Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 954
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
to pliktrologio mou exei ena thema. sorry loipon.
file pane stin silicon valley. an rotiseis tha sou poun pos na pas.
paraskeyes sto potami exei elliniko party kai ginetai xamos.
kai savato vrady magazin club. oooooooooola ta lefta file!!!!!!!!!!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

νασαι καλα ...

υγ : κοιτα να δεις που θα ταξιδεψω 1000 μιλια για να παω μπουζουκια ...  :grin:
υγ : να υποθεσω οτι υπαρχουν ποταμοπλοια ...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
δεν ξερω για μπουζουκια. για dj ξερω. και το magazin ειναι κλαμπαρα που δεν χανεται. ολος ο αφρος της πολης εκει. και οταν μιλαμε για σερβικο αφρο καταλαβαινεις...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
μεσα εισαι. μονο για μυημενους...
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
καμια φρεσκια πληροφορια για βελιγραδι υπαρχει?

σκεφτομαι να ανεβω για κανενα 3ημερο.

ξενοδοχεια-διασκεδαση-πουτανες-φαγητο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • SerbianGirl.jpg
    SerbianGirl.jpg
    64,1 KB · Εμφανίσεις: 69

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε σκεφτομε να παω με ενα φιλο να δουμε τι παιζει, για κανενα τριημερο.
εχω ακουσει καλα πραγματα.
να πας παμμεγιστε και οταν γυρισεις θελουμε λεπτομεριες
γιατι εχει πεσει πολυ φιδιασμα και θελουμε καποιον εμπιστο για πληροφοριες
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
να πας παμμεγιστε και οταν γυρισεις θελουμε λεπτομεριες
γιατι εχει πεσει πολυ φιδιασμα και θελουμε καποιον εμπιστο για πληροφοριες
τυπε θα σας δωσω ανταποκριση δυνατη οταν γυρισω.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιζουν αλλα θελει ψαξιμο!!! το πιο πιθανο ειναι να ερωτευτει κανενας εκει κ να μην γυρισει πισω ποτε...
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καμια φρεσκια πληροφορια για βελιγραδι υπαρχει?

σκεφτομαι να ανεβω για κανενα 3ημερο.

ξενοδοχεια-διασκεδαση-πουτανες-φαγητο.

Ήμουνα τα Χριστούγεννα
Διασκέδαση δοκίμασε στο club stefan brown το ξέρουν όλοι οι ταρίφες. Κόλαση οι σερβίδες...
 

arcans76

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
513
Like
2
Πόντοι
6
Ήμουνα τα Χριστούγεννα
Διασκέδαση δοκίμασε στο club stefan brown το ξέρουν όλοι οι ταρίφες. Κόλαση οι σερβίδες...
αμα ησουνα τα χριστουγεννα ρε φιλε εκει,κανενα μας μια  αναλυτικη ενημερωση για το τι παιζει και πως να κινηθουμε.
 

skoo-phdiarhs

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.
Πρώτο μου μήνυμα στο site και είμαι πανευτυχής που θα μιλήσω για το αγαπημένο μου Βελιγράδι.

1)ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

REX HOTEL (renovated-ανακαινισμένο)
Ψάξτε το λίγο στο ιντερνετ.
Καθαρό
7 λεπτά με τα πόδια απ το κέντρο του Βελιγραδίου
Αν είναι άντρες οι ρεσεψιονιστ αφηνουν να ανεβάσεις κοπέλα πάνω με την ταυτότητά της.Αν είναι η 1 απ τις 2 γυναικες η οποία είναι καρα-bitch ξεχάστε το.
Τιμή νομίζω 55ευρώ μονόκλινο με διπλό κρεβάτι(πέρσυ το καλοκαίρι τόσο είχε).

2)ΦΑΓΗΤΟ

Οτιδήποτε πάρετε από φαστ φουντ(κομμάτι πίτσα-σαντουιτσάκι-τυροπιτούλα-κιμαδόπιτα-κλπ κλπ)κάνει 1-1,20 ευρώ (100 δηνάρια)
Οποσδήποτε φάτε το φαγητό ΚΑΡΑΤΖΩΡΤΖΕΒΑ.Ενα πλήρες γεύμα σε εστιατόριο ή στου ξενοδοχείου δε 8α σας πάει πάνω από 10-15ευρω.Κατ εμε αξίζει να τρως σε τέτοια μέρη τουλάχιστον τις μισές μέρες.
Μη φοβάστε για το κρέας,είναι δοκιμασμένο.Το μόνο που θα πάθετε είναι ότι θα φάτε μια φρίκη με τις τηγανιτές πατάτες γιατί δεν πολυπαίζουν γενικά εκεί και πρεπει να ψάξεις πολύ για να τις βρεις.

3)ΓΚΟΜΕΝΕΣ(ΜΗ ΠΟΥΤΑΝΕΣ)

Σε οποιοδήποτε κλαμπ πάτε (προτείνω Τόμας Μπραουν-κάπως έτσι)θα πάθετε πλάκα από το πόσο πρόσχαρες και κεφάτες είναι οι Σέρβες.Θα μπορούσα να παρομοιάσω τις Σέρβες γυναίκες με τους Έλληνες άντρες και τους Σέρβους άντρες με τις Ελληνίδες γυναίκες(μίζεροι-μονόχνωτοι και ψώνια).
Αλλάξτε μυαλά,αλλάξτε νοοτροπία γιατί εκεί οι γυναίκες όσο μπάζο κι αν είσαι άμα της πιάσεις την κουβέντα θα σου απαντήσει και δεν έχει κανένα κόμπλεξ ούτε με την εμφάνισή σου,(αρκεί να μην πας σα λέτσος)ούτε με το επάγγελμά σου,ούτε με τα φράγκα σου.Το εντελώς αντίθετο από τις σαπιοΕλληνίδες μας δηλαδή.
Ενοείται δεν το παίζεις ούτε λυγούρης-ούτε αδιάφορος-ούτε υπεράνω.Πιστεύω έχεις αρκετές πιθανότητες να βρεις γκόμενα εάν κάτσεις από 5 μέρες και πάνω.

4)ΠΟΥΤΑΝΕΣ

Ρωτήστε καταρχήν τον ρεσεψιονίστ να σας κανονίσει αυτός.Εγώ επειδή ήταν η 1η φορά έψαχνα να βρω σαν τον μαλάκα μεσα στην πόλη,αλλά λόγω καλοκαιριού ήταν όλα κλειστά και κατέληξα στο να μαμήσω μια σαύρα που μου έφερε ο ρεσεψ.(Άμα τελικά την πάρετε δώστε του 500δηνάρια πουρμπουαρ-5ευρω)
Από τιμές ήταν 150ευρώ οι 2 ώρες.Αν δε σας κάνει η κοπέλα 10ευρώ για το ταξί της.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ζητήστε να μιλάει Αγγλικά γιατί έχουν ένα θεματάκι στη Σερβία όλοι με τα Αγγλικά τους...

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.
Πρώτο μου μήνυμα στο site και είμαι πανευτυχής που θα μιλήσω για το αγαπημένο μου Βελιγράδι.
το αθηνοραμα της σερβιας εισαι ρε τυπε?
ωραιοςςςςςςςςςςςς :rockon:
αρκανς παμμεγιστε σε εφτιαξε ο τυπος
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.
Πρώτο μου μήνυμα στο site και είμαι πανευτυχής που θα μιλήσω για το αγαπημένο μου Βελιγράδι.

1)ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ

REX HOTEL (renovated-ανακαινισμένο)
Ψάξτε το λίγο στο ιντερνετ.
Καθαρό
7 λεπτά με τα πόδια απ το κέντρο του Βελιγραδίου
Αν είναι άντρες οι ρεσεψιονιστ αφηνουν να ανεβάσεις κοπέλα πάνω με την ταυτότητά της.Αν είναι η 1 απ τις 2 γυναικες η οποία είναι καρα-bitch ξεχάστε το.
Τιμή νομίζω 55ευρώ μονόκλινο με διπλό κρεβάτι(πέρσυ το καλοκαίρι τόσο είχε).

2)ΦΑΓΗΤΟ

Οτιδήποτε πάρετε από φαστ φουντ(κομμάτι πίτσα-σαντουιτσάκι-τυροπιτούλα-κιμαδόπιτα-κλπ κλπ)κάνει 1-1,20 ευρώ (100 δηνάρια)
Οποσδήποτε φάτε το φαγητό ΚΑΡΑΤΖΩΡΤΖΕΒΑ.Ενα πλήρες γεύμα σε εστιατόριο ή στου ξενοδοχείου δε 8α σας πάει πάνω από 10-15ευρω.Κατ εμε αξίζει να τρως σε τέτοια μέρη τουλάχιστον τις μισές μέρες.
Μη φοβάστε για το κρέας,είναι δοκιμασμένο.Το μόνο που θα πάθετε είναι ότι θα φάτε μια φρίκη με τις τηγανιτές πατάτες γιατί δεν πολυπαίζουν γενικά εκεί και πρεπει να ψάξεις πολύ για να τις βρεις.

3)ΓΚΟΜΕΝΕΣ(ΜΗ ΠΟΥΤΑΝΕΣ)

Σε οποιοδήποτε κλαμπ πάτε (προτείνω Τόμας Μπραουν-κάπως έτσι)θα πάθετε πλάκα από το πόσο πρόσχαρες και κεφάτες είναι οι Σέρβες.Θα μπορούσα να παρομοιάσω τις Σέρβες γυναίκες με τους Έλληνες άντρες και τους Σέρβους άντρες με τις Ελληνίδες γυναίκες(μίζεροι-μονόχνωτοι και ψώνια).
Αλλάξτε μυαλά,αλλάξτε νοοτροπία γιατί εκεί οι γυναίκες όσο μπάζο κι αν είσαι άμα της πιάσεις την κουβέντα θα σου απαντήσει και δεν έχει κανένα κόμπλεξ ούτε με την εμφάνισή σου,(αρκεί να μην πας σα λέτσος)ούτε με το επάγγελμά σου,ούτε με τα φράγκα σου.Το εντελώς αντίθετο από τις σαπιοΕλληνίδες μας δηλαδή.
Ενοείται δεν το παίζεις ούτε λυγούρης-ούτε αδιάφορος-ούτε υπεράνω.Πιστεύω έχεις αρκετές πιθανότητες να βρεις γκόμενα εάν κάτσεις από 5 μέρες και πάνω.

4)ΠΟΥΤΑΝΕΣ

Ρωτήστε καταρχήν τον ρεσεψιονίστ να σας κανονίσει αυτός.Εγώ επειδή ήταν η 1η φορά έψαχνα να βρω σαν τον μαλάκα μεσα στην πόλη,αλλά λόγω καλοκαιριού ήταν όλα κλειστά και κατέληξα στο να μαμήσω μια σαύρα που μου έφερε ο ρεσεψ.(Άμα τελικά την πάρετε δώστε του 500δηνάρια πουρμπουαρ-5ευρω)
Από τιμές ήταν 150ευρώ οι 2 ώρες.Αν δε σας κάνει η κοπέλα 10ευρώ για το ταξί της.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ζητήστε να μιλάει Αγγλικά γιατί έχουν ένα θεματάκι στη Σερβία όλοι με τα Αγγλικά τους...

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!
:thumbsup:
 

skoo-phdiarhs

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Χαχα..σ'ευχαριστώ φίλε..

Και μερικά tips ακόμα που ξέχασα:

-Πάρτε μαζί σας φακελάκια και τα απαραίτητα αξεσουάρ για φραπέ,γιατί οι καφέδες τους δεν πίνονται.
-Μη χτυπήσετε ποτέ εισητήριο στα λεωφορεία(είναι απάτη)
-Μην περνάτε τους δρόμους από μη-διαβάσεις όπως εδώ,είτε με κόκκινο γιατί την στήνουν οι αστυνομικοί και σου κόβουν πρόστιμο 5.000din-50€.Τσάμπα λεφτά.
-Τα Mc Donalds τους είναι πιο ακριβά απ τα δικά μας.
-Τα ποτά τους έχουν ίδιες τιμές με τα δικά μας.
-Τα ηλεκτρονικά είδη και τα αθλητικά παππούτσια είναι πιο ακριβά απ τα δικά μας.
-Πάρτε καπότες από δω.
-Προετοιμαστείτε να τα σκάσετε χοντρά την 1η φορά που θα σας πάει το ταξί στην πόλη απ το αεροδρόμιο.Εμένα μου πήρε 35ευρώ,ενώ όταν γύριζα (από ξενοδοχείο->αεροδρομιο)μου έκανε το κουμάντο μια φίλη μου Σέρβα και πλήρωσα 10ευρώ...
-Κάντε τα κουμάντα και τις επενδύσεις σας για......το καλοκαίρι ή για το μέλλον γενικά... ;)

Αυτά.

Φίλε μου καλέ δυστυχώς δεν την ξέρω την Αννούλα  :)...
Ξέρω όμως τη Marijana,τη Sanja,τη Natasha,τη Bojana και τη Vojslava και πίστεψέ με δε με χαλάνε καθόλου... :grin:
(οι επενδύσεις που λέγαμε... ;))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom