Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 106K
  • Tagged users Καμία

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
εγινε ανανεωση στη λεκκα τρεια καινουργια μωρα εδω και μια εβδομαδα η ζωη και παουλινα την αλλη δεν την ειδα αλλα εμαθα οτι ειναι και αυτο μικρο ολες ελληνιδες εγω πηρα ζωη καλο με ωραιω φραπε για πρωτη συνεδρια τη δευτερη θα δουμε τη θα γινει. η παουλινα ειναι ξανθια κορμαρα η ζωη καστανο ωραιω μωρο και φιλε βαλεντινο η βουλγαρα ειναι στο φουλ.

Perierge μου, ποσα πλήρωσες για το φραπέ με ζωή? τα έδωσες όλα απο πριν ή το βασικό πριν και το bonus μετά ?
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
αν κ εχω πολυ καιρο να παω,65 Ε δινεισ στην εισοδο,στο αφεντικο,κ μετα οτι προαιρεισαι στο
κοριτσι.συνηθωσ ζητανε +20.αν κανω λαθοσ ασ με δορθωσει ο συναδελφοσ που πηγε προσφατα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Perierge μου, ποσα πλήρωσες για το φραπέ με ζωή? τα έδωσες όλα απο πριν ή το βασικό πριν και το bonus μετά ?

εδωσα 75 ευρω για το καλο μασαζ και για το φραπε τα πληρωσα κατω αφου μου ειχε πει πως ειναι η καθε κοπελα. τωρα αν κανεις κατι παραπανω αυτο βεβαια ειναι  παγιο εκει και θελει η κοπελα δινεις εξτρα δωρο μου αρεσε εμενα η κοπελα λιγο τρακαρισμενη την ειδα αλλα ειδα οτι υπαρχει και εδαφος. ποιο εντυπωσιακη ειναι η αλλη η παουλινα σαν γυναικα υπαρχει το παλιο το μικρο η μαριετα παντως καιρου και μια αλλη που δεν ειδα.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


πριν πάρω το Λιζάκι από Φραντζή 4 επισκέφτηκα το ίδρυμα για πρώτη φορά και πλήρωσα 50€ το μισάωρο με Ζωή από Κέρκυρα.Απλό μασάζ ικανοποιητικο χωρίς φραπέ προσέφερε η κοπελίτσα η οποία ομολογώ ήταν πολύ συμπαθητική...τώρα αν την επισκεφτώ πάλι δεν γνωρίζω αν μου προσφέρει τίποτα έξτρα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
πριν πάρω το Λιζάκι από Φραντζή 4 επισκέφτηκα το ίδρυμα για πρώτη φορά και πλήρωσα 50€ το μισάωρο με Ζωή από Κέρκυρα.Απλό μασάζ ικανοποιητικο χωρίς φραπέ προσέφερε η κοπελίτσα η οποία ομολογώ ήταν πολύ συμπαθητική...τώρα αν την επισκεφτώ πάλι δεν γνωρίζω αν μου προσφέρει τίποτα έξτρα.

πηγαινε με 75 θα παρεις.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
επισκεψη εχθες στο ιδρυμα το μεσημερι συνεδρια με μικρο και τουμπανο ονοματι μαριετα πολυ καλο.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
επισκεψη εχθες στο ιδρυμα το μεσημερι συνεδρια με μικρο και τουμπανο ονοματι μαριετα πολυ καλο.

βρε παιδια λιγο ποιο αναλυτικα.
δεν ειναι τηλεγραφημα που πληρωνετε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε κορίτσια....
λίγο ακριβά δεν πάει το σπορ εκεί;;;
εδώ σε άλλα το μειώνουνε...
ως πότε θα πιανόμαστε μαλάκες;
 

zigolo21

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
'Εχουμε κανένα νέο από αυτό το ίδρυμα συνάδελφοι??? καμιά πρόταση για όσους το έχουν επισκεφθεί??? :think:
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
tha paw sintoma
kapoia onoma therapeutrias axiologis gia masaz kai kalo frape?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αδελφια στη λεκκα ειναι ολες ελληνιδες δυστηχως για καποιους που πανε πρωτη φορα ειναι δυσκολα τα πραγματα και ουτε παιρνη με εστειλε ο ταδε το θεμα ειναο πως θα σε παρουν απο την πρωτη φορα εκει εχουν το κακο που η καθε μια κουβεντιαζη και μεταξυ τους πως ειναι οκαθε πελατης.
πεφτει σημα αμεσως εισι καλοπληρωτης και ευγενικος περνας καλα με ολες το πιο τουμπανο εκει ειναι η μαριετα πολυ καλο η ζωη ειναι μεχρι φραπε αμα σε παρει με καλο ματι εχει και κοψιδια το ιδιο και η ιριδα ολα παιζοντε και με αυτη την παουλινα δεν την εχω παρει απο οτι ξερω κανει φραπε.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
.
πεφτει σημα αμεσως εισι καλοπληρωτης και ευγενικος περνας καλα 
  δλδ.  εγω που ειμαι καλοπληρωτηs( μετρητοιs) kai ευγενικοs  και  καλοs  και ομορφοs θα τσακωνονται ποια θα πρωτοπαει μαζι  μου. :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εκει εχουν το κακο που η καθε μια κουβεντιαζη και μεταξυ τους πως ειναι ο καθε πελατης.
στα περισσοτερα μαγαζια  οσεs  ειναι φιλεs μεταξυ τουs, τα κουβεντιαζουν αυτα.( τι γουσταρει ο πελατηs , τι τυποs ειναι, τα βιτσια του κλπ).  και μετα οι φιλεs γουσταρουν και αυτεs να φανε τον πελατη τηs φιληs,  και να δειξουν οτι ειναι καλυτερη απο την φιλη κλπ.  kai  αν παρειs και διπλο 2 φιλεs,  εκει να δειs τι φιλiκοs ανταγωνισμοs διεξαγεται.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Για να ανακεφαλαιωσουμε.....το μαγαζι λεει για καποιον που θελει καλο μασαζ και φραπεδακι μονο;

Τα κοριτσια σε γενικες γραμμες λενε;

Τι λεει η ετοιμηγορια;
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
στο Λέκκα μπορεις να τηλεφωνησεις για ραντεβού με σθγκεκριμενη θεραπευτρια ή πας εκει και όποια είναι ελεύθερη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom