Νέα

Το νέο bourdela.com!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τι περίεργη ιστορία είναι αυτή,έχει γεμίσει τα thread με το ίδιο μήνυμα.......πάλι προσωπικές και επαγγελματικές διαφορές?...και απειλή από--στρουμφάκια--.?........εμάς τι μας νοιάζει για το τι κάνει ο καθένας? το σάιτ μια χαρά είναι από εκεί και πέρα ας κάνει ο καθένας ότι θέλει...δικαιωμα του.... :idiot:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παρακαλώ βάλτε αν γίνεται περισσότερα θέματα στο αριστερο μερος της σελίδας, δηλ. τις τελευταίες δημοσιεύσεις.Όσα είναι δηλαδή στην αρχική σελίδα του site.Τσιγκουνιές θα κάνουμε?! Κατά τ' άλλα, αξιέπαινη προσπάθεια.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Και μια άλλη, χαζή ίσως ερώτηση: Δεν βλέπω στην οθόνη τα μηνύματα που έχω στείλει, καθως και τα νέα εισερχόμενα μηνύματα. Μήπως ξέρετε πού να τα ψάξω? Ευχαριστώ
 
OP
OP
easyrider77

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Περασε και κρατα τον κενσορα πανω απο το μενου,
πανω αριστερα.
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
πέρα από τα τελευταία 10 posts, είχαμε τη δυνατότητα να βλέπουμε και τις 10 τελευταίες κριτικές χρηστών όταν πηγαίναμε στον κατάλογο. Τώρα στο νέο site που μπορούμε να δούμε τις 10 τελευταίες χρονικά κριτικές χρηστών;
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.184
Κριτικές
3
Like
10.344
Πόντοι
3.506
πέρα από τα τελευταία 10 posts, είχαμε τη δυνατότητα να βλέπουμε και τις 10 τελευταίες κριτικές χρηστών όταν πηγαίναμε στον κατάλογο. Τώρα στο νέο site που μπορούμε να δούμε τις 10 τελευταίες χρονικά κριτικές χρηστών;

Παντως στη κεντρικη σελιδα (bourdela.com)παρουσιαζονται οι εικοσι τελευταιες δημοσιευσεις.
Αυτο δεν μπορει να φαινεται σε ολες τις σελιδες οπως παλια?
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ καλή η αλλαγη , άν και κάτι σε ποιο ανοιξιάτικο χρωματάκι δεν θα με χάλαγε ...

Μπράβο !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χαζευοντας λιγο στο σαιτ βλεπω οτι απο ταχυτητα φυσαει.
πιτσιλαει ενα πραμα..  :dancing:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Όντως , μερικές λεπτομέρειες μόνο χρειάζονται βελτίωση, κατα τα άλλα ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ !
 

bodisatva

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ωραίες οι αλλαγές κι οι ανανεώσεις! μπράβο παίδες!
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ καλή δουλειά και πολύ πιο γρήγορο απο την προηγούμενη έκδοση του σάϊτ. Αλλά θα κάνω και γω 2 παρατηρήσεις (που τις κάναν και άλλοι εκλεκτοί συνάδερφοι απ'ότι είδα) που ελπίζω να φτιάξουν με τον καιρό.

1)Οι τελευταίες δημοσιεύσεις εφόσον είναι κάποιος μέσα σε thread του φόρουμ πρέπει να φαίνονται (ανεξαρτήτως αν είναι στη δεξιά η αριστερή πλευρά). Γιατί τώρα πρέπει να πηγαίνουμε στην κεντρική σελίδα για να τις δούμε.

2)Στα προσωπικά μηνύματα (pm) δεν υπάρχει ειδοποίηση ότι εστάλη μήνυμα απο κάποιο μέλος.Για παράδειγμα απο το προηγούμενο φόρουμ θυμάμαι την ένδειξη 'έχετε 1/4 μηνύματα μη αναγνωσμένα'. Τώρα αυτή η ένδειξη στα pm δεν υπάρχει.

Και πάλι εύχομαι ότι καλύτερο και να δούμε και νέα μέλη να συμμετέχουν σωστά και ενεργά στο νέο σάϊτ μας.
Συμφωνω κι εγω για την πολυ καλη δουλεια αναβαθμισης που εγινε στο site .
θελω κι εγω να επισημανω την μη ειδοποιηση μας για εισερχομενα pm , οπως γινοταν στο παλιο forum.Παρακαλω , θα ηταν χρησιμο , αυτη η λειτουργια να ενεργοποιηθει ξανα...
 

Επισκέπτης
Tελικα ολοι πιστευω οτι συμφωνουμε..Καλη η αναβαθμιση αλλα τα PM'S δεν ειναι καθολου βολικα..Καντε τα οπως παλια..
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
:dancing:  Αααα, ξέχασα! να πω και κάτι άλλο...

Που πήγε ρε παιδιά η κριτική για όλα τα [shadow=red,left]'σπίτια'[/shadow] ????  :huh:  ΟΕΟ??

...Είχαμε χτίσει αξιοπρεπή database τόσο καιρό τώρα... 
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλοριζικο κι απο τα εμε...δεν ειδα ακομα αν ειναι λειτουργικο καλο κτλ μιας και μολις μπηκα μετα πο καμποσες μερουλες...χρονια πολλα και καλοριζικα!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Οταν ποσταρω μου εμφανιζει:
<<Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.>>
Σε ποιο θρεντ και αν προσπαθω να ποσταρω παντα το ιδιο μου βγαζει.

Παταω την αποσυνδεση και μου βγαζει:
<<Συνέβη ένα σφάλμα!
Η επαλήθευση συνόδου απέτυχε. Παρακαλούμε κάντε αποσύνδεση, επανασύνδεση και ξαναδοκιμάστε.>>

Κλεινω την Οπερα/Εξπλορερ, (κανοντας delete history), κανω λογκιν και παλι τα ιδια?

Προσπαθησα να στειλω πμ σε καποιον Μοντ και παλι εμφανισε:
<<Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.>>

Τι φταιει??? HELP
----------------------
Μολις εγκατεστησα τον φιρεφοξ. Απο εδω μπορω εχω πληρη προσβαση στο σιντε. Γιατι ομως οχι με Οπερα??

 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Οταν ποσταρω μου εμφανιζει:
<<Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.>>
Σε ποιο θρεντ και αν προσπαθω να ποσταρω παντα το ιδιο μου βγαζει.

Παταω την αποσυνδεση και μου βγαζει:
<<Συνέβη ένα σφάλμα!
Η επαλήθευση συνόδου απέτυχε. Παρακαλούμε κάντε αποσύνδεση, επανασύνδεση και ξαναδοκιμάστε.>>

Κλεινω την Οπερα/Εξπλορερ, (κανοντας delete history), κανω λογκιν και παλι τα ιδια?

Προσπαθησα να στειλω πμ σε καποιον Μοντ και παλι εμφανισε:
<<Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την αποστολή αυτού του μηνύματος:
Υπερβήκατε τον μέγιστο χρόνο σύνδεσης κατά την αποστολή. Παρακαλούμε προσπαθήστε να αποστείλετε ξανά το μήνυμά σας.>>

Τι φταιει??? HELP
----------------------
Μολις εγκατεστησα τον φιρεφοξ. Απο εδω μπορω εχω πληρη προσβαση στο σιντε. Γιατι ομως οχι με Οπερα??

Ξερει κανεις δεν λειτουργει (προφανως μονο σε μενα) το σιντε με Οπερα/Εξπλορερ παραμονο με φιρεφοξ ?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Ξερει κανεις δεν λειτουργει (προφανως μονο σε μενα) το σιντε με Οπερα/Εξπλορερ παραμονο με φιρεφοξ ?

Έχει δοκιμαστεί και φαίνεται να δουλεύει παντου.
Δοκίμασε να σβήσεις τα cookies στον ΙΕ, και ξανακάνε login
 

Επισκέπτης
εγο τον οπερα εχο και δουλευουν ολα τελια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom