Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
   Γνησιο θυμαρισιο,οσο για τον δονητη ειναι με μπαταριες,πιστευω να τους αρεσει.Τωρα αν δω τα μεγαλα ζορια εκτος απο το εργαλειο μου, θα θεσω και σε ετοιμοτητα τα δακτυλα μου και την γλωσσα μου, βεβαιως.Τα παντα για να ικανοποιησω και τις δυο τους, σε αυτην την ανιση σεξουαλικη αναμετρηση.....
Τα χερια θα πρεπει να ταχειs ταυτοχρονα και στιs δυο...Ετσι δεν θα νοιωθει καποια παραμελημενη απεναντι στην αλλη....Με την γλωσσα θα εναλλασεσαι μιαs και διαθετουμε μια...Στα σκουρα καντεs να αναπολησουν κατι απ το παρελθον.....Θα τουs ερθουν δακρυα και προs στιγμην θα παρειs ανασα
 

Επισκέπτης
Όχι δεν είναι τραβηγμένη η ιστορία..
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
[size=10pt]Παιδια καντε κατι σας παρακαλω, οι συγκεκριμενες γκομενες ειναι λυσαρες....Μου τηλεφωνησαν πριν πενταλεπτου και εφοσον με ευχαριστησαν για την χτεσινη ανταποκριση μου και στις δυο τους,μου ειπαν οτι και σημερα μολις κοιμησουν τα παιδια τους,να κανονισουμε συναντηση.... με αποκαλεσαν μαλιστα και γλυκοτσουτσουνο.Δωστε μου καμμια συμβουλη, της προκοπης γιατι, λαμβανομενου υποψη οτι ειναι βαλκανιες οι γκομενες, να μην μας περασουν εμας τους Ελληνες, οτι δεν ειμαστε μεσογειακοι εραστες?????Αυτες νομιζουν οτι ειμαι σαρανταρης, οπως τους ειπα.Τους εκρυψα μερικα χρονακια.[/size]

cool-story-bro.jpg
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας...θα απουσιασω για λιγο, μολις εκλεισα ενα παρολι στο ποδοσφαιρικο στοιχημα και παω στο πρακτορειο να εξαργυρωσω και να παρω τον μαιντανο.Εσεις στο μεταξυ συνεχιστε να μου δινετε συμβουλες, γιατι πιστευω καποιες θα μου φανουν χρησιμες. Σε δυο ωριτσες σας επανερχομαι.Ο μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας. :) :)
 

illy

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας...θα απουσιασω για λιγο, μολις εκλεισα ενα παρολι στο ποδοσφαιρικο στοιχημα και παω στο πρακτορειο να εξαργυρωσω και να παρω τον μαιντανο.Εσεις στο μεταξυ συνεχιστε να μου δινετε συμβουλες, γιατι πιστευω καποιες θα μου φανουν χρησιμες. Σε δυο ωριτσες σας επανερχομαι.Ο μεγας και ανεπαναληπτος Παιχτουρας. :) :)
παιχτούρι, πρεπει να εισαι και γαμω τα παιδια.
εχω μια κορη, και μια αδελφη για παντρεμα. σε ενδιαφερει τιποτα;


υ.γ. εχουν και προικες αμφοτερότερες!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλοι μου φιλοι/ες μολις τωρα επεστρεψα και εκτος απο προξενια που μου κανει καποιος(δεν ενδιαφερομαι,ευχαριστω)και τις πλακες σας,δεν βλεπω να με αντιμετωπιζετε σοβαρα, οσον αφορα τι να κανω σημερα με τις δυο λυσαρες.Μημπως θα με βοηθουσε αν παρακολουθουσα μια ωραια τσοντα που εχει σε λιγακι το nova 1????????????
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλοι μου φιλοι/ες μολις τωρα επεστρεψα και εκτος απο προξενια που μου κανει καποιος(δεν ενδιαφερομαι,ευχαριστω)και τις πλακες σας,δεν βλεπω να με αντιμετωπιζετε σοβαρα, οσον αφορα τι να κανω σημερα με τις δυο λυσαρες.Μημπως θα με βοηθουσε αν παρακολουθουσα μια ωραια τσοντα που εχει σε λιγακι το nova 1????????????
        Μιλαμε αγριας ηδονης τσοντα, εχει το novasports 1 :) :) :)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλοι μου φιλοι/ες μολις τωρα επεστρεψα και εκτος απο προξενια που μου κανει καποιος(δεν ενδιαφερομαι,ευχαριστω)και τις πλακες σας,δεν βλεπω να με αντιμετωπιζετε σοβαρα, οσον αφορα τι να κανω σημερα με τις δυο λυσαρες.Μημπως θα με βοηθουσε αν παρακολουθουσα μια ωραια τσοντα που εχει σε λιγακι το nova 1????????????
οτι ειναι να κανεις καντο γρηγορα....
we're getting closer to midnight cinderella!!! :2funny: :2funny: :2funny:
            Ουτε μια στο εκατομυριο να πεσω για υπνο, [size=18pt]γιατι με περιμενουν παλι και σημερα τα μεσανυχτα[/size].Οποτε σας παρακαλω δωστε λυση(ειναι και οι δυο τους αχορταγες γκομενες).Φιλικα ο Παιχτουρας. :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καβαλα στο δελφινι..το κοσμο γυρισα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom