Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 824K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Οι Τσέχοι έχουν γενικά πιο εκλεπτυσμένη εμφάνιση αλλά και εκεί σε περιοχές ειδικά κοντά στα σύνορα με Πολωνία παίζουν αρκετοί σβέρκοι.

Οι Τσέχοι όποτε χρειάζεται κάνουν αυτό που πρέπει,απλά είναι πιο cool και λειτουργούν με το μυαλό, σε αντίθεση με τους Πολωνούς που είναι φωνακλάδες και λειτουργούν με 100% συναίσθημα.

Σε μελέτες που έγιναν στο Ηνωμένο Βασίλειο απεδείχθη οτι οι περιοχές στις οποίες εγκαταστάθηκαν Πολωνοί μετανάστες εμφάνισαν μείωση της εγκληματικότητας.Είναι το μόνο εθνικό γκρουπ που έχει συμβεί αυτό.
Ένας από τους λόγους που το Μόναχο δεν ήταν μπουρδέλο σαν άλλες γερμανικές πόλεις,
είναι ο μεγάλος αριθμός των πρώην Γιούγκων στην πόλη.
Βασικά είναι η μόνη γερμανική μεγαλούπολη που δεν είναι οι τούρκοι η μεγαλύτερη κοινότητα ξένων.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.086
Like
15.666
Πόντοι
3.656
Οι Τσέχοι όποτε χρειάζεται κάνουν αυτό που πρέπει,απλά είναι πιο cool και λειτουργούν με το μυαλό, σε αντίθεση με τους Πολωνούς που είναι φωνακλάδες και λειτουργούν με 100% συναίσθημα.


Ένας από τους λόγους που το Μόναχο δεν ήταν μπουρδέλο σαν άλλες γερμανικές πόλεις,
είναι ο μεγάλος αριθμός των πρώην Γιούγκων στην πόλη.
Βασικά είναι η μόνη γερμανική μεγαλούπολη που δεν είναι οι τούρκοι η μεγαλύτερη κοινότητα ξένων.

Η πλάκα είναι ότι οι Τούρκοι,σε σχέση με τα αραβοειδή,θεωρούνται πιο πολιτισμένοι και ακίνδυνοι.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Βασικά άμα φέρεις μετανάστες Πολωνούς,Ρώσους,Τσέχους το μέρος ηρεμεί.Το βλέπεις αυτό και σε μέρη στην Ελλάδα όπου διακοπάρουν οι παραπάνω εθνικότητες δεν πέφτει καρφίτσα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.086
Like
15.666
Πόντοι
3.656
Βασικά άμα φέρεις μετανάστες Πολωνούς,Ρώσους,Τσέχους το μέρος ηρεμεί.Το βλέπεις αυτό και σε μέρη στην Ελλάδα όπου διακοπάρουν οι παραπάνω εθνικότητες δεν πέφτει καρφίτσα.

Ξέχασες ότι αυτοί...είναι λευκοί

Και αυτό το χρώμα...είναι ντεμοντέ στην Ευρώπη
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ξέχασες ότι αυτοί...είναι λευκοί

Και αυτό το χρώμα...είναι ντεμοντέ στην Ευρώπη

Οντως Πολωνία γαληνεύει το μάτι σου.Ολο λευκούς βλέπεις και φυσικά λευκές μουνάρες.Ανατολική Ευρώπη είναι σαν παράλληλο σύμπαν.

Ακούς κάτι του τύπου το χρώμα είναι ωραίο,δίνει ενδιαφέρον,diversity,πολυπολιτισμός κι έτσι,ρε δε γαμιέστε να ασπρίσετε λέω εγώ.Σλαβικός κόσμος ξανά και ξανά,πραγματική όαση.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.326
Πόντοι
3.846
Βασικά άμα φέρεις μετανάστες Πολωνούς,Ρώσους,Τσέχους το μέρος ηρεμεί.Το βλέπεις αυτό και σε μέρη στην Ελλάδα όπου διακοπάρουν οι παραπάνω εθνικότητες δεν πέφτει καρφίτσα.
Πάλι μαλακίες γράφεις;
Επειδή εσύ δεν έχεις πετύχει μεθυσμένο Πολωνό ή Ρώσο σημαίνει ότι δεν κάνουν σαματα ποτέ ή ότι είναι ήρεμοι;
Ρε σίγουρα κυκλοφορείς Πολωνία ή γράφεις μουφες;

Βροτλαβ οπότε έχω βγει έχω δει καυγάδες με Πολωνούς μεταξύ τους, και φυσικά εδώ στην Κύπρο έχω πετύχει πολλές φορές καυγάδες με Ρώσους.
Ακόμα θυμάμαι τσαμπουκα μέσα σε ρωσικό club εδώ με Εγγλέζους τουρίστες που πείραζαν κορίτσια του μαγαζιού και τους κυνηγάνε μετά οι Ρώσοι με σπασμένα μπουκάλια.
Του φευγατου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ. Πηδαγαν πάνω από τραπέζια και τοίχους να γλυτώσουν.
Δεν έχω ξαναδεί τόσο μίσος.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Μια φορά δοκίμασαν να κάνουν οι Αγγλοι καφρίλες με stag party στη Μόσχα,έδειχναν τον κώλο τους,κατουρούσαν σε μνημεία οπότε άρχισαν να τους βαράνε οι Ρώσοι δυο μερόνυχτα μέχρι που τους έχωσαν όλους στα κρατητήρια με υποχρεωτική απέλαση.Από τότε δεν ξαναέγιναν stag parties Ρωσία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.086
Like
15.666
Πόντοι
3.656
Πάλι μαλακίες γράφεις;
Επειδή εσύ δεν έχεις πετύχει μεθυσμένο Πολωνό ή Ρώσο σημαίνει ότι δεν κάνουν σαματα ποτέ ή ότι είναι ήρεμοι;
Ρε σίγουρα κυκλοφορείς Πολωνία ή γράφεις μουφες;

Βροτλαβ οπότε έχω βγει έχω δει καυγάδες με Πολωνούς μεταξύ τους, και φυσικά εδώ στην Κύπρο έχω πετύχει πολλές φορές καυγάδες με Ρώσους.
Ακόμα θυμάμαι τσαμπουκα μέσα σε ρωσικό club εδώ με Εγγλέζους τουρίστες που πείραζαν κορίτσια του μαγαζιού και τους κυνηγάνε μετά οι Ρώσοι με σπασμένα μπουκάλια.
Του φευγατου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ. Πηδαγαν πάνω από τραπέζια και τοίχους να γλυτώσουν.
Δεν έχω ξαναδεί τόσο μίσος.

Ο αρχηγός δαχτύλιαζε γκόμενες με τους σβέρκους γκόμενους δίπλα,τι λες τώρα;:grin:
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ο αρχηγός δαχτύλιαζε γκόμενες με τους σβέρκους γκόμενους δίπλα,τι λες τώρα;:grin:

Αυτό το έκανα με Τσέχα ξανθιά 185 δίπλα στον αδερφό της στο κλαμπ.Η Τσέχα κοίταζε υποτιμητικά τον αδερφό της ενώ τσουγκρίζαμε τα ποτήρια πάλι τα κοπάνησε μου έλεγε.Στις Τσέχες αρέσουν αυτά,να τις δαχτυλιάζεις κάτω απο το παντελόνι ή το φόρεμα δημοσίως και να μιλάνε σα να μη συμβαίνει τίποτα.Τις αρέσουν οι φάσεις με exhibitionisms.Στις Πολωνέζες αρέσουν τα ξεφτιλίκια και τα male dominations όπως τα αποκαλούν,ζητάνε να τις βαράς,να τους τραβάς τα μαλλιά,να τους γαμάς τον κώλο δυνατά ή ξαπλώνουν ανάποδα στο κρεβάτι για throat fucking.Η θέλουν να τις κατουρήσεις,ζητάνε να γαμήσεις και τη φίλη τους,την ξαδέρφη τους κτλ.Γενικά τους αρέσει το ostry sex όπως το αποκαλούν,είναι μεγάλες καυλιάρες οι Πολωνέζες και συχνά σεξομανείς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Πόλκες από Πομερανία(Γκντανσκ).Γενικά δεν είναι πολύ ωραίες εκεί έχει όμως μερικές εξωτικές βυζαρούδες που σου κόβουν την ανάσα.


Miss Bursztynowej.Οι σέξυ Πολωνέζες της Σιλεσίας.

 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
2.713
Πόντοι
456
Όντως τύπε, η Αλβανία είναι η μόνη ευρωπαική χώρα που ο λαός της ντρέπεται για την καταγωγή του και λέει ότι είναι κάτι άλλο από αυτό που είναι...

Αλλά για να μείνουμε στο θέμα, δεν έχω γνωρίσει ΠΟΤΕ στο εξωτερικό κάποιον που να μου εκθειάσει τις αλβανίδες ενώ αντίθετα έχω πετύχει άτομα να μου εκθειάζουν ακόμη και τις......ελληνίδες.
Έλα τώρα..δεν έχει γνωρίσει..Ντούα λιπα..είβα μαξ Ριτα ορα..όλος ο πλανήτης τις ξέρει και είναι αλβανίδες..για πες μου και ελλεινιδα και Κύπρια?που να τη ξέρει ο πλανήτης?Καλα στους αλλού στου άσχετους τι να πω

Φυλετικά οι αλβανίδες είναι πιο λευκές από τις Κύπριες..
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Ελληνίδες ντερλικώνουν στη Βαρσοβία.Γενικά δεν είναι καλό σημάδι να έρχονται τουρίστριες.


Πώς και δεν πήγαν Ενκλάβα να τις πηδήξει κανάς Πολωνός στις τουαλέτες.
Κοιτάξτε τι κουκλάρες στέλνουμε να αναβαθμίσουν το τοπίο.Καταλαβαίνετε το πρόβλημα στην Πράγα που είναι φουλ με τουρίστριες.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.086
Like
15.666
Πόντοι
3.656
Ελληνίδες ντερλικώνουν στη Βαρσοβία.Γενικά δεν είναι καλό σημάδι να έρχονται τουρίστριες.


Πώς και δεν πήγαν Ενκλάβα να τις πηδήξει κανάς Πολωνός στις τουαλέτες.

Ούτε να τις φτύσουν

Ειδικά το μπαζο με τα τατουαζ :vomit:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
357
Like
1.224
Πόντοι
201
Η πλάκα είναι ότι οι Τούρκοι,σε σχέση με τα αραβοειδή,θεωρούνται πιο πολιτισμένοι και ακίνδυνοι.

Ε,είναι βασικά μπροστά τους άραβες.

Έλα τώρα..δεν έχει γνωρίσει..Ντούα λιπα..είβα μαξ Ριτα ορα..όλος ο πλανήτης τις ξέρει και είναι αλβανίδες..για πες μου και ελλεινιδα και Κύπρια?που να τη ξέρει ο πλανήτης?Καλα στους αλλού στου άσχετους τι να πω

Φυλετικά οι αλβανίδες είναι πιο λευκές από τις Κύπριες..

Όντως τύπε, την Dua Lipa την βλέπουν όλοι και λένε....Να μία αλβανίδα:2funny:

Θα σου πω μία Μεξικάνα που την ξέρεις όλος ο πλανήτης.
Helena el Basan Foureira :2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.239
Πόντοι
216
Πάλι μαλακίες γράφεις;
Επειδή εσύ δεν έχεις πετύχει μεθυσμένο Πολωνό ή Ρώσο σημαίνει ότι δεν κάνουν σαματα ποτέ ή ότι είναι ήρεμοι;
Ρε σίγουρα κυκλοφορείς Πολωνία ή γράφεις μουφες;

Βροτλαβ οπότε έχω βγει έχω δει καυγάδες με Πολωνούς μεταξύ τους, και φυσικά εδώ στην Κύπρο έχω πετύχει πολλές φορές καυγάδες με Ρώσους.
Ακόμα θυμάμαι τσαμπουκα μέσα σε ρωσικό club εδώ με Εγγλέζους τουρίστες που πείραζαν κορίτσια του μαγαζιού και τους κυνηγάνε μετά οι Ρώσοι με σπασμένα μπουκάλια.
Του φευγατου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ. Πηδαγαν πάνω από τραπέζια και τοίχους να γλυτώσουν.
Δεν έχω ξαναδεί τόσο μίσος.
Δεν μας ενδιαφέρει τυπε τι κανουν στη κυπρο,ειναι δικο σου προβλημα ,εσυ εξάλλου εισαι στον ουρανοξυστη και μένεις στα 25 τμ οποτε δεν έχεις πρόβλημα.
Παψε πια να αναιρεις αποψεις ατομων που ξερουν,οντως ολοι οι σλαβοι ει αι ήρεμοι λαοι με χαμηλη έγκληματικοτητα μονο οι γεωργιανοι και οι αρμενιοι ξεχωρίζουν
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Δεν μας ενδιαφέρει τυπε τι κανουν στη κυπρο,ειναι δικο σου προβλημα ,εσυ εξάλλου εισαι στον ουρανοξυστη και μένεις στα 25 τμ οποτε δεν έχεις πρόβλημα.
Παψε πια να αναιρεις αποψεις ατομων που ξερουν,οντως ολοι οι σλαβοι ει αι ήρεμοι λαοι με χαμηλη έγκληματικοτητα μονο οι γεωργιανοι και οι αρμενιοι ξεχωρίζουν

Οι Γεωργιανοί και οι Αρμένιοι δεν είναι Σλάβοι.
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.361
Πόντοι
456
Διαφορά Πολωνίδες με Ουκρανίδες αν έχει κάποιος εμπειρίες και θέλει να μοιραστεί

Εμφανισιακά οι Ουκρανέζες είναι λεπτότερες και έχουν ωραιότερα πρόσωπα και πιο περιποιημένα μαλλιά.Δεν έχουν τη μυτόγκα που έχουν συχνά οι Πολωνέζες.Οι Πολωνέζες όμως είναι κάπως ψηλότερες και έχουν μεγαλύτερους κώλους και βυζιά από τις Ουκρανέζες.
Στο σεξ υπερτερούν οι Πολωνέζες έχουν πάθος και τα κάνουν όλα ενώ οι Ουκρανέζες είναι κάπως ψόφιες.Στη γενική όμως συμπεριφορά παρουσία επικρατούν οι Ουκρανέζες.Οι Πολωνέζες είναι συχνά πολύ συναισθηματικές,αλλοπρόσαλες,υστερικές και κάνουν αψυχολόγητα πράγματα,μπορεί να σε φέρουν σε δύσκολη θέση.Βρίζουν πολύ,βάζουν τα κλάματα ξαφνικά κτλ.Δεν έχουν την κλάση,παρουσία των Ουκρανέζων.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Εμφανισιακά οι Ουκρανέζες είναι λεπτότερες και έχουν ωραιότερα πρόσωπα και πιο περιποιημένα μαλλιά.Δεν έχουν τη μυτόγκα που έχουν συχνά οι Πολωνέζες.Οι Πολωνέζες όμως είναι κάπως ψηλότερες και έχουν μεγαλύτερους κώλους και βυζιά από τις Ουκρανέζες.
Στο σεξ υπερτερούν οι Πολωνέζες έχουν πάθος και τα κάνουν όλα ενώ οι Ουκρανέζες είναι κάπως ψόφιες.Στη γενική όμως συμπεριφορά παρουσία επικρατούν οι Ουκρανέζες.Οι Πολωνέζες είναι συχνά πολύ συναισθηματικές,υστερικές και κάνουν αψυχολόγητα πράγματα,μπορεί να σε φέρουν σε δύσκολη θέση.Βρίζουν πολύ,βάζουν τα κλάματα ξαφνικά κτλ.Δεν έχουν την κλάση,παρουσία των Ουκρανέζων.
Ποιά θα βγάλεις πιο εύκολα έξω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom