Νέα

Στη Μόσχα αδέλφια μου, στη Μόσχα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλα μην το κανεις λαστιχο ομως κρατα κατι και για τα αλλα τα κοριτσα τα καλά!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δυστυχώς μου αρέσεις μόνον εσύ  :)
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
k σ αυτό παίζουν μαιμού φωτο, όπως της alison angel που την βαφτησαν manya και κατι άλλες που δεν θυμάμαι πως τις λένε.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τέτοια εμπόδια ξεπερνιούνται με την ειλικρίνια και την αλληλοεκτίμηση
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αυτή τη συζήτηση θέλουμε studian. Fellow sportsman που έλεγε και κάποιος που τον πήραν με τις πέτρες  :2funny:

Για να αρχίσουμε μια τέτοια συζήτηση θα πρέπει να κάνουμε μια προκαταρκτική ερώτηση. Πόσα διαθέτεις; Μιλάμε για καμάκι στη Μόσχα έτσι! Αφού διευκρινίσουμε το μπάτζετ, που θα πρέπει να ανεβαίνει σε κάποιες χιλιάδες ευρώ για τις πολύ καλές έως σούπερ γκόμενες, η δεύτερη παράμετρος που πρέπει να ψάξουμε είναι αν είσαι διατεθειμένος να φτύνεις τις γκόμενες και γενικά να είσαι μπλαζέ μαζί τους, ενώ ταυτόχρονα τα χώνεις χοντρά. Τρίτη παράμετρος που αφορά τις ΓΥΝΑΙΚΕΣ κι όχι τις απλές γκόμενες είναι αν αντέχεις τον σαρκασμό κι αν είσαι πάντα έτοιμος να απαντάς σε αυτόν.

Αυτά για αρχή!!
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Oπως σοφα ανφερει ο συναδελφος εν οπλοις studian καμακι στην Μοσχα με στυλ Ελληνικης καφετερειας ειναι τουλαχιστον αδιανοητο. Οι ρωσιδες και δει οι Μοσχοβιτισσες ειναι και αρκετα ψηλομυτες και οχι και τοσο ευκολες. Αρα ενα πατε για 2-3 μερες μην περιμενετε να γινει δουλεια. Αρα ο στοχος ειναι αυτες που θελουν να φυγουν απο την Μοσχα η αντε να θελουν ενα γκομενο που να τις φιλοξενησει στην Ελλαδα για 1-2 μηνες και ισως να τις παντρευτει " γιατι δεν ειναι σαν τις Ελληνιδες" μην νομιζετε το εχουν μαθει και αυτες το ποιημα.
αρα αναδημοσιευω απο το προηγουμενο ποστ μου το μερος που αναφερεται στο ευγενες αθλημα της μετακλησης κοριτσιων απο το Ανατολικο μπλοκ

Eγω σταματησα την δραση στο νετ το 2004 μια και παντρευτηκα (τουλαχιστον οσον αφορα το εξωτερικο) αλλα μου ετυχαν πολλα μουνακια εξ ανατολών απο τα οποια εφερα τα 8 στην Ελλαδα...
οι 5 απο αυτες ηταν "ημιεπαγγελματιες" δηλαδη "κανε μου το εισητηριο και τα εξοδα μου στη Ελλαδα να περασουμε ωραια, και εγω τα κανω ολα" και περασα ζαχαρη, τις εφερνα παντα πριν απο τις καλοκαιρινες διακοπες η τα Χρισοτουγεννα.

σχεση τιμης με ποιότητα- ΑΨΟΓΗ γιατι το κοστος (εαν την φερεις για πανω απο 15 μερες) ειναι μηδαμινo σε σχεση με τα λεφτα που ξοδευεις για μια ντοπια (κερασματα δωρακια κτλ) και καλο σεξ , αφοσιωση κτλ, τα εχουμε πει αυτα.
Οι υπολοιπες ηθελαν γαμο τις εφερα δεν τις παντρευτηκα , υπηρξαν τα σχετικα δραματα αλλα αυτα ειναι θέμα αλλου thread.

Τωρα το συστημα που ειπα παραπανω με τις ανατολικες ειναι καλο μεν αλλα θελει προσοχη για απατεώνες. ( θυμαστε το Natasha last Year? και το birthday girl?)

Oποτε σας παραθετω οδηγιες προς ναυτιλομενους: ( που αποκτηθηκαν με χρονο ,χρημα και σπερμα)

1. Υποθετουμε οτι βρηκατε στο σαιτ την κοπελα που σας κανει κλικ
2. Δεν εχει webcam και απλα σας στελνει φωτογραφιες ... στελνει αρκετες και εσεις λετε ωραια αληθινη ειναι γιατι αλοιώς που τις βρισκει τοσες πολλες???
3. Σωστα... αλλα εαν η κοπελα το εχει κανει βιομηχανια και απλα επικοινωνει με αρκετους σωτηρες απο την δυση?
4. Αυτο ειναι το κλασσικοτερ ο ειδος scam-girls, δηλαδη αφου σας πεισει οτι ειναι αληθινη και σας θελει, αρχιζει το παραμυθι: δεν εχω λεφτα για visa , χρειαζομαι 100 Ε για λαδωμα στο προξενειο κτλ.
5. ΜΗΝ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΟΤΕ ΛΕΦΤΑ...ΠΟΤ Ε H πιθανοτητα απάτης ειναι 90%.
Τι κανουμε τοτε?
6. Προτεινετε να πατε εσεις εκει για τσεκαρισμα
7. Εισητηρια και ξενοδοχεια για ρωσια και ουκρανια ειναι φτηνα και αμα βγει μαπα αυτη περνουμε 2-3 πουτανες απο το ξενοδοχειο και βγαζουμε τα σπασμενα
8. Εαν σας πει οχι μην ερθεις γιατι τωρα δεν μπορω ( ειναι αρρωστη η μαμα μου, γκρεμιστηκε η στεγη κτλ) την κανετε με ελαφρα και ολα καλα, παμε για αλλα!
9. Εαν πατε και την δειτε και το "σταξετε" εκει, ολα ωραια την φερνετε μετα και στην Ελλαδα για μερικες μερες το καλακαιρακι πατε και διακοπουλες και ολα ωραια και καυλά.
10. Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα η κοπελα εαν ειναι ¨ημιεπαγγελματιας " οπως ειπα παραπανω  αφου καταλαβει οτι εσεις βαρεθηκατε και δεν θελετε να την ξανακαλεσετ ε να σας συστησει διαφορες ξαδελφες και φιλες που θελουν και αυτες διακοπες στη Ελλαδα και να περασετε ζαχαρη.

Αυτα σαν πρωτη δοση . Οτι θελετε επιπλεον η πειρα μου στην υπηρεσια των συναγωνιστώ ν.


Gια παραδειγμα αυτη ειναι η Ελβιρα απο την κατηγορια ημιεπαγγελματιες τοτε (2004) ηταν 22 ετων.
 

Συνημμένα

  • Elly.jpg
    Elly.jpg
    95,6 KB · Εμφανίσεις: 39

huckleberry

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
245
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Studian και CountVronsky συνεχίστε με τις άκρως ενδιαφέρουσες πληροφορίες ώστε να ξεστραβωθούμε και εμείς οι νέοι και άπειροι... Με τη γλώσσα τι γίνεται όμως; Εννοώ τι ποσοστό μιλάει τουλάχιστον μέτρια Αγγλικά ώστε να υπάρχει η βασική συνεννόηση;
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Στις μεγαλες πολεις Μοσχα , Αγ. Πετρουπολη, Αικατερινενμπουργκ (τ Λενινκγραντ) μιλουν οι νεαρες ηλικιες. Στην περιφερεια μαλλον δυσκολα τα πραγματα...
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Studian και CountVronsky συνεχίστε με τις άκρως ενδιαφέρουσες πληροφορίες ώστε να ξεστραβωθούμε και εμείς οι νέοι και άπειροι... Με τη γλώσσα τι γίνεται όμως; Εννοώ τι ποσοστό μιλάει τουλάχιστον μέτρια Αγγλικά ώστε να υπάρχει η βασική συνεννόηση;

Η γλώσσα είναι πρόβλημα. Αλλά υπάρχουν τόσες πολλές στα σχετικά σάιτς γνωριμιών (μιλάμε για χιλιάδες) για να διαλέξετε που θα βρείτε τελικά μια με σχετικά καλά αγγλικά. Οι επαγγελματίες στη Μόσχα μιλάνε σχεδόν όλες αρκετά καλά αγγλικά.

Προσωπικά πάντως δεν γουστάρω να τις φέρνω εδώ. Το θέμα είναι προσωπικό. Δεν μου αρέσει να έχω κάποιον σε 24ώρη βάση δίπλα μου (και εν μέρει υπ'ευθύνη μου) αν δεν νοιάζομαι πραγματικά γι' αυτόν. καλύτερα να πηγαίνω εκεί και να έχω εγώ τον έλεγχο του χρόνου μου.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
αρκετα ακριβα τα ρωσακια στη μοσχα, δεν το περιμενα, ενδιαφεροντα λεγονται σε αυτο το θεμα, συνεχιστε.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
countvrosnky πιστευεις οτι το adultfriendfinder θα δουλευε στη περιπτωση της ρωσίας? εχω εξοχικό στη κρήτη και σκεφτομαι να κανω κατι τον αυγουστο. με φοβιζει καπως το ρισκο ομως (αν βγει μουφα?).επισης εχουν μεγαλα ποσοστα aids στην ρωσια(μαμανε ολη την ωρα με τετοιες γυναικες τι να κανουν οι ανθρωποι).
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Στις μεγαλες πολεις Μοσχα , Αγ. Πετρουπολη, Αικατερινενμπουργκ (τ Λενινκγραντ) μιλουν οι νεαρες ηλικιες. Στην περιφερεια μαλλον δυσκολα τα πραγματα...

Ρε κόμη θα τρίζουν τα κόκαλα του Τολστόι. Η Αγ. Πετρούπολη ονομάζόταν Λένινγκραντ.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Ρε κόμη θα τρίζουν τα κόκαλα του Τολστόι. Η Αγ. Πετρούπολη ονομάζόταν Λένινγκραντ.
Studian  mea maxima culpa οχι μονο του Τολστοι αλλα και του Ντοστογιεφσκι και του Τσεχωφ
εχεις δικιο και το Σταλινγκραντ ειναι το Volgogrand

Tωρα για τον Bordelman... To aff νομιζω οτι ειναι καλο για τον σκοπο σου και το friendfinder. αλλα ενα ειναι για τον Αυγουστο προσεξε αρχισε δραση τωρα, Μεχρι να τσεκαρεις το κοριτσι να βγει η βιζα θα σου παρει καιρο.
Το Aids ειναι θεμα {σκουφος καιπαλι σκουφος}
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16

Από 'κει που αρχίζουν οι συμβουλές όσον αφορά τις Ρωσίδες -μη επαγγελματίες και πως θα κάνουμε κονέ, τσουπ πιάνουμε πάλι τις επαγγελματίες και πως θα κανονίσουμε ψιλο CT...
Χιουμοριστικό ήταν το σχόλειο, ελαφρύ.

Η μόνη μου γνώση περί των σχέσεων με γυναίκες από πρώην ΕΣΣΔ αφορούν έναν ξάδερφο γνωστού που πήγε Πράγα για κανά δίμηνο, βρήκε μια κούκλα τσέχα, την έφερε εδώ, του 'κανε δυο παιδάκια αγγέλους και ησύχασε ο άνθρωπος, έναν γιατρό που βρήκε μία στο Μενίδι ακριβώς πριν την αμολήσουν στα αναψυκτήρια της Συγγρού και την έκανε βοηθό αλλά χώρισαν, και ένα φιλαράκι που ταξιδεύει λόγω επαγγέλματος που παντρεύτηκε μία από Πολωνία, μία πριγκήπισσα τόσο στην εμφάνιση όσο και στην συμπεριφορά όπου και πάλι οι απόγονοι είναι κουκλιά. Αυτά. Εδώ όπου παλεύουμε εμείς, η κρέμα έχει κόψει προ πολλού, οπότε και τρώμε τα μούτρά μας.
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Από 'κει που αρχίζουν οι συμβουλές όσον αφορά τις Ρωσίδες -μη επαγγελματίες και πως θα κάνουμε κονέ, τσουπ πιάνουμε πάλι τις επαγγελματίες και πως θα κανονίσουμε ψιλο CT...
Χιουμοριστικό ήταν το σχόλειο, ελαφρύ.

Η μόνη μου γνώση περί των σχέσεων με γυναίκες από πρώην ΕΣΣΔ αφορούν έναν ξάδερφο γνωστού που πήγε Πράγα για κανά δίμηνο, βρήκε μια κούκλα τσέχα, την έφερε εδώ, του 'κανε δυο παιδάκια αγγέλους και ησύχασε ο άνθρωπος, έναν γιατρό που βρήκε μία στο Μενίδι ακριβώς πριν την αμολήσουν στα αναψυκτήρια της Συγγρού και την έκανε βοηθό αλλά χώρισαν, και ένα φιλαράκι που ταξιδεύει λόγω επαγγέλματος που παντρεύτηκε μία από Πολωνία, μία πριγκήπισσα τόσο στην εμφάνιση όσο και στην συμπεριφορά όπου και πάλι οι απόγονοι είναι κουκλιά. Αυτά. Εδώ όπου παλεύουμε εμείς, η κρέμα έχει κόψει προ πολλού, οπότε και τρώμε τα μούτρά μας.

Αααα! ΟΚ κατάλαβα!

Δεν μίλαγε όμως ο κόμης για CT. Για κανονικές κοπέλλες ή/και ημιεπαγγελματίες μίλαγε που γνωρίζει κανείς από σάιτ γνωριμιών όπως αυτό. Στα οποία βέβαια συμμετέχουν και επαγγελματίες αλλά φαίνονται γιατί τα προφίλ τους είναι ροζ. Στο εν λόγω σάιτ πρόσφατα ήταν αγγελία μιας κοπέλλας ψωνισμένης με το ποδόσφαιρο που ζητούσε κάποιον να την καλέσει για να δει τον τελικό του CL.

Βασικά δηλαδή (επειδή οι πρώην Σοβιετικοί είναι τουρίστες φύσει και θέσει) ζητούν τζάμπα διακοπές με αντάλλαγμα αμοιβαίο σεξ!!

Τώρα, έχεις δίκιο. Οι στριπερ εν Ελλάδι είναι λίγο ο πάτος από άποψη mentalite!!!!
 

Επισκέπτης
Για κανονικές κοπέλλες ή/και ημιεπαγγελματίες μίλαγε που γνωρίζει κανείς από σάιτ γνωριμιών όπως αυτό. Στα οποία βέβαια συμμετέχουν και επαγγελματίες αλλά φαίνονται γιατί τα προφίλ τους είναι ροζ. Στο εν λόγω σάιτ πρόσφατα ήταν αγγελία μιας κοπέλλας ψωνισμένης με το ποδόσφαιρο που ζητούσε κάποιον να την καλέσει για να δει τον τελικό του CL.

Βασικά δηλαδή (επειδή οι πρώην Σοβιετικοί είναι τουρίστες φύσει και θέσει) ζητούν τζάμπα διακοπές με αντάλλαγμα αμοιβαίο σεξ!!

Υπαρχει καποια προσωπικη εμπειρια απο αυτο το σαιτ studian ?
( η' απο καποιο αλλο μελος του σαιτ ?)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom