Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 652K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ξερει κανεις αν λεει τιποτα μια Αλικη που ειναι τωρα εκει συμφωνα με τις "κυριες" ?
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ Η ΜΟΝΙΚΑ ;ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΗΝ ΓΛΑΥΚΟΥ 120
 

anninos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ekei douleuei apla anoigei kai allo spiti dipla kai perimenei na parei tin adeia gia na to anoixei!ase einai mounara i kopela tin perimenw pws kai pws!
 

bill777

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
επειδη με ενδιαφερει να παω πιο σπιτακι εχει τις καλυτερες γυναικες?
 

coconutpatra

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ! ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ? ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΛΑΘΟΣ ΩΡΕΣ ??? ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ? ΟΥΤΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΡΙΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ !!! ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΕΣ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΑ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ ΤΟ ΝΤΑΝΧΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ! ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .
ΤΟ ΛΟΥΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΕ??? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ! ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ? ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΛΑΘΟΣ ΩΡΕΣ ??? ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ? ΟΥΤΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΡΙΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ !!! ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΕΣ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΑ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ ΤΟ ΝΤΑΝΧΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ! ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .
ΤΟ ΛΟΥΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΕ??? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?

Γαμησετα μεγαλε σε κωλοπολη ζουμε.Ηταν που ηταν απο παλια χαλια,τωρα παραγινε το κακο.Εγω ανεβαινω Αθηνα για γουστα,εμενα και παλια εκει και γνωριζω τα κατατοπια.Στο Ντανχιλ εχω καιρο να παω,εχει τιποτα καλο;;;Αν θες παντως βιζιτα πηγαινε Οθ. αμαλιας στο ''Πορτο''.Εχει κατι γυφτοβουλγαρες που πανε κουρσα.Το μπουρδελο στη ιχθυοσκαλα κοντα εχει τιποτα καλο;;;;;
 

coconutpatra

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΡΕ ΣΥ .ΣΤΟ ΝΤΑΝΧΙΛ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ 10-12 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΤΟΝΕΣ ? ΤΣΕΧΕΣ? ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΡΕ ΣΥ .ΣΤΟ ΝΤΑΝΧΙΛ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ 10-12 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΤΟΝΕΣ ? ΤΣΕΧΕΣ? ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ

Δηλαδη παιζει φορτωμα;;εχω να παω απο περσι
 

coconutpatra

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΑΘΩ
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Λετονές είναι μάλλον , θα πάρω τηλ. και θα σας πώ αναλυτικά...
 

bill777

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να παω για πρωτη φορα σε μπουρδελο γενικως να γαμ@@σω. Που να παω γλαυκου η καπου αλου; Ωρα μεταξυ 6-8 απογευμα θα βρω κατι καλο;
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Πήγαινε...δεν πάιζει και τίποτα καλύτερο...

Θα περάσω και εγώ μια βόλτα προσεχώς!
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Βέβαια ανάλογα με τις μέρες και ώρες , αλλάζει και η κοπέλα , οπότε ας ελπίσουμε ότι θα πέσουμε σε καλή κορασίδα!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ! ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ? ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΛΑΘΟΣ ΩΡΕΣ ??? ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ? ΟΥΤΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΡΙΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ !!! ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΕΣ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΑ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ ΤΟ ΝΤΑΝΧΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ! ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .
ΤΟ ΛΟΥΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΕ??? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
Το Λουνα το στριπτιζαδικο θα εννοεις, Ναι μαλλον εκλεισε ,3 φορες που περασα τον περασμενο μηνα ηταν κλειστο
!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ΦΙΛΕ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΡΕ ΣΥ .ΣΤΟ ΝΤΑΝΧΙΛ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ 10-12 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΛΕΤΟΝΕΣ ? ΤΣΕΧΕΣ? ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ
Φιλε που ακριβως βρισκεται το ΝΤΑΝΧΙΛ΄στα Ζαρουχλεικα;
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Nαι αλλα που ακριβως στα Ζαρουχλεικα;!!΄
Σε ποια οδο;
δεν συγκραταω οδους ρε φυλε.....οταν πας ζαρουχλεικα ρωτα κανεναν που μενει εκει και θα σου πει.......εγω δεν θυμαμαι οδο σορυ
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Ρε σεις,

καλώς σας βρήκα καταρχάς! Ως νέος συνάδελφος, έχω και εγώ τις απορίες μου!!
Μπορεί κανείς να με ενημερώσει για το που βρίσκονται Μπουρδέλα στη Πάτρα(και γενικά τετοιού είδους υπηρεσίες ;))???
Πρέπει να υπάρχει ποικιλία ώστε κανείς να μπορεί να τα συναλάζει!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

ο δικός σας
Αρχάριος
μπες σε ενα ταξι και πες στον ταξιτζη πηγενε με να γαμησω και αυτος θα σε παει..... :thumbsup:
 

ilias84

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
10
Γλαυκου εχει παει κανενας τελευταια?
Εχω πολυ καιρο να παω αλλα ειδα πριν λιγο καιρο που περναγα απεξω τα ειχαν γεμισει φωτα


Δωστε καμια πληροφορια στον λαο :p

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom