Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Δε καταλαβαινω γιατι τετοια επιθεση ρε παιδια. Αν δε σας αρεσει μη πατε και γραψτε οτι ειναι γραψετε με σεβασμα στον οποιοδηποτε. Το ιδιο και για την κοπελα. Τοση ειρωνια και αγενεια...! που νομιζεις οτι θα σε βοηθησει σε ενα κοινο που θελεις να εχεις πελατες..? Προσωπικα την εχω επισκεφτει κι εχω γραψει κριτικη (ηταν καλη) και σκοπευα να πω την αληθεια να ξαναπαω, αλλα αυτο το προσωπο εδω της ειρωνιας και της προσπαθειας να εξιλεωθει να το πω {(?) (και απο τι?!)} με εκανε να το μετανοιωσω. Απο πλευρας τζελ δε θυμαμαι σε εμενα να εβαλε. Ηταν πολυ ευγενικη και χαρουμενη σε σημειο να πιστευω οτι γραφει αλλος εδω. Τελος παντων για να κλεινω, δε μπορω να καταλαβω την αγενεια απο ολες τις πλευρες κι ας ειναι ενα φορουμ
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Επισης, σορρυ που διπλοποσταρω αλλα τωρα ειδα και πιο πισω. Οι φωτο φυσικα και ειναι δικες της και δε βρισκω λογο να το αμφισβητει καποιος... Δεν εχει βαλει και φωτο της Λανα Ροουντς. Και ποτε δε παρουσιασε κατι που δεν ειναι. Το λεω απο προσωπικη εμπειρια. Οτι δειχνει ειναι στο απολυτο. Υπαρχουν ανθρωποι που θα ηθελαν να πανε και με λαθος πληροφοριες στα ορια της εκδικητικοτητας δε θα το κανουν. Δεν υπαρχει λογος να τιμωρουμε καποιον επειδη δεν εκανε το καπριτσιο μας.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Επισης, σορρυ που διπλοποσταρω αλλα τωρα ειδα και πιο πισω. Οι φωτο φυσικα και ειναι δικες της και δε βρισκω λογο να το αμφισβητει καποιος... Δεν εχει βαλει και φωτο της Λανα Ροουντς. Και ποτε δε παρουσιασε κατι που δεν ειναι. Το λεω απο προσωπικη εμπειρια. Οτι δειχνει ειναι στο απολυτο. Υπαρχουν ανθρωποι που θα ηθελαν να πανε και με λαθος πληροφοριες στα ορια της εκδικητικοτητας δε θα το κανουν. Δεν υπαρχει λογος να τιμωρουμε καποιον επειδη δεν εκανε το καπριτσιο μας.
Καλά λένε οι συναγωνιστές,είναι ακριβή και υγραινεται χωρίς δάχτυλο ή βάζει κρυφά τζελ από την κουζίνα .
Έλα στην πιάτσα στεφάνια ,με ένα 20ρικο θα υγραινεσαι μόνο που θα κατεβαίνει το παράθυρο του συνοδηγού!
Τι γίνεται εδώ μέσα ρε σεις ..
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Καλά λένε οι συναγωνιστές,είναι ακριβή και υγραινεται χωρίς δάχτυλο ή βάζει κρυφά τζελ από την κουζίνα .
Έλα στην πιάτσα στεφάνια ,με ένα 20ρικο θα υγραινεσαι μόνο που θα κατεβαίνει το παράθυρο του συνοδηγού!
Τι γίνεται εδώ μέσα ρε σεις ..
Παραθεση στο δικο μου το μηνυμα ακομα δε μπορω να καταλαβω γιατι εβαλες και διαβασα το μηνυμα σου τεσσερις φορες...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
72
Like
79
Πόντοι
0
Αυτό σου είπε ο φίλος σου; Γιατί έτσι όπως το γράφεις θα κάνουν ουρά οι βυζολάγνοι…
Η κοπέλα είναι υπέρ το δέον στρουμπουλή. Και το λέω εγώ που γενικά μου αρέσουν οι γυναίκες με πιασίματα. Παρότι είναι αρνητικό για την κοπέλα αυτό που γράφω είναι τίμιο να το γράψω για να μην πάνε Κάποιοι μέχρι εκεί και απογοητευτούν. Steve αυτή τη στιγμή για τους ενδιαφερόμενους για μεγάλα στήθη υπάρχει η Ναταλία και υπάρχει και μία καινούργια η Ολίβια και η Βερόνικα. DD και οι 3
Μας έσωσες φίλε...οι τρεις κοπέλες που γραφεις που είναι;
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
105
Like
460
Πόντοι
21
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
165
Like
506
Πόντοι
81
το θεμα ειναι οτι περσονες σαν την Στεφάνια έρχονται θεσσαλονικη και επειδή εδώ επάνω υπαρχή ξηρασία νομίζουν οτι μπορούν να βάζουν όρους και να παίζουν το παιχνίδι οπως θέλουν αυτές ( οχι δαχτιλο οχι γλυψημο οχι...... οχι ........οχι ) τι να την κανω γλυκια μου την τρυπα σου μονο μπες βγες παω και σε μπουρδελο αν ειναι ετσι με 40€ χυνω φευγω.
το θεμα ειναι να ύπαρξη παιχνίδι, γκαυλα και απο τους δυο να περάσουμε ωραια να χυσω και να το σκέφτομαι ολη μερα μετά . ΟΚ το δέχομαι οτι πρεπει να υπαρχή χημεία ανάμεσα μας για να γίνει κατι τετοιο αλλα οταν τον αλλο πριν ερθει τον αρχιζεις τα δεν θελω και δεν δέχομαι ............ Αστο καλύτερα
και να ησουν και κανένα πιπινι 20 σαν τα κρυα τα νερα το καταλαβαίνω .......
στην Αθηνα πλεον δεν φτουρας και το εχεις ριξει στο τουρ στην Ελλαδα σε ανεύρεση αγαμητων κορόιδων
Αν θες να συνέχισης να κάνεις αυτο που κάνεις καν το καλα και οπως πρεπει ...... ριξε και λιγο νερο στο κρασι σου γιατί γρήγορα σε βλέπω στην ανεργία , ολα μαθαίνονται και ολοι ξυπνανε
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.429
Like
16.962
Το λιγότερο που χρειάζονται τέτοιου είδους σχόλια που δεν βασίζονται πουθενά είναι αναφορά. Για να μη χαλάω τη ζαχαρένια μου κι ούτε στο ελάχιστο να μη πτοείται η θετική μου διάθεση και να μην ασχολούμαι ,Ας Εφαρμόσω άλλη τακτική λοιπόν .κάθε φορά που θα αναφέρετε απαξιωτικά σχόλια ή ανακρίβειες θα ανεβάζω φωτογραφία λοιπόν!
Υστερόγραφο ναι δεν θα αλλάξω τις υπηρεσίες μου επειδή το βρήκατε τώρα καινούργιο κόλλημα τα δάχτυλα ή το στοματικό σε μένα εγώ.. έχω μάθει να προσφέρω υπηρεσίες που εστιάζουν στο μασάζ και τον αισθησιασμο σαν μία ιδιαίτερη εμπειρία,όποιον τον ενδιαφέρει είναι ευπρόσδεκτος.
 

Συνημμένα

  • 20240322_103050.jpg
    20240322_103050.jpg
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 48

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
44
Like
68
Πόντοι
0
Το λιγότερο που χρειάζονται τέτοιου είδους σχόλια που δεν βασίζονται πουθενά είναι αναφορά. Για να μη χαλάω τη ζαχαρένια μου κι ούτε στο ελάχιστο να μη πτοείται η θετική μου διάθεση και να μην ασχολούμαι ,Ας Εφαρμόσω άλλη τακτική λοιπόν .κάθε φορά που θα αναφέρετε απαξιωτικά σχόλια ή ανακρίβειες θα ανεβάζω φωτογραφία λοιπόν!
Υστερόγραφο ναι δεν θα αλλάξω τις υπηρεσίες μου επειδή το βρήκατε τώρα καινούργιο κόλλημα τα δάχτυλα ή το στοματικό σε μένα εγώ.. έχω μάθει να προσφέρω υπηρεσίες που εστιάζουν στο μασάζ και τον αισθησιασμο σαν μία ιδιαίτερη εμπειρία,όποιον τον ενδιαφέρει είναι ευπρόσδεκτος.
Νομίζω ότι κούρασε το όλο θέμα .
Η αγορά είναι ελεύθερη και ο καθένα ακουμπά τον πουτσο του και τα χρήμα του εκεί όπου περνάει καλύτερα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Δεν βλέπω να ξανάρχεται η Στεφανία προς τα μέρη μας
Kαι τι εγινε θα χαθει το κελεπουρι ολα τα μπαζα εμαθαν ερχονται εδω με τιμες εξωφρενικες γιατι κατω βαρανε μυγες και εδω τις καναμε βασιλισσες
 

josefhat

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2023
Μηνύματα
43
Like
53
Πόντοι
0
Το λιγότερο που χρειάζονται τέτοιου είδους σχόλια που δεν βασίζονται πουθενά είναι αναφορά. Για να μη χαλάω τη ζαχαρένια μου κι ούτε στο ελάχιστο να μη πτοείται η θετική μου διάθεση και να μην ασχολούμαι ,Ας Εφαρμόσω άλλη τακτική λοιπόν .κάθε φορά που θα αναφέρετε απαξιωτικά σχόλια ή ανακρίβειες θα ανεβάζω φωτογραφία λοιπόν!
Υστερόγραφο ναι δεν θα αλλάξω τις υπηρεσίες μου επειδή το βρήκατε τώρα καινούργιο κόλλημα τα δάχτυλα ή το στοματικό σε μένα εγώ.. έχω μάθει να προσφέρω υπηρεσίες που εστιάζουν στο μασάζ και τον αισθησιασμο σαν μία ιδιαίτερη εμπειρία,όποιον τον ενδιαφέρει είναι ευπρόσδεκτος.
Κούκλα είσαι!
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
318
Like
522
Πόντοι
81
Το λιγότερο που χρειάζονται τέτοιου είδους σχόλια που δεν βασίζονται πουθενά είναι αναφορά. Για να μη χαλάω τη ζαχαρένια μου κι ούτε στο ελάχιστο να μη πτοείται η θετική μου διάθεση και να μην ασχολούμαι ,Ας Εφαρμόσω άλλη τακτική λοιπόν .κάθε φορά που θα αναφέρετε απαξιωτικά σχόλια ή ανακρίβειες θα ανεβάζω φωτογραφία λοιπόν!
Υστερόγραφο ναι δεν θα αλλάξω τις υπηρεσίες μου επειδή το βρήκατε τώρα καινούργιο κόλλημα τα δάχτυλα ή το στοματικό σε μένα εγώ.. έχω μάθει να προσφέρω υπηρεσίες που εστιάζουν στο μασάζ και τον αισθησιασμο σαν μία ιδιαίτερη εμπειρία,όποιον τον ενδιαφέρει είναι ευπρόσδεκτος.
Στεφανια μας κουρασες και ολο με εσενα ασχολουμαστε κανε ενα δικο σου forum να μην μας πρηζεις με τις πλαστες φωτο σου
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736
Μας έσωσες φίλε...οι τρεις κοπέλες που γραφεις που είναι;
Στο ίδιο μαγαζι
Απλά η Βερόνικα να ξέρετε ότι είναι λίγο κρύα και απόμακρη. Ναταλία τεράστια βυζιά με πίρσινγκ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736
Υπάρχουμε κι εμείς που αυτή η Στεφανία μας αφήνει παγερά αδιάφορους και μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα μυνήματα σας.
Ας ανοίξει ένα thread δικό της και να μιλάει εκεί με τους πελάτες της
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
72
Like
79
Πόντοι
0
Υπάρχουμε κι εμείς που αυτή η Στεφανία μας αφήνει παγερά αδιάφορους και μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα μυνήματα σας.
Ας ανοίξει ένα thread δικό της και να μιλάει εκεί με τους πελάτες της
Εντελώς ομως
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
72
Like
79
Πόντοι
0
Υπάρχουμε κι εμείς που αυτή η Στεφανία μας αφήνει παγερά αδιάφορους και μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με τα μυνήματα σας.
Ας ανοίξει ένα thread δικό της και να μιλάει εκεί με τους πελάτες της
Δεν ενδιαφέρεται κανεις να τις κάνει ban ειναι δυνατόν να μπαίνει η κάθε μία και να γράφει εδω.Ασε που αυτα τα ονόματα μου θυμίζουν κάποιες παλιότερα που αν καλουσες και δεν τα βρίσκατε για ραντεβού το επόμενο διάστημα εβλεπες τον αριθμό σου στο whitepages αν κανω λαθος συναθλητές διορθωστε με και συγγνώμη
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.933
Κριτικές
5
Like
11.903
Πόντοι
3.786
Δεν ενδιαφέρεται κανεις να τις κάνει ban ειναι δυνατόν να μπαίνει η κάθε μία και να γράφει εδω.Ασε που αυτα τα ονόματα μου θυμίζουν κάποιες παλιότερα που αν καλουσες και δεν τα βρίσκατε για ραντεβού το επόμενο διάστημα εβλεπες τον αριθμό σου στο whitepages αν κανω λαθος συναθλητές διορθωστε με και συγγνώμη
Λάθος κάνεις μαν,δεν υπάρχει φόβος για μανταλάκια.Κοίτα,αν δεν αναρτήσει εδώ μια βδομάδα πριν τον ερχομό της,οι ενδιαφερόμενοι δεν θα το μάθουν.Απλά τις άλλες φορές κούραζε,γιατί έβαζε φωτό της ανά δύο μέρες περίπου.Οι Αθηναίες βίζιτες όταν έρχονται,αναρτούν μια φορά την άφιξη τους στο αντίστοιχο νήμα και μετά τίποτα.
 

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
72
Like
79
Πόντοι
0
Λάθος κάνεις μαν,δεν υπάρχει φόβος για μανταλάκια.Κοίτα,αν δεν αναρτήσει εδώ μια βδομάδα πριν τον ερχομό της,οι ενδιαφερόμενοι δεν θα το μάθουν.Απλά τις άλλες φορές κούραζε,γιατί έβαζε φωτό της ανά δύο μέρες περίπου.Οι Αθηναίες βίζιτες όταν έρχονται,αναρτούν μια φορά την άφιξη τους στο αντίστοιχο νήμα και μετά τίποτα.
Δεν πιανουν και κουβεντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom