Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
62
Like
138
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει ,αλλά η μόνη που γαμιεται με όρεξη είναι η Σύλβια , ασχέτως αν δεν την φορτώνω εγώ γιατί δεν μου πολύ αρέσει.
Γουστάρει την πουτσα αλλά μιλάει ασταμάτητα,επίσης όσο σκινι είναι αντέχει πολύ γαμησι και έχουν γράψει ότι δίνει και κώλο για όσους ενδιαφέρονται.
Έχουμε αδελφέ κανένα λινκ να δούμε για ποια λες και εμείς οι άσχετοι;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796
Έχουμε αδελφέ κανένα λινκ να δούμε για ποια λες και εμείς οι άσχετοι;
Ναι ,ανοίγει 21:00 με 00:00,σερφαρεις την μοναστηριού και κάνεις κλικ ή στου δαβανου ή απέναντι στην γωνία .
Πολύ αδύνατη καρέ ξανθο μαλλί .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.441
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796
Θα μιλουσα και εγω αλλα θα φαω δουλεμα απο το παρεακι χαχαχα
Δώσε πληροφορίες στον λαό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εδω ο φιλος πιο πανω ρωτησε κ τον Γιαννη888 να πει...κ μασας εσυ;;;
Αυτο σκεφτόμουν το πρωί που έγραφα !
Ποιον τον Γιάννη τον ταπερα!:cheesy:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Κλαιω στο Γιαννης ο ταπεράκιας εχω κλαψει μαγκες αχχαχαχαχα..εγω ξερετε ειμαι ταμενος στην Τσιμπουκοχειλου την οποια και γαμαω οταν λιωνουν τα χιονια απο το Μπανσκο..για ολες τις αλλες εχω να πω τσιμπουκολογα σαν λατρης..οποτε δεν θα δωσω πληρως εμπεριστατωμενη αποψη..αν και προσφατα πηρα την Σβεζα οχι Σβεντα προς αποφυγη παρεξηγησεων η οποια μου φανηκε αρκετα καυλιαρα...τωρα για δυναμικους παικτες που εχουν φετιχ σε παραπανω κιλα μπορω να δωσω σωστες κατευθυνσεις η σε ατομα που θελουν μη συμβατικα σκηνικα
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
397
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Έλενα συμπεθέρα είναι στη μοναστηριού μετά τα πλυντήρια;

Έχει καμία 10
Μέρες προσπαθώ να την πετύχω και δεν τη βρισκω.

Και τι ώρα βγαίνει τώρα;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.441
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Κλαιω στο Γιαννης ο ταπεράκιας εχω κλαψει μαγκες αχχαχαχαχα..εγω ξερετε ειμαι ταμενος στην Τσιμπουκοχειλου την οποια και γαμαω οταν λιωνουν τα χιονια απο το Μπανσκο..για ολες τις αλλες εχω να πω τσιμπουκολογα σαν λατρης..οποτε δεν θα δωσω πληρως εμπεριστατωμενη αποψη..αν και προσφατα πηρα την Σβεζα οχι Σβεντα προς αποφυγη παρεξηγησεων η οποια μου φανηκε αρκετα καυλιαρα...τωρα για δυναμικους παικτες που εχουν φετιχ σε παραπανω κιλα μπορω να δωσω σωστες κατευθυνσεις η σε ατομα που θελουν μη συμβατικα σκηνικα
Μη συμβατικα σκηνικα;;;
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Ρωτα τον Ντιου που με λεει Ηρωα επειδη εχω παρει ολες τις χοντρες στη σειρα....χαχαχα
Και εγώ έχω πάρει την χοντρή την μαύρη με τα τεράστια βυζιά και την Μαρία fiat, μπορώ να πω πως πέρασα καλά και με τις δυο. Οπότε δεν είσαι ο μόνος που φοράει μπέρτα εδώ πέρα! :tooth:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Και εγώ έχω πάρει την χοντρή την μαύρη με τα τεράστια βυζιά και την Μαρία fiat, μπορώ να πω πως πέρασα καλά και με τις δυο. Οπότε δεν είσαι ο μόνος που φοράει μπέρτα εδώ πέρα! :tooth:
Ευγε τεκνο μου..μαυρη δε πηρα εγω δινω τσιμπουκια στις δυο χοντρες πριν το εγκατελειμμενο βενζιναδικο το πρωην απεναντι απο κει που εκανε πιατσα η Σβεντα..ολα τα λεφτα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.441
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201

Nikos00@

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
227
Like
680
Πόντοι
81
Εγω παω με την αδερφη του στιλο αλλα τωρα εχω θεσει στοχο για μανα με κορη μαζι...
Πάρε Μαρία
Φιατ και αδελφή παρτούζα... Μετά πιστεύω ανδριάντα θα σου κάνουν απέναντι από το ουαν Σαλόνικα
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Εδω ο φιλος πιο πανω ρωτησε κ τον Γιαννη888 να πει...κ μασας εσυ;;;

Δώσε πληροφορίες στον λαό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτο σκεφτόμουν το πρωί που έγραφα !
Ποιον τον Γιάννη τον ταπερα!:cheesy:

Κλαιω στο Γιαννης ο ταπεράκιας εχω κλαψει μαγκες αχχαχαχαχα..
Λοιπόν κάποια μουνάκια ψάχνονται:grin:, και η πλάκα είναι ότι δεν είναι τα μουνάκια των 20€ και 30€ της Γιαννιτσών!!!
Ναι ρε ταπερακιας είμαι αλλά τρώω καλά!
Τουλάχιστον δεν με είπαν κτηνοβατη, άλλοι έχουν αυτή την τιμή, ξέρετε ποιους εννοώ!

Πλάκα πλάκα έχω να περάσω πολλές μέρες από εκεί μπορεί να πάω ΣΚ, να δω πως θα πάει η φάση και μπορεί να το προχωρήσω.

Άκου εκεί ταπερακιας!!! Καλό αλλά σας την φυλάω να ξέρετε :grin::grin::grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Λοιπόν κάποια μουνάκια ψάχνονται:grin:, και η πλάκα είναι ότι δεν είναι τα μουνάκια των 20€ και 30€ της Γιαννιτσών!!!
Ναι ρε ταπερακιας είμαι αλλά τρώω καλά!
Τουλάχιστον δεν με είπαν κτηνοβατη, άλλοι έχουν αυτή την τιμή, ξέρετε ποιους εννοώ!

Πλάκα πλάκα έχω να περάσω πολλές μέρες από εκεί μπορεί να πάω ΣΚ, να δω πως θα πάει η φάση και μπορεί να το προχωρήσω.

Άκου εκεί ταπερακιας!!! Καλό αλλά σας την φυλάω να ξέρετε :grin::grin::grin:
Ασε ρε θα μας πεις και Κτηνοβατες..ελα ΣΚ ανοιξε στη διχαλα μαγειρειο φτιαχνει φοβερα παπουτσακια
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Ας πω κι εγώ τη γνώμη μου.
Συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών νομίζω η καλύτερη είναι η Σία. Ίσως και Χρύσα, αν και δεν την έχω πάρει πολλές φορές.
Καλύτερες υπηρεσίες με λίγο χειρότερη εμφάνιση λόγω ηλικίας, Ντέζη μιλφ και Σύλβια, την οποία κι εγώ παίρνω μόνο για πίπες.
Συνολικά μάλλον το βραβείο θα το έδινα στην Ντέζη μιλφ. Σόσιαλ, πιπάρα, το πλησιέστερο σε … ας πούμε… gfe στην πιάτσα.

Ακόμα ένα, θα το πω, ελπίζοντας να μην αναβιώσουμε πρόσφατα δράματα του νήματος. Σβέτα γαμώ την εμφάνιση και για πιάτσα πολύ καλές υπηρεσίες, με διαθέσιμες αλλά σφιχτές τρύπες.

Από λίγα σερβό-κροάτικα που ξέρω, το όνομα είναι Σβέτα, που σημαίνει Φωτεινή (σβετ = φως). Σβέτιτσα είναι η Φωτεινούλα (έτσι συστηνόταν στην αρχή). Σβέζντα είναι η σημαία, που δεν παίζει για όνομα. Σβέντα νομίζω δεν σημαίνει τίποτα. Το σωστό πρέπει να είναι λοιπόν… Σβέτα.
 

rage

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
74
Like
197
Πόντοι
0
Και εγώ έχω πάρει την χοντρή την μαύρη με τα τεράστια βυζιά και την Μαρία fiat, μπορώ να πω πως πέρασα καλά και με τις δυο. Οπότε δεν είσαι ο μόνος που φοράει μπέρτα εδώ πέρα! :tooth:
Κι εγώ έχω πάρει Μαρία fiat για πίπες. Επίσης την γριά σεβρολετ 2-3 φορές . Και άλλες ανάλογου βεληνεκούς παλιότερα .Σιγά το κατόρθωμα.
Όπως ειπώθηκε από κάποιον νωρίτερα, η πιάτσα είναι για να αδειάζεις όχι για να βλέπεις μοντέλα και ποια θα κάνει το καλύτερο σεξ σαν άλλους που τις πάνε στα ξενοδοχεία νομίζοντας ότι θα πάρουν υπηρεσίες κάτσε καλά .
Νταίζη συμπεθέρα προτιμώ εγώ γενικά απ' όλες , νομίζω είναι η λιγότερο βρωμιάρα απλά είναι σε μόνιμη σιγαση η τυπισσα. Επίσης έχω να τη πετύχω καιρό κάτω , ξέρει κανένας τι φάση ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom