Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Φραντζή 4 (ΦΙΞ) 4ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
Εργαζομε στο Νεο Κοσμο εψαχνα να βρω ενα μασατζιδικο με ωραιες κοπελες πηρα καποιες πληροφοριες και τελικα πηγα στη Φρατζη 4.μου ανοιξε μια αναμαλλιασμενη "madam" περασαν οι κοπελες τις ιδα ολες μια μια ΑΛΛΑ ηταν αλοδαπες και μετριες επισης το μαγαζι μου φανηκε μουντο και δε μου εδωσε αισθηση καθαρου. ΠΑΡΑΚΑΛΩ αν μπορει καποιως ας μου δωσει μια βοηθεια με πληροφοριες για μασατζιδικο με ομορφες κοπελες με στηθος ωραιο κατα προτιμιση ελληνιδα και φυσικα να ειναι καθαρο!! αληθεια ελληνιδες υπαρχουν σε αυτο το επαγγελμα? Αν γνωριζετε απαντηστε μου
:kissass: απο ελληνα θελω απαντηση

...Μαζόχας είσαι ρε φίλε και ψάχνεις Ελληνίδα??
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Εργαζομε στο Νεο Κοσμο εψαχνα να βρω ενα μασατζιδικο με ωραιες κοπελες πηρα καποιες πληροφοριες και τελικα πηγα στη Φρατζη 4.μου ανοιξε μια αναμαλλιασμενη "madam" περασαν οι κοπελες τις ιδα ολες μια μια ΑΛΛΑ ηταν αλοδαπες και μετριες επισης το μαγαζι μου φανηκε μουντο και δε μου εδωσε αισθηση καθαρου. ΠΑΡΑΚΑΛΩ αν μπορει καποιως ας μου δωσει μια βοηθεια με πληροφοριες για μασατζιδικο με ομορφες κοπελες με στηθος ωραιο κατα προτιμιση ελληνιδα και φυσικα να ειναι καθαρο!! αληθεια ελληνιδες υπαρχουν σε αυτο το επαγγελμα? Αν γνωριζετε απαντηστε μου
:kissass: απο ελληνα θελω απαντηση

Φίλιππα, Ελληνας είμαι και η απάντησή μου είναι:
ελλεεινίδες υπάρχουν σ' αυτό το επάγγελμα αλλά δεν λένε μία.
 

paliogatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Εργαζομε στο Νεο Κοσμο εψαχνα να βρω ενα μασατζιδικο με ωραιες κοπελες πηρα καποιες πληροφοριες και τελικα πηγα στη Φρατζη 4.μου ανοιξε μια αναμαλλιασμενη "madam" περασαν οι κοπελες τις ιδα ολες μια μια ΑΛΛΑ ηταν αλοδαπες και μετριες επισης το μαγαζι μου φανηκε μουντο και δε μου εδωσε αισθηση καθαρου. ΠΑΡΑΚΑΛΩ αν μπορει καποιως ας μου δωσει μια βοηθεια με πληροφοριες για μασατζιδικο με ομορφες κοπελες με στηθος ωραιο κατα προτιμιση ελληνιδα και φυσικα να ειναι καθαρο!! αληθεια ελληνιδες υπαρχουν σε αυτο το επαγγελμα? Αν γνωριζετε απαντηστε μου
:kissass: απο ελληνα θελω απαντηση
εγκο φιλο ελληνα ειμαι και θελω γραψει σε σενα οτι ελληνιντεσ ειναι καλο επιλογκη
  :tooth: :tooth: :tooth:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εργαζομε στο Νεο Κοσμο εψαχνα να βρω ενα μασατζιδικο με ωραιες κοπελες πηρα καποιες πληροφοριες και τελικα πηγα στη Φρατζη 4.μου ανοιξε μια αναμαλλιασμενη "madam" περασαν οι κοπελες τις ιδα ολες μια μια ΑΛΛΑ ηταν αλοδαπες και μετριες επισης το μαγαζι μου φανηκε μουντο και δε μου εδωσε αισθηση καθαρου. ΠΑΡΑΚΑΛΩ αν μπορει καποιως ας μου δωσει μια βοηθεια με πληροφοριες για μασατζιδικο με ομορφες κοπελες με στηθος ωραιο κατα προτιμιση ελληνιδα και φυσικα να ειναι καθαρο!! αληθεια ελληνιδες υπαρχουν σε αυτο το επαγγελμα? Αν γνωριζετε απαντηστε μου
:kissass: απο ελληνα θελω απαντηση

βασικά μπάζα παντού
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.958
Κριτικές
34
Like
3.134
Πόντοι
4.365
Κανένα ρωσιδάκι παίζει στη Φραντζή?  :huh:
(Παρακαλώ απάντηση μόνο από Ρώσο ή άλλο κάτοικο της αείμνηστης ΕΣΣΔ)
 

filippakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
ψαχνω για ελληνιδες επιδη ειναι πιο ψωμομενες  οι αλλοδαπες ειναι πολυ στεγνες εμαθα πως υπαρχει Ελληνιδα στη καλληροης. ισχυει? περασα αλλα μου ειπαν πως παει μια ελληνιδα  μονο απογευματα το μαγαζι ομορφο και και καθαρο πορτα ευγενικη αλλα ελληνιδα τουμπανο δε βρηκα. ξερει κανεις αν υπαρχει εκει ελληνιδα πως ειναι και αν αξιζει?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Παιδες, συνεδρία με Ελενη, μιας και το Κ48 ηταν γεματο κοσμο...
Πρωτη φορα στο μαγαζι αυτο, αυτη που μου ανοιξε ειχε τελειο σωμα, μιλφ και πολυ εξυπηρετικη και το κυριοτερο : δε μου επρηξε τα αρχιδια με ανακριση .
Η Ελενη ειναι ρωσιδουλα, ξανθια, καστανα ματια, λιγο μαγουλακια, αλλα φοβερο σφιχτο σωματακι, χωρις παχακια και τελεια ποδια με ακομη τελειοτερα δαχτυλακια..
Κατ'ευθειαν σεξ, μιας και μου ορμηξε και δεν ειχα και διαθεση για μασαζ και τετοια λογω νευρων . Φιλακια, οχι βαθεια, δεκτικη σε γλυψιμο,τριψιματα κλπ. Δε λεει οχι σε ο,τι σταση της πεις, αλλα παθητικη γενικα.
Μια πολυ ομορφη νεαρη κοπελα (α και συνενοηση φλογερα, και τα αγγλικα της ειναι χαλια). Το θεμα ειναι οτι τα 80 ευρω ειναι κοροϊδια, οσο ομορφη και να'ναι η αλλη, οταν γαμας πανω σε ενα αβολο μασαζοκρεβατο. Απαραδεκτο αυτο. Καλυτερα να δωσω και 25 ευρω ακομα να παω σε ξενοδοχειο κι ας μην ξερω τι θα μου ερθει...Βαρεθηκα λιγο αυτη την κατασταση με τα μασαζ να πω την αληθεια...Με 80 ευρω επρεπε να σου κανουν παπαδες και να εχεις και την ανεση σου..
Αυτα...ο χωρος απο καθαριοτητα μετριος.
 

paliogatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ξερεται που πηγε η σεριφισα η Αννα απο φ4 ,και αν κανει προγραμα (παλιο αποθημενο  :pipa1: :fuck2:)????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

paliogatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
εκεί που την άφησες ποδηγέτη λαδοκόρε πουδρολάγνε
Eιχα περασει προχτες,και την προηγουμενη παρασκευη και δεν ηταν εκει και λογω του οτι εμαθα πωw εφυγε η θωδορα θεορησα οτι γινανε αλλαγες.
Στο θεμα μας ομως η Αννα μπαινει στο δωματειο και αν ναι τι λεει.
Ριξε τα φωτα σου pathos !!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Eιχα περασει προχτες,και την προηγουμενη παρασκευη και δεν ηταν εκει και λογω του οτι εμαθα πωw εφυγε η θωδορα θεορησα οτι γινανε αλλαγες.
Στο θεμα μας ομως η Αννα μπαινει στο δωματειο και αν ναι τι λεει.
Ριξε τα φωτα σου pathos !!!!!

χλωμό σε κόβω φίλτατε.
 

Επισκέπτης
Eιχα περασει προχτες,και την προηγουμενη παρασκευη και δεν ηταν εκει και λογω του οτι εμαθα πωw εφυγε η θωδορα θεορησα οτι γινανε αλλαγες.
Στο θεμα μας ομως η Αννα μπαινει στο δωματειο και αν ναι τι λεει.
Ριξε τα φωτα σου pathos !!!!!

η Άννα ΔΕΝ :headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.781
Κριτικές
36
Like
35.651
Πόντοι
18.565
Αυτη η Αννα ειναι αυτη η Πολωνεζα που δουλευε παλια στο ιδρυμα;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μπορει να κατεβηκε πασαλιμανι
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
χρεη σεριφισας ποια εκτελη;;;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom