Νέα

«Κράχτες» για κωλόμπαρα έξω απ' τα σπιτάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Όντως καλά κάνεις και το επισημαίνεις... Το θέμα είχε ξανασυζητηθεί πάντως και συγχωνεύτηκε με το παλιό.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
εμενα το 1997 μου φαγαν 30.000δρχ σε 5 λεπτα.Με το που καθησα και ηρθε η γκομενα τις τα φερναν 4 ποτα μαζι γεια μας και καπακι αλλα 4.Γυρω απο τα τραπεζι ηταν και 5 αντρες του μαγαζιου.
Εκει χρειαζεται να πας να φαινεσαι ψαρωμενος και με το που σου φερουν το λογαριασμο
να εχεις μια χειροβομβιδα και να του δωσεις την περονι και να του πεις φτανει αυτο η θες και την συνεχεια.
Φευγοντας φυσικα να την ριξεις μεσα.
 

Επισκέπτης
εμενα το 1997 μου φαγαν 30.000δρχ σε 5 λεπτα.Με το που καθησα και ηρθε η γκομενα τις τα φερναν 4 ποτα μαζι γεια μας και καπακι αλλα 4.Γυρω απο τα τραπεζι ηταν και 5 αντρες του μαγαζιου.
Εκει χρειαζεται να πας να φαινεσαι ψαρωμενος και με το που σου φερουν το λογαριασμο
να εχεις μια χειροβομβιδα και να του δωσεις την περονι και να του πεις φτανει αυτο η θες και την συνεχεια.
Φευγοντας φυσικα να την ριξεις μεσα.
και φυσικα να πεις την θεικη ατακα καθως θα κρατας την χειροβομβιδα΄΄do you feel lucky today punk?do y a??'' :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
.....μεχρι και οι παπατζηδες εξελιχθηκαν, εβαλαν κουστουμια και βρηκαν κεφαλαια για μπιζνες....

Παπα Γιώργη,

Οι παπατζήδες έχουν γίνει κρουπιέρηδες στα Καζίνο της Πάρνηθας και του Λουτρακίου...

Η παγκοσμιοποίηση τους έκανε κι αυτούς υπάλληλους!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Παπα Γιώργη,

Οι παπατζήδες έχουν γίνει κρουπιέρηδες στα Καζίνο της Πάρνηθας και του Λουτρακίου...

Η παγκοσμιοποίηση τους έκανε κι αυτούς υπάλληλους!

γεια σου Σταυρο αρχοντα! εισαι 5 sites μονος σου! οι υπολοιποι ειμαστε κοινοι θνητοι!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
...
να εχεις μια χειροβομβιδα και να του δωσεις την περονι και να του πεις φτανει αυτο η θες και την συνεχεια.
Φευγοντας φυσικα να την ριξεις μεσα.

Jepeto,

Που βρίσκεις χειροβομβίδες?

Γιατί αυτές που είχα, μου τελειώσανε.


γεια σου Σταυρο αρχοντα! εισαι 5 sites μονος σου! οι υπολοιποι ειμαστε κοινοι θνητοι!
Ορεξάτο σε βλέπω βραδυάτικα, stunt!....
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Με ειχαν παρασυρει με ενα φιλο μου πριν 4-5 χρονια σε ενα κολομπαρο κατω απο τπυ Ψυρρη. Ηρθαν δυο βρωμογριες εγινε το κλασικο σκηνικο με τα ποτα. Αγριεψαμε τους εχυσα τα ποτα στα μουτρα δεν πληρωνα και αρχισαμε να τα σπαμε και ευτυχως ηρθε η αστυνομια (περιπολικο) συντομα (δεν ξερω ποιος την ειδοποιησε και τους πηγαν μεσα για εξακριβωση. Για λογους που δεν θελω να τους πω με αφησαν με το φιλο και φυγαμε. Συμπερασματα 1.μην μπαινετε μεσα σε τετοια μερη. 2. Δωστε στον τυπο η την τυπισα που σας την πεφτει στο δρομο, το κινητο σας και παιξτε το γενναιωδοροι. Υπαρχει μικρη πιθανοτητα να σας παρουν να σας προσφερουν κατι για μαμισι (Μου εχει τυχει)
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Σε όλους μας τυγχαίνει ένα μάθημα για να μην τη πατήσουμε στα χειρότερα ενδεχομένως. Εμένα στη πλατεία βεραντζέρου με σταματάει ένα τύπος που έχει κλεμμένη βιντεοκάμερα. Αν κ είπα μέσα μου "απατεωνιά μυρίζει" δε κατάλαβα για πότε μου την πάσαρε για 10.000 δρχ. Μάλιστα με παρότρυνε να φύγω γρήγορα για να μη με δεί κανάς μπάτσος! Φεύγοντας μου είπε αν ήθελα να μου πουλήσει βιντεοκασσέτα!!!! Πηγαίνοντας 2 τετράγωνα πιο κάτω είδα οτί η βιντεοκάμερα ήταν μούφα. Την πάτησα γιατί ήθελα διακαώς να πάρω μία και δεν υπήρχε το ρευστό. Την είδα σα μεγάλη ευκαιρία. Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο την πάτησε ο πατέρας μου πιο μετά, από τον οποίο απέσπασαν 150 ευρώ. Το τί στεναχώρια έριξε ο άνθρωπος, κόντεψε να πεθάνει.
Σημασία έχει ότι διδαχθήκαμε από αυτά τα συμβάντα και δε τη ξαναπατάμε ποτέ των ποτών.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Πάντως φίλοι μου εμένα ο χτικιάρης με το γυάλινο μάτι με βλέπει και αλλάζει δρόμο.. μιά φορά μου την έπεσε κοντά και άρχισε το μπλά μπλά μέχρι πρηξίματος όρχεων.. τούλεγα ρε φίλε δεν θέλω παράτα με.. εκεί αυτός κολιτσίδα.. όσπου του λέω άντε γειά ρε φιλαράκι και του χώνω μιά χαιδευτική (δήθεν) στην πλάτη .. (για να συστηθώ είμαι 1.95 και 105 κιλά και στα πενήντα μου δεν καταλαβαίνω και πολλά -- πιθανόν να έχει αρχίσει η γεροντική ανοια--) αιμόπτυση κόντεψε να πάθει.. χαιδευτικά όμως .. .από τότε (επειδή τυχαίνει να περνάω από τα μέρη του) με χαιρετά από το απέναντι πεζοδρόμιο..
 

enipeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
133
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω ότι η λύση είναι να μαζευτούμε καμμιά 30ρια άτομα και να κάνουμε βόλτα σε αυτά τα μέρη και όποιον πάρει ο χάρος.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
καλή ιδέα... έτσι για να μου φύγουν και λίγο τα νεύρα .. να πέσει και η πίεση.. να μειωθεί η χοληστερίνη..
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Συναδελφοι μεγαλη προσοχη στα λαμογια που κυκλοφορουν σε ομονια και προσπα8ουν διθεν να σου πασαρουν γυναικες που τις εχουν κριμενες στα στενα!!!!!
 

Επισκέπτης
Προσοχη στα πορτοφολια και οχι πολλα φραγκα μαζι.
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Τα φραγγα παντα κριμενα ενοειται. Απλα σου κολανε να δεις μονο τι καλο πραμα εχουν στην γωνια για να αμησις και σε πανε στα κολομπαρα τις περιοχεις . Μακρια!!!!!!!!!!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αυτο συμβαινει και στη Θεσσαλονικη..ειναι ενα μαγαζι με μια τυπισα εξω που σου λεει...εχω κατι κοριτσακια 20 χρονων με 60 ευρω 2 ωριτσες..διαλεγεις και μετα πατε πανω..η ιδια απατη..μονο που εκει δεν πινεις τιποτα..τα δινεις..ερχεται ο μπραβος και σου λεει.."Σορρυ αλλα την πατησες μεγαλε..Φυγε τωρα και ηρεμα..!!"Αυτα απο εμενα..!
Αυτο μεγάλε ειναι τρομερή ΗΤΑ έλεος κλεψία με ωραίο και ευγενικό τρόπο μια χαρά.Απορώ αν του φερεις την αστυνομια τι γίνεται τοτε?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εμένα μου την έπεσε εχτες.Μου λέει φιλαράκη και πριν συνεχίσει του λεω άστο και δεν είμαι φιλαράκη σου.Δεν νομίζω να μου ξαναμιλήσει.Αν το ξανακάνει υπάρχει και συνέχεια.
 

Επισκέπτης
Πάντως η μούρη του γενικά είναι στραπατσαρισμένη... ποιος ξέρει... λέτε να τον σαβούριασε κάνας συνάδελφος? Μυαλό δεν φαίνεται να έβαλε πάντως, συνεχίζει το ίδιο τροπάρι!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom