Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (4 μέλη και 78 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
13
Like
10.343
Πόντοι
2.046

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές. Με ενημέρωσε ενας μπουρδελιαρης ότι η Ρούμπι που ήταν Λιοσίων άρπαξε χοντρό παράσημο η αρρώστια. Άκουσα βέβαια ότι έμεινε έγκυος. Όπως και να έχει ξέρει κανεις τι παίζει; Μην έχουμε κολλήσει τίποτα
Όχι τίποτα σοβαρό τυπε μου.Απλα οταν τον έβαλα,4 ψωλιες μετά....το πουλί μου είχε παρακλάδια.:grin:
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
255
Κριτικές
16
Like
1.615
Πόντοι
6.240
Πόσο νοίκι πιστεύεις ότι πληρώνουν τα μπουρδέλα;
Τα ερειπια στο μεταξουργειο ?
500€ το πολυ...
Ετσι και αλλιως εαν το κανει ο αλλος μπουρδελο θα ερημώσει...
Δες ποσα κλειστα πρωην σπιτια ειναι ξενοικιαστα και καταρρεουν...
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο για να με κάνει να βγάλω το 20αρικο από το πορτοφόλι στην φυλή και πέριξ, είπα να πάω με την ντανιελα από το πορνομολ. Ξανθιά πετιτ σχετικά γνωστή, αν και η γριά αντιπαθητική τσατσα λέει πως είναι καινούργια.
Εδώ εφιστώ την προσοχή, όταν τη γύρισα στα τέσσερα η κωλοτρυπιδα της, ειχε πάνω ένα τεράστιο ογκίδιο. Το είδα, έκανα πως εχυσα και έφυγα.
Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά γενικά προσοχη.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο για να με κάνει να βγάλω το 20αρικο από το πορτοφόλι στην φυλή και πέριξ, είπα να πάω με την ντανιελα από το πορνομολ. Ξανθιά πετιτ σχετικά γνωστή, αν και η γριά αντιπαθητική τσατσα λέει πως είναι καινούργια.
Εδώ εφιστώ την προσοχή, όταν τη γύρισα στα τέσσερα η κωλοτρυπιδα της, ειχε πάνω ένα τεράστιο ογκίδιο. Το είδα, έκανα πως εχυσα και έφυγα.
Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά γενικά προσοχη.

Αυτό αποδεικνύει ότι οι πουτάνες του Μεταξουργείου δεν ελέγχονται τακτικά (όπως προβλέπει ο Νόμος) για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Τα ερειπια στο μεταξουργειο ?
500€ το πολυ...
Ετσι και αλλιως εαν το κανει ο αλλος μπουρδελο θα ερημώσει...
Δες ποσα κλειστα πρωην σπιτια ειναι ξενοικιαστα και καταρρεουν...
Οκ, για τα ερείπια του Μεταξουργείου επιφυλάσσομαι. Μην ξεχνάμε, όμως, ότι όλα λειτουργούν παράνομα με την ανοχή του ιδιοκτήτη, μεταξύ των άλλων.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
255
Κριτικές
16
Like
1.615
Πόντοι
6.240
Αυτό αποδεικνύει ότι οι πουτάνες του Μεταξουργείου δεν ελέγχονται τακτικά (όπως προβλέπει ο Νόμος) για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα.
Δεν ελεγχονται γενικα θα ηθελες να πεις.
Οταν ακους οτι φευγουν στο 6μηνο γιατι εληξε η VISA τους καταλαβαινεις αυτοματος οτι δεν ειχαν αδεια εργασιας γενικα .. ουτε για καθαριστριες...
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Δεν ελεγχονται γενικα θα ηθελες να πεις.
Οταν ακους οτι φευγουν στο 6μηνο γιατι εληξε η VISA τους καταλαβαινεις αυτοματος οτι δεν ειχαν αδεια εργασιας γενικα .. ουτε για καθαριστριες...

Και να σκεφτείς ότι υπάρχουν πολλοί πελάτες που τις χρυσοπληρώνουν για να τους κατουράνε κι από πάνω!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
8
Like
1.430
Πόντοι
216
Και να σκεφτείς ότι υπάρχουν πολλοί πελάτες που τις χρυσοπληρώνουν για να τους κατουράνε κι από πάνω!

Ένα δεκάρικο δίνουν extra για κατούρημα μην τα παραλέμε χαχα O dimitrisxx μπορεί και λιγότερο αφού δεν λερώνει αφού τα καταπίνει όλα :grin:
 

Nikosbou1995

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
98
Like
414
Πόντοι
20
Συνάδελφοι ξέρουμε αν γύρισε η Ντιάνα φυλής 65 από Ρουμανία; 10-11 του μήνα μου είχε πει η τσατσά η πρωίνη η απογευματινή βάρδια
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Αυτό αποδεικνύει ότι οι πουτάνες του Μεταξουργείου δεν ελέγχονται τακτικά (όπως προβλέπει ο Νόμος) για σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα.
Και ένας τύπος που έρχεται στα λόγια μου που έλεγα πριν λίγο καιρό για το Μεταξουργείο. μπράβο σου για την υπενθύμιση.
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
42
Like
156
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές! Ξέρετε που βρίσκουμε bbw ή ακόμα και χοντρή στη βραδινή βάρδια στο Μεταξουργείο?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο για να με κάνει να βγάλω το 20αρικο από το πορτοφόλι στην φυλή και πέριξ, είπα να πάω με την ντανιελα από το πορνομολ. Ξανθιά πετιτ σχετικά γνωστή, αν και η γριά αντιπαθητική τσατσα λέει πως είναι καινούργια.
Εδώ εφιστώ την προσοχή, όταν τη γύρισα στα τέσσερα η κωλοτρυπιδα της, ειχε πάνω ένα τεράστιο ογκίδιο. Το είδα, έκανα πως εχυσα και έφυγα.
Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά γενικά προσοχη.

Οσμίζομαι πως μετά το post που ανάρτησες.. τις επόμενες βδομάδες θα γίνει λαϊκό προσκύνημα για να της γλύψουν την ροδέλα οι γνωστοί - άγνωστοι.... :(
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Μην έχοντας βρει κάτι αξιόλογο για να με κάνει να βγάλω το 20αρικο από το πορτοφόλι στην φυλή και πέριξ, είπα να πάω με την ντανιελα από το πορνομολ. Ξανθιά πετιτ σχετικά γνωστή, αν και η γριά αντιπαθητική τσατσα λέει πως είναι καινούργια.
Εδώ εφιστώ την προσοχή, όταν τη γύρισα στα τέσσερα η κωλοτρυπιδα της, ειχε πάνω ένα τεράστιο ογκίδιο. Το είδα, έκανα πως εχυσα και έφυγα.
Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά γενικά προσοχη.
Μαλλον αιμοροίδα πρεπει να ηταν....
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Πολυ νεκρα και αποψε βραδυ στο Μεταξουργειο...εκτος το οτι ειναι Δευτερα, μαλλον εχει να κανει και με το Ραμαζανι που ξεκινησε χθες και θα διαρκεσει μαλλον μεχρι τις αρχες Απριλιου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom