Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Αν κάνει παρτούζες η Τζούλια, τότε μπορούμε να την πάρουμε και συνεταιρικά για μας έρθει και πιο φθηνά.  :2funny:
Σωστός ο παίχτης: όλοι για τη Τζούλια κι η Τζούλια για όλους!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
τς τς τς...ο Νους σας στο σεξ...!!! ΟΥΕ!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Ο ανθρωπος να την βγαλει για φαγητο ειπε.....
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
ΜEETING  με την ALIKI,ELIS  η οπως σκατα αλλιως την λενε δεν εγινε.ειχε κανονισει την ιδια ωρα με μενα κ με αλλον δειπνο.η γυναικα ειναι για τον πουτσο απο χαρακτηρα κ συμπαριφορα.τωρα δεν εχω χρονο αλλα θα γραψω αναλυτικα τι εγινε!!ΜΑΥΡΟ σε αυτην την ΤΑΝΑ!!
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
Αν το κανεις τελικα, ειναι ευκαιρια να βγουμε ολοι απο το θρεντ να γνωριστουμε επιτελους... :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
GFE Για μια ακομη φορά απεδειξες οτι είσαι ο προεδρος του Θρεντ...
δικαιωματικά !!!!! και ειμαι μέσα την προταση σου να βγουμε ολοι μαζι και να τσονταρουμε συναιτερικά  γιατι αλλλιως ούτε να την ακουμπησουμε δεν μας φτάνουν. 
παιδιά γελασα πολύ με οσα γραψατε! Thanks για το χιουμορ.
αυτό με το φαγητό οντως ισχύει!! κι οπως μου διακριτικα ειπε ο κοινος γνωστός( μονο γνωστός) .."τα αλλα να τα κανονισεις μονος σου..""" αλλά τα οικονομικά μου είναι πολύ μακρια απο το 5 χίλιαρο που εμaθα οτι παιζει....
....εκτος αν τη καταφερω με την .......αξία μου σαν ανδρας...  :dancing: :2funny:
παντος η στη προταση του προεδρου GFE για κοινή εξοδο είμαι μέσα!!
και για οσους εστειλαν pm ρε παιδια λέγονται αυτα τα πράγματα??? εδω δεν γραφουμε τα κονε μας για τοπικά γραφεία που είναι πριβέ θα γραψουμε σε αγνωστο για κονε με την Τζουλια??
παντως και για να μην ρωτατε το κονε μου είναι κοινος γνωστος και δεν έχει να κανει σε τίποτα με κατι πονηρο!!! ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΠΑΜΕ!!!!! :grin:
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
ΚΑΙ ΣΟΡΡΥ για την οθρογραφια .....Συνεταιρικά ήθελα να πω  :grin:
Υγ τελικά αυτή τη βραζιλιάνα απο το Λάγος που μιλάει μονο αγγλικά την τίμησε κανεις??
οποιος θέλει να περασει πρωτα να δεί την μαυρή στο κωλόμπαρο Αμορε μπας και γλυτωσει 150 ευρώ
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
παιδια Σορρυ αλλά το βρήκα κατα λαθος και κοντεψα να πεθανω απο τα γέλια!!!!!!!!!!!
Προεδρε για τι έχω την εντυπωση οτι του μοιζεις του Χαρυ στι βιντεο οταν επισκεπτεσαι τις τουριστριούλες??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
παιδια Σορρυ αλλά το βρήκα κατα λαθος και κοντεψα να πεθανω απο τα γέλια!!!!!!!!!!!
Προεδρε για τι έχω την εντυπωση οτι του μοιζεις του Χαρυ στι βιντεο οταν επισκεπτεσαι τις τουριστριούλες??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπααα...εγω δεν εχω μουστακι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Like
127
Πόντοι
1
Προεδρε αν παντως κανονισεις εξοδο προτείνω να παμε σε τρελλο κωλομπαρο - στριπτιζάδικοπου ξέρω έξω απο Βέροια που έχει πραγματικά πολύ ωραία μουνιά και χαβαλέ και παίζει και για φουλ προγκραμ :grin: ( εκεί τελευταία είδα 1 λατινα απο τις πιο μουναρες που εχω δει στη ζωή μου)
...εκτος αν θελετε να παμε στο φουαγιε του μακεδονία να πιουμε τσαι με τις Λεττονες και απανταχού τουριστριούλες :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Εγώ για όπου θέλετε μέσα... είτε Βέροια είτε "παραλία"...

Και αν κανονίσουμε και ρεφενέ και εκεί μέσα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.569
Πόντοι
25.015
kostikos sorry αλλα οι πληροφοριες σου σχετικα με τζουλια ειναι λαθος. το κασε ειναι 2000, ειπαμε επεσε, οχι ανεβηκε, εδω 3000 η 4000 δν θυμαμαι ακριβως επερνε πριν 3 χρονια. αλλα να μου πεις τωρα με το βιντεο που εβγαλε, θα ανεβει... χαχα. παντως κατι που ειδα για Βεροια, και εγω μεσα! εχω σοι απο εκει και ο παππους μου ηταν και δημαρχος βεροιας :P
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Ο tetsuo εχει δικιο.πριν απο 2 χρονια ηταν 2 χιλ. Τωρα βεβαια που λεει θα ανεβει το κασε εγω διαφωνω γιατι τωρα ολοι ζοριζονται, αλλος λιγο αλλος πολυ. Εγω παντως νομιζω οτι εκτελει αποστολη της κυβερνησης, τα πηρα χοντρα να αποπροσανατολισει τον κοσμο να ασχολειται με το video σημερα που βγηκαν τα νεα φορομετρα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Εγω παντως νομιζω οτι εκτελει αποστολη της κυβερνησης, τα πηρα χοντρα να αποπροσανατολισει τον κοσμο να ασχολειται με το video σημερα που βγηκαν τα νεα φορομετρα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
ομολογω οτι ειναι η πιο καλη και σατανικη conspiracy theory που ακουσα τελευταια...Αψογος ο Ρουλης!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
λετε ρε σεις να κανουμε καμια τσαρκα εξω? ρεζιλι θα γινουμε....!!!! Γερολιγουρια ολοι μας...!!
χαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Κωστικος? θα παρουμε και τα σκι μας στην Βεροια?...λεω μπας και κανουμε καμια καταβαση την αλλη μερα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Σκαει μωρο με πολυ καλες κριτικες απο 8 μαρτη στη πολη μας LINDI(ZUZUNAS)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom