Νέα

Πηγαίνετε μόνοι σας σε bar ή club ή ακόμα και για καφέ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MariosFFX
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 834
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πηγαίνετε μόνοι σας σε bar ή club ή ακόμα και για καφέ?

  • Bar

    Ψήφοι: 45 18,0%
  • Club

    Ψήφοι: 14 5,6%
  • Καφέ

    Ψήφοι: 65 26,0%
  • Όλα τα παραπάνω

    Ψήφοι: 42 16,8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 116 46,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    250
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Ναι αλλά και πάλι δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι εύκολο να ταιριάζουν τα ωράρια σου με ανθρώπους οικογενειάρχες που π.χ.θα έχουν να τρέχουν συνέχεια με τα παιδιά τους σε φροντιστήρια κτλ.
Αν υπάρχει η θέληση όλα γίνονται. Αν υπάρχει η παντόφλα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ρε φίλε τώρα που είναι διάσημος.Και πιστεύεις πάει και αράζει σε κλαμπ και παίζει το πουλί του;κάνει νόημα σε γκόμενες και έρχονται και αράζουν μαζί του.Εμείς μιλάμε για κοινούς θνητούς.
Στην αρχή της καριέρας του, όταν έτρωγε μόνος στο εστιατόριο, υπάρχει και φωτογραφία
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
319
Κριτικές
19
Like
1.130
Πόντοι
371
Ρε φίλε όταν είμαστε μαζί μια χαρά παιρνάμε σαν να μην πέρασε μια μέρα, αν τύχει και είναι και κανένας άλλος πέφτει τρελό γέλιο.Αν τύχει όμως και εμφανιστεί να πει γεια καμία γυναίκα τους σούζα όλοι.
Η ανδρική κοινωνικότητα έχει ανοχή στην καφρίλα, γενικά ο άνδρας έχει μια παιδικότητα μέσα του ακόμα και σε μεγάλη ηλικία.
Μπορεί να είσαι 40 να βρίσκεσαι με δυο φίλους σου, να παίζετε playstation και λέτε αστείες ιστορίες από κωλόμπαρα.
Ε, άμα είναι γυναίκες τριγύρω δε θα φέρεσαι το ίδιο.
Και γήπεδο αν πας με ένα φίλο σου είσαι πιο κάφρος απ' ότι αν πας με τον ίδιο φίλο και τις γυναίκες σας.
Είναι λίγο σαν κοινωνικό αντανακλαστικό πιστεύω, η γυναικεία παρουσία μας "εκπολιτίζει" ας πούμε.
Στο λέει κάποιος που έζησε για χρόνια σχεδόν σαν παντρεμένος.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Μωρά δεν μεγαλώνεις μια ζωή.
Μερικά χρόνια είναι.
Αν έχει 2 παιδιά υπολόγισε τουλάχιστον 20-25 χρόνια μέχρι να πάνε πανεπιστήμιο και ίσως και να τελειώσουν.Αν δεν πάθει τίποτα στραβές στο ενδιάμεσο (σπβαρά θέματα υγείας σε μέλη της οικογένειας,κάποια επαγγελματική αποτυχία που μπορεί να τον περιορίσει αρκετά οικονομικά κλπ κλπ)
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Η ανδρική κοινωνικότητα έχει ανοχή στην καφρίλα, γενικά ο άνδρας έχει μια παιδικότητα μέσα του ακόμα και σε μεγάλη ηλικία.
Μπορεί να είσαι 40 να βρίσκεσαι με δυο φίλους σου, να παίζετε playstation και λέτε αστείες ιστορίες από κωλόμπαρα.
Ε, άμα είναι γυναίκες τριγύρω δε θα φέρεσαι το ίδιο.
Και γήπεδο αν πας με ένα φίλο σου είσαι πιο κάφρος απ' ότι αν πας με τον ίδιο φίλο και τις γυναίκες σας.
Είναι λίγο σαν κοινωνικό αντανακλαστικό πιστεύω, η γυναικεία παρουσία μας "εκπολιτίζει" ας πούμε.
Στο λέει κάποιος που έζησε για χρόνια σχεδόν σαν παντρεμένος.
Καλά υποκρισία είναι αυτό.Έχει κάτσει να ακούσεις τι αρχιδιές λένε οι γυναίκες όταν είναι μόνες τους;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Αν υπάρχει η θέληση όλα γίνονται. Αν υπάρχει η παντόφλα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στην αρχή της καριέρας του, όταν έτρωγε μόνος στο εστιατόριο, υπάρχει και φωτογραφία
Φιλος μου παντρεμένος αψηφά και την παντόφλα..τον έχω πάει σε Στουδιο στην γενέτειρα μου την Θεσσαλονίκη και έμεινε ενεος..παντρεμένος ο ίδιος με μπαζο ,ένιωσε έστω για λίγο τι θα πει ζωή ενός μέλους μας.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Αν υπάρχει η θέληση όλα γίνονται. Αν υπάρχει η παντόφλα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στην αρχή της καριέρας του, όταν έτρωγε μόνος στο εστιατόριο, υπάρχει και φωτογραφία
Φίλε δύσκολα γλιτώνεις παντόφλα όταν υπάρχουν οικογενειακές υποχρεώσεις. Αυτό που λες δεν το γνωρίζω.Και να σου πω δεν θεωρώ και τον πιο νορμάλ το ντι κάπριο σαν άτομο.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Φιλος μου παντρεμένος αψηφά και την παντόφλα..τον έχω πάει σε Στουδιο στην γενέτειρα μου την Θεσσαλονίκη και έμεινε ενεος..παντρεμένος ο ίδιος με μπαζο ,ένιωσε έστω για λίγο τι θα πει ζωή ενός μέλους μας.
Μετά ζήταγε επανάληψη;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Αν έχει 2 παιδιά υπολόγισε τουλάχιστον 20-25 χρόνια μέχρι να πάνε πανεπιστήμιο και ίσως και να τελειώσουν.Αν δεν πάθει τίποτα στραβές στο ενδιάμεσο (σπβαρά θέματα υγείας σε μέλη της οικογένειας,κάποια επαγγελματική αποτυχία που μπορεί να τον περιορίσει αρκετά οικονομικά κλπ κλπ)
Το είπε με την έννοια ότι ίσως βρίσκονται πιο εύκολα μετά τα πρώτα χρόνια ζωής των παιδιών...μετά όμως θα βγαίνουν εξωσχολικές δραστηριότητες με τον τύπο να κάνει τον οδηγό και τον χρηματοδότη για αυτές τις δραστηριότητες άρα θα βρεθείτε μετά από χρόνια.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Φιλος μου παντρεμένος αψηφά και την παντόφλα..τον έχω πάει σε Στουδιο στην γενέτειρα μου την Θεσσαλονίκη και έμεινε ενεος..παντρεμένος ο ίδιος με μπαζο ,ένιωσε έστω για λίγο τι θα πει ζωή ενός μέλους μας.
Τα στούντιο και τα έσκορτ εγώ πιστεύω ότι σώζουν τη ψυχική υγεία των αντρών.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Φίλε δύσκολα γλιτώνεις παντόφλα όταν υπάρχουν οικογενειακές υποχρεώσεις. Αυτό που λες δεν το γνωρίζω.Και να σου πω δεν θεωρώ και τον πιο νορμάλ το ντι κάπριο σαν άτομο.
Κανένας διάσημος δεν είναι νορμάλ...πολύ σπάνια θα υπάρχει εξαίρεση σε αυτό.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.705
Κριτικές
3
Like
4.188
Πόντοι
456
Το είπε με την έννοια ότι ίσως βρίσκονται πιο εύκολα μετά τα πρώτα χρόνια ζωής των παιδιών...μετά όμως θα βγαίνουν εξωσχολικές δραστηριότητες με τον τύπο να κάνει τον οδηγό και τον χρηματοδότη για αυτές τις δραστηριότητες άρα θα βρεθείτε μετά από χρόνια.
Θα έχει γνωστούς με 5χρονα μάλλον.Όπως τα λες είναι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Μετά ζήταγε επανάληψη;
Όχι.
Καθίσαμε σε κυριλέ καφετέρια και με κέρασε τον καφέ ...ένιωθε υποχρεωμένος για το ότι τον οδήγησα εκεί σαν να τον εισήγαγα σε έναν κόσμο την ύπαρξη του οποίου αγνοούσε μέχρι τότε.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.323
Πόντοι
496
Όχι.
Καθίσαμε σε κυριλέ καφετέρια και με κέρασε τον καφέ ...ένιωθε υποχρεωμένος για το ότι τον οδήγησα εκεί σαν να τον εισήγαγα σε έναν κόσμο την ύπαρξη του οποίου αγνοούσε μέχρι τότε.
Τον έβαλες στο σκοτεινό μονοπάτι χαχαχα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.948
Πόντοι
456
Ρε τύποι όλοι μόνοι σας βγενετε έξω?καλά άμα σας δούνε τα γκόμενακια θα σας δείχνουμε με το δάχτυλο και θα γελάνε μαζι σας...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.430
Like
16.102
Πόντοι
3.656
Όχι.
Καθίσαμε σε κυριλέ καφετέρια και με κέρασε τον καφέ ...ένιωθε υποχρεωμένος για το ότι τον οδήγησα εκεί σαν να τον εισήγαγα σε έναν κόσμο την ύπαρξη του οποίου αγνοούσε μέχρι τότε.

Ξαναπήγε άλλη φορά;
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
319
Κριτικές
19
Like
1.130
Πόντοι
371
Καλά υποκρισία είναι αυτό.Έχει κάτσει να ακούσεις τι αρχιδιές λένε οι γυναίκες όταν είναι μόνες τους;
Ναι. Αλλά αν η Μαρία συζητά με 2 φίλες της ότι σου έδωσε κώλο στο 2ο ραντεβού θα το κάνουν με σοβαρό τρόπο και μερικά γελάκια in between. Αν εσύ (όχι προσωπικά, με πιάνεις πώς το γράφω) γαμήσεις τον κώλο της Μαρίας στο 2ο ραντεβού και βγεις να το συζητήσεις με δυό φίλους σου θα μάθει όλη η γειτονιά ότι η Μαρία δίνει εύκολα κώλο επειδή θα κάνετε σαν 18χρονοι Ούνοι. Είναι διαφορετικοί κώδικες επικοινωνίες και εμείς προσαρμοζόμαστε στον γυναικείο που είναι πιο ήπιος, αυτό εννοώ, όχι ότι οι γυναίκες δε μιλάνε για πίπες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Ρε τύποι όλοι μόνοι σας βγενετε έξω?καλά άμα σας δούνε τα γκόμενακια θα σας δείχνουμε με το δάχτυλο και θα γελάνε μαζι σας...
Απασχολημένα είναι τα γκομενάκια με το να μαδάνε τους μαλακές χρηματοδότες τους σαν κοτόπουλα.Δεν θα ασχοληθούν με πραγματικούς μοναχικούς άνδρες.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.485
Like
3.288
Πόντοι
456
Και ασυνόδευτος και συνοδευόμενος πηγαίνω, και σε μπαρ και σε club. Είτε είμαι σε σταθερή σχέση, είτε όχι.

Ε, τα παιδιά όσο είναι μικρά σου αλλάζουν λίγο τις συνήθειες, αλλά το μόνο που χρειάζεται στην τελική είναι μια πρόθυμη νταντά.

Είναι βασικά να το ´χεις να ψάχνεσαι για νυχτερινές καταστάσεις στην πόλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom