Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 13M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 492 άτομα (32 μέλη και 460 επισκέπτες)

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.234
Πόντοι
3.425
Συναγωνιστές καλησπέρα θέλω την βοήθεια οποίος γνωρίζει ας μου πει.Πως μπορώ βίντεο ή φωτογραφία που μου έχει στείλει κοπέλα στο only fans να το κατεβάσω στο κινητό ή στον υπολογιστή ώστε να μπορέσω να το ανεβάσω μετά εδώ?
 

Sinfulll

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2020
Μηνύματα
33
Like
79
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα θέλω την βοήθεια οποίος γνωρίζει ας μου πει.Πως μπορώ βίντεο ή φωτογραφία που μου έχει στείλει κοπέλα στο only fans να το κατεβάσω στο κινητό ή στον υπολογιστή ώστε να μπορέσω να το ανεβάσω μετά εδώ?
καταγραφη οθονης ειναι ο πιο ευκολος τροπος. το ιδιο το σαιτ δε σου δινει την επιλογη να κατεβασεις με ενα κλικ.
Στο κινητο αναλογα iphone-android η καταγραφη γινεται αλλιως.
Στο pc με προγραμματα τετοιας χρησης οπως πχ Obs για video, lightshot για photo. τουλαχιστον εμενα μ εχουν βολεψει :dancing:
θα τα βρεις στο google for free
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.729
Κριτικές
28
Like
2.514
Πόντοι
6.265
Τυπε για να παρτουζωνοτανε
καταγραφη οθονης ειναι ο πιο ευκολος τροπος. το ιδιο το σαιτ δε σου δινει την επιλογη να κατεβασεις με ενα κλικ.
Στο κινητο αναλογα iphone-android η καταγραφη γινεται αλλιως.
Στο pc με προγραμματα τετοιας χρησης οπως πχ Obs για video, lightshot για photo. τουλαχιστον εμενα μ εχουν βολεψει :dancing:
θα τα βρεις στο google for free

Τυπε με print screen η ποιοτητα ειναι για τον πουτσο καβαλα

Μεσω chrome μπορεις με δυο κινησεις να κανεις save φωτο βιντεο κλπ στο κανονικο μεγεθος
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
348
Πόντοι
281
Ποιός ξέρει αν βιζιταρει αυτή η Καριόλα!!
Είχα κάνει μια φορά subscribe στο προφίλ της και είχαμε μιλήσει,έμενε τότε Λονδίνο αν δεν κάνω λάθος και έτυχε να είμαστε Αθηνα ίδιες ημερομηνίες και της ειπα για συνάντηση και δέχτηκε χωρίς να συζητήσουμε τα περαιτέρω,λόγω χρονου όμως δεν έγινε γιατί μου είπε ότι είχε να δει πολλούς (οικογένεια-φίλους) και δεν προλάβαινε.
 

Sinfulll

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2020
Μηνύματα
33
Like
79
Πόντοι
0
Τυπε για να παρτουζωνοτανε


Τυπε με print screen η ποιοτητα ειναι για τον πουτσο καβαλα

Μεσω chrome μπορεις με δυο κινησεις να κανεις save φωτο βιντεο κλπ στο κανονικο μεγεθος
αν την κανεις πριντ σκριν απο οθονη πισι με ντισεντ αναλυση 1080p και τη δεις σε οθονη πισι η ποιοτητα ειναι αξιοπρεπεστατη φιλε μου.
Αν εχεις σκοπο να κανεις 100χ ζουμ στις φωτο ή να τις εκτυπωσεις σε μεγεθος τοιχου, τοτε ναι γινονται για τον πουτσο.:coffee:
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.271
Πόντοι
2.256
:)
 

Συνημμένα

  • vr.jpg
    vr.jpg
    86,3 KB · Εμφανίσεις: 132

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom