Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
αφρατουλα με το κσλοκαιρινο μαυρισμενο δερματακι της?
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
τελικά πως και η Βερόνικα δεν κατέληξε σε κανα στουντιο αλλά πάλι σε μποχα???? σπιτάκι???
με την αναγνωρησιμότητά της θα μπορούσε άνετα σε στουντιο να λειτουργήσει...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μαλλον αλλιως παει το παιχνιδι σε αυτες τις δουλειες....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
θελετε και αναλυση;
μαρινα;που δουλευει χρονια ;βαρδαρη...
μαιρουλα;βαρδαρη
εμμανουελα ;που ηταν ως επι το πλειστον οποτε ηταν παλια;βαρδαρη
δαναη;κυριως βαρδαρη
βικυ;βαρδαρη
αλισια ;βαρδαρη
ντιανα;βαρδαρη
αλινα παλιοτερα ;βαρδαρη στην προμηθεως25
ακομα και η τζουλια που εμενα μ αρεσε σαν νταρντανοπαρουσια....βαρδαρη
μιραμπελα;βαρδαρη αντε και κατεχακη που δεν το λες και στουντιο....ημαρτον...
βερονικα το ιδιο....
να συνεχισω;
παρτε τωρα ολα αυτα τα μουνια και βαλτε τα σε μια βαρδια στον μυλο,βιλκα και ξυλαδικα και περιξ και να δειτε πως θα επισκιασουν κατι ντονες και λουνες και αλεξανδρες....

τωρα με ποια κριτηρια γινεται η επιλογη και ποια ειναι τα στοιχεια του ντηλ για την δουλεια ειναι αλλη ιστορια... :think:
πιστευω ομως οτι καποιες βγαζουν περισσοτερα βαρδαρη με την ξεπετα του τριανταρικου και την αθροα προσελευση κοσμου λογω και ευκολιας προσβασης γιαυτο και πιθανον να τον προτιμουν και οι ιδιες ιδιως στην αρχη ....
επειτα και τα στουντιο ειναι για λιγους τελικα αν και δεν θα πρεπε να ειναι...υπαρχει μια προκαταληψη για τις τιμες και την περιποιηση που θα λαβεις αν πας με το απλο προγραμμα και δεν τα πολυπροτιμα ο πολυς ο κοσμος....

τεσπα αρκετα το φιλοσοφησαμε το θεμα....δωστε βερονικα στον λαο :rockon:....
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δηλαδι στα βουρδελα εχει καλητερη κονομα ?  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δηλαδι για να παω Βερονικα θελω μανταλακι ?
JPG, 800x600px, 50 KB (0.05 MB)

ΥΓ
( που να σε παρουν βαρδαρη ρε μπουλη .. δε χωρας απ τις πορτες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Δηλαδι για να παω Βερονικα θελω μανταλακι ?
JPG, 800x600px, 50 KB (0.05 MB)

ΥΓ
( που να σε παρουν βαρδαρη ρε μπουλη .. δε χωρας απ τις πορτες  :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι μανταλακι...κατι τετοιο ομως θα σου κανει δουλεια...

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:aCieiLcyD71PLM:[URL unfurl="true"]http://img32.imageshack.us/img32/2637/img3159800x600.jpg&t=1[/img[/URL]]


:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σας επιασα πουλακια μου
Καραμαν εισαι μεγαλος  συκοφαντης που λες οτι βρομαει δεν μπορει να βρομαει γιατι πολυ απλα
ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ  :2funny: :2funny: :2funny:
Και συ gl ειχες αδικο , δε δουλευον σε μπουρδελα ολες οι καλες  
Εχει και στολυντιο εκει , δεν ειχες δουλεψει ? :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αντισθενη να ξετιμησεις τον ανωθεν κυριο παραυτα....με ειπε μπουλη...εμενα που ειμαι λαμπαδα και κορμαρα... :birdman:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Σας επιασα πουλακια μου
Καραμαν εισαι μεγαλος  συκοφαντης που λες οτι βρομαει δεν μπορει να βρομαει γιατι πολυ απλα
ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ  :2funny: :2funny: :2funny:
Και συ gl ειχες αδικο , δε δουλευον σε μπουρδελα ολες οι καλες  
Εχει και στολυντιο εκει , δεν ειχες δουλεψει ? :birdman:

Και η γιαγια μου αν ειχε αρχιδιααα θα ηταν νταβας και θα γαμουσα και τσααααμπα.! (δικο μου)  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε πανε να φας Βερονικα να μας πεις εντυπωσεις... :knockinb: :knockinb: :knockinb:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τωρα που εμαθα οτι ειναι στουδιο μπορει να παρω το μανταλακι μου και να παω

το θεμα ειαι οτι μενω εκτος πολης , αυτοι οι μαλακες δεν εχουν τηλεφωνα , και τρεχα γυρευε , ΣΚ αν δουλευει μπορει
λενε και ψεματα αυτοι  και μπορει να πηδηξω καμια αλλη στο τελος

Εσυ πηγες ?  :think:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
θελετε και αναλυση;
μαρινα;που δουλευει χρονια ;βαρδαρη...
μαιρουλα;βαρδαρη
εμμανουελα ;που ηταν ως επι το πλειστον οποτε ηταν παλια;βαρδαρη
δαναη;κυριως βαρδαρη
βικυ;βαρδαρη
αλισια ;βαρδαρη
ντιανα;βαρδαρη
αλινα παλιοτερα ;βαρδαρη στην προμηθεως25
ακομα και η τζουλια που εμενα μ αρεσε σαν νταρντανοπαρουσια....βαρδαρη
μιραμπελα;βαρδαρη αντε και κατεχακη που δεν το λες και στουντιο....ημαρτον...
βερονικα το ιδιο....
να συνεχισω;
παρτε τωρα ολα αυτα τα μουνια και βαλτε τα σε μια βαρδια στον μυλο,βιλκα και ξυλαδικα και περιξ και να δειτε πως θα επισκιασουν κατι ντονες και λουνες και αλεξανδρες....

τωρα με ποια κριτηρια γινεται η επιλογη και ποια ειναι τα στοιχεια του ντηλ για την δουλεια ειναι αλλη ιστορια... :think:
πιστευω ομως οτι καποιες βγαζουν περισσοτερα βαρδαρη με την ξεπετα του τριανταρικου και την αθροα προσελευση κοσμου λογω και ευκολιας προσβασης γιαυτο και πιθανον να τον προτιμουν και οι ιδιες ιδιως στην αρχη ....
επειτα και τα στουντιο ειναι για λιγους τελικα αν και δεν θα πρεπε να ειναι...υπαρχει μια προκαταληψη για τις τιμες και την περιποιηση που θα λαβεις αν πας με το απλο προγραμμα και δεν τα πολυπροτιμα ο πολυς ο κοσμος....

τεσπα αρκετα το φιλοσοφησαμε το θεμα....δωστε βερονικα στον λαο :rockon:....

ότι μουνιά και να έχουν εγώ δε σκοπεύω να ξαναπάω εκεί για να γαμήσω
το τι μικρόβιο και μύκητας κυκλοφορεί εκεί δε λέγεται
καλύτερα σε στούντιο, δίνεις 10-20 € παραπάνω, ακόμη και το μουνί να μην είναι τόσο δυνατό τουλάχιστον γαμάς σαν άνθρωπος, όχι σαν πρόβατο στη στάνη
ιδίως το Α.Γεωργίου 34 θα ήθελα ειλικρινά να το έχω για σπίτι μου αυτό το μέρος (η γκόμενα περιλαμβάνεται στο πακέτο εννοείται  ;) η τσατσά και οι λοιποί συναγωνιστές όχι  :2funny: )
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και γω βαρδαρη παω σπανια εως ποτε αλλα  για συγκεκριμενες θα κανα μια εξαιρεση....

απλα εκει με χαλαει που δεν μπορω να κανω ενα καλυτερο χαλαρο προγραμμα πχ ενα 69 οπως λες απο σιχαμαρα για τον χωρο.....
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και γω βαρδαρη παω σπανια εως ποτε αλλα  για συγκεκριμενες θα κανα μια εξαιρεση....
ελα πες την αληθεια... ειναι λιγο στενες και οι πορτες  :cheesy:

Νταξυ μερικα τρωγονται , δεν ειναι χαλια , μπορει να ειναι λιγο στενα , λιγο ατημελητα αλλα την παλευνουν
( το λεω εγω που εχω ευαισθητη μυτη ..)
αλλα οχι και 40 στον Βαρδαρη !!! απλα ΟΧΙ
30 και πολλα ειναι , και χωρις πορτες και μαλακιες και ρολογια , αλλιως τα ξυρισμενα μου @@ δε τα βλεπουνε  ;)
Παντως μια φορα που πηγα στο προμ 11 με μια Εφη αγνωνστων λοιπων στοιχειων , ηταν καλα

Γαι να μη ξεφευγουμε απ το θεμα ...

πως τον ειδατε τον Βαγγελακη ?  :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
ελα πες την αληθεια... ειναι λιγο στενες και οι πορτες  :cheesy:

Νταξυ μερικα τρωγονται , δεν ειναι χαλια , μπορει να ειναι λιγο στενα , λιγο ατημελητα αλλα την παλευνουν
( το λεω εγω που εχω ευαισθητη μυτη ..)
αλλα οχι και 40 στον Βαρδαρη !!! απλα ΟΧΙ
30 και πολλα ειναι , και χωρις πορτες και μαλακιες και ρολογια , αλλιως τα ξυρισμενα μου @@ δε τα βλεπουνε  ;)
Παντως μια φορα που πηγα στο προμ 11 με μια Εφη αγνωνστων λοιπων στοιχειων , ηταν καλα

Γαι να μη ξεφευγουμε απ το θεμα ...

πως τον ειδατε τον Βαγγελακη ?  :think:

Περίληψη - just βαγγέλης να 'ούμε


Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Όνομα: just βαγγέλης να 'ούμε
Πρόσθετος τίτλος: Ο Αλή Γαμιά και οι 40 πόρνες
Τα καυλιά μας πονάνε....
Μηνύματα: 0 ((-) ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο: Άντρας Άντρας
Ηλικία: 19
Τόπος: Βαρδάρης κι άγια η πουτάνα
[size=14pt]Ημερομηνία εγγραφής: σήμερα στις 06:52
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 06:59
[/size]

Τα λογια ειναι περιτα.!! :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τι εγινε τελικα με τις fake κριτικες ?  :think: μιλησατε με αδμιν ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ο τζο ειναι πορνοανταποκριτης απο τα στενα και βρωμικα σοκακια του αγοραιου ερωτα....ειναι ο συγχρονος καβαφης που αναζητα την ακολαστη ηδονη στις υποβαθμισμενες περιοχες των κοκκινων φαναριων μακρια απο τα φωτα της πολης και τα αδιακριτα βλεμματα...

ειναι ο συγχρονος πικασο του μπου που ζωγραφιζει με την παιδικη του απλοτητα τα ατακτα πορνιδια που τιμωρει μεσα στα κοκκινα σπιτακια...

ειναι ενας αλλος βερυκιος που με πολεμικη ορμη και πατριωτικη θυελλα καταργει τις γκριζες ζωνες και υψωνει την ελληνικη σημαια και το ελληνικο κονταρι σε γερμανικα υψωματα και μουνοχειλα....

ειναι ενας νεος ζανπολσαρτρ....ενας φιλοσοφος του μπουρδελιζειν....ενας νεος σεφερης ή καζαντζακης αν προτιματε που δινει νεο λογοτεχνικο ρευμα στην νεκρη μας νεοελληνικη λογοτεχνια...πεζη και ποιητικη μαζι..αν δεν επινε κιολας οταν εγραφε τις κριτικες δεν θα ξεχνουσε και κατι συμφωνα που λειπουν για να βγει νοημα...

κυριες και κυριοι ως πιο παλιος τιμημενος απο αυτον εχω την τιμη να σας παρουσιασω τον τζο145 τον νεο μου σουπερ κλωνο....τον ανθρωπο πολυεργαλειο του μπου....ζωγραφο ,ποιητη,λογοτεχνη,δημοσιογραφο του μπου.......ενας αλεφαντος στο σαιτ μας.....
τα παντα ολα το κοαλα τιποτα... :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

μετα τιμης ο παιχτουρας τζιελ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ελπιζω να σου αρεσε τζο αυτος ο προλογος και να τον χρησιμοποιησεις στο βιβλιο που θα τυπωσεις με τις κριτικες σου....

υγ τα 50 ευρω που μου χρωστας να μου στειλεις.... :birdman:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
25hpds1.gif



Το ασυρματο πληκτρολογιο φταιει για τα γραμματα που λειπουν , μαλλον κλωνος του geiasou ειμαι και οχι δικος σου  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom