Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

2jz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους. ήθελα να ρωτήσω των aki με τα πολλά ssssss.... το pimp είναι ένα από τα 4 σπιτάκια που είναι τα πρώτα και στα αριστερά της νικηφόρο ουρανού; όταν λες μπροστά από το pimp εννοείς για εκείνο που είναι επάνω στον δρόμο κι όχι για το paradise; Μπορεί φαίνεται χαζή η ερώτηση αλλά δεν ξέρω τόσο καλά τα μαγαζιά... γι'αυτό και ρωτάω και θέλω να μάθω.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Αν το κοκο είναι καλό μάλλον και αυτή λειτουργεί καλύτερα. Εγω μια φορά την πειρα πριν γίνει κολ γκιρλ και χτυπήσει ταττου και βάλει βυζια, κ ηταν και η τελευταια φορα...
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Ρε φίλε να σε ρωτήσω κάτι...
Έκατσα και διάβασα όλα τα μηνύματά σου.... Έχω αυτό το βίτσιο από παλιά.
Στην πλειοψηφία των μηνυμάτων ρωτάς για να αντλήσεις πληροφορίες, αλλά σε όσα δεν ρωτάς γράφεις για όλες....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ...ΜΑΚΡΙΑΑΑ

Μήπως κάπου φταις κι εσύ?
απλα ο τυπας γραφει μονο τισ κακες κριτικές και καλα για να τιμωρήσει τισ κοπελες και τις καλες τις κραταει για πάρτυ του :2funny:
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
674
Κριτικές
1
Like
452
Πόντοι
26
Φιλαράκι μαζεψε τα λόγια σου για κουσούρια και μαλακιες που λές έτσι μια χαρά είμαι η κοπέλα έχει κάνει στροφή 180 μοιρών και το πιο σημαντικό δεν σέβεται καθόλου τον πελάτη!!!!
ε αμα δε σεβεται τον πελατη δεν σεβεται τον εαυτο της
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Πακιστανικο Στρατόπεδο.....
Η ΕΛΕΝΑ....
Μπροστά απο το pimp....sos...
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ.....!!!!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240313_094505.jpg
    IMG_20240313_094505.jpg
    145,8 KB · Εμφανίσεις: 20

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.428
Πόντοι
12.525
Φιλαράκι γράφω τις κακές μόνο για να μην την πατήσει κόσμος και να αποφεύγει αυτές τις άσχημες ΦΟΛΕΣ!!!!!
Και γιατί δε γράφεις και τις καλές που λες ότι ξέρεις ώστε να βοηθήσεις κάποιους να περάσουν καλά??... 4 χρόνια μέλος εδώ μέσα δε σου πέρασε από το μυαλό ?
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
Καλησπέρα στην παρέα, για Καρίνα πήγα χθες το βράδυ και έκανα 1 βόλτα μισή ώρα μέχρι να ανοίξει. Απελπιστική κατάσταση
Ν. Ουρανού 28 μελαχρινή πιτσιρίκα αδύνατη άβυζη για πιπινολάτρεις και μοντελοπνίχτες, Γαλλίδα είπε η τσατσά
Μινωταύρου ξύλινο δίπλα στο Venus: 1 Νικόλ χοντρή η δεύτερη ήταν στο δωμάτιο
Πέτρου Ερημίτη αριστερά: 2 ήταν ανοιχτά στο 1 2 λατίνες και στο άλλο 1 Σάντρα μελαχρινή με γυαλιά και σιδεράκια πολύ ευγρνική στο σαλόνι το ίδιο και η τσατσά
Δε θυμάμαι αν αυτή είναι η γνωστή Σάντρα.
Godiva: Εύα κοκκινομάλλα με ωραία βυζιά και αρκετή κυτταρίτιδα, φορούσε δίχτυ

Πρώτη φορά με Καρίνα απίστευτο τσιμπούκι μούδιασα ολόκληρος.
Αφού συζητάτε για Ραϊσα να πω κι εγώ την εμπειρία μου. 2 φορές πήγα, τη δεύτερη μου είπε μην ξανάρθεις δε σε θέλω γιατί αργώ να τελειώσω.
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
62
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα, για Καρίνα πήγα χθες το βράδυ και έκανα 1 βόλτα μισή ώρα μέχρι να ανοίξει. Απελπιστική κατάσταση
Ν. Ουρανού 28 μελαχρινή πιτσιρίκα αδύνατη άβυζη για πιπινολάτρεις και μοντελοπνίχτες, Γαλλίδα είπε η τσατσά
Μινωταύρου ξύλινο δίπλα στο Venus: 1 Νικόλ χοντρή η δεύτερη ήταν στο δωμάτιο
Πέτρου Ερημίτη αριστερά: 2 ήταν ανοιχτά στο 1 2 λατίνες και στο άλλο 1 Σάντρα μελαχρινή με γυαλιά και σιδεράκια πολύ ευγρνική στο σαλόνι το ίδιο και η τσατσά
Δε θυμάμαι αν αυτή είναι η γνωστή Σάντρα.
Godiva: Εύα κοκκινομάλλα με ωραία βυζιά και αρκετή κυτταρίτιδα, φορούσε δίχτυ

Πρώτη φορά με Καρίνα απίστευτο τσιμπούκι μούδιασα ολόκληρος.
Αφού συζητάτε για Ραϊσα να πω κι εγώ την εμπειρία μου. 2 φορές πήγα, τη δεύτερη μου είπε μην ξανάρθεις δε σε θέλω γιατί αργώ να τελειώσω.
Αυτό που δεν θέλουν πελάτες, το ξέρουν τα αφεντικά τους;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Καθαρά Δευτέρα λειτουργούν τα μπουρδέλα;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Εγώ τα έγραψα....Αλλά μερικοί δεν ακούνε....
Οι πακιστανοι ....άρρωστοι....θα μας γεμίσουν αρρώστιες.....και ενα απο αυτά που έκαναν Στρατόπεδο...και πάνε κάθε μέρα .....είναι το μαγαζί μπροστά απο το ....((....pimp...))... 50€...και χύνουν Στόμα ,,,βυζια.....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ......
Οι "βρωμιάρες" γυναίκες φταίνε που δέχονται τα πακιστανικά "απόβλητα"! Σε κάποια "σπίτια" έχω ακούσει ότι δεν τους βάζουν μέσα, γιατί δεν θέλουν οι κοπέλες. Πόσο αλήθεια, είναι, όμως αυτό; Πως μπορούμε να εξασφαλιστούμε όλοι εμείς αν όντως δεν "πηγαίνουν" με Πακιστανούς και άλλα παρόμοια ανθρωποειδή...Η απάντηση είναι μάλλον, όχι και το ρίσκο θα μεγαλώνει με΄ρα με τη μέρα...Ή θα πρέπει να γίνει το εξής: Να δημιουργηθεί μία τσεκαρισμένη λίστα από κοπέλες των "οίκων" που θα ε΄χει ελεγχθεί μετά βεβαιότητας και απ' όλες τις πλευρές ότι αυτές οι κοπέλες δεν "πάνε" 100% με πακιστανούς και άλλους τέτοιους...Για να μπορε΄σουμε και εμείς από τη πλευρά μας, να προφυλαχθούμε όσο γίνεται και να μην κολλήσουμε κανα "παράσημο"...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
καλησπερα συναγωνιστες. ξερει καποιος που υπαρχει καποια κυρια με μεγαλα μπαλκονια. σε καποιο οικο ανοχης στη θεσσαλονικη?
Αλεξάνδρα η Κύπρια και Γαλήνη η Βουλγάρα!
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
561
Κριτικές
3
Like
1.352
Πόντοι
486
Χθες πέρασα βραδυ και πραγματικά απελπισία. Μια ώρες τσάρκα για να μην μπω πουθενά. Πολύ λατίνα πολύ χαλί γενικά. Μόνο η Τζίνα μου κάνε κλικ εμφανισιακά αλλά λίγο βαργεστημενη την είδα .
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Καλησπέρα στην παρέα, για Καρίνα πήγα χθες το βράδυ και έκανα 1 βόλτα μισή ώρα μέχρι να ανοίξει. Απελπιστική κατάσταση
Ν. Ουρανού 28 μελαχρινή πιτσιρίκα αδύνατη άβυζη για πιπινολάτρεις και μοντελοπνίχτες, Γαλλίδα είπε η τσατσά
Μινωταύρου ξύλινο δίπλα στο Venus: 1 Νικόλ χοντρή η δεύτερη ήταν στο δωμάτιο
Πέτρου Ερημίτη αριστερά: 2 ήταν ανοιχτά στο 1 2 λατίνες και στο άλλο 1 Σάντρα μελαχρινή με γυαλιά και σιδεράκια πολύ ευγρνική στο σαλόνι το ίδιο και η τσατσά
Δε θυμάμαι αν αυτή είναι η γνωστή Σάντρα.
Godiva: Εύα κοκκινομάλλα με ωραία βυζιά και αρκετή κυτταρίτιδα, φορούσε δίχτυ

Πρώτη φορά με Καρίνα απίστευτο τσιμπούκι μούδιασα ολόκληρος.
Αφού συζητάτε για Ραϊσα να πω κι εγώ την εμπειρία μου. 2 φορές πήγα, τη δεύτερη μου είπε μην ξανάρθεις δε σε θέλω γιατί αργώ να τελειώσω.
εσυ ως τι το εξελαβες; κοπλιμαν ΄ή προσβολη;
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Οι "βρωμιάρες" γυναίκες φταίνε που δέχονται τα πακιστανικά "απόβλητα"! Σε κάποια "σπίτια" έχω ακούσει ότι δεν τους βάζουν μέσα, γιατί δεν θέλουν οι κοπέλες. Πόσο αλήθεια, είναι, όμως αυτό; Πως μπορούμε να εξασφαλιστούμε όλοι εμείς αν όντως δεν "πηγαίνουν" με Πακιστανούς και άλλα παρόμοια ανθρωποειδή...Η απάντηση είναι μάλλον, όχι και το ρίσκο θα μεγαλώνει με΄ρα με τη μέρα...Ή θα πρέπει να γίνει το εξής: Να δημιουργηθεί μία τσεκαρισμένη λίστα από κοπέλες των "οίκων" που θα ε΄χει ελεγχθεί μετά βεβαιότητας και απ' όλες τις πλευρές ότι αυτές οι κοπέλες δεν "πάνε" 100% με πακιστανούς και άλλους τέτοιους...Για να μπορε΄σουμε και εμείς από τη πλευρά μας, να προφυλαχθούμε όσο γίνεται και να μην κολλήσουμε κανα "παράσημο"...
Όλες πάνε δύστυχος φίλε τελευταία πήγαινα μιρελα μόνο για το αποστειρωμένο γαμηση η Τσατσα είπε ότι δεν έπαιρνε πακια,και άλλη μέρα είδα να βγαίνει χαρούμενος Πακιστανός από το δωμάτιο εννοείτε ότι δεν θα σε πουν την αλήθεια !
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
561
Κριτικές
3
Like
1.352
Πόντοι
486
Και Godiva λένε ότι δεν τους παίρνουν .
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
62
Like
138
Πόντοι
0
απο το Paradise ξερει κανεις αν αξιζει με κανενα καλο προγραμμα καμια καλη κοπελα? ειδα την CELESTE απο κοντα και μου επεσαν τα σαγονια στο πατομα, ξερω οτι Annabel αξιζει γιατι εχω παει μαζι της δυο φορες αλλα θα ήθελα αμα γινεται και μια γνωμη για τις αλλες τις κοπελες αμα ξερει κανεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom