Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046

Συνημμένα

  • Alex.jpg
    Alex.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 13

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
αναφερομαι σε καποια παιδια που ρωτουν με PMs διάφορα...
Τους προσκαλω ολους στην παρεα μας, να παρουν ΑΛΛΑ και να δωσουν οτι πληροφορια ειναι διαθεσιμη...ΕΔΩ ΜΕΣΑ ομως, στο θρεντ, ολα στο φως!!!
Καλα παιδια ειμαστε, καλωσορισατε λεμε σε ολους, και δεν σνομπαρουμε ποτε κανεναν!!!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Γεια σε ολους απο εναν νεοπα  :cheesy: , περιμενω με ανυπομονησια κανενα καλο κομματι του γουστου μου να παρω το βαπτισμα του πυρος και να μοιραστω και εγω μαζι σας τις εμπειριες μου
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Γεια σε ολους απο εναν νεοπα  :cheesy: , περιμενω με ανυπομονησια κανενα καλο κομματι του γουστου μου να παρω το βαπτισμα του πυρος και να μοιραστω και εγω μαζι σας τις εμπειριες μου
Καλωσηρθες φιλε...
εδω ρωτα οτι θες....και οταν εχεις κατι να πεις, καμια εμπειρια σου, να την μοιραζεσαι...
σκοπος ειναι να ανακαλυπτουμε τα λαυρακια και να αποφευγουμε τα τελάρα!!!
 

mitsos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ακριβως....αν σου πουν οκ με την ωρα, οφειλουν να σου πουν το ξενοδοχειο της....πιθανως σου ζητησουν οταν φτασεις στο λομπυ να ξαναστειλεις σμς για να παρεις room num.
στην δευτερη ερωτηση...ρισκα ειναι αυτα...καμια φορα βαρανε μυγες και κλεινεις απίκο....αλλες φορες παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε fully booked για ολη μερα και φλιπαρεις....καλυτερα κλεισε απο τωρα...μιας και σε βλεπω ΕΤΟΙΜΟ!!!

ετοιμασου και για ηττες ομως....παντα παιζει να σε στησουν ή να στο αλλαξουν! εξαρταται και το γραφειο!
Θενκς. Θα προσπαθησω αυριο να κλεισω ραντεβου και ισως επανελθω με διευκρινηστικες ερωτησεις. Αν και ειναι απλο οπως το περιεγραψες.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Θενκς. Θα προσπαθησω αυριο να κλεισω ραντεβου και ισως επανελθω με διευκρινηστικες ερωτησεις. Αν και ειναι απλο οπως το περιεγραψες.
Στις κριτικες που γραφουμε, παντα αναφερουμε "συνεννοηση με πρακτορειο ευκολη, με 3 σμς" κλπ...ή "συνεννοηση αλλα'ντ'αλλων"....οποτε το απλο ειναι παντα σχετικο με τον ατζεντη...
ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ περιμενουμε να μας γραψεις τα παντα...ποια πηρες, πως ηταν κλπ...αμεσα και γρηγορα να ενημερωθουμε...
ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ!!
 

NIKIFOROS

Μέγας
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
252
Κριτικές
85
Like
765
Πόντοι
3.980
Μήτσο μην ξεχνάσεις να ζητήσεις από τον πάροχο κινητής τηλεφωνίας να ακυρώσεις την αποστολή αναλυτικής κατάστασης εξερχομένων κλήσεων και μηνυμάτων (αν είσαι παντρεμένος).....Είπα να δώσω κι εγώ μια συμβουλή...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Μήτσο μην ξεχνάσεις να ζητήσεις από τον πάροχο κινητής τηλεφωνίας να ακυρώσεις την αποστολή αναλυτικής κατάστασης εξερχομένων κλήσεων και μηνυμάτων (αν είσαι παντρεμένος).....Είπα να δώσω κι εγώ μια συμβουλή...
χαχαχαχα....λες να τα ελεγχει ολα η κυρα του?
παρτε ενα βητα καρτοτηλεφωνο μονο για πουτανομπιζνες!!!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
παρτε ενα βητα καρτοτηλεφωνο μονο για πουτανομπιζνες!!!!

:2funny: :2funny: και να μην εισαι παντρεμενος, παντα ενδεικνυεται!! και δηλωμενο με πακη!! :grin: :grin:

Για σκεψου να κανει παραπονα το γραφειο στον πακη???  :2funny: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
:2funny: :2funny: και να μην εισαι παντρεμενος, παντα ενδεικνυεται!! και δηλωμενο με πακη!! :grin: :grin:

Για σκεψου να κανει παραπονα το γραφειο στον πακη???  :2funny: :2funny:
Η Καριολινα.....που απειλει συναδελφους με σμς!!!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Για να μην εχετε παραπονα καρντασια!! Ο ζου εστειλε μιλφακι!! Δεν δοκιμασε κανεις??? ;)

Τα τουβλα στις φωτο σχετικα ισια φαινονται!! Λες να βγει το μωρο κοντα στις φωτο???  :think:

 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Για να μην εχετε παραπονα καρντασια!! Ο ζου εστειλε μιλφακι!! Δεν δοκιμασε κανεις??? ;)

Τα τουβλα στις φωτο σχετικα ισια φαινονται!! Λες να βγει το μωρο κοντα στις φωτο???  :think:


ρε Λουκ.... μην λες για τα τούβλα...

τα τούβλα μπορεί να τα ξεκολλήσει να φτιάξει ότι θέλει πάνω στον κώλο της και να τα κολλήσει πίσω και ούτε γάτα ούτε ζημιά....

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
ρε Λουκ.... μην λες για τα τούβλα...

τα τούβλα μπορεί να τα ξεκολλήσει να φτιάξει ότι θέλει πάνω στον κώλο της και να τα κολλήσει πίσω και ούτε γάτα ούτε ζημιά....

χαχαχαχαχα για το φοτοσοπ το ελεγα!! :grin: :grin: η αλλη πορν σταρ που εστειλε ...........μονο με πετσετα! :2funny: :2funny:

ΥΓ. Εμενα με χαλανε τα τατοο!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom