Νέα

Η πιo καλή που έχετε γαμήσει και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TSOUTSOS 41
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
εγω θεωρω την αντριαννα διδυμου...τα κενει ολα και συμφερει..



 
OP
OP
T

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
παρα πολλες φορες..ειναι και σωστη σαν γυναικα..η γνωμη μου βεβαια..
 
OP
OP
T

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
δν ξερεις τν αντριαννα διδυμου 18 που τν εχει γαμισει η μιση ελλαδα?
 
OP
OP
T

TSOUTSOS 41

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ευκαιρια να τν δοκιμασεις φιλε..
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Μαλακίες.Η καλύτερη πουτάνα όλων των εποχών η Άντζελα από Διδύμου.Μέχρι το 2003 που δούλευε ήταν η κορυφαία.Όποιος δεν έφαγε έχασε την καλύτερη γκόμενα και το καλύτερο γαμήσι ever.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
27
Like
3.921
Πόντοι
4.895
Μαλακίες.Η καλύτερη πουτάνα όλων των εποχών η Άντζελα από Διδύμου.Μέχρι το 2003 που δούλευε ήταν η κορυφαία.Όποιος δεν έφαγε έχασε την καλύτερη γκόμενα και το καλύτερο γαμήσι ever.

εννοείς μια ψηλή καστανή ελληνίδα με μικρό στήθος; και με τον κοντό γερό τσάτσο; Όντως ωραία και καλή στο κρεβάτι, αλλά για καλύτερη όλων των εποχών δεν ξέρω.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
ρε παιδία δεν μπορω να διαλεξω ειναι πολλεσ οι καλεσ! :think:
μπορω να πω ομωσ ποιεσ ειναι οι κακεσ αμα θελετε!
γενικα το 99,98% ηταν καλεσ!
καθε μια ειχε την χαρη τησ! :2on1: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :tits: :tits2: :knockinb: :pipa1: :boobies:
αλλη στο ετσι και αλλη στο γιοθβετσι! :rockon:
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Τζέσικα!!! Βουλιαγμένης 83, πριν 3 χρόνια περίπου. Μετά εξαφανίστηκε χωρίς να αφήσει ίχνη.

Θυμάμαι που έγινα γοργόνος και έψαχνα τις θάλασσες, όταν έβρισκα ένα πλοίο ρώταγα τον καπετάνιο:
"Ζει ο βασιλιάς Αλέξανδρ... εεεεεε.... Ζει η Τζέσικα?"

Αν μου απαντούσε πως ζει, τότε γούσταρα και τους άφηνα να φύγουν. Αλλιώς τους γάμαγα τα πρέκια.

Ααααααχχχχχ.. παλιές καλές εποχές.
 

Επισκέπτης
η πιο καλη που εχω γαμησει ηταν η κορινα που δουλευε μεταξι πιο πολυ στα ιασωνος 20 η "ελληνοκουβανη" γιατι παρολο που ηταν κομοδινο ηταν η πιο ωραια μουναρα καλλονη που εχω δει στη ζωη μου
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
η πιο καλη που εχω γαμησει ηταν η κορινα που δουλευε μεταξι πιο πολυ στα ιασωνος 20 η "ελληνοκουβανη" γιατι παρολο που ηταν κομοδινο ηταν η πιο ωραια μουναρα καλλονη που εχω δει στη ζωη μου
ρε σθ γαμασ και εσθ δεν το ηξερα?? :think:
τι εγινε εβγαλεσ μποθντζον ξαφνικα? :think:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
εγω θεωρω την αντριαννα διδυμου...τα κενει ολα και συμφερει..


η δευτερη καλυτερη που  εχεις γαμησει?
(το 100% των λιγων ποστ σου μιλαν για τη συγκεκριμενη, άλλη δεν εχεις παρει?)




 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
η πιο καλη που εχω γαμησει ηταν η κορινα που δουλευε μεταξι πιο πολυ στα ιασωνος 20 η "ελληνοκουβανη" γιατι παρολο που ηταν κομοδινο ηταν η πιο ωραια μουναρα καλλονη που εχω δει στη ζωη μου
ρε μαλακα εχεις παει και συ με γυναικα?ημαρτον ρεεεεε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
καλησπέρα παιδιά, για μένα τις καλυτερες μου δε μπορω να τις συγκρινω, ή κάθε μια είχε και κάτι καλύτερο από την άλλη, δηλαδή μια κοπελα πχ να ''υστερούσε'' στη πίπα αλλά σε όλα τα αλλα να ήτανε σούπερ, σίγουρα κορυφή αποτέλεσαν Πάολα :tits: :pipa2: :fuck1: :humpleg: :rockon:, Σαμάνθα :tits::tits: :pipa2: :fuck1: :humpleg:, Σόνια :pipa2: :tits:, Νατάσσα  :fuck1: :pipa2: (Φ.104 κτλ). Η Ζλάτα επίσης είναι πολύ καλή αλλά σίτεψε λίγο και δεν με τρελλαίνει πλέον. Ξεπέτα μου έβγαλε η Νάνσυ μια καύλα με βυζάρες από Βριλησσού τύπου ''τραγουδίστρια'' σε κάποιο ''πιατάδικο'' ή μπορεί και να μην ''ταιριάζαμε''. Υπερβολικά επαγγελματίας :idiot: Η Ροξάνα και η Λάουρα (Geisha-Alien Girls) επίσης είναι πολύ καλές επιλογές. Εγώ τουλάχιστον πέρασα τέλεια και με τις δυό.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
καμια φοτο της αντριαννας εχουμε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom