Νέα

Αυτή είναι Μπάζο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαζο ειναι

  • χοντρη και ασχημη?

    Ψήφοι: 82 61,7%
  • ασχημη?

    Ψήφοι: 28 21,1%
  • ομορφη και την ζηλευουν?

    Ψήφοι: 12 9,0%
  • δεν ξερω?

    Ψήφοι: 1 0,8%
  • αλλο?

    Ψήφοι: 4 3,0%
  • τριχωτη?

    Ψήφοι: 6 4,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
το 80%  των ελληνιδων απο κορμι (για τα δικα μου δεδομενα)  ειναι μπαζα!  βεβαια παντα απ κει ψωνιζαμε σα φτωχομπινεδες (το 20%) δε ηταν φαινετε για μας!     πρεπει να κλεισουν (τωρα με την οικονομικη κριση ευκαιρεια ειναι)  φουρνοι, ζαχαροπλαστεια, σουβλατζιδικα, πιτσαριες,  και οτι αλλο τις παχαινει   α   και γυμναστηριο!  τη γυμναστηριο δηλαδη  πρεπει να τρεχουν 2-3 μαραθωνειους τη βδομαδα (απο 42 χιλιομετρα+)  μπας και δουμε κανα αποτελεσμα!  ευτηχως εφυγα και ησυχασα! κουραγιο  συναγωνιστες
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
το 80%  των ελληνιδων απο κορμι (για τα δικα μου δεδομενα)  ειναι μπαζα!  βεβαια παντα απ κει ψωνιζαμε σα φτωχομπινεδες (το 20%) δε ηταν φαινετε για μας!     πρεπει να κλεισουν (τωρα με την οικονομικη κριση ευκαιρεια ειναι)  φουρνοι, ζαχαροπλαστεια, σουβλατζιδικα, πιτσαριες,  και οτι αλλο τις παχαινει   α   και γυμναστηριο!  τη γυμναστηριο δηλαδη  πρεπει να τρεχουν 2-3 μαραθωνειους τη βδομαδα (απο 42 χιλιομετρα+)  μπας και δουμε κανα αποτελεσμα!  ευτηχως εφυγα και ησυχασα! κουραγιο  συναγωνιστες
αν βαλλεις τους νεους βασικους 540γιουρια ουτε για παρτι μας δεν φτανουν τι να ψωνισεις καραμελες?
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
ρωτα και εμενα που την εχω καθε μερα διπλα μου τι τραβαω ουτε να μηλιση δεν ξερει το βλημα. ΜΠΑΖΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΠΑΖΟ
[/quote   και μετα ξυπνησες,οκ ξαναγυρνα και πλευρο και θα δεις οτι την πηδας κιολας. :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ρωτα και εμενα που την εχω καθε μερα διπλα μου τι τραβαω ουτε να μηλιση δεν ξερει το βλημα. ΜΠΑΖΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΠΑΖΟ
[/quote   και μετα ξυπνησες,οκ ξαναγυρνα και πλευρο και θα δεις οτι την πηδας κιολας. :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
λες να μην την ξερει?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ποτισμα?φυτο ειναι? :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
το 80%  των ελληνιδων απο κορμι (για τα δικα μου δεδομενα)  ειναι μπαζα!  βεβαια παντα απ κει ψωνιζαμε σα φτωχομπινεδες (το 20%) δε ηταν φαινετε για μας!     πρεπει να κλεισουν (τωρα με την οικονομικη κριση ευκαιρεια ειναι)  φουρνοι, ζαχαροπλαστεια, σουβλατζιδικα, πιτσαριες,  και οτι αλλο τις παχαινει   α   και γυμναστηριο!  τη γυμναστηριο δηλαδη  πρεπει να τρεχουν 2-3 μαραθωνειους τη βδομαδα (απο 42 χιλιομετρα+)  μπας και δουμε κανα αποτελεσμα!  ευτηχως εφυγα και ησυχασα! κουραγιο  συναγωνιστες
Δυστηχως,αυτα δεν κλεινουν,και τωρα με την κριση θα τρωνε ακομα περισσοτερο :2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom