Νέα

Περνάει ο επιτάφιος από Φυλής;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dawn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
είναι απλή η ερώτηση και όποιος ξέρει να απαντήσει. Περνάει; Αν περνάει τα σπιτάκια κλείνουν η δουλευουν με τον κόσμο να βολτάρει ανάμεσα στους πιστούς που ευλαβικά ακολουθούν τον επιτάφιο;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ποσο χοντρομαλακας μπορει να εισαι ρε.τι εξυπναδα ηταν αυτη.δεν σεβεσαι τιποτα ρε πανηλιθιε?
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
οχιιιιιιιιι!!!τι ειπε το ατομο!!!!!!!!!!!!!εισαι πολυ πολυ πολυ πολυ ...δεν ξερω!!
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Πρέπει να είσαι ΜΕΓΑΛΟΣ μαλάκας.Καλός ο φραμπαλάς αλλα έχει τα όρια του και αυτός! :jerking: :jerking: :jerking: :birdman:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
αισχος διαγραφη του θεματος....
 

Επισκέπτης
αααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ενταξει το χοντρινε πολλη εκει με τους πιστους.. αλα θελω να πιστευω οτι ηταν απλα μια εροτηση που δεν σκευτικε και πολλη πριν την κανει.. Απλα μια απορια χωρις να θελει να μιοσει την ευλαβια και τον σεβασμο ολων μας προς τον επιταφιο
 
OP
OP
D

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ποσο χοντρομαλακας μπορει να εισαι ρε.τι εξυπναδα ηταν αυτη.δεν σεβεσαι τιποτα ρε πανηλιθιε?

μεγαλύτερος χοντρομαλάκας απο εσένα δεν παίζει να είμαι.

Το θέμα το έκανα για πλάκα. Αλλα πέραν τούτου, απαγορευεται να περάσει ο επιτάφιος απο εκείνη την περιοχή; Και γιατι όχι στην τελική;;

Οσον αφορά τους πιστούς την ατάκα την πήρα απο το θρησκόλιπτο δελτίο του ΣΤΑΡ όπου ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τέτοια εποχή περιγράφει με ποιητική σχεδόν πρόζα τον κόσμο που εκκλησιάζεται, μισή ώρα πρίν ξεκινήσουν τα μπινελίκια στο δρόμο με το αμάξι, τα πουστριλίκια μεταξύ τους, τις αλλαξοκολιές και αλλα τέτοια ωραία. Στην τελική οι μισοί απο εδώ μέσα δείχνετε σεβασμό στον επιτάφιο αλλα μετα παμε στο ξενυχτάδικο και τέλειώνουμε την βραδυά στην Ιασώνος  γαμόντας πουτάνες απο τον κώλο και αλλα ωραία; Ας κοιτάξει ο καθένας τα δικά του που προσβλήθηκε απο το τόπικ.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
πόσοι πιστοί που ακολουθούν μία μέρα του χρόνου τον επιτάφιο πόσες άλλες από τις 365 πάνε στα μπουρδέλα;
υ π ο κ ρ ι σ ί α
να η λέξη που πάει γάντι με αυτή τη χώρα και το λαό της.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μεγαλύτερος χοντρομαλάκας απο εσένα δεν παίζει να είμαι.

Το θέμα το έκανα για πλάκα. Αλλα πέραν τούτου, απαγορευεται να περάσει ο επιτάφιος απο εκείνη την περιοχή; Και γιατι όχι στην τελική;;

Οσον αφορά τους πιστούς την ατάκα την πήρα απο το θρησκόλιπτο δελτίο του ΣΤΑΡ όπου ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ τέτοια εποχή περιγράφει με ποιητική σχεδόν πρόζα τον κόσμο που εκκλησιάζεται, μισή ώρα πρίν ξεκινήσουν τα μπινελίκια στο δρόμο με το αμάξι, τα πουστριλίκια μεταξύ τους, τις αλλαξοκολιές και αλλα τέτοια ωραία. Στην τελική οι μισοί απο εδώ μέσα δείχνετε σεβασμό στον επιτάφιο αλλα μετα παμε στο ξενυχτάδικο και τέλειώνουμε την βραδυά στην Ιασώνος  γαμόντας πουτάνες απο τον κώλο και αλλα ωραία; Ας κοιτάξει ο καθένας τα δικά του που προσβλήθηκε απο το τόπικ.
τι πλακα μπορει να εχει αυτο το τοπικ;μπορεις να εξηγησεις πως το ειδες στο μυαλο σου;ακομη και εγω που ειμαι αθεος,σεβομαι αυτους που πιστευουν και τετοια μαλακια δεν θα την ελεγα.ναι στην πλακα αλλα υπαρχει και ενα οριο.ειδικα αυτες τις μερες που για καποιους ειναι σημαντικες.
 

Whitey2-

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
τι πλακα μπορει να εχει αυτο το τοπικ;μπορεις να εξηγησεις πως το ειδες στο μυαλο σου;ακομη και εγω που ειμαι αθεος,σεβομαι αυτους που πιστευουν και τετοια μαλακια δεν θα την ελεγα.ναι στην πλακα αλλα υπαρχει και ενα οριο.ειδικα αυτες τις μερες που για καποιους ειναι σημαντικες.

πατε καλα μερικοι?
σας πειραξε η πλακα του συνμπουρδελιαρη και οχι οτι αλωνιζει στο σαιτ καθε λογης μπασταρδακι αριστερος ανθελληνας αμφισβητοντας το εθνος μας και τις αξιες μας σαν κοινωνια? :uglystupid:
 

Επισκέπτης
τι πλακα μπορει να εχει αυτο το τοπικ;μπορεις να εξηγησεις πως το ειδες στο μυαλο σου;ακομη και εγω που ειμαι αθεος,σεβομαι αυτους που πιστευουν και τετοια μαλακια δεν θα την ελεγα.ναι στην πλακα αλλα υπαρχει και ενα οριο.ειδικα αυτες τις μερες που για καποιους ειναι σημαντικες.
φιλε καλα τα λες μαζι σου αλλα μη ξεχνας οτι εισαι σε μπουρδελοσαιτ μην απαιτεις και πολυ σεβασμο και αν καποιος που πιστευει θιχτηκε το σωστοτερο θα ηταν να μη δωσει σημασια στο συγκεκριμενο θεμα.
 
OP
OP
D

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
τι πλακα μπορει να εχει αυτο το τοπικ;μπορεις να εξηγησεις πως το ειδες στο μυαλο σου;ακομη και εγω που ειμαι αθεος,σεβομαι αυτους που πιστευουν και τετοια μαλακια δεν θα την ελεγα.ναι στην πλακα αλλα υπαρχει και ενα οριο.ειδικα αυτες τις μερες που για καποιους ειναι σημαντικες.

εμενα μου φάνηκε ένα εξαίσιο δείγμα εγγλέζικου πνευματικού χιούμορ, με απόλυτο σεβασμό σε όσους παρακολουθούν την Εκκλησία αυτόν τον καιρό.

Αντιθέτως πές μου εσύ που βρίσκεις το παράξενο.
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
πατε καλα μερικοι?
σας πειραξε η πλακα του συνμπουρδελιαρη και οχι οτι αλωνιζει στο σαιτ καθε λογης μπασταρδακι αριστερος ανθελληνας αμφισβητοντας το εθνος μας και τις αξιες μας σαν κοινωνια? :uglystupid:
Αυτος δηλαδη που άνοιξε αυτο το topic δεν αμφισβητεί το έθνος και τις αξίες μας σαν  κοινωνία???και μόνος σου το είπες! :headbang:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.295
Κριτικές
7
Like
3.028
Πόντοι
786
Ο επιτάφιος να περάσει και από τα ζουζουνοξενοδοχεία!
 

Whitey2-

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτος δηλαδη που άνοιξε αυτο το topic δεν αμφισβητεί το έθνος και τις αξίες μας σαν  κοινωνία???και μόνος σου το είπες! :headbang:

Δεν το θεωρω τοσο επιληψιμο απο την στιγμη που εχουν ακουστει πολυ χειροτερα.
(Αυτο ειναι στην τελικη μεσα στα πλαισια του χαβαλε...και οχι της προπαγανδας οπως μερικοι ΠΠ που κανουν σε αλλα αθρεντ)

 
OP
OP
D

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Αυτος δηλαδη που άνοιξε αυτο το topic δεν αμφισβητεί το έθνος και τις αξίες μας σαν  κοινωνία???και μόνος σου το είπες! :headbang:

καταρχάς μάθε να μήν συνδέεις την κοινωνία και το εθνος με εθιμοτυπικές εκκλησιαστικές παραδόσεις. Δεν αμφισβήτησα τίποτα, ούτε εθνος ουτε κοινωνία. Χιούμορ κάνω, αλλα αν θέλεις μπορείς να πάρεις στα σοβαρά την ερώτηση μου και να απαντήσεις.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
εμενα μου φάνηκε ένα εξαίσιο δείγμα εγγλέζικου πνευματικού χιούμορ, με απόλυτο σεβασμό σε όσους παρακολουθούν την Εκκλησία αυτόν τον καιρό.

Αντιθέτως πές μου εσύ που βρίσκεις το παράξενο.
στη μαλακια που σε δερνει.γαμα ρε λιγο να παρεις μπρος.
 

Επισκέπτης
Δεν το θεωρω τοσο επιληψιμο απο την στιγμη που εχουν ακουστει πολυ χειροτερα.
(Αυτο ειναι στην τελικη μεσα στα πλαισια του χαβαλε...και οχι της προπαγανδας οπως μερικοι ΠΠ που κανουν σε αλλα αθρεντ)

φιλαρακι το τι θεωρεις εσυ επιληψιμο δεν εχει καμια σημασια ,σημασια εχει οτι αυτο το θεμα προσβαλει καποιους ανθρωπους που πιστευουν αν και κατα τι γνωμη μου τζαμπα κουβεντα γινεται γιατι τετοιου ειδους πιστοι δεν συχναζουν σε τετοιου ειδους σαιτ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom