Νέα

Survivor 7 Semi All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιος θα κερδίσει το semi κακό χρόνο να χουνε all star γαμω την Τουρκία μου;

  • Δαλάκας

  • Η Χρυσούλα μας

  • Ασχημίνα με το strap

  • Ο αόρατος Γκέντσογλου ~ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ

  • Φάνης Ρουφιανόφατσα κλασική περίπτωση βλάβης

  • Γιδοβοσκός

  • Τζέιμς πρίγκιπας της πούτσας ~ ΤΕΛΟΣ

  • Ο πάτος της Σταυρούλας

  • Γκιουλέκας

  • Παπάj ~ ΤΕΛΟΣ

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

  • New entry o Χριστόφορος ο γαμιάς του gay


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.611
Κριτικές
2
Like
5.231
Πόντοι
1.056
James στο insta

The Last Dance!
Αρχικά, να ευχαριστήσω τον @giorgoslianoss που εκτός απο #1παρουσιαστής στην Ελλάδα, είναι και τυπάρα, κάθε μέρα ήταν εκεί για να μας ανεβάζει το κέφι, ανεξάρτητα από την διάθεση του, να εμψυχώνει όλα τα παιδιά και να μας υπενθυμίζει ότι είμαστε όλοι μαζί σε αυτό το δύσκολο παιχνίδι που λέγεται @survivorgreece .
Για να είμαι ειλικρινής εάν δεν ήταν ο Λιανός το 21 θα είχα αποχωρήσει πολύ νωρίτερα!

Πάμε τώρα στον σκέτο, όπου δυστυχώς κόπηκε στο μοντάζ αλλά στο τέλος της μονομαχίας ζήτησα το τελευταίο μου run ever να είναι με τον @giorgos_gioulekasss , παίξαμε στοίχημα την μπλούζα του καθενός, και μαντέψτε ποιος κέρδισε Επίσης του έφτιαξα λογαριασμό @giorgos_gioulekasss γιατί δεν είχε προσωπικό λογαριασμό για να είναι έτοιμο όταν βγει, κρίμα που δεν μπορώ να μοιραστώ μαζί σας τον κωδικό πού του έβαλα!!
Αυτή την φορά το απόλαυσα, και χάρηκα που το μοιράστηκα με τον @giorgos_gioulekasss και την @stavroulachrysaeidi (έχεις μαζέψει 10 προίκες με τόσες φορές που έχεις μπεί, #1 νύφη στην Ελλάδα πλέον ), τα λέμε στον τελικό

Δυστυχώς οι συνθήκες δεν μου επέτρεψαν να το πάω ως το τέλος, αλλά το πώς ορίζεται το τέλος, νομίζω είναι πάντα σχετικό !

See you around
Ποια είναι στην φώτο;
 

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Κριτικές
13
Like
940
Πόντοι
1.010
Δεν εβρισες μαν..Τα γράφεις περιγραφικά.. Για μένα περνάς..
Να τα βλέπουν αυτά οι ψωλαρπάχτρες μουσαφιρεοι..
Μεσημέρι ψητό σολομό με κάτι περίεργα μπαμπού και το αιδοίο της μητρός τους.

Πολύ νόστιμο αλλά η μερίδα ήταν για το πέος. <——δεν βρίζω

Βράδυ σουβλάκια για να έρθω στα ίσια μου.
 

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Κριτικές
13
Like
940
Πόντοι
1.010
Τ μπον με ψητά λαχανικά και ξέχασε να βάλει την σάλτσα πεπερ ο αφεντικος στην παραγγελία.
Τους έφτιαξα:Χοιρινες καρέ με πατάτες μαριναρισμενες με μπαλσαμικο πορτοκάλι-λεμόνι,μέλι,σκορδακι,ρίγανη,κρασάκι,αγουρέλαιο Καρδαμυλης...Ντακος,ψωμάκια ψημένα λαδολέμονο.. Εκλερ σουδακια για ντεζέρτ
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Τους έφτιαξα:Χοιρινες καρέ με πατάτες μαριναρισμενες με μπαλσαμικο πορτοκάλι-λεμόνι,μέλι,σκορδακι,ρίγανη,κρασάκι,αγουρέλαιο Καρδαμυλης...Ντακος,ψωμάκια ψημένα λαδολέμονο.. Εκλερ σουδακια για ντεζέρτ

Τι γιορτάζεις τύπε;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: BMWR75
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Συγκεκριμένα ο Σταμάτης υποστηρίζει ότι θα έπρεπε η Κατερίνα Δαλάκα να αγωνίζεται περισσότερο που είναι τόσο καλή και όχι μόνο μία φορά που μπορεί συνήθως να τρέξει.


Κάπου εκεί ο Γιώργος Παπαχαραλάμπους παίρνει το λόγο, λέγοντας ότι οι γυναίκες στην κόκκινη ομάδα είναι χρήσιμες, σε αντίθεση με τις γυναίκες των Μπλε, κάτι που φέρνει γέλια, λογικά λόγω της άβολης στιγμή που δημιουργήθηκε.

Μάλιστα βλέπουμε τόσο τη Χρύσα αλλά και τη Σταυρούλα Χρυσαειδή να είναι φανερά ενοχλημένες, αφού φαίνεται πως ό,τι και να κάνουν, θα βρεθεί κάποιος να τους την… πει.


Από κει και πέρα πάντως βλέπουμε ότι τα πράγματα ξεφεύγουν στο συμβούλιο του νησιού, με τα κορίτσια των Μπλε να λένε ότι ήταν πολύ προσβλητικό αυτό που είναι ο Γιώργος.

Με τον ίδιο πάντως να συνεχίζει και μάλιστα να λέει στη Χρύσα ξεκάθαρα ότι είναι άχρηστη, κάτι που φέρνει πάρα πολλά νεύρα.
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
832
Like
2.741
Πόντοι
446
Κοτόπουλο με πιπεριές, γάβρο/σαρδέλα με πιπεριά "βραστά" στο τηγάνι, γεμιστά αν σου αρέσει το ρυζάκι, πέννες με κοτόπουλο και μπρόκολο?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.174
Like
25.214
Πόντοι
5.006
Τι να φάω τε τύποι σήμερα πείτε καμιά ιδέα καμιά πρόταση
Κανένα μακαρονετο σπεσιαλ μαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγ πήρα μια φούρνου από Βερόνα γαμαγε
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
504
Like
959
Πόντοι
86
καλυτερα να εβαζαν Φαρμα χιλιες φορες παρα αυτο το survivor
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.790
Κριτικές
15
Like
11.441
Πόντοι
3.846
Συγκεκριμένα ο Σταμάτης υποστηρίζει ότι θα έπρεπε η Κατερίνα Δαλάκα να αγωνίζεται περισσότερο που είναι τόσο καλή και όχι μόνο μία φορά που μπορεί συνήθως να τρέξει.


Κάπου εκεί ο Γιώργος Παπαχαραλάμπους παίρνει το λόγο, λέγοντας ότι οι γυναίκες στην κόκκινη ομάδα είναι χρήσιμες, σε αντίθεση με τις γυναίκες των Μπλε, κάτι που φέρνει γέλια, λογικά λόγω της άβολης στιγμή που δημιουργήθηκε.

Μάλιστα βλέπουμε τόσο τη Χρύσα αλλά και τη Σταυρούλα Χρυσαειδή να είναι φανερά ενοχλημένες, αφού φαίνεται πως ό,τι και να κάνουν, θα βρεθεί κάποιος να τους την… πει.


Από κει και πέρα πάντως βλέπουμε ότι τα πράγματα ξεφεύγουν στο συμβούλιο του νησιού, με τα κορίτσια των Μπλε να λένε ότι ήταν πολύ προσβλητικό αυτό που είναι ο Γιώργος.

Με τον ίδιο πάντως να συνεχίζει και μάλιστα να λέει στη Χρύσα ξεκάθαρα ότι είναι άχρηστη, κάτι που φέρνει πάρα πολλά νεύρα.
Φόρτωσε η Χρύσα!!
Και γελάει κιόλας το ζώο.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.878
Like
8.513
Πόντοι
2.306
Κανένα μακαρονετο σπεσιαλ μαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγ πήρα μια φούρνου από Βερόνα γαμαγε
Η γειτόνισσα δίπλα μου πρότεινε μουσακά που έφτιαξε και μετά για επιδόρπιο τουλουμπακια, τώρα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο υπονοούμενο σε αυτό είμαι σε σκέψη :think:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.174
Like
25.214
Πόντοι
5.006
Η γειτόνισσα δίπλα μου πρότεινε μουσακά που έφτιαξε και μετά για επιδόρπιο τουλουμπακια, τώρα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο υπονοούμενο σε αυτό είμαι σε σκέψη :think:
Ορμα
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Η γειτόνισσα δίπλα μου πρότεινε μουσακά που έφτιαξε και μετά για επιδόρπιο τουλουμπακια, τώρα δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο υπονοούμενο σε αυτό είμαι σε σκέψη :think:

Πες της


Θα σε κεράσω εγώ τουλούμπα μανα’μ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom