Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,3%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 22 17,2%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 21 16,4%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 56 43,8%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,4%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,4%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 17 13,3%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    128

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Αυτό που έμαθα ,αυτό που μου έμαθαν οι προπονητές στο ποδόσφαιρο είναι πως τα όρια της συντριβής με τα όρια του θριάμβου τα χωρίζει με πολύ λεπτή γραμμή . Σε πάει η φάση , πέφτεις πρώτος στην μπάλα , δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα . Δεν σε πάει ,είσαι νωχελικός ,το έχασες το παιχνίδι γιατί έχεις νικηθεί ήδη μέσα σου . Αυτό το στοιχείο ήταν αρκετό για να γίνει το 0-2 στο 8' του Α' γύρου .Το στοιχείο της πίστης σήμερα ήταν αρκετό για να πετύχουν οι παίκτες αυτό που ήταν αδιανόητο . Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει τέτοια ανατροπή (δεν το γνωρίζω) και δη εκτός έδρας σε ευρωπαικό αγώνα .Τώρα θα κοιμηθώ σαν πουλάκι και το πρωί ,την συνάδελφο την Αεκτζού θα την ξεκωλιάσω .
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.109
Πόντοι
496
.Τώρα θα κοιμηθώ σαν πουλάκι και το πρωί ,την συνάδελφο να την ξεκωλιάσω
Αναμένουμε κριτική σε άλλο νήμα κι αν έχει φιλενάδες κάνε πάσες και εδώ μέσα, μην είσαι μοναχοφάης :confused:
Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει τέτοια ανατροπή (δεν το γνωρίζω) και δη εκτός έδρας σε ευρωπαικό αγώνα .
Ούτε κι εγώ νομίζω, βέβαια τέτοια στατιστικά δεν έχω (αν πάει παράταση το ματς ή όχι).
Πάντως το 1-4 σκορ εμφανίζεται κατά μέσο όρο μια φορά στα 100 παιχνίδια, ενώ το 5-1 του ΠΑΟΚ μιια στις 500 :confused: αλλά αναφέρομαι γενικά για κάθε κατηγορία της γωνιάς του πλανήτη.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
786
Κριτικές
13
Like
1.410
Πόντοι
496

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.697
Κριτικές
42
Like
25.357
Πόντοι
25.846
Αυτό που έμαθα ,αυτό που μου έμαθαν οι προπονητές στο ποδόσφαιρο είναι πως τα όρια της συντριβής με τα όρια του θριάμβου τα χωρίζει με πολύ λεπτή γραμμή . Σε πάει η φάση , πέφτεις πρώτος στην μπάλα , δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα . Δεν σε πάει ,είσαι νωχελικός ,το έχασες το παιχνίδι γιατί έχεις νικηθεί ήδη μέσα σου . Αυτό το στοιχείο ήταν αρκετό για να γίνει το 0-2 στο 8' του Α' γύρου .Το στοιχείο της πίστης σήμερα ήταν αρκετό για να πετύχουν οι παίκτες αυτό που ήταν αδιανόητο . Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει τέτοια ανατροπή (δεν το γνωρίζω) και δη εκτός έδρας σε ευρωπαικό αγώνα .Τώρα θα κοιμηθώ σαν πουλάκι και το πρωί ,την συνάδελφο την Αεκτζού θα την ξεκωλιάσω .
Η Μπαρτσελονα εχει κανει τετοια ανατροπη θυμαμαι. Ειχε χασει Στο Παρισι απο την Παρι 4-0 και εκανε στην Βαρκελωνη ανατροπη με 6-1. Μαλιστα ο Λουίς Ενρικε θυμαμαι ειχε πει μετα το πρώτο παιχνιδι, αν χρειαστει στον επαναληπτικό να βαλουμε και εξι να περάσουμε, θα το κανουμε.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Από τις 8 η μόνη που δεν θέλω είναι η Άστον Βίλα , είναι εξαιρετική ομάδα και έχει έναν επιθετικό ,τον Γουότκινς , που τον συγκαταλέγω (προσωπική μου γνώμη ) στους 5 καλύτερους της Ευρώπης .Όποια άλλη να'ναι καλώς να έρθει .
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Η Μπαρτσελονα εχει κανει τετοια ανατροπη θυμαμαι. Ειχε χασει Στο Παρισι απο την Παρι 4-0 και εκανε στην Βαρκελωνη ανατροπη με 6-1. Μαλιστα ο Λουίς Ενρικε θυμαμαι ειχε πει μετα το πρώτο παιχνιδι, αν χρειαστει στον επαναληπτικό να βαλουμε και εξι να περάσουμε, θα το κανουμε.
Ναι το θυμάμαι αλλά ήταν εντός έδρας ανατροπή . Αυτό όμως που θυμάμαι καλά σε εκείνον τον αγώνα ,ήταν το χειρουργείο που κάνανε στην Παρί .
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.140
Κριτικές
26
Like
10.761
Πόντοι
2.046
Ο τίγρης τα κανόνισε πάλι. Εύχομαι κλήρωση με παοκ αύριο για εξασφαλισμένη ομαδα στους τέσσερις και πρωτάθλημα στην ΑΕΚ!!!!!
Να προφερεις σωστα το ονομα "Νεα Αεκ"

Η παλια πτωχευσε το 2013 αφηνωντας εκατο μυρια φεσι....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Ναι το θυμάμαι αλλά ήταν εντός έδρας ανατροπή . Αυτό όμως που θυμάμαι καλά σε εκείνον τον αγώνα ,ήταν το χειρουργείο που κάνανε στην Παρί .
Πραγματικά το μεγαλύτερο χειρουργείο στην ιστορία του ποδοσφαίρου. Δεν υπήρχε VAR τότε φυσικά.

Το χθεσινό σίγουρα πρέπει να είναι η μεγαλύτερη ανατροπή από τέτοια εντός έδρα ήττα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.697
Κριτικές
42
Like
25.357
Πόντοι
25.846
Και μην ξεχνάμε το sκατοdna
Που διαβάζει και το έχει κάνει ευαγγέλιο το κάθε σιχαμενο πορδοβουλωμα.

IMG_20240315_102028.jpg
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.018
Like
25.008
Πόντοι
5.006
Και μην ξεχνάμε το sκατοdna
Που διαβάζει και το έχει κάνει ευαγγέλιο το κάθε σιχαμενο πορδοβουλωμα.

IMG_20240315_102028.jpg
Γαμα τους αδελφέ αυτούς,η πουτσα ακόμα τεντα από χθες πω ρε πουστη μπάσκετ μπαλλα :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.245
Πόντοι
3.886
Ο τίγρης τα κανόνισε πάλι. Εύχομαι κλήρωση με παοκ αύριο για εξασφαλισμένη ομαδα στους τέσσερις και πρωτάθλημα στην ΑΕΚ!!!!!
Το πρωτάθλημα είναι δοσμένο στην ΑΕΚ από την αρχή το γνωρίζουμε αυτό...Τέτοιο σφάξιμο σαν το φετινό δεν έχει ξαναγίνει
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.706
Κριτικές
164
Like
81.744
Πόντοι
46.223
Η χθεσινή βραδιά υπήρξε μαγική.

Νίκη στο μπάσκετ επί του Παναθηναϊκού.

Μυθική πρόκριση με 6 - 1 επί της Μακάμπι Τελ Αβίβ.

Όλη η ομάδα με μπροστάρηδες τους Ποντένσε, Ελ Καμπί, Φορτούνη, Έσε, Τσικίνιο, Όρτα, Κάρμο, Ρέτσο, Γιόβετιτς, Ορτέγκα, Ρόντινει ήταν συγκλονιστική.

:alivedick::alivedick::alivedick:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.697
Κριτικές
42
Like
25.357
Πόντοι
25.846
Το πρωτάθλημα είναι δοσμένο στην ΑΕΚ από την αρχή το γνωρίζουμε αυτό...Τέτοιο σφάξιμο σαν το φετινό δεν έχει ξαναγίνει
Και τέτοιο ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ συμπληρωνω.

ΟΚ. Και οι δύο δεν είναι καλύτεροι της αλλά δεν είναι και χειρότεροι της. Και οι δύο. Αλλά οι αεκτζηδες νομιζουν ότι έχουν καμία υπερομάδα.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.245
Πόντοι
3.886
Και τέτοιο ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ συμπληρωνω.

ΟΚ. Και οι δύο δεν είναι καλύτεροι της αλλά δεν είναι και χειρότεροι της. Και οι δύο. Αλλά οι αεκτζηδες νομιζουν ότι έχουν καμία υπερομάδα.
Σύμφωνω...Εν τω μεταξύ με τέτοιο σφάξιμο φέτος π μας έχουν κάνει απορώ πως βγαίνουν κ μιλάνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom