα  και να τις ξεφτιλίζει στην πίστα του Alcatraz ο αράπης να τις παρατάσσει στην σειρά και να τις κουκουλώνει κάτω από την πετσέτα του να τους τρίβει την απαυτή του στη μούρη, και να πληρώνουν για να γελάν όλοι οι πελάτες από κάτω , μαζί τους.


Ειλικρινά στεναχωριέμαι με την κατάντια του λαού μας και δεν έχω την διάθεση να προσβάλλω κανέναν,  αλλά πέρα από την οικονομική χρεοκοπία πρέπει να ξεπεράσουμε και αυτή.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καλά τα λες sakis_11  +1
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Καλά, σοβαρολογείς; Μόνο ως αστείο μπορώ να το πάρω. Πες ότι κάνεις πλάκα

πλάκα εγω?τί λε ρε?εδώ με πήραν τηλέφωνο και μου πανε ότι φέτος το πάσχα θα το γιορτάσουν ανήμερα τα χριστούγεννα με σούβλες,παιδάκια και σταβλίσια! :2funny:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Τώρα είδα το emoticon που χτυπιέται στα γέλια. Δεν το είχα προσέξει όταν έγραψα το προηγούμενο μήνυμα
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
απογευματινη βολτουλα-περασμα σημερα απο Φραντζη 4ο και Κ48 1ο....στην φραντζη ελειπε η Μαρια  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :tits: :tits:,τσεκαρα ενα κοντοπουτανο λιζα,κι οντως παιζει μια κινεζουλα Λινα η οποια ομως δεν μ ενθουσιασε.οι υπολοιπες δεν μου κανανε κλικ οποτε αδιαφορησα πληρως..περασμα διπλα στο Κ48 και ξεκινημα πασσαρελας με την λυσσαρα-ξεπετα Μαριαννα με ςναταυγεις πλεον στα μακρυα της μαυρα μαλλια (μαλλον εξτενσιον)μερικες ψιλο αδιαφορες μπαζολες ενα καλο ονοματι αλισια με κορμαρα που μου καλαρεσε,αλλα η Γιουλη μου ειπε για μια Μελισσα που ηταν μεσα με πελατη κι εδινε και κωλαρακι!! :think:
οποτε αναμονη 15 λεπτων και σκαει το μελισακι!!!Ρουμανακι, μελαχροινο, πετιτ πιπινακι, 20 χριστουγεννων, με ανυπαρκτο βυζι (τι διαολο η Μαριαννα εφτιαξε σχολη??) αλλα ωραιο σωματακι,κοντουλα με πεταχτο κωλαρακι!!!αμεσως δωματιο μασαζακι 25 λεπτων αξιοπρεπεστατο,με τη φτηνη κρεμα του εν λογω ιδρυματος να μην βοηθαει ιδιατερα..μετα γυρισμα και ξεκινημα με πολυ απλα αισθησιακα γλυψιματα και φοβερες ματιες (εχει ματαρες το πουτανακι!!!),βαθια υγρη πιπα με και χωρις χερια ,απιθανη γλωσσα που τη δουλευει καλα και καραμελωμα στις μπαλλες!!!οι ρωγιτσες απο το ανυπαρκτο νεανικο βυζακι σκληρες και πεταγμενες,συννενοηση σε αψογα αγγλικα (σπουδαζει αγγλικα,ισπανικα η μικρη στο Ιασιο στη Ρουμανια).Δουλευει 3 βδομαδες κι ειναι ακομα ψαρωμενη,με την εννοια μην περασει η ωρα,μην καθυστερησει και χασει πελατη, η η της βαλει γκαζια η σεριφ...ηταν και το μονο αρνητικο και ο λογος που δεν επαιξα β ημιχρονο με τη στενη της σουφριτσα την οποια δακτυλοσκοπησα μονο..αρκετα υγρα στο μουνακι (Gfe κατασταση μια κι ειναι νεα ακομα στη δουλεια) στενο μουνακι με αφρατα μουνοχειλακια, πεντακαθαρο το οποιο κι ενω σφυροκοπουσα αρκετα δυνατα με γεμισε ζουμια και μ εσφιξε δυνατα (χυνοντας τρεμωντας κι αγχωμενη μην ακουστει,δαγκωνοταν),οδηγωντας με σ ενα δυνατο χυσιμο!!!δεν προφτασα την πισω πορτα γιατι αγχωθηκε οτι ηδη ηταν πολυ ωρα στο δωμαυιο (55' περιπου),οποτε την αφησα γι αλλη φορα...καλη εντυπωση μου κανε το γεγονος οτι βγηκε για ντουσακι μαζι με μενα,η προσοχη της με τα προφυλακτικα και γενικα η καθαριοτητα της!!!αξιαγαμητη μικρα η οποια θα ξανατιμηθει δεοντως πριν τον Φλεβαρη που θα φυγει για το Πανεπιστημιο του Ιασιου....
αυτα τα ολιγα... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Αριστα !

Αυτή η Αλίσα, η κορμάρα ? Για δώσε λεπτομέρειε ,....
ύψο ? Μαλί ? Χρώμα? Καταγωγή? Πιάνο-γαλλικά κλπ,...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom